next
28. september 2012
u67720
u67720
next
29. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/top~model~by~dreamy/42645/
sorii ker smetaam
**ampaaak se kira prjavi plooosiim **

p.s. svetovna zgodba NNNNEEEEEXXXXXTTTTT
30. september 2012
u70791
u70791
oki dam neeext sam oglašujte mal plisssssssss
02. oktober 2012
u70791
u70791
♥------------------------♥------------------------♥-----------------------♥-----------------------♥
ko pa sem prišla domol pa sem v hiši zagledala ogromnooo balonov in hrane...skratka hiša je bila pripravljena na party,ampak na kakšen,in za koga?...Kar na enkrat so izza vogala hodnika skočili moji sošolci+sošolke in na glas zavpili"ZABAVA ZA DOBRODOŠLICOOO!!!!"
waaaaw sem si mislila to so nareedili zame?
"oooooooo hvalaaaaaaa" sem rekla:

zelo smo se zabavali in veliko jedli.Potem sem odšla v sobo da bi se malo odpočila.V moji sobi pa je bil žan,ležal je na postelji.

usedla sem se zravn in začela sva se kušvati:

potegnil me je da sva se ulegla

V sebi sem imela tisti strasten občutek,ki sem ga doživljala prvič,pri prejšni zvezi ni bilo tako.Bilo mi je v užitek,ampak kmalu se čutila da bo dovolj.Ustala sem,zato sva se začela pogovarjati:

Dokler ni v sobo prišel......
♥------------------------♥------------------------♥-----------------------♥-----------------------♥
:::::::::::::::::::::::::::::::next???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::
najmn 7 nextou.Bo šlo??
02. oktober 2012
u30718
u30718
...30-letni boy
02. oktober 2012
u30718
u30718
nekštii!
02. oktober 2012
u67720
u67720
next
02. oktober 2012
u107716
u107716
next
03. oktober 2012
u70791
u70791
zdeeej pa usiii dejte se zahvalt največji majlepši,najbolši čokoladici moji presladki мσпκεч.† ...
da se ni zbrisalaaaaaaaaaaa k čene bi crknla pa nebi mogla več nextat
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†
мσпκεч.†

jooj sori sam si nemorm pomagat
03. oktober 2012
u67720
u67720
hwalaa
03. oktober 2012
u107716
u107716
iiiiiiiiiii!♥
kok božansko napisan asja.!!!!!
ne hvala ----> TEBI!
04. oktober 2012
u107716
u107716
*ne! hvala-->tebi
04. oktober 2012
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. oktober 2012
u70791
u70791
vem da je mal kruto da tok časa nism nextala sam.....sola pa to pa...jooj no a sploh gdo še beree plis daaa,pa če se vm da lahka mal oglašujete,zdele pa pride next
11. oktober 2012
u67720
u67720
next
12. oktober 2012
u70791
u70791
Dokler ni v sobo prišla anna
a-ojooj sori k motm
j&ž-sej ne sej se sm pogovarjava
a-aja oki sam povedat sm šla da smo naročili pico in da je že pršla
j-jeeej tekoj prideva
skupi smo oddirjali dol.Pice smo se res nažrli.
Diiiing,dooooooooong je zazvinilo,še vrat nisem odprla ko so v hišo ustopile mia,lena,ema in dina.Vsi smo utihnili.Ta tišina je bila grozna in me je kar ubijala.Po glavi mi je šlo uprašanje: kaj delajo v moji hiši največje cipe na šoli.
m&l&e&d-zakaj je tuki tak party me pa nismo povabljene!?
j-dej nehite pa pejte vn iz moje bajte!
m-hahaha ti boš men guvorla haha
j-dej resno no k te bom...
m-hahahahaha a lahka crknm od smeha haha
ž-ja dej crkn pa bomo mel vsaj mir(;
d-dej žan no,kao neki pametn hahaha dej bejž stran
m-ja sam res a se abby ne more obrant sama!?
j-pa dej bodta tih pa odjebita od tuki k vama bom neki nardila,pa lena pa ena vidve tut bejšta stran!!1
m-jah,jah bomo mi šle...
Prijela je vazo na mizi in jo zabrisala ob tla.
m-tako da boš vedale,da z nami ni heca...
Odšle so in zaloputnile vrata za sabo.
j-usi pejte u dnevno sobo,da ponedm te črepinje.
ž-js ti bom pa pomagu.
j-hvalaa
Močno me je objel in rekel"zate vedno" poljubil me je.
Ko sva pobrala črepinje so usi spet prišli v kuhinjo.
j-zdaj boste morali iti saj bo moja mama kmalu prišla,hvala vam za zabavo!!!
Usi so odšlli,ostala sta le še anna in žan, pomagala sta mi pospraviti hišo preden se mama vrne,potem pa odšla.
Ulegla sem se na posteljo in rezmišljala kako bom mami pojasnila da je njena vaza razbita...
:::::::::::::::::::::::::::::::next???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::
najman 6 nextov,bo šlo??
13. oktober 2012
u30718
u30718
next!! :** <33
13. oktober 2012
neext
13. oktober 2012
u107716
u107716
neeeext < 333
14. oktober 2012
necxtttttttttttttttttttttttt
14. oktober 2012
neeext
14. oktober 2012
u84724
u84724
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
14. oktober 2012
u67720
u67720
next♥
14. oktober 2012
u70791
u70791
zdele pride next:*
14. oktober 2012
u67720
u67720
ok tenx
14. oktober 2012
u70791
u70791
oz jutr k morm it dom;(
14. oktober 2012
next
15. oktober 2012
u70791
u70791
jooj no neki mi noče delaat;(((( noče mi puslt
19. oktober 2012
u70791
u70791
Naslednji dan,ni blo šole saj je bla sobota.Ko sem se zbudila,vsa izmučena od zabave.Odšla sem v kuhinjo,kjer je mama brezkrbno pekla palačinke.Mislila sem si da še opazila ni da je vaza razbita,a ko sem pogledala na polico kjer je učasih stala vaza,je bila tam čisto nova ista vaza.Po glavi so mi rojile misli,gdo jo je tako v kratkem času zamenjal...
mama me je začudeno pogledala in rekla:
m-je kaj narobe,zakaj tako buliš v tisto vazo?
j-nč samo zagledala sem se
m-aa...boš palačinko?
j-jaa seveda
m-na..sama si uzemi nutello,marmelado ali kar koli že boš jedla na palačinki
Seveda se uzela nutello.Ko sem odprla njen pokrovček,sem zavohala ta dišeč vonj čokolade.Uzela sem žlico in jo začela razmazovati po palačinki:

Zavila sem jo in ugriznila.Njaam to je biu tisti občutek,ko ugrizneš v palačinko z nutello....
Ceu dan nisem delala nič.Gledala sem filme po računalniku in jedla.Odločila sem se da bom gledala film krog.Že ko sem začela me je spreleteu srh.Ko se je začelo sem videla na zaslonu naslov The ring...Gledala sem ga....bilo me je strah

[img]https://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSXbRIa3vbWslEku-jyjrEBjMNZNWK_OTHU57V4B0BBiKeE8GKX[/img]

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ3qmcIQBEios-wdS1iH-XP176TZD4Zeu5DnbpDWer8x1LaSyZ8[/img]

Ko sem končala je bila že tema,saj sem film začela gledat bol pozno.Odšla sem v kuhinjo,ko je zazvonil telefon...driiin,driiing.Dvignila sem..Negdo je rekel da bom kmalu umrla.Prekinilo je.Spreletel me je strah.Odšla sem pred tv in se usedla na kavč.Prižgala sem tv.Začel je brneti...prižgal se je.Bilo je čudno,saj sem na tvju videla le star vodnjak(čakaaj tako kot v filmu ojooj-sem si mislila).Kar naenkrat je iz vodnjaka začela lesti punca.Prihajala je vedno bliže in bliže.OJOOJ začela je lesti iz tv-ja....

[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTYuJG4ByArC7D0MzAKCeesqMAmhtVYlrH4hFclhBAkSK9oufv[/img]

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwYZJBLMreY7CMQiNljb5jd_eKhnZRCYwG3M9jA8Ew7jkLogwzyA[/img]

[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTPtEv3yN3kYU65PELYXbT3UwDtuZAicsyyynu7EaKe1Vqi6l2o[/img]

..............Zbudila sem se.Ugotovila sem da sem med filmom zaspala.Oddahnila sem si da se to ras ni zgodilo.Kriiip se zaslišala od spodaj slišalo se je da so se odprla vrata,potem pa sem slišala da je zaloputnilo.Začutila sem da je mimo mojega obraza šeu mrzel veterček,ugotovila sem da imam okno odprto..hitro sem ga zaprla.Zelo me je bilo strah.Slišala sem hitro hojo po stopnicah,nakar je v mojo sobo stopila mama:
m-hitroo vn,negdo je v naši hiši,ali pa v naši hiši straši,slišala sem loputanja vrat in krike...
j-js sm tut neki slišala...
vsi smo odhiteli vn
najman 6 nextov,bo šlo??
27. oktober 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani