Neeeeeeeext
14. avgust 2014
u172768
u172768
hvala vsem, ki berete moje improviziranje haha you're da best:* lysm ♡
ta next je malo dolg se mi zdi tak da si vzemite čas
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
V.
"Prekleto." se je zaslišal Calumov glas, ko sem z roko začela drseti po njegovem penisu. (zakaj to mi to cudno zveni haha) Pospešila sem gibanje svoje roke in tik preden bi Calum iz sebe istisnil najglasnejši stok, sem se ustavila. Calum me je namrščeno pogledal in se poraženo naslonil na steno. Nasmehnila sem se in se dvignila krilo. S palci sem prijela za svoje čipkaste spodnjice in jih začela spuščati po svojih nogah navzdol. Delala sem nalašč počasi, da se je Calumovo dihanje pospešilo in iz oči mu je sijalo temno poželenje. Ko so mi pristale ob gležnjih, sem stopila iz njih. Calum me je nato, na moje veliko presenečenje, zgrabil za boke in me sunkovito obrnil ter dvignil, da sem s hrbtom pristala na steni za sabo. Noge sem ovila okoli njegovega pasu, medtem ko se je njegova glava zakopala v moj vrat. Divje se je zaril vame. Ritem svojega premikanja je vsakič pospeševal. Do vrhunca mi je manjkalo le še malo, čisto malo ...
In potem se mi je zavrtelo.
Ulica in Calum pred mano sta se zavrtela, omahnila sem v temo in nato se mi je pred očmi zavrtel prizor. Calum, star kakšnih štirinajst let, je sedel na rjavem preluknjanem kavču v zelo starem, razmetanim in neohranjenem stanovanju. Gledal je televizijo. Nato so se zaslišali koraki. "Sranje." je zamomljal sam pri sebi, ugasnil TV, luč in se nemudoma zvrnil v posteljo ter se pretvarjal, da spi. Nato so se odprla vrata. Zarisala se je velika postava odraslega moškega. Ta je prilomastil v stanovanje, za sabo treskoma zaprl vrata in si nekaj jezno brundal. "Calum!" se je gromeče zadrl v močnem škotskem naglasu. Bil je očitno pijan. "Takoj se mi prikaži tukaj!" - "Spim!" se je oglasil Calum iz postelje, glas se mu je tresel. "Ne boš zdaj spal, jebemti! TAKOJ MI PRINESI VINO!" - "Ne!" se je uprl Calum. "Sam si pojdi ponj!" Moški je treščil po Calumovi nočni lučki, da bi jo prižgal. V eni roki je držal prazno steklenico. "Kaj si rekel?! Kako si lahko drzneš tako govoriti s svojim očetom!" je zahreščal. "Ti nisi moj oče!" je zakričal Calum z objokanimi očmi. "A zdaj me boš pa še tajil, froc prekleti!" je zakričal Calumov oče in ga s steklenico močno udaril po glavi, da se je raztreščila. Iz Calumove glave je začela curljati kri.
Prizor se je nato zavrtel, in pred mano se je zarisala nočna ulica in Calum, ki je glasno stokal moje ime. "Oh, Andromeda!" je nazadnje izustil in začutila sem njegovo toploto, ko se je izlil vame. Sama nisem doživela orgazma, najverjetneje zaradi tega, kar se mi je pravkar zgodilo. Spet! Moje telo je zmrznilo, moje misli so podivjale. Tudi ritem srca se mi je pospešil.
Zakaj se mi je zgodilo? Že drugič? Nisem si znala razložiti, so to mar Calumovi najhujši spomini, kot pri Michaelu? Nikoli nisem videvala tega, pa sem imela toliko strank, in sedaj, nenadoma, že drugič zapored. Ampak zakaj se mi pa to potemtakem ni zgodilo pri varnostniku? V meni se je začela širiti nekakšna čudna praznina, nekaj ni bilo v redu. Postajala sem rahlo panična, čutila sem, da se tresem. Zeblo me je in hkrati mi je bilo vroče. Moja notranjost je podivjala. Dogodki so bili tako zelo živi, da bi lahko zlahka verjela, da so resnični. Morda pa so. Morda pa je Calum res odraščal ob pijanem očetu. Morda so Michaelu res umrli starši. Morda je vse to res. In zdaj pred sabo gledam zlomljenega štirinajstletnega dečka, na čigar glavi je bila pravkar raztreščena steklenica. Kot da bi želela preveriti, če mu še teče kri, sem mu segla v lase. Med prsti me je prijetno zaščemelo. "Stopetdeset." sem mu rekla, ko sem se spomnila, da moram vendar služiti denar. Calum se je rahlo namrdnil. "Naj ti bo." je rekel in mi izročil stošestdeset. "Kar imej vse." je rekel, ko sem ga začudeno pogledala. "Ampak še se bova srečala, Andromeda, in izvedel bom tvoje pravo ime."
Nato je počasi odšel po ulici navzdol.
× Ashton's POV ×
Sedel sem za svojo pisalno mizo in na računalniku gledal žgečkljive slike punc, ob katerih me je v jajcih zaščemelo. Z roko sem podrgnil ob svoje napeto mednožje, ko mi je nenadoma zazvonil telefon. Pogledal sem na zaslon. Neznana številka. Ah, nimam časa za to. Posvetil sem se gledanju slik punc in pustil, da je telefon šele čez kakšno minuto nehal zvoniti. Prišel sem do slike temnolase punce, ki je bila povsem razgaljena in je imela svojo roko ob svojem vhodu med nogami. Jebemti, sem bil potreben. Kdaj sem nazadnje katero napičil? Imam toliko dela in hkrati ne delam nič, in moje spolno življenje je povsem zaspalo. Začel sem si odpenjati zadrgo na črnih kavbojkah, ki se je pod pritiskom nabreklega penisa pod njo takoj vdala. Vzel sem ga v roke in iz ust mi je ušel izdih. Nato me je zmotilo divje zvonenje telefona.
Že spet neznana številka, in če sem si dobro zapomnil, enaka kot prej. Oh, pa kaj je zdaj to, sem zagodel sam pri sebi, pospravil tiča nazaj v hlače in se javil. "Prosim?"
Iz druge strani se je zaslišal globok in hladen glas. "Pozdravljen, Ashton Irwin."
Moje telo je hipoma zamrznilo. Kaj je zdaj to?
"Ashton, mafijski sin." je posmehljivo dodal glas.
Nato sem se kričevito oprijel svojega stola, da so mi členki pobelili kot decembrski sneg.
Srce mi je začelo razbijati.
V delu možganov se mi je prikazal najhujši dogodek v mojem življenju.
Ta glas sem poznal.
17. avgust 2014
u172768
u172768
ne vem zakaj mi odstavkov ne nardi >.<
17. avgust 2014
u176150
u176150
Next
17. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
17. avgust 2014
neeeeeeeeeeeext
17. avgust 2014
next
17. avgust 2014
NEXT NEXT NEXT NEXT HOLY SHIT
18. avgust 2014
next
18. avgust 2014
u109999
u109999
NEEEEEXTTT NUJNOO!
20. avgust 2014
Neeeeext :'OOOOO
20. avgust 2014
next
20. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeext*ooo*
20. avgust 2014
Neeeeeeext *.*
20. avgust 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTT!!! NUJNOOOO!!!!! *OOOOOO*
20. avgust 2014
u162104
u162104
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT! *O*
20. avgust 2014
wat človek jaz sem iskala vreji slovenski 5sos ff in BAM najdem ga
OH MY GOD WHY DO I WANNA HUG U
AND
JUST SO U KNOW IM SMILING BC THIS STORY KINDA MADE MY DAY
oihdfiohdfihoihofdhoiihofdoihdfhio i cant even tell u how happy u made me bc this story is just awsome ok
neeeeeeeeeeeeexxxxxxtttttttttttttttt
22. avgust 2014
u169268
u169268
Omg gurl perf je *-*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. avgust 2014
u172768
u172768
hvala hvala hvala vam ker berete <3 (sledi ze spet zelo dolgi next ker se prevec vzivim v to sranje & se vnaprej opravicim ce mi (najverjetneje) ze spet ne bo nardilo odtavkov)
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
VI.
Kot bedna senca same sebe sem hodila v poznih nočnih urah navzgor po pločniku. Naj zdaj nesem denar Ashu ali grem domov? Nisem se ravno zavedala svojega pomanjkanja spanca, zato sem namesto da bi zavila proti domu, ubrala pot naprej po ulici, osvetljeni s slavimi rumenimi mestnimi lučmi. Bila sem zatopljena v svoje misli.
Dogodki zadnjih nehaj dneh so od mene zahtevali več razmišljanja, kar je bilo skrajno brezveze, saj nikoli nisem našla prave rešitve. In moje razmišljanje ni privedlo nikamor.
Ampak med tem postopanjem po nočni ulici sem nekaj ugotovila.
Taka bednica sem.
Če bi se zdaj pogledala v ogledalo, bi videla zjeban bled obraz s kolosalnimi podočnjaki.
Moje življenje ni imelo smisla, saj nisem živela svojih sanj.
Ampak, kaj pa sploh so moje sanje?
Da bi bila srečna?
Ali da bi dobila pozornost od nekega vražjega Ashtona Irwina, ki najverjetneje prav zdajle fuka neko žensko, ki je sama po sebi tako popolna, da samo trzne s prstom in je že njegova?
Moje razmišljanje me je vleklo v vedno bolj depresivno voljo, moji koraki so se nevarno upočasnili. Po obrazu mi je stekla rahlo nezaželjena solza.
Taka bednica sem.
Obrisala sem solzo, a ta je očitno za sabo privlekla celo vojsko. Po obrazu se mi je ulilo solz in naenkrat se nisem več trudila, da bi jih zaustavila. Pustila sem jim, da najdejo svojo pot.
Ne vem koliko časa sem stala tam in se jokala, a sem, potem ko sem si obrisala reko solz, začutila veliko olajšanje. Dobro, da sem spravila to iz sebe.
Proti meni je hodila neka visoka postava. Odkašljala sem se in s hitrimi koraki nadaljevala svojo pot neznano kam. Ko sem bila le še nekaj metrov oddaljena od postave, sem zaznala na njej blond lase, postrižene na kratko, črno jakno s črnimi čevlji in oprijetimi črnimi hlačami, ter obročkom v ustnici. Tega seksi tipa sem od nekje poznala.
Očitno se me je tudi on spomnil, saj je obstal in me nekaj časa gledal.
Oh, saj res. Ena moja stranka. Kako mu je že ime? L ... Li ... Lu ... Lin? Lax? Lennon? Lee? Liam? Luke? Luke! Hvala bogu mi spomin še ni pešal.
"Hej prostitutka." se je nenadoma oglasil njegov zapeljiv glas.
Čeprav je povedal resnico, me je ta beseda rahlo zbodla. Kot žaljivka. Ampak je bilo res.

Približala sem se mu.
Da, seks. Seks potrebujem, da se bom vsaj za nekaj časa odklopila od življenja bednice.
× Ashton's POV ×
Po tistem strašnem opravljenem klicu sem si z obema rokama segel v lase. Pišuka. Še vedno sem se tresel, kot bi imel vročino 40°C. Od sile sem se živčno vstal in začel z rokama ob bok hoditi gor in dol po pisarni. Spomnil sem se, da je to rad delal moje oče in kako me je to nerviralo. Oh. In spet sem se zalotil ob razmišljanju o mojem očetu, kar se najverjetneje ne bi zgodilo, če me ne bi poklical ON.
V glavi pa so mi še vedno odzvanjale njegove besede skozi telefonsko slušalko.
"Vemo, kje si in lahko bi te zlahka izsledil in te ustrelil na licu mesta. Ampak ne. Tvoj oče bi rad imel POŠTENO, kajne? Naj bo po njegovem, ko ravno njegov sin zablujeno tava po svetu s firmo, ki se ukvarja s prodajanjem ženskih teles. Irwin, veš zakaj kličem, ne? Če ne bo čez tri dni 10 milijonov na moji mizi, bom, prisežem pri tvojem POŠTENEM očetu, pobil tiste tvoje prijatelje, ki so ti kdarkoli pomagali. Michael, Luke in Calum, če se ne motim? In, oh, še kakšno babo si bom "izposodil". Ulica zmage 182a, Milano sever, jasno? In, Ashton, ne pozabi: mafijec ostane mafijec."
Skušal sem odmisliti ta pogovor, a prekleto, kje bom dobil toliko denarja?
Izklopil sem google zavihek, na katerem sem malo pred pogovorom gledal gole ženske.
"Mafijec vedno ostane mafijec ..."
23. avgust 2014
dAMN
ZAKAJ SI TU KONČALA
bc this is just fabb
neeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttt
23. avgust 2014
next
23. avgust 2014
u172768
u172768
pizda si hitra hahahahaahah
23. avgust 2014
u176150
u176150
Next
23. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
23. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2014
u109999
u109999
NEEEEXT
24. avgust 2014
fuckkk
napreeeej
nadaljuj
Lukee *
24. avgust 2014
u162104
u162104
faaaaaak NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!
24. avgust 2014
Neeeeeeext
26. oktober 2014
u178956
u178956
Omg omg gaaaaaaaaah *ooooo*
Koncno ej fuck ff arrrrr ( itak da ana bere ne mislim dddddd xđ)
Pac ja omagaaaaah niall *oo* <---- prasic haha xđ
Uglavnem dafak je bil tt moski? O.o meiby prostitutka pa je kredo pojedla pa jaaaaaoopppp...zenske smo pametne ni kej xđ<3
Ne sej ne sam ummm ka pa vem :3

Omagaaaah naj ze da odpoved shiter :3
Aston kaksen mafijac on je ma bby bitch xđ<3
Juj to je tok popolno *000000*
Kok sm happy da sm nasla ta ff u shiter ^^

P
E
R
F
E
C
T