u30718
u30718
nexti
13. september 2012
u67720
u67720
next
14. september 2012
u70569
u70569
next
14. september 2012
next!. & nova bralka!. < 333
14. september 2012
u70791
u70791
jeeeej
14. september 2012
u84724
u84724
next!
15. september 2012
u70791
u70791
♥------------------------♥------------------------♥-----------------------♥-----------------------♥
počutila sem se grozno.Nekaj časa sva z davidom stala pred šolo,dokler nas niso spustili v šolo.V avli nam je učiteljica še nekaj razlagala,potem pa nam povedala v katere razrede moramo.Z Davidom sva odšla do našega razreda,in vstopila v razred.Vsi so naju gledali kod da sva iz marsa.Že ko sem vstopila sem ga videla.Mojega samskega fanta:

in....omfg gleedu me je.Ajaa hah sej me usi gledajo zarad tega k sm nova.Upss.No ja vidla sm pa tut 2 fanta(zdejšna moja sošolca) k sta sedela skupi k sta mela ful smešne majce hehe:

in joooj učitlca je že začela razlagat pa me je un še zmer gledu.juuuj kok je cute da bom doool padla."No učenci zdaj se boste pa predstavili,saj smo dubli 2 nova učenca"je rekla učitlca.Hjaa meni pravi da sem učenec hahaha.Glupa je hehe.No pol so usi po vrsti guvorl svoja imena pol je pa pršu na vrsto un ta cute:"hmm..žiujooo!js sm žan hehe.hec"
Skor sm crknla od smeha.haha kko je to povedu,tko srčkano.Ojooj k je to reku se mu je majca mal dvignla pa sm mu vidla 6packe.ARR,kr pojedla bi jih,hehe.Pol sta pa na vrsto pršla una z majcami:"js sm jan" pa je ta 2 reku:"hehe js pa nik".No pol pa še usi drugi.Pol smo mel udnor pa je do mene pršla ena punca,moja sošolka:

-punca,j-jss

p-heej žiujo a si nova ane
j-ja
p-kko ti je že ime si rekla?
j-abby,sam lahka me kličš ab k je krajš,kko je pa tep že ime
p-anna
spreminjam iz punce v anno
j-aa
a-a tisto je tvoj brt(pokazala je na davida)
j-ja
a-aa
j-haha zakaj
a-ma tko uprašam haha
j-joooj je že konc udmora):
a-jaa bedaa
pol smo šli h pouku,pol k je blo konc pouka smo šli na kusiu,z ann sva se usedle skupi:
a-a bi šla dons z nami,mislm js pa še ene par sošolcou mal se nekm usest al pa kej tazga?
j-ja lahka gdaj pa
a-zdele po kosilu
j-oki
prekinl so ns fanti k so se usedl zraun naju.Usedl so se jan,nik,pol en luka pa Žan.Neki sm se pogovarjala sam bl mal.Pol je pa pršu david:
d-a tuki si ti js sm te pa isku
j-hehe jaa
ž(žan)-deej used se zravn ane haha
d-oki sam po kosiu grem
no pol smo se kr dobr zaštekat,kar je kr fajn da sm se lahka pogovarjala z žanom.
Pol k smo pojedl kusiu smo šli nekm na klopce se usest,zrav je biu pa igrišče.Žan je šou na eno štango hehe pa se z glavo na uzdol ubesu gor pol so mu pa vn izpod majce pogledal 6packi:

pol k je vidu da ga gledam je zgledu čist happy.ooo my gosh pomojm je pošteku da mi je ušeč.upps a sm tok očitna.Pol smo se poslovil.Pa sva midva z davidom rekla da morva nazaj k šoli k naju tja mtka pride iskat(k žvimo tok delč)pa je žan reku da gre on tut tm.Men se ful ni dal hodt pa sm vs čs guvorla da se mi ne da hodt hehe.Pol kr naenkrt ma je pa žan prjeu pa naložu na ramo:

ž-etoo ti k se ti tok nč ne da hahaha
j-ojooj dej me spust dol
ž-ne kr si preveč utrujena haha
j-oki no nej bo po tvoje
david se je zraun sam režu haha
Žan me je pol pr šoli spustu na tla mami je glih tekrt pršla in poslovil svo se in se odpeljali...
♥------------------------♥------------------------♥-----------------------♥-----------------------♥
:::::::::::::::::::::::::::::::next???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::
najmn 7 nextou
15. september 2012
u100771
u100771
next
15. september 2012
u30718
u30718
se plis prjauš/te: http://www.igre123.com/forum/tema/polyvore/41999/1 hvala, če se boš/boste. Ne bo vam/ti žau resno. povabi/te še koga+sori kr oglašujem!
15. september 2012
u98103
u98103
neeeext. ;**
15. september 2012
u70569
u70569
next
16. september 2012
u70791
u70791
q nerditeee eno velko uslugo??mal uglašujte če se vm daaa plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
20. september 2012
u70791
u70791
nejvm bo en next(:
Ko smo pršli dumou,smo začel pakrat za selitev,use sm mela že spakiran,mami je rekla da se bomo jutr že preselil,sej je za dons že najela tovornjake,za pohištvo.V glavi mi je močno odmevala beseda"boring" zazehala sem in se spravila h delu.Ob 11 sem vse končala.Malo kasneje sem ugotovila da sem si pozabila naštimat za oblečt,vse obleke pa sem imela pod vsemi stvarmi.Skoraj sem doživela živčni zlom,ko me je david potolažu da mi bo on neki posodu."wiiii hvalaa ti pikc mooj" sem zakričala.Objela sem ga.Potem nama je mama prišla povedat,da bova po šoli že prišla v nou dom."Jeej"sm si mislila.nič več dougee vožnjeee.
Nasljednji dan naju je mami odpeljala v šolo.Pred šolo sem že videla Jan-a,šla sva do njega in se tam pogovarjali.Potm je prišeu zravn še nik in žan,čez 5min pa še anna.Pol smo šli na pouk.aa dolkčaas.Med zadnjim odmorom so do mene prišle 4 punce.Zgledale so kot (lepši izras hehe) cipe.

"TA GLAVNA" vsaj tako je zgledala(na sliki tista najmanša):
rekle so mi naj se ne dotikam njenih fantov,potem smo se pa neki skregale k sm jo neki nadrla.Pol je zravn pršu žan,pa me prjev za roko pe me "odvleku"stran.Pol mi je u enmu kotu reku:
ž:a bi šla dons h men dam k ni nubenga duma?
j:jss? ja lahka ja sam morm mtko prašat če dovoli k smo se glih presell
žki dej jo tekoj po pouku oku?
j:ja bom:
nasmehnila sem se mu in skupaj sva odšla na zadnjo uro.Po uri sem na hitr poklicala mami.Dovolila mi je.Potem smo skupi odšli na kosilo.Potem sva šla h žanu dumov.
Živi v hiši,z majhnim đakuzijem in lepim vrtom.Ko sm vstopila v hišo,sem zadržala dih"waaaw"sem rekla.Hiša je bila narejena moderno starindla,stene na hodniku so bile narejene iz svetlejšega lesa.Ko sem stopala po hodniku sem zagledala kuhinjo in jedilnico,jedilna miza+stoli so bili leseni,kuhinja pa leseno kovinska.V dnevni sobi so imeli ogromno televizijo in kavč,ki se je rastezal po celi steni.Res je bilo lepo.Ko me je peljal v zgornje nadstropje,kjer je njedova soba je bilo še lepše.Ko sem prišla v njegovo sobo,je bila prekrasna.V sobi je imel en majhen tv,in ogledalo,ki je segalo do stropa.Usedla sva se na njegovo postaljo in se pogovarjala.Ure so minevale...Odločila sem se oditi,saj je bila že veliko ura.Poslovila sva se,in prijatelsko objela.Ko sem odkajala iz sobe me je prijev za roko,potegnil k sebi in mi dal poljub...

klikn.!
:::::::::::::::::::::::::::::::next???::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::next??::::::::::::::::
najmn 7 nextou
20. september 2012
neeext
21. september 2012
u98103
u98103
neext. ;3
21. september 2012
u67720
u67720
next
21. september 2012
u94218
u94218
next
21. september 2012
u70569
u70569
next
21. september 2012
u100771
u100771
next
21. september 2012
u70791
u70791
še 1 al pa več nextov
21. september 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiii!
21. september 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiii!
21. september 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiii!
21. september 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiii!
21. september 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiii!
21. september 2012
u100930
u100930
next
22. september 2012
u94218
u94218
neeeeext.! < 333333333
22. september 2012
u70791
u70791
poljubil me je.Je to sploh mogoče,mene,menee je poljubil najlepši fant na šoli...popravljam NA SVETUU.Ojoooj.Vrnila sem mu poljub.Med poljubom sem čutila res močno ljubezen,poleg tega pa se je žan poljubljav zelo dobro hahahxđ.Po koncu pouka sem se mu slatko nasmehnila,nasmehnil se mi je nazaj.Potem sem šla.
Poklicala sem mami da me pride iskat,saj še nisem poznala poti domol,saj smo se ravno preselili.Čez minutko je prišla mami.
ji pa hitr pršla
m: ja sej žvimo 3 ulce stran
jo arees?
m:ja
prispeli sva.Ko sem stopila iz avta,sem zagledala našo hišo.Bila je ogrooomna.Malo je spominjala na manjši grad.Ko sem počasi šla na vrt je bil rasvetljen z drobnimi lučkami,ki so bile na tleh.Zagledala sem bazen,in v njemu voda.jeej.Ozrla sem se naokoli in zagledala majhen đakuzi,ki pa ni biu uključen.Potem sem odšla v hišo na večerjo.Jedli smo makarone s paradižnikovo omako,mami naredi najbolše.Potem sem odšla na računalnik,a sem bila že zaspana in sem odšla spat.
Driiiiiing.Jooooj noo spet ta budilka.Ustala sem in se odšla oblečt:

Potem sem odšla na zajterk.Jedla sem kosmiče,ki pa mi niso ravno teknili,saj nisem bila lačna.
Khm,khm."Aaahau" sem zakričala.David me je čudno pogledal,potem pa ugotovil da se davim.Začel me je tolčti po hrptu,in končno sem izpljunila.Igračka,ki jo dobiš v kosmičih.Ojooj.Potem sem se šla umit in z davidom sva odšla v šolo.David mi je pokazal pot do šole.Zapomnila sem si jo,saj je bila preprosta.V šoli me je žan uprašal,če bi šla danes z njim po šoli v kino.Privolila sem.
Po končanem pouku,smo odšli na kosilo,potem pa smo se posloviki,saj sva z žanom odšla.Na busni postaji sva čakala 1000 let,ko je končno prišel bus.Ko sva bila v kinu,me je žan objel čez rame.Izgldala sva približno takole:

Po končanem filnu,sva se šla slikat.V majhni kabini za slikanje sva se stisnila in pozirala hahaha:

Bila sem srečna,saj sva se parkrat poljubila.Ko so se slike natisnile me je david vprašal:"Abby,ali...

najmn 8 nextou
22. september 2012
nextaj
22. september 2012
u100771
u100771
neext
22. september 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani