neext
22. januar 2013
neext!!!
22. januar 2013
next
22. januar 2013
Dan je hitro mineval. Jutri pa gremo domov! Ko je prisel vecer smo zopet kot skoraj vsak dan šli v disko in plesali. In tokrat ni izginila Nicole ampak Saša. Mislilila sem da je šla na wc kot prejsnjic Nicole a je ni bilo tam. Natancno sem precesala ves disko in tudi tukaj je ni bilo. Ni ke bilo niti v njeni kabini. Na koncu sem šla že vsa obupana pogledat na palubo k bazenom in res je bila tam. V ušesih je imela slušalke in si zraven mrmraje pela pesem ki jo je poslušala in po licih so ji tekle solze. Poslušala pa je pesem od Daniela Powterja: Bad day. Vprqšala sem jo zakaj joče ob tej glasbi in povedla mi je da jo spominja na očeta ki je url pred slabim letom dni. Povedala je tudi da ga zelooo pogresa in da ji svakega toliko casa pride ta stvar do zivega. Takrat se umakne na samo in poslusa to glasbo. Skušala sem jo potolažiti a sem vedela da je s tem ne moram potolažiti ker z tem ko nekoga tolazis mu custva se bol pridejo ven in joce se huje kot prej. Zato sem jo pustilaamo in odsla nazaj v disko kot me je prosila. Tudi jas bi vrjetno v tem primeru Zelela biti sama
23. januar 2013
u93684
u93684
neexttt
23. januar 2013
neext
23. januar 2013
next!
24. januar 2013
u45603
u45603
next!!!!!!!
24. januar 2013
NEXT!!
+ sorry za oglaševanje, ampak bi prebral še mojo http://www.igre123.com/forum/tema/i-really-fucked-up!%5Bemo-love-story%5D/49271/ in komentiral? :3 I just started and well... pleasee! c: Sorry za oglaševanje , se ti lahko oddolžim
24. januar 2013
ful dobr pišeš next next next next
25. januar 2013
In se na nova bralaka...uzivaj v branju.... No 2 novi bralki..uzivajta v branju ;p
25. januar 2013
HVALA
25. januar 2013
Z fanti in Nicole smo dalje plresali a misem o sašinem dogodku mi ni dala mira..kar naprej sem mislila na to in se zavedla kako lepo mi je ko imam vso družino...saša pa nima vec uceta.. In nato sem pomislila na Jana.. On nima ne očeta in ne mame. No ima madomestne starše..mije starše ampak ni enako. Poskusila sem oživati še ta zadnji dan na ladji saj moramo jutri spakirati stvari. Po disku sva z Janim odšla v sobo in me je skoraj zadela kap. Ena od mojih psičk se je pokakala na posteljo. Jan je počistil ta kakec ker ima očitno dober želodec.. Jaz bi zagotovo bruhala zraven tega. Nato pa sva šla spat. Sanje so me nesle na nek poznani kraj. V hišo ki mi je bila zelo znana. Notri je na gugalniko seda stara gospa n in pletla volnene nogavice ter se mi nasmehnila. In sanje so se koncale. Zjutrej sem tuhtala od kod mi je ta hiša takl poznana. Brskala em po spominu in ugotovila da je to hiša moje prababice kjer sem veckrat bila kot majhna puncka..ko sem hodila še v vrtec. Ko sem zacela obiskovati prvi razred je baka (tako sem jo klicala) zbolela in kaksna 2-3 mesece je umrla. Razmisljala semm kaj naj bi ta hiša predstavljala. Povedala bom mami za moje sanje in preverila kaj je s to hišo.
26. januar 2013
next
27. januar 2013
u93684
u93684
neextt
27. januar 2013
u45603
u45603
next!!!
27. januar 2013
next D
27. januar 2013
neext
27. januar 2013
next+nova bralka sm ful dobr pišeš <3
27. januar 2013
Tnx tarčiiii <33 ....next bo ju3 ...
27. januar 2013
V pogovoru z mamo sem prisla na temo mojih sanj in mami mi je povedala da ta hiša še vedno stoji in da ima moja babica..toraj njena mama kljuc od vhodnih vrat ampak ze vsaj kakih 7 ali8 let ni nihce stopil vanjo. Z mamo sa govorili tudi o tem da bi lahko enkrat i pogledat to staro bajto ce se stoji...no to še ampak bok ve kako je notri vse prašno. Danes je izlet v rim...zadnji dan pred izkrcanjem... Imeli smo voden ogled po rimi.. In malo sem tudi sanjarila in razmislljala. Uhotovila sem da se zadnje case nickaj dosti ne pogovarjam z janom... Ampak seve da doma bo vse drugace. Ko sem tako razmisljala je zame prisel jan in me ustavil ter poljubil in me mocno objel. Na glavo mi je dal svojo kapo (ce bom mela ju3 moznost bom dala slike) ...dalje sca se po rimu sprehajala skupaj. Malalo sva zalutala nekam malo po svoje in na enkrat ni v najini blizini bilo vec nikogar iz ladje...
28. januar 2013
u93684
u93684
neexttt
28. januar 2013
next!
29. januar 2013
neeeeeeeeeexxxxxxxxxxtt!!!
29. januar 2013
u45603
u45603
next
29. januar 2013
nextttt!
29. januar 2013
neeext
29. januar 2013
...Poskusila sva iti po usti poti a dva se še bolj izgubila zato sem ogovorila punco mojih let in joo prosula naj me pelje ali mi vsaj pove kako pridem do kraja ki sem ji ga natancno opisala. Punca se je zasmejala in je rekla (seve da po italijansko) "ah pojdia levo do konca ulice in zavijta desno...hodis se kakih 20m in bos ze zagledala trrg." vljudno sem se zahvalila in šla sva po ulici proti trgu. In pot je bila prava saj sva tam tudi ze takoj zagledala kupico ljudiz ladje in med njimi tudi starša. Po koncanem izletu v rimo smo se z avtobusom peljali nazaj k ladji. Ura je bila ze pozna in res se mi ni nic vec dalo zatosem se na hitro umila in nahranila maltržanki ter se poknilaa na posteljo in zaspala. Zjutraj ko sem se zbudila ze ob petih sem se spomnila da sem vciraj pozabila spakirati kovcek..in v pol ure mi je le uspelo...pobrala sem vse kar je bilo kje mojega in zbasala v koucek. Na koncu sem se morala vsesti nanj da se je zaprl. Nato se je zbudil tudi Jan in kovcke sva dala pred vrata kabine kot nam je bilo naroceno vciraj...
29. januar 2013
u93684
u93684
neextt
29. januar 2013
neext :3
29. januar 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg