Hay!
Sem Maja in bom začela pisati moj prvi fanfic. Sem velika oboževalka 1D tako, da ja... To bo že spet en 1D fanfic. V glavni vlogi je Harry Styles!!!!!! Za fanfic me je navdihnila pesem: War is love- Harry Styles. Pa že vnaprej se opravičujem za vse tiskarke napake Upam, da boste uživale v branju<3<3<3<3
XOXOXO Maja<3
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Elizabeth Gillies As Sophiah Annie Colle

Lucas(Luke) Robert Hemmings As Luke Logan Lock

Harry Edward Styles As Harry Edward Styles

Olivia Hastings Holt As Lottie Lilly Lock

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3
"You'd rather leave me broken..."
-Harry Styles
"Jutro mamica!" sta zaklicali moji princeski, ko sem še zaspano hodila po stopnicah. "Jutro babe," me je Luke poljubilj na lice. "Jutro vsem!" poljubila sem še moji srčici in se vsedla za mizo nasproti njima. "Kako si spala?" se mi je nasmehnila moja prvorojenka Darcy. "Kako naj bi spala dobro, če si sredi noči prišla k njima zaradi more?" je zavila z očmi Daisy njena dvojčica, ki je za minuto mlajša. "Jaz sem šla po očija!" je zavpila Darcy. "Ampak si zbudila tudi mami!" ji je ugovarjala Daisy. "Brez prepirov dami," se je umešal še Luke. "Očka!!!" je zavpila Daisy, ko ji je Darcy pokazala jezik. Ob besedi "Očka" se mi je srce prelomilo na pol. Zakaj jima še nisem povedala, da to ni pravi oči? Zakaj jima prekrivam vse to? Nevem. Pogledala sem svoji hčerki. Enak nasmeh, enake zelene učke, enaki čokoladno rjavi kodri. Tako sta mu podobne. "DARCYYY!!!" se je jokala Daisy, ko jo je Darcy pocukala za laske. Darcy, ime, ki ga je hotel. Zakaj sem jo poimenovala tako? Samo še bolj me opominja, da sem ga izgubila. "Peljal ju bom v vrtec, ti si pa naredi kosmiče," pogledala sem ga in prikimala. "Mami?" se je začudila Daisy, ko je videla moje objokane oči. "Zakaj jokaš?" je nadaljevala Darcy. "Si vredu?" mi je po živcih začel skakati še Luke. "Super sem, sedaj pa v vrtec!" vstala sem in jih pospremila do vrat. "Ko ju odpeljem se vrnem k tebi," je rekel Luke med obuvanjem. "Ne, pojdi v službo," sem mu ukazala. "Boš res vredu babe?" "Ja bom... Samo tako sta mu podobne..." sem rekla v joku. "Imaš še čustva do nje-" je hotel nadaljevati pa sem ga prekinila. "Ne nimam! Sedaj imam tebe... Ampak počutim se krivo, ker jima nisem še povedala... Ljubim te!" poljubila sem ga. "Iwww!" sta se zadrli Darcy in Daisy, ki sta naju opazovali. "Pojdita v avto!" jima je pomežiknil Luke. Prikimali sta in tekmovali do avta. "Odlična mami si in punci sta dobro vzgojeni. Ni ti treba skrbeti," me je potolažil. "Vedno veš kaj reči. No se vidiva," sem se ga hotela znebiti, da sem lahko končno malo sama. "Adijo!" mi je pomahal med tekom v avto. Zavita v plašču sem stala pred vrati in gledala kako je se je avto odpeljal po cesti. Šla sem v kuhinjo in se vsedla na pult. Stara sem komaj 24 pa imam že 5 let stari punčki. Stara sem bila 19 let, ko sem zanosila z njim... Vse bi bilo ok če se ne bi umešaval v moje življenje. Sredi mojih sovražnih misli je klical Luke. "Hoj babe! Na mizi sem pozabil svoje liste... Nujno jih rabim... Bi mi jih prinesla. Poglej takoj bom pri tebi samo Darcy pa Daisy odložim!" je paničaril na drugi strani zveze. "Ja bom. No dijo! Ljubim te!" sem mu rekla in prekinila. Vzela sem liste v roko in jih malo pregredala. "Mladoletnica Tia si iz neznanega razloga grize nohte? Tommy ima še kar težave s komunikacijo brez dretja, če se ne dere pa ima željo po pretepu?..." sem si na glas brala probleme, ki jih doživljajo drugi. Moj problem pa je malo drugačen...
03. oktober 2015
u97932
u97932
Next. Ful dobro pises.
04. oktober 2015
naaaaaaaaaaaaaaaaaaajbooolssssss clooouukk
da mi nextas kuj!!!
popolnooo
04. oktober 2015
aaaaaaa neeexxt!!!
04. oktober 2015
popolnoo
04. oktober 2015
Next
Logan Luke Lock
Lottie Lilly Lock haahahahahaha hudo<3
04. oktober 2015
Neeeext!
04. oktober 2015
next-nova bralka
04. oktober 2015
next!!!
05. oktober 2015
Hei!
Ja mislla sem dat next na konc tedna pa mi je blo mal dolg čas pa sem napisala hahahaha. No upam, da boste uživale v branju. Rada vs mam<3<3<3 Pa hvala za vse komentarje in ja next je posvečen moji prvi bralki: Louis's baby
P.S.: Če hočete posvečenga sam rečte!
xoxox Maja
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Than whole with an empty heart..."
-Harry Styles
Kmalu je Luke začel zvoniti. Stekla sem mu odpret. "Na liste!" sem rekla in mu jih porinila pod nos. "Hvala! Si še kar žalostna?" me je zaskrbljeno gledal. "Ne... Ok sem... Sedaj pa pojdi, da te ne bodo čakali," sem se mu nasmehnila in pokazala proti avtu. Poljubilj me je ter stekel k avtomobilu. Še enkrat sem mu pomahala v slovo in zaprla vrata za seboj. Vsedla sem se na sofo v dnevni sobi. Malo sem si jo ogledovala in razmišljala. Na polici sem zagledala "družinsko sliko". Daisy, očarljiva mala petletnica. Ima enak šarm kot on. Darcy, nagajiva in prikupna mala dama. Vedno dela nekakšne težave... Kot njen oče. Luke, psihiater. Bil je moj sošolec na fakulteti. Prijazen je in ljubim ga. Jaz... Sophiah Annie Colle. Moje življenje je bilo prelepo... No saj ne rečem, da sedaj ni... Mislim imam fanta in hčerki... Ampak nimam njega... Mislim, da sploh ne ljubim Luke... Še kar ljubim njega... Ampak zakaj? Zaradi njega sem pustila fakulteto. Pustila sem svoje sanje. Vse sem zavrgla... On me zapusti... Ljubila sem ga in on mi v "spomin" pusti nosečniški trebuček in pismo:
"Za mojo baby!
Nevem zakaj grem stran. Ampak se bojim. Tudi jaz sem samo človek. Kljub slavi in denarju sem samo človek. Imam svoje strahove, tako kot vsi. Strah me je, da ne bom zmogel, ne bom kos starševtvu. Žal mi je, ker grem kar tako brez poslovila, ampak me je sram. Žal mi je ker boš tole sporočilce morala prebrati in da boš vse to pretpela samo zaradi mene. Prosim, če prvorojenko poimenuješ Darcy. Drugo pa poimenuj tako kot sama želiš. Dobra mati boš in me za njuno prihodnost sploh ne skrbi, ker vem, da sta v dobrih rokah. In sedaj se vrjetno sprašuješ, če mi je tako žal, zakaj sem te potem zapustil. Resnica je tudi, da preprosto vem, da vse te turneje in to... Sedaj si mi pomagala nazaj na noge in nazaj živeti kot sem prej... Slavno. Sedaj bo vse drugače. Ampak, ko boste gledali TV in bom mogoče jaz gor reci dvojčicam vsaj: "Njega pa poznam!" Ne prosim te, da jima poveš resnico, prosim te samo, da me ne pozabiš, ker ste mi vse. Ljubim te in zelo mi je žal.
Tvoj Harry Styles xxx"
To pismo sem imela vedno v svoje žepu. To je edino kar mi je ostalo od njega, poleg dvojčic seveda. Mislim tudi zvezo na daljavo bi zdržala. Vedno se mi je zdelo, da je on eden izmed fantov, ki te bo večno ljubilj, samo sem se motila. On je eden izmed fantov, ki pride v tvoje življenje, ti zmeša glavo, odvrne od sanj, zapusti in za sabo pusti nosečniški trebušček in pisemce. Ugh sovražim ga. Ampak ga vseeno ljubim. Seveda, če ne sovražiš Harrya Stylesa tako močno kot ga ljubiš, delaš nekaj narobe. Rekli so: "Čas celi rane!" Rekli so: "Ne misli na njega!" Aha, res? Kako? Kako naj neham misliti na njega, če vsak dan vidim njegove kodre, njegove zelene oči in njegov nasmeh. Vsakič, ko pogledam svoji hčerki ga vidim. Tako zelo sta mu podobne. Ampak na srečo imam Luka. On mi pomaga z vzgojo in celotno starševsko zadevo. Daisy in Darcy mislita, da je to njun oče. Pa saj vrjetno sploh ne bosta spoznali Harrya.
05. oktober 2015
next!!
05. oktober 2015
u97932
u97932
Next. Hvala za posvecen next. Brala bom do konca! ♡♡
05. oktober 2015
Oooooooooo
hudoooooo
NEXTTTTT
06. oktober 2015
Oooooo hudoooo nexxtt to je super!!!!
06. oktober 2015
wouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu to je popouno nexttt takojjjjj
(pa tokrat sm res brala)
13. oktober 2015
u197754
u197754
Neext
13. oktober 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. oktober 2015
Neeeexxxtt
13. oktober 2015
neeext
13. oktober 2015
hejjjj
Maja klele!!!!! Že dolgo nisem dala nexta... Šola)))): Hvala vs novim bralkam!!!! Pa ta next je posvečen HιρHσρƓιяℓ, ki je sedaj dejansko prebrala hahahahahahha Hvala pa rada vs mam<3<3<3<3
pa še pesem, ki me je navdihnila za to zgodbico:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

"We were better left unspoken..."
- Harry Styles
Pred 6-mi leti:
Zadnji dan šole... Za dva meseca. Ampak še vseeno je dovolj, da se vsaj malo sprostimo. Stekla sem na dvorišče in zadihala svež zrak. Za mano pritečeta še Lottie in Luke- moja najboljša prijatelja. Luke in Lottie sta dvojčka. Precej sta si podobna. Vrgla sta se na tla in se drla: "Svoboda!!!" Pogledala sem naokoli, če nas slučajno kdo gleda in že kliče umobolnico, da pride po nas. Nihče nas ni gledal... Na srečo! Končno sta se pobrala s tal in vsedla na klopico pri avtobusni postaji, ki je bila čisto blizu šole."Zadnji dan šole, ha?" sem se nasmehnila. Prikimala sta mi. "Imaš kakšne načrte?" je vprašal. "Sej veš učila se bo in pomagala ljudem!" je kar na mesto mene odgovorila Lottie. "Ni mi ravno do učenja ampak naša ravnateljica mi bo najela neko agentko. Že nocoj me bo poklicala, če ima kakšno strank-" zazvonil mi je telefon. Potegnila sem ga iz torbice. "Agentka je," sem veselo rekla. Pomignila sta mi naj se javim. "Živjo!" "Oh, dober dan!" sem ji odgovorila. "Sophiah!!!" se mi je zadrla na uho. "Našla sem ti prvo stranko!!!!" se je še naprej drla. "Super... no koga?" sem bila že neučakana. "Harry Styles! Mogoče ti je kaj znano. Veš tista skupina, ki je razpadla... uh kako so se že imenovali... One direction!!!" se je končno spomnila. "Um ja malo mi je znano," po spominu so mi švignili utrinki iz poročil. "No slava ga je čisto potrla... pa še težave z zaročenko Taylor Swift ima. Mu boš pomagala?" ja vprašala. "Seveda bom! Pa bi prosila, če lahko na prvi sestanek pride še Taylor," sem s nasmehom dejala v telefon. "Prav, prvi sestanek bo v sredo..." mi je razlagala. Kmalu sva se poslovili. Šla sem nazaj k Luke in Lottie. "Stanko imam! Neki Harry Styles... Tisti in One direction!!!" začela sem cviliti in skakati od veselja. "Ti si poslušala One direction?" je bil začuden Luke. "Ne, ampak sem vesela, da mam končno stranko!" sem skoraj jokala od veselja. "Pomiri se no!" Lottie me je prijela za ramena in stresla. "No poglejmo kdo je ta tip!" Luke je prijel svoj telefon in poguglal Harry Styles. Na slikah ni bil slab no... bil je povprečen. Mislim kodri in zeleni očki niso ravno moj stil. Ampak branila pa se ga tudi ne bi! Kmalu je prispel naš avtobus. Vsedla sem se k oknu in gledala okolico. Razmišljala sem o Harryu. Je on kakšen psihopat, ki pretepa ženske? Mogoče pa je Taylor tista, ki je prizadeta? Ali ga je slava čisto zbila? Ali se pa le nekje globoko v njem nahaja košček pravega Harrya? Se mi bo zaupal? Ali ne? Me bo sovražil? Ali imel rad? Bo sprejel mojo pomoč? Ali jo bo zavrnil? Imela sem tisoč vprašanj. Odgovor pa za enkrat še nisem imela. "Hej Sophiah gremo!" je rekla Lottie, ko sem jaz še zasanjano sedala na avtobusnem sedežu. Na hitro sem si izbila Harrya iz glave in šla iz avtobusa. "Tukaj se razidemo," sta žalostna rekla. Objela sem ju. "Se vidimo jutri?" sem rekla v pričakovanju. "Ja, seveda!" sta soglasno zakričala. "Super!" sem se nasmehnila njuni telepatiji. Še malo smo se poslavljali. Končno sta se spustina iz objemov. "Adijo!" sem lahko končno izgovorila. "Adijo!" sta zakričala za menoj. Imela sem samo še približno petnajst minut hoje do doma. Bila sem čisto v svojem svetu. V glavi sem si naredila scenarij kako bo potekal sestanek. Samo dva dni imam, da se pripravim. "Ne prosim nehaj!!!" to je bil krik, ki me je postavil na realna tla. "Pa kaj je s tabo!?!?" je nekdo kričal. Sledila sem krikom in zagledala neko blondinko ter po mojih sklepih njenega fanta. "Jaz ne postrebujem pomoči!!!" je bil glasen njen fant. "Ampak za slavo in denar gre!!!" ga je tako rekoč na kolenih prosjačila blondinka. Stopila sem malo bližje. Fant je prijel njeno torbico in jo vrgel stran. Ne vem ali je ciljla, ampak priretela je derektno vame. Brez pomisleka sem prijela torbico in se skrila za smetnjak... PAMETNO! "Seveda slava in denar!!! Samo to ti je pomembno... Ali me sploh ljubiš?" je zajokal fant. "Seveda te! Ampak ali se sploh še spomniš kako je bilo, ko sva bila še slavna?" solzna je postla še blondinka. "Baby... Pogrešam te čase," se ji je nasmehnil. Objela sta se in poljubljala... Nisem hotela motiti romantike. Pobrala sem njeno torbico in stekla proti domu.
13. oktober 2015
u97932
u97932
Nextaj ko bos lahko. BREZ PRITISKA.
14. oktober 2015
Waw
Super
Nextttt
14. oktober 2015
u197754
u197754
Nextaj takoooj NO PREASURE :-D
14. oktober 2015
aaaaaaaaaaaaaa neeexxtttt
15. oktober 2015
hey!!!!!!!
Maja klele!!!!!!!!!
spet en next!!!!!!!!! Povejte ce vm je vsec in je vredno nadaljevanja!!!!! rada vs mam

----------------------------------------------------------------------------------------------------
"Than a milion miles apart..."
-Harry Styles
Svojo šolsko torbo sem vrgla v kot svoje sobe... kjer bo tudi ostala za dva meseca! Blondinkino torbico pa sem lepo položila na posteljo. Malo sem jo gledala in razmišljala ali naj pokukam v njeno notranjost ali ne? Mislim kaj bi šlo pa lahko narobe? Počasi sem odpela zadrgo na torbici. Notri je bila denarnica, avtomobilski ključi, zvečilni, tefon, šminka in nekaj zavitkov čokolad. Iz torbice sem vzela denarnico. Odprla sem jo. Notri je bilo kar precej denarja ampak v oči mi je padla slikica Harrya Stylesa. Učitno je bila oboževalka. No saj se ne čudim tili kodri lahko vsaki punci zmešajo glavo. No kje pa ima tale blondinka osebno izkaznico. Prebrskala sem celo denarnico... Kmalu sem jo našla. Težko sem žačela dihati, ko prebrala njeno ime. Taylor Alison Swift... O moj bog! Ona ni njegova oboževalka, ona je njegova zaročenka! Denarnico sem zalučala na drugo stran sobe. "Kaj naj naredim?!?" sem panično skakala po sobi. Pograbila sem telefon in poklicala Lottie. "Hitro pridi k meni domov!!!" prekinila sem. Vsedla sem se na posteljo in gledala torbico. "Torej si lastnina Taylor Swift?" ni mi odgovorila. "Smo pa tihi!" bila je tiho. "In kdo je bolj psiho Harry Styles ali tvoja lastnica?" "Ti si tista ta psiho tukaj!" sem zaslišala glas. Mi je torbica odgovorila? "Hej tukaj!" sem zagledala Luka. "Pogovarjala si se z torbico? Ali si sigurna, da študiraš psihologijo?" se je nasmehnil. "Nisem se pogovarjala s torbico, sama s sabo sem se! Ja, študiram psihologijo! Skupaj hodiva v šolo idiot! Čakaj malo... Kje je Lottie?" "Lottie ima glavobol pa je poslala mene, ker sem bil ravno v bližini... in vrata imate odklenjena pa sem kar vstopi-" želel je nadaljevati pa sem ga prekinila. "Ja, super! No sedaj pa je na vrsti to," pokazala sem na torbico, "to je po pomoti vame vrgel..." Če je bila ona Taylor in je imela poleg sebe še fanta, ki naj bi ga ljubila... "OMG vame je to torbico vrgel HARRY STYLES!!!" skoraj sem že jokala... po pravici povedano nevem zakaj... ampak skoraj sem jokala. "Ok... umir se!" me je začel živcirati Luke. "Učitno pa le ni prizadet Harry... Ampak je Taylor-" "Vate je vrgu torbico..." grdo sem ga pagledala. "Po pomoti!" "Saj res!" je bil sarkastičn Luke. Ulegel se je zraven mene na posteljo. "Sovražim te!" "Tečna si!" nasmehnila sem se in ga pogledala. "Res?" pomežiknila sem mu. "O ja!" sklonil se je in me poljubilj. "Luke... saj veš, da do tebe čutim samo prijateljstvo?" nežno sem se odmaknila. "Ja vem... Pa tako ali tako imam punco... Ashley," je rekel v tla. Prikimala sem. "No... ampak zakaj poljub?" sem silila v njega. "Trenutek norosti," je izmomljal. "Oh..." mogoče pa bi si želela, da bi bilo kaj več kot le trenutek norosti? Ne, samo prijatelja sva in s temu sem čisto zadovoljna! "No jaz grem, ker imam zmenek z Ashley!" pobral se je s postelje. "Dijo!" "Adijo," sem mu odgovorila. "Samo prijatelja," sem si rekla, ko sem bila sama v sobi. Šla sem v kopalnico pod tuš. Res je Luke je samo moj prijatelj nič drugega! Stopila sem izpod tuša. Mrzel zrak me je zbodal na goli koži. "Mrzlo, mrzlo, mrzlo!" sem kričala dokler nisem prišla do copatkov. Bili so roza zajčki, ki sem jih dobila od Luka. Obožujem jih. Šla sem nazaj v kopalnico in se oblekla ter si umila zobe. Ker je bila ura šele šest sem se odločila, da malo raziščem o Harryu. Vsedla sem se za računalnik. Torej Harry Edward Styles... Lepo ime! Wow z vsako sliko, ki sem jo pogledala je bil lepši. Ampak ona... z vsako sliko sem jo bolj sovražila! Ampak zakaj? Pa saj mi ni nič naredila! Nah saj ni važno! Na nekakšni internetni strani sem našla kratek in zanimiv članek:
"Harry Styles se je pri šesnajstih prijavil na X-Factor. Po avdiciji so ga žirantje skupaj še z Liamom Paynom, Niallom Horanom, Zaynom Malikom in Louisom Tomlinsonom združili v skupino po imenu One direction. Skupina je bila uspešna le kratek čas. Kmalu je odstopil Zayn Malik in po odstopu se je vse začelo podirati. Harry se je pri sedemnajstih zaročil s Taylor Swift- pevko. Ampak kmalu po zaroki je Harry zapadel v depresijo. Hja to ti pa naredi slava."
Zadnji stavek članka se mi je zdel čisto nesmisln. No mogoče pa le ni težava v njem ampak v Taylor... Huh! Kaj naj naredim? Vrgla sem se na posteljo. Vseeno mi je, če je ura pol sedmih... rabila sem spanec. Jutri pa se bom konkretno pripravila na sestanek. Pokrila sem se z odejo in počasi zaspala.
#Flashblack#

"Torej vaši problemi gospod Styles," sem rekla kar se da prijazno. Dal mi je tisti neprijetni občutek... občutek tesnobe. "Ona je moj problem... ta kurba tukaj!" pokazal je na Taylor. Na listek sem si zapisala neke psihološke čačke. "Kako si drzneš reči kaj takega? Po vsem kar sem naredila zate! Se odpovedala karieri!" je kričala Taylor. "Karieri si se odpovedala, ker sem hotel prekiniti s tabo pa ne bi imela o čem več pisati te tvoje glupe pesmi! Saj vsaka prokleta pesem govori o meni!" malo je manjkalo, da je ni udaril. Samo sedela sem na svojem stolčku, brez besed poslušala ter si zapisovala v zvezek. "Moje pesmi so moja čustva!" "Ja čustva glede mene!" primazal ji je klofuto. Taylor je nezavestna obležala na tleh. Samo nepremično sem bulila v njega. Kako je lahko? "O shit! Tay baby..." pokleknil je k njej. Solze so mu stopile v oči. "Naval jeze?" "Naval jeze," mi je odgovoril. V njegovem glasu sem čutila odžalovanje. "Ampak..." sem izrekla. Prekinil me je. "Tukaj ni ampak... L-l-ljubim jo," je nekako izustil. "Ni potrebe, da lažeš," sklonila sem se k njemu. "Potem pa..." počasi se je nagnil k meni in poljubilj...
#EndofFlashblack#
24. oktober 2015
Omfg to je tok faking prfect!
Pa 5sos je neki najbolsga hah poleg 1D pa bvb.... pa tega nexta
Nextii kujjjj
25. oktober 2015
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa,perfect!!!!!!
nujnooooo neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxtt!!!
25. oktober 2015
next plisssssssssssssss kujjjj
31. oktober 2015
u97932
u97932
Next ♥♥♥
01. november 2015
Hejjj
Maja tukaj!!!! Jutri bom napisala next! Rada vs mam <3 in hvala ker berete to zmešnjavo! !!!
xoxoxoxoxoxoxo xoxoxoxoxoxoxo Maja
03. november 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani