katera želi posvečen Next?
07. avgust 2016
Neext
Jaz bi
07. avgust 2016
Neeeeext! Kok cute!
07. avgust 2016
Se kakšen Next?
07. avgust 2016
kdo hoče Next?
08. avgust 2016
jst hočm Next a mam lahko js za ForeverDancer posvečen Next?
08. avgust 2016
Oglašujem super zgodbico od RavenGirl, ker odlično piše in si zasluži več bralcev. Bo kot mešanica med Harry Potterjem, Hobitom, Igrami prestolov in Imenom vetra, ki je precej nova fantazijska zbirka in ji je dala zagon, da je objavila to zgodbico. Prosim vas, da si vzamete 5 minut in preberete njeno megafantastično zgodbico: http://www.igre123.com/forum/tema/dekle-v-mesecini-(the-girl-in-the-moonlight)/187487/ Oglašujem z dovoljenjem pisateljice!
08. avgust 2016
seveda imaš
08. avgust 2016
Kaj imam
08. avgust 2016
Posvečen Next
08. avgust 2016
kdaj bo nextt?
08. avgust 2016
Aha hvala
08. avgust 2016
Ne vem še, kdaj bo Next. verjetno zvečer.
Ni panike
08. avgust 2016
Ok komi čakam da bo večer
08. avgust 2016
Next posvečam ~ForeverDancer~

Iz spominov me je prebudil Steven. Dvignila sem pogled proti njemu in počasi pokimala. Bila sem zmedena. Še vedno nekaterih stvari nisem prebolela.
“Blizu je kavarna,” je dejal. “Pridi.”
Sledila sem mu do bližnje kavarne. Sedla sva na teraso in si naročila kavo. Sedela sem nasproti njega in se spraševala, zakaj je bil tako ... Vztrajen. Nisem bila razpoložena za pogovor, pa vendarle ... Ni se predal.
“Torej? Kaj mi boš povedala o sebi?” me je vprašal.
Zanimivo vprašanje. Najraje nič.
“Sem študentka,” sem hladno odvrnila.
“Kaj študiraš?”
“Marsikaj.”
Za hip je strmel vame.
“To ni nobeden odgovor, Rebecca.”
Zavila sem z očmi. Kako ne razume, da nisem razpoložena za pogovor z njim? Mogoče pa le ni bil tako zrel, kot sem si ga predstavljala.
Sedla sva za mizo. Natakar je bil skoraj takoj pri nama. Naročila sva si kavo, nato pa sva nekaj minut molčala.
“Torej si ti Dalijina sestra,” je dejal.
Dvignila sem pogled in pokimala.
“Spomnim se, da sem te videl na njuni poroki,” je odgovoril. Nenadoma sem se spomnila. Bil je na poroki. Bila sem Dalijina družica, nosila sem belo obleko z modrim pasom, ki mi jo je kupil Ian, ko smo po njegovem okrevanju šli na dopust.
“Ja,” sem pokimala. “Bil si.”
V odgovor se je nasmehnil.
“Kaj mi boš povedala o sebi?” me je pobaral.
Zavila sem z očmi.
“Nisi me to že vprašal?” sem odvrnila z vprašanjem. Steven se je ponovno nasmehnil in nenadoma mi je šel na živce. Zakaj se neprestano smeji? Sploh pa ... Sedaj bi bila že doma, če me ne bi hotel na vsak način odpeljati na pijačo.
Natakar nama je postregel. Steven je nemudoma plačal račun in mu v roko stisnil še napitnino. Ko je končno odšel, se je ponovno obrnil k meni.
“Upal sem, da mi boš še kaj izdala,” je pomenljivo dejal. S pogledom je zajel moj odkriti dekolte. Bravo, Rebecca. Sedaj bo kaj poskušal ...
Nisem vedela, zakaj, ampak mi je nenadoma šel na živce. Nisem hotela sedeti z njim in se pogovarjati. Zamerila sem Ianu, ker me je zvlekel na snemanje. Sedaj se tega ne bom rešila. Pa še pogodbo bom podpisala.
“No ...” sem začela.
“Lahko bi šla z mano,” me je prekinil.

mnenja, teorije?
08. avgust 2016
u193768
u193768
Neeeeext
08. avgust 2016
Next
08. avgust 2016
Nexttt
08. avgust 2016