u205544
u205544
Neeexttt
09. december 2016
Net
Zelo zanimivo
09. december 2016
Next
09. december 2016
u218695
u218695
OMG! Vau! Zakon!
Neeeextt
09. december 2016
Next
09. december 2016
Next
09. december 2016
Next
10. december 2016
Next
10. december 2016
Kdaj pride nov Next ?
10. december 2016
Popoldne
10. december 2016
Hvala za nexte, komentarje

Šolsko torbo sem vrgla v kot in se vsedla na posteljo. Res nisem razumela mame. Kako mi lahko govori, naj se pobotam z Rose, ona pa je z očetom skregana že celo večnost. Za danes sem imela dovolj prepiranja. Vstala sem iz postelje in iz torbe potegnila telefon. Odločila sem se, da bom pogledala, če je kaj novega na facebooku. Vtipkala sem kodo in odprla facebook. Dobila sem novo prošnjo za prijateljstvo. Poslal mi jo je fant iz parka. "Od kod ga že poznam," sem si razbijala glavo z vprašanjem. Zraven njegovega profila ni pisalo njegovo ime in priimek, njegovo facbook ime pa je bilo footballplayer. Zato nisem izvedela njegovega imena, kar me je jezilo.Sklepala sem, da zelo rad igra nogomet. Ogledala sem si fantovo profilno sliko in se zazrla v njegove modre oči. Nekaj v mojih možganih se je premaknilo in spomini so me preplavili. Od vseh, ki sem jih poznala, je le eden imel take oči in to je bil moj brat Matt. Od pretresenosti sem izpustila telefon iz rok. Padel je na tla in steklo se mu je razbilo. Začela sem jokati. "Kako ga nisem prepoznala? Kako sem bila tako neumna? Kako?" sem obupano hlipala. Odkar sva se z bratom nazadnje videla, je minilo pet let. V tem času se je zelo spremenil, zato ga nisem prepoznala. "Nikoli več ga ne bom videla," sem ječala med jokom. Mami sem lani vprašala, če lahko obiščem očeta in brata. Ni mi dovolila, zato sva se zelo skregali. Vedela sem, da bi tudi letos rekla ne. Mami je slišal moj jok in prišla pogledat kaj se dogaja. Vstopila je v mojo sobo in me vprašala: "Katy, zakaj jokaš? Kaj je narobe?" Za dogodek z bratom ji nisem nameravala povedati, saj bi mi tako ali tako prepovedala, da ga obiščem. "Telefon mi je padel po tleh in se razbil," sem ji povedala. Mami je mislila, da jočem zaradi telefona. "Ne joči, kupila ti bom novega," me je tolažila. "Hvala," sem se ji zahvalila. "Mami, zakaj sta se z očkom ločila?" me je zanimalo. Mami se je takoj zresnila. "O tem se ne bova pogovarjali," je odgovorila. "Zakaj mi nočeš povedati? Mi boš razlog skrivala celo življenje?" sem jo napadla z vprašanji. Brez besed je zapustila mojo sobo. Vsakič, ko sem želela izvedeti zakaj sta se ločila, se je končalo enako. Mami mi ni hotela povedati ničesar. "Zakaj mi noče povedati? Jo je oče prevaral? Tudi, če jo je to ni tako grozno, da ga nikoli več ne bom smela videti," sem razmišljala. Skoraj celo popoldne sem razmišljala in imela občutek, da sem najnesrečnejši človek na svetu. Ko me je mami klicala na večerjo, nisem prišla. Bila sem zelo jezna nanjo. Šele čez nekaj časa, ko je šla spat, sem šla v kuhinjo. Vzela sem nutello in žlico, saj sem bila lačna. Pojedla sem celo nutello. Moj telefon je še vedno ležal na tleh. Pobrala sem ga. Imel je razbito steklo, a je še deloval. Na facebooku sem gledala bratove slike. Mama mi nikoli ni povedala, kje živita oče in brat. Pogledala sem, če na njegovem profilu piše kje živi. Pisala je hišna številka in ulica. Dobila sem genialno, mogoče neizvedljivo in noro idejo.
Next!!! šla bo do njune hiše. to je ful dobra zgodbica!!!! Next!
10. december 2016
Next
Obiskala ga bo
10. december 2016
Woooow
Itak bo sla do njune hisee omgg, upam d jo on prepoznaa*-*
Fuul dobra zgodbicaaa res woooow*-*
Neext
10. december 2016
Next....Fak res najbolš....full dobr pišeš....kumi cakAm nasledn Next
10. december 2016
u213108
u213108
Všeč mi je!
Next-AM
Mislm da je dobila to idejo da poišče brata…
Next
10. december 2016
Neeeext
Nova brauka sm.. to je noroooo
10. december 2016
u198831
u198831
Neeeeeeeeeext
10. december 2016
Next
10. december 2016
Next