u216836
u216836
Waw, full dobro *-*
Rose in Jack sta tako zlobna! :/ Upam da se bodo enkrat pobotali (;
Hvala za posvecenega! <333
07. december 2016
Next
07. december 2016
u218695
u218695
Next
07. december 2016
Next upam da jo bo zlasala ker si to zasluži pa se postavila zase
07. december 2016
Next
07. december 2016
Neext
07. december 2016
u213108
u213108
Nextkok dobr
Next
07. december 2016
u205544
u205544
Neeeextt
07. december 2016
Zelo sem vesela, da imam toliko bralcev. S svojimi nexti in pohvalami me vspodbujate, da nadaljujem zgodbo. Se opravičujem za pravopisne napake, ki sem jih naredila. Ko smšenkrat prebrala besedilo, sm ugotovila, da sm ponesreči napisala prigovarjal namesto prigovarjala. Jutri dobite Next. Upam da bo juri še kdo napisal kakšen Next ali komentar .
07. december 2016
u217932
u217932
Next
08. december 2016
u198831
u198831
Neeeext
08. december 2016
Men je ta zgodbica reees fuul usec!
Nextaj cimpreej
08. december 2016
Next
08. december 2016
Next
08. december 2016
Next
08. december 2016
Next
08. december 2016
Hvala za nexte

"Živjo Katy," me je z narejeno prijaznostjo pozdravila Rose. Nisem vedela kaj naj ji odgovorim, zato sem pogledala v tla. "Kako to, da je ješ sama?" se je norčevala.
Odločila sem se, da jo bom ignorirala. "Kje pa so vsi tvoji prijatelji? Joj, pozabila sem, da jih nimaš," je nadaljevala z zbadanjem. Cela jedilnica se je začela smejati. Po licu mi je spolzela solza, nisem več mogla prenašati njene zlobe. Moje solze pa so Rose še bolj spodbudile. "Uboga punčka se bo šla jokcat k svoji mamici in očiju. Pravzaprav samo k mamici, ker očija nima," se je zasmejala. S temi besedami, mi je prišla do dna srca. Moja starša sta se ločila, ko sva z bratom imela dvanjast let (sva dvojčka, a si nisva prav nič podobna). Oče in brat sta se preselila v drugi del mesta. Od takrat nismo imeli več nobenih stikov. Zelo sem si želela, da bi se zopet videli. Brata in očeta sem, namreč močno pogrešala. Rose je s svojim norčevanjem prestopila črto. Vsa jeza v meni se je nabrala in nisem je mogla več zadrževati. "Kdo pa misliš da si! Najprej mi spelješ fanta, nato pa se norčuješ, ker sta moja starša ločena!" Sem zavpila nanjo. Izraz na njenem obrazu je bil neprecenljiv. Izgledala je kot, da jo bo zadela kap. Ni pričakovala takšnega odziva. "Jaz," je zmedeno poskušala nadaljevati. "Še pred nekaj dnevi sem mislila, da si odlična prijateljica, zdaj pa si pokazala svoj pravi obraz," sem jo prekinila. Rose ni imel več nobenega argumenta, zato jo je Jack začel braniti. "Pusti jo pri miru," je jezno dejal. "In čene bo kaj?" sem ga posmehljivo vprašala. Vzela sem jagodni sok in ga zlila po njegovi majici. "Oprosti, res nisem hotela," sem se zasmejala in zmagoslavno zapustila jedilnico. Ko sem se še zadnjič obrnila, sem zagledala Jacka in Rose. Videti sta bila osramočena. Vedela sem, da me po tem dogodku ne bo nihče več zafrkaval. Domov sem se odpravila peš, saj živim blizu šole.Pot me je vodila skozi mestni park, kjer sem zadnjič zalotila Jacka in Rose. Hodila sem mimi klopce, kjer je sedelo pet fantov. Niso bili iz naše šole. Ko sem šla mimo so začeli žvižgati. Mojo pozornost je pritegnil eden izmed fantov, zdel se mi je znan, a nisem vedela od kje. Ni žvižgal, kot ostali fantje ampak me je začudeno gledal. Brez, da bi ga karkoli vprašala sem šla mimo. Prišla sem do doma in pozvonila pri vratih. Mami mi je odprla vrat in me pozdravila: "Živjo ljubica." "Živjo, danes si pa že zgodaj doma," sem ji odgovorila. "Prej sem končala z delom," mi je pojasnila. "Saj res, kako pa je kaj Rose?" je vprašala. Odločila sem se, da ji po resnici povem kaj se je zgodilo. "Misliš biti z Rose zavedno skregana?" je zanimalo mami. "Z Rose se ne mislim pobotati," sem odločno zatrdila. Po vsem tistem kar mi je storila, ji niti slučajno nisem mislila oprostiti. "Katy, z ljudmi ni lepo biti dolgo skregan," me je prepričevala mami. To me je ujezilo. "Kar zase govori, z očijem sta skregana že vsaj pet let. Prikrajšala sta me za čas z bratom," sem ji zabrusila. Mami ni rekla ničesar, le pogledala me je z očitajočim pogledom. Grodo sem jo pogedala, odvihrala v sobo in zaloputnila z vrati.
Next waw ti si naravni talent
08. december 2016
Next
08. december 2016
njen brat vsaj tako mislim
ta zgodba je tako super
Next
08. december 2016
JST<33 hvala za pohvalo
ana sixx1 mogoče je on
Spet sm našla pravopisne napake, res se opravičujem. Vse pišem s telefona, ki ima pokvarjeno tipkovnico. Tako, da bo v vsakem nextu najbrž več napak.
08. december 2016
Woooow
Neeext
08. december 2016
u213108
u213108
Next
Ful dobra zgodba
Ful mi je bil dobr odziv od Katy do Rose!
Gooood
08. december 2016
u213108
u213108
un fnt je po mojm njen brt
08. december 2016
Next
08. december 2016
nextt
08. december 2016
u189558
u189558