Tkuj se mi sprav pisat NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!! Danz bom res zivce zgubla!!!!
25. februar 2015
Res si prjazna a sm res tko zlobna??? Nexttt
25. februar 2015
„ in tebi je ime...” Ga je vprašala Anna. „ Will.” Je bil kratek. „ no, Will, zakaj imaš to žverco?” Ga je vprašala Sarah. Ona, pa njene žverce.„ Tukaj ima skoraj vsak svojo žival in mislim, da jo je ene ravnokar dobila.” Je rekel in se ozrl k meni, ko se zažvižgala. Uprašljivo sem ga pogledala in naenkrat sem na svojem hrbtu začutila kremplje. Namesto Willa se rajši pogledala na svojo ramo. Tam je čepela lepa mlada, še čisto črna vrana in vedela sem, da bo čez čas postala sivo..črna. Nje a barva peres se je ujemala z mojimi. Nasmehnila sem se ji, ona pa me je s kljunom udarila po nosu. Hvala. „želi, da ji daš ime. zdaj je tvoja.” Se je zarežal. Joj, kakšen srček. „ o ne, ne,ne. Tole bo pa pomota. Komaj sem prišla sem pa že kar..” Sem se izmikala. Kakšna trapa. „ bodi vesela, nima kar vsak svoje živali.”je resno rekel. „ ampak ona bi bila rajši svobodna” sem predvidevala, ko pogladila po glavi in ona je zadovoljno zakrakala. Moja vrana. Vrana? Je to slabo?

„ kje pa. Počaščena je, da ti pripada.” Se je zarežal Will. „ ona mogoče je ostale pa ne bi bile. Mislim živali.” Je bolj sama zase povedala Žana. Od kdaj ima pa ona toliko pojma o tem? Zdaj vem. A do Zdaj je še dolga pot časa.
„ daj ji ime, da gremo naprej” je nepotrpežljivo zajamrala Anna. „ ja, ja tečka. Naj bo..uh, hmmm no... No naj bo Free” sem zadovolnjo rekla.„ Free Wifi?” se je Sarah začela delat norca z mene. Grrrr. Free-svoboda, saj bo za slio. To mi je potrdila vrana, ki se je veselo drgnila obme, kot da mi mila njena krtača.

Naenkrat smo prispeli, do veličastne stavbe. Bila je ogromna, razdeljena na pet delov. Nekako je bila v starinskem, a zelo lepem stilu. Zgledala je kod grad z petimi stolpi. Ta spet ne tako starinsko. Stolpi niso bili ozki, ampak široki, zelo široki. Odprla so se največja vrata in k nam je pritekla ženska, ki jih je štela najmanj 35. „ zamujaš, to ti bom trgala od obljubljenega zneska.” Je strogo dejala Willu in mu s kretnjo pokazala naj se pobere.
„ joj, punce kako sem vas vesela!” Je dejala s svojim naličenim obrazom.z roko nam je pokazala naj ji sledimo.
26. februar 2015
u156631
u156631
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. februar 2015
Next
26. februar 2015
Omg!!!! Kak lahka nehas ko postane tak zanimiv?!!! Pa js te bom faentala!!! Raztrgala te bom na koscke in te vrgla v vodo da bos hrana za ribe!!!! Sprav se mi tkuj pisat NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!!!!!
26. februar 2015
u163794
u163794
nimam zdele cajta... a krat: NEXTEJ MI ČE HOČŠ CELA PRIDT NAZAJ V ŠOLO
26. februar 2015
Ne ji grozit drgac se iz bajte nou upala stopt. Aja pa se to. Itak konca najbol zanimiu del ker morte razmislt kuko bi ns bralke zafrknlaz nadaljevanjem (mislm al naj opise zanimivo in razurljivo al pa kr neki natvez naprej). Viki s tabo sm;-) samo ce me bos nehala opisvt kot najvecjo tezakinjo(prosm hvala lepa)
26. februar 2015
Neeeext
26. februar 2015
Se mi boš oddovžila Ančka
26. februar 2015
u163794
u163794
oh, sta vidve grozne
26. februar 2015
KAJ????
26. februar 2015
Naenkrat je obnemela. Obrnila se je k nam in nas preštela. Prvič, drugič, tretjič. „ samo štiri ste?” Nas je zasoplo vprašala. „ ja, štiri smo.” Je odgovorila Anna. Edino ona se je znala, kadarkoli kaj zmenit. tista urejena, naličena, da ne rečem vsa umetna ženska je parkrat glasno zaklela. Nekaj je rekla še o Willu, potem pa tlesknila s prsti. „ja, saj smo že tu” je naveličano rekel visok ženski glas. „oprostie mi punce. Saj se bomo še kaj videle,vendar moram nekoga najti.” Je dejala Gospa in račje odcapljala v petah.

Do nas so prišli visoka blondinka, ki je bila najmlajša po mojem mnenju. Morala jih je imeti 27.pristopila je k Anni in zdelo se mi je kot, da se rokujeta sestrični. Do Žane je pristopila mala okrogla rjavolaska in ji prav tako podala roko. Do Sarah se je, ne morem reči izrazito srečen, privlekel moški s sivimi lasmi, če prav je bil po mojem mnenju star okoli 40 let. Ni ji želel podati roke.
Do mene je s ponoso in samozavestjo prikorakal visok, mišičnjak(mogoče malo pretiravam). Segla sem v njegovo črnsko dlan in ga pogledala v oči, ki so se svetile v odtenku pričakovanja.srarost, uh bi rekla dobrih 45.„sem in do nadalnega bom tvoj trener. Kako, kdaj, zakaj itd. s takimi vprašanji boš morila koga drugega. Ime mi je June. June in brez priimka, vendar zate.vedno gospod ali trener. vse jasno?” Mi je razložil. Jasno? Hmmmm. Seveda da ne. Ime po mesecu ima? Resno? A zame gospod ali trener. Ha ha ha.
„ ali imate tu kakšnega informatorja?” Bi takrat najrajši vprašala. Pa nisem.

Trener me je peljal do vrat vzhodnega stolpa. „ pojdi, najvišja soba je tvoja. S težki i krili sem se komaj zmotala skozi vrata in presenetilo me je to, sa je bil hodnik za spoznanje širši. Puncam še pomahati nisem utegnila, ker so jih ostali tako kot mene zvlekli stran. Ugotovila sem, da na moji rami ne čepi več Free. malo sem se prestrašila, a kmalu potolažila z mislijo,da je doslej živla brez mene, tako da se bo že znašla tu.
Godnil se je počasi dvičal in polžasto zavijal po stolpu. Bi je brez stopnic, kar je bilo do konca čudno. Tukaj bi se lahko skoraj sankal, samo malo bolj strmo bi moralo biti. vrata v , nevem, najvrjetneje sobe, so bila vse povsod. 122 na levi, 123 na desni, 124 spet na levi in tako naprej. čeprav sem stopala zelo previdno, so nekateri radovedno odpirati vrata sobe in klicati ostale„ ej, hitro pridi”so cvilili„ on je!” in vedno več je bilo odprti sob, radovednih pogledov, dokler ni za mano priteklo dekle me pocukalo za krila in reklo„oprosti, ker sem pozna. sem so me poslali zato,da bom tvoja vodička. Vprašaj kar želiš.” Je navdušeno rekla.
26. februar 2015
u156631
u156631
Next!!!!! Čim prej!!!
26. februar 2015
u167743
u167743
Next
26. februar 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. februar 2015
u167743
u167743
Neext
27. februar 2015
OMG!!!!!! kak lahka nehaš, ko pa je tak zanimiv?!!!! pa js te bi najrajše v zemlo zakopala!!! pa daj no!!! kaj nimaš nič srca?!!!! pa ne moreš bit tak zlobna!!!!!!!!!!! pa resno?!!! pa eh, ti si hujš kot "čarovnica"!!!! pa bejš mi pisat dolg NNNNNNNNNNNEEEEEEEEXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!! drugač te bom razcefrala na koščke!!!!
27. februar 2015
next
27. februar 2015
Next
27. februar 2015
Bo jutt!!!
27. februar 2015
jeeeej komaj čakam
27. februar 2015
Končno ena dobra novica, odkar sem tu.„siper! Bi me samo pospremila do moje sobe, prosim?” Sem poskušala biti vljudna do nje in počasi sem se že bljižala vrhu stolpa. Nemira še kar ni bilo konec in prvič mi ni bilo všeč, da sem v središču pozornosti. Kako me poznajo? Saj me sploh ne, noben me ne.
komaj sem se prebila do vrha, punca z očali pa mi je sledila. Ko se prišla do zadnjih vrat je bilo vse kar sem lahko naredila samo :„uau!” Vrata so bila dvojna, kot na kakšnem gtajskem plesu, ko služabnika vsak iz ene strani primeta za kljuko ter jih odpreta. A to ni bilo služabnikov, vendar le belina, porisana z najrazličnejšimi vzorci, ki so upodabljali ....še sama ne vem kaj. Skratka bilo prečudovito.„ So ti všeč? Narisala jih je predprejšna prednica moje cimre!” Je navdušeno povedala.„Perednica?” Sem vprašala, ko mi je pomignila naj vstopim. Ko sem z obema rokama odrinila deski sem zajela sapo. Soba, snežno bela se je svetila kot sneg, ob steni je iz lesenega poda raslo drevo in mislim, da je bila ro lipa, saj so iz vejic bingljali svetlo zeleni lističi. Na drugi strani je bila lesena omara, najverjetneje iz lipe. Nakoncu(če lahko rečem).sone je bilo veliko okno, pa ne tako,ki se da dati na kip(ne znam drugače napisat). Kot v ameriških filmih, primeš za °ročaj° in samo potisneš gor. Ko sem to storila, je v sobo priletela Free in zletela na prečudovito drevo. Tik ob oknu je bila postelja, zato sem zdaj, ko sem odprla okno na konenih sedela na njej. Razgled iz stolpa, ni bil tako fantastičen, kot moja soba. Samo stepa=obširnata tavnata pokrajina vse povsod.
„ no, pa začnimo z vprašanji” swm.naposled rekla, jo zasliševala in izvedela: ujeti smo v času, kar ne igra pomembne vloge, saj smo vsi iz Zemlje, imam nadvlado nad zrako, Anna nad ognjem in živi v južnem stolpu, Žana, ki živi v zahodnem stolpu ima pod lepim nadzorom zemjo(vključno z živimi organizmi) vodo pa Sarah v severnem stolpu. V času je prav. tako orintacija= smeri neba, kar je čudno, saj neba sploh ni. preprosto so si izmislili kje je sever, kje juh itd. nisem se mogla zadržati zato sem vprašala zakaj stoji peti stolp na sredi °posesti°, ki se je nisem mogla ogledati. „ tam ima sobo tvoja četrta prijateljica.” Je rekla. „ nemogoč z mano so prišle le tri prijatrljice.” Sem začudeno rekla. „kdo vas je pripeljal?” Je hitro vprašala.„ Nek Will” sem samo povedala. „ uh, če bi se iskanje elementov ponesrečilo komu drugemu, bi bil ob življenje.” Je mirno rekla. „ saj se hecaš, ne?” sem jo preplašeno vprašala. „ veš na Zemlji je rek:„ na napakah se učimo” vendar tukaj je drugače. Tu zaradi večjih napak izgubimo glavo.” Je rekla. Povedala je, da ima tu vsak naloge, ki jih opravlja. Za nalogo se jabi sam, ali pa ga določijo, kdaj pa mu celo plačajo. „ prej si govorila o smrti. Ampak ali nadrejenim, ali kakor koli že, ni žal posameznega elementa” me je zanimalo. „ glej, ti si glavni element tega dela posesti, pod teboj sta veter, plini itdi, pod plini so recim ogljiki, mogoče hlepi, pod ogljiki, ogljikov dioksid .... Tako se stopnuje. Vedno višje v stolp greš vedno bolj je element obširen.razumeš?” Mi je razložila. Opozorila sem jo da mi še kar ni dogovorila na vprašanje. „ pred pri približno petnajstimi leti so tu obglavili vseh 5 glavnih elementov/deklet. Takrat so se njihove lastnost prenesla na vas 5.” Je razlagala.„ 5???”
28. februar 2015
next
28. februar 2015
u163794
u163794
NEXTEJ MI V TEM TRENUTKU!!!!!!!!!!!!!!! DA NAU DOBLA TVOJA LJUBA VRANA DOBLA MENINGITIS AL PA KEJ DRUZGA!!!!!!!!!!!!!
28. februar 2015
nč mi ne morš
28. februar 2015
u156631
u156631
Neeeeeeeeexxxxxxxxxxxtttttttttttt¡¡¡¡¡¡¡¡¡!!!!!!!!
28. februar 2015
u189558
u189558
hej, megakulstično je-NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. februar 2015
Next
28. februar 2015
next
01. marec 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani