Next posvečam Dreamhunter

Priprla sem oči. To ni bilo dobro. Nisem se hotela družiti več, kot je potrebno. Saj ni bil slab, ampak ... Moja sestra je ravno tako se poročila z zvezdnikom. In rezultat? Na kavo nista odšla ne, da bi vsi izvedeli, kje sta bila.
“Kam?” sem vprašala.
“Mislil sem, da bi šla z mano na tematski park. Jutri,” je dodal. Vabil me je ven? Imela sem slabo vest. Če bi ga zavrnila, bi mi zameril.
“No, prav,” sem zagodrnjala in pri tem upala, da se do jutri utopi pri tuširanju. Vsaj tako bom imela mir pred njim.
________________________________________________________________________________
* * *
Vendar naslednji dan je šlo vse v narobe. Na žalost se nobeden od naju ni utopil v tušu. Steven je prišel pome natanko ob enih, nato pa sva se odpravila, čeprav sem godrnjala na ves glas. Ravno sva prišla do avtoceste, ko me je klical Ian.
“Ja?” sem se nejevoljno javila.
“Rebecca, nemudoma pridi nazaj,” je moj svak pričel s paničnim glasom. Nenadoma mi je postalo jasno, da je nekaj narobe.
“Ian, kaj je narobe?” sem vprašala.
“Damon. Ne more biti sam,” je odvrnil.
“Čakaj ... Kam gresta?” sem nekoliko presenečeno vprašala. Po drugi strani bi bila pripravljena na vse samo, da bi ostala doma.
“V porodnišnico ... Daj, pridita nazaj,” je dejal in prekinil zvezo. Dvignila sem obrv. No, vsekakor dober izgovor, da ostanem doma.
“Morava nazaj,” sem dejala.
“Zakaj?” me je premeril.
“Nekdo mora paziti na Damona,” sem odgovorila. “Očitno bo Dalija rodila, saj sta namenjena v porodnišnico.”
“Dobro. Potem greva po tvojega nečaka, nato pa se odpraviva,” se je odločil. Kaj? Me ne bo pustil doma? O bog ... Ne!
“Ampak Damon ...”
“Verjemi, otrok bo užival,” me je prekinil.
Zavzdihnila sem. No, ja. Če je toliko prepričan v to, da moramo oditi na izlet, naj bo. Kljub temu pa sem upala, da se bo premislil, ko bo moral teči za Damonom. Obrnil je avtomobil in v naslednjem trenutku sva se vozila nazaj.
Dalija je bila že v avtomobilu, Ian pa je Damona držal v rokah. Ko sem izstopila, mi ga je nemudoma potisnil v roke in na zadnjem sedežu Stevenovega avtomobila pritrdil sedež. Vsekakor je bil pripravljen na vse.
“Pazi nanj,” mi je naročil.
“Ian, ne skrbi. Saj bom jaz z njima,” je dejal Steven. Naskrivaj sem zavila z očmi. Vsekakor mi je bilo neprijetno biti sama z njim.
Še sreča, da me je Ian poklical.

mnenja, teorije?
09. avgust 2016
Next
09. avgust 2016
u193768
u193768
Neeeext
Tale Steven mi ni neki všeč
09. avgust 2016
u215282
u215282
Haha
Še sreča, da gre Damon z njo
Tako bo vsaj "varna"
Neext
09. avgust 2016
u210820
u210820
Next
09. avgust 2016
Neeeeeeeext!!!!!
09. avgust 2016
Steven se bo še izkazal
09. avgust 2016
u215282
u215282
A tako, da bo Damona rešil, ko bo hotel iti (Damon) čez cesto in bi ga avto zbil?
09. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Se kakšen Next?
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
u215138
u215138
Next
10. avgust 2016
Kdo hoče Next?
10. avgust 2016
jsttttttt
10. avgust 2016
u215282
u215282
Jz
10. avgust 2016
Js! Hvala za posvečen Next!
10. avgust 2016
omggg kak svetavno Next.....
10. avgust 2016

V parku je bilo kar nekaj ljudi. Steven je Damonu razkazoval delfine in preostale živali, jaz pa sem kot tepka hodila zraven njiju in se spraševala, zakaj me skorajda ni pogledal. Po drugi strani pa se je ukvarjal z otrokom, kot da bi bil njegov.
“Zaspal je,” je dejal, ko smo se vračali proti avtomobilu. Steven je nosil Damona v naročju. Njegova otroška glava je bila naslonjena na njegovo ramo, oči je imel zaprte. No, ja ... Ian se mi sicer ni javil ...
Namestila sva Damona v avtomobil.
Že sem hotela odpreti vrata, da bi sedla, ko me je zaustavil. Presenečeno sem dvignila pogled in se zastrmela v njegove oči.
“Kaj je?” sem ga izzivalno vprašala.
Na ustnicah se mu je narisal nasmešek.
“Nič,” je odvrnil.
“Potem pa pusti, da sedem,” sem odvrnila.
“Oh, saj te bom,” mi je odvrnil. “Bolj me zanima, če si uživala.” Dvignila sem obrv. No, ja ... Saj sem uživala v preživljanju skupnega časa. Kljub temu pa sem bila prepričana, da je mogoče ... Malo pretiraval.
“Sem,” sem pritrdila.
“Odlično,” se je ponovno nasmehnil.
Ok, kaj hoče od mene?
Izvedela sem v naslednjem trenutku, ko se je sklonil. Začutila sem njegove ustnice na svojih. Nevede sem se ga oklenila okoli ramen in mu vrnila poljub. Bilo mi je vseeno, če mi ni bil posebej všeč. Potrebovala sem poljub.
Začutila sem njegove roke, ki so se oklenile mojega pasu. Zasopla sem v njegova usta in začutila, kako je njegov jezik poiskal mojega.
“Ne,” sem se odmaknila.
Steven me je presenečeno pogledal.
“Zakaj si se ...”
“Zato, ker je to napaka,” sem se poskušala zbrati. Potlačila sem vase vsa neprijetna čustva, ki so me ob poljubu oblila. Ne bi si smela tega privoščiti ... Sploh pa sem tako uživala v poljubu, da nisem prepoznala samo sebe.
Za trenutek se je zastrmel v moje oči.
“Ni napaka, draga,” je tiho rekel. “In to ti bom sčasoma tudi dokazal, Rebecca.” Moja koža se je dobesedno naježila.
“Karkoli,” sem zamrmrala.
Ko sem prišla domov, sem Damona spravila spati, nato pa preverila klice na svojem telefonu. Ian me ni klical. Na hitro sem mu napisala sporočilo, nato pa se spustila dol. Ko sem zagledala v dnevni sobi Stevena, sem zavila z očmi.
“Še nisi odšel?” sem vprašala.
“In vaju pustil sama? Ne,” je odkimal.
“Saj znam poskrbeti zase in za nečaka,” sem nekoliko nestrpno odvrnila. Mogoče se mi je zdelo vse skupaj neumno, vendar nekaj mi je govorilo, da si želim ... Da bi ostal pri meni, dokler vsaj Ian ne pride iz porodnišnice.
“Saj vem,” se je dvignil. “Vendar mi je Ian naročil, da pazim na vaju.” Samo pokimala sem. Ne bo odšel. To sem vedela.

mnenja, teorije?
10. avgust 2016
nexttt
10. avgust 2016
u193768
u193768
Steven mi res ni všeč
Neeext
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Next men tut ni glih nevem kaj... Mogoče bo pa njen ljubosumni bivši in jo bo napadu in njenega fanta poškodval al pa kej...
10. avgust 2016
Neeeeeeeeext!
10. avgust 2016
Bo še zanimivo. Obljubim kot pri all about me. All about us
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Next
10. avgust 2016
Next