u215138
u215138
Ja! Moj!
Sej vem da sem ga ze dala, ampak vseeno!!
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
Next
05. avgust 2016
nexttttttttt
06. avgust 2016
Next posvečam Lia E. Potter

“Oh, končno, Steven!” je vzkliknila Julie.
Steven? Kje je že igral?
“Rebecca, to je Steven McQueen,” mi ga je predstavila Julie. “Verjetno se ga spominjaš iz Vampirskih dnevnikov.”
“Oh, ja. Jeremy, Elenin brat,” sem se nemudoma spomnila. Da, spomnila sem se ... Da sem ga srečala večkrat na snemanju, ko me je Ian vzel s seboj. Pravzaprav sem spremljala Dalijo in ji delala družbo medtem, ko ga je čakala.
Ponudil mi je roko.
“Steven,” se mi je predstavil in se mi nasmehnil. Njegov nasmeh je bil ... Prečudovit. Počasi sem sprejela roko. Kot v sanjah.
“Rebecca,” sem se predstavila.
“To je Ianova svakinja,” mu je pojasnila Julie. Ja, nikoli se nisva uradno predstavila. Vsaj mislim, da ne. “No, torej, ... Sedita. Moram vama predstaviti serijo.” Moje misli so odtavale. Julie je govorila o seriji s strastjo, jaz pa ... Upala sem, da bom imela kakšno erotično sceno s Stevenom. Ok, Ian mi je naredil uslugo, ko me je pripeljal na snemanje.
“Vse jasno?” je vprašala Julie.
“Ja,” sva rekla v en glas. Spogledala sva se in se nasmehnila drug drugemu. Vsaj dobrega soigralca sem imela, čeprav je bil precej starejši od mene. Najmanj deset let. Ampak to ni bilo pomembno. Ian je bil tudi starejši od Dalije.
Mogoče pa je najina usoda, da so nama všeč starejši moški. Kljub temu pa sem se sproščeno počutila v njegovi družbi.
“Torej se vidimo jutri,” je končno dejala Julie.
Pokimala sva, nato pa skupaj zapustila prostor.
“Lahko bi šla na pijačo,” je predlagal Steven, ko sva se znašla na hodniku. Pogledala sem ga. Raje ne. Najprej moram premisliti o svoji vlogi.
“Jutri?” sem ga vprašala.
Nekoliko razočarano me je pogledal.
“Nimaš časa?” me je vprašal.
“Ian mi je naročil, da greva skupaj domov,” sem mu pojasnila. Bilo mi je žal, da sem ga zavrnila. “Mislim ... Sedaj naj bi končal s snemanjem ...”
Zdelo se mi je samo, da iščem izgovore. Priznam. Iskala sem jih. Če bi sedaj odšla na pijačo z njim, potem ... Potem bi nemudoma podlegla njegovim čarom. Pravzaprav se mi je zdelo, da se poskušam odbraniti.
“Bom jaz uredil z Ianom,” je dejal.
Zadržala sem se, da nisem zavila z očmi.
“Steven ...”
“Hočem, da greš na pijačo z mano,” je neomajno dejal. “In pri tem ne bom popustil, predraga moja Rebecca.”

mnenja, teorije?
06. avgust 2016
u209548
u209548
nextt
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
u193768
u193768
neeeext hvala za posvečen Next in Stevenu je nekdo všeč
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
Neeeeeeext! Se strinjam z Lio!
06. avgust 2016
u145668
u145668
Next. No upam da Steven ni kreten, ker zgleda da bosta mela kar dost skupnega.
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
Mnenja, teorije?
06. avgust 2016
Next
06. avgust 2016
omgg kak cute...nextt čim prej
06. avgust 2016
Next
07. avgust 2016
Se kakšen Next?
07. avgust 2016
Next!
07. avgust 2016
Kdo hoče Next?
07. avgust 2016
nextttttttttt pa jstttttttttttttttt hoč Next
07. avgust 2016
Next posvečam Nαιl.Polιѕнeѕ.*

Bila sem presenečena nad njegovim odzivom. Tega pa nikakor nisem pričakovala. Zmrznila sem na mestu.
“Tukaj me počakaj,” je dodal.
Nisem imela druge izbire. Strmela sem za njim in se spraševala, če je pri sebi. Konec koncev sva se poznala približno pol ure. On pa na vsak način hoče z menoj na pijačo. Pomislila sem. Mogoče pa ne bi bilo ravno slabo ...
Vrnil se je z Ianom.
“Rebecca, ne delaj problemov,” mi je namignil moj svak. Oh, ne. Še on je na njegovi strani. Zakaj? Ko bom prišla domov, me bo slišal.
“Ian, pripeljal jo bom,” mu je obljubil Steven.
“Ian!” sem grozeče siknila proti svaku. “O tem bo Dalija slišala! Prisežem! In prisežem, da mi boš poravnal račun!”
“Oh, za Dalijo bom že poskrbel, da se ne bo jezila name,” mi je moj svak odvrnil z nasmeškom na ustnicah. “Saj veš ... Samo v posteljo jo zvlečem.” Z zadnjimi besedami mi je pokazal hrbet in odšel. Pustil me je samo z njim. Nezaslišano!
“Mislim, da si izgubila,” je dejal Steven, jaz pa sem zavila z očmi. Izgubila sem. Tudi prav. Vendar naj ne misli, da bom popustila tako zlahka.
“Kam greva?” sem zagodrnjala.
“Potem greva?” se je zadovoljno nasmehnil.
“Ne veseli se prehitro,” sem dejala. “Precej strupena znam biti.” Zasmejal se je, nato pa mi pomignil, da greva ven.
Ian me je potunkal. In Dalija ga bo zagovarjala. Kot vedno. Sicer mi je bilo všeč, da imam slavnega svaka, ampak ... Včasih je rad pretiraval. No, ni čudno. Glede na to, kako sta se Dalija in Ian sploh spoznala ...
Moja sestra je bila namreč prostitutka. Ko je bila mama še vedno živa, se je prodajala. Pravzaprav nas je tako preživljala. Jaz in mama nisva imeli pojma, da prodaja svoje telo, da bi imeli hrano in položnice plačane.
Nato pa je spoznala Iana. Najprej sem mislila, da sta par, nato pa sem izvedela resnico, ki me je precej pretresla. Ampak kasneje sem izvedela, da je zaradi Iana prekinila s tem. Še dobro, saj v nasprotnem primeru bi se ji odrekla.
Ianova ljubica pa je umorila najino mami. Ostali sva brez mame ravno takrat, ko sva jo najbolj potrebovali. Preživela je operacijo, ki jo je plačal Ian, vendar ji je sodila Nikki. In tega prasici nisem nikoli oprostila. Naj gnije v zaporu.
“Si v redu?”
Iz spominov me je prebudil Steven. Dvignila sem pogled proti njemu in počasi pokimala. Bila sem zmedena. Še vedno nekaterih stvari nisem prebolela.

mnenja, teorije?
07. avgust 2016
u193768
u193768
Neeext
07. avgust 2016
Next
07. avgust 2016
u145668
u145668
Next. Iz tegale še nekaj bo.
07. avgust 2016