u30718
u30718
♥ wishes♥ nekštiiiiiiiiiii! OMG fuŁ svetovno pišeš!!!!! wauuu...skos eiflow stolp pa živalce hihih
love your story...forever in my heart...!
N-E-X-T!
23. avgust 2012
u88990
u88990
Neeextt! Haha ta pingvin je carski X'D
23. avgust 2012
u98103
u98103
Next. ;*
23. avgust 2012
alo punce ker je sun.fighter nextala bom js tutt... zadnji glavni neext, resnično prosimm da boste zopet glasovale ko objavim na ttisti temi za glasovanje ,link ... huala vseem ♥poskušala bom pridobiti veliko glasov kukr bom mogla ...
23. avgust 2012
u30718
u30718
nekštiiiiiiiiiiii!
23. avgust 2012
jooooooooooooooooj vse jee šlo straaan ! sorry ampak bom jutri enextala sme popolnoma otrujena pa še vse se mi ej zbrisaal ! soory
23. avgust 2012
u30718
u30718
okii nč hudga
23. avgust 2012
jss sm zlo jeznaa ko se mi je zbrisaal, sej že itak veeem da ne bom zmagala k zmaguje sun.fighter pa še bolš piše ...
23. avgust 2012
u30718
u30718
glei ne se sekirat...sej ti tut svetovno pišeš...ampak pač tko je...nehče more zmagat in to je zdj ona ti boš pa kdj drugič...glejj že to je neki da si vsaj na 2. mesto prišla
pa res mi je žau, da se ti je zbrisalo vse
NEXTIII čimprej ko bo možno! upam, da bom že ju3 zjutraj vidla next...drgač pa pač bol proti večeru...se vidi da se fuŁ trudiš za nexte in ja...never give up (ne obupaj)
lada te mam fuŁ avesh?
23. avgust 2012
haaah ♥ hwaaalaa < 333333 , nee vem taam popoldan.. zvečer
23. avgust 2012
u30718
u30718
ni kej
23. avgust 2012
u30718
u30718
hwala ker si taka kot si...tako te mam najraje...ne spreminjaj se mi...moja najdražja
23. avgust 2012
u30718
u30718
forever in my heart...a šm lohk u twojem opišku plošim? ♥ friends?
23. avgust 2012
u75545
u75545
zakai eni nezastopjo da morjo glasvat tm.??
drgač neKštii
23. avgust 2012
nadaljujem :
****************************************************************************************************************

do... nekega fantaa ! bilo em je zelo sram ,zako da sm se na hitro vstala si popravila lase in se nasmejala. fant se je pogumno zasmejal. ''' haah,puncaa, čist si mokra,rabiš brisačo ? '' pokimala sem in se zahvalila. faant je brinesel briasčo in me z njo ovil. njegove lepe oči so me gledale ... malo bi manjkalo da bi padla v sanje

''' ni keej, sploh paa, a koga iščeš kaaj ? '' je vprašal , '' jaap, em poznaš lastnika te restavracije em ? ''' pokimal je in rekel '' haha jaa, misliš alejandra..,v kuhinji je ! '' , ''ahaa huala ♥ '' sem rekla in se obrnila da bi šla. fant me je sproti ostavil in vprašal ''saaj se še kaj slišima ? em ko tuki delam ... '' nasmehnila sem se mu in ga pogledala v oči ''itaak '' potem sem šlaa in ko sem vstopila v kuhinjo je bil tam stric,nikoli drugačen, spet je imel te dolge francoske brke in taa francoski maačo ,obraz ... na silo em je objel in me dobesedno kušnil na lica. pozdravila sma se on pa mi je razkazal restavracijo.govoril je da bom delala kot natakarica kot, tisti fant ki sem ga srečala. na skrivaj sem ga vprašala kako mu je ime ? ''' scoot, ali se zanimaaš zaanj ? ''', nasmehnila sem se in rekla ''' ne veeem, zakaj ? ''' ,odgovoril je '' ker ,je tudi on spraševal malo o tebi haha. ''' naredila sem takšneen ajjjaa obraz in se poslovila. ko sem šla nazaj v mojo sobo ,me je mama opozorila da si naj oblečem nekaj bolj elegantnega ker, bomo večerjali v restavraciji (od strica,seveda) . zbrala sem blj svetle stvari ..in dobro blago.
med tem ko sem se slačila, sem parkrat opazila scoota, seveeda tistega fanta. kar v spodnjem perilu sem se naslonila na polico pri oknu in ga malo opazovala ko je stregel stranke. kaar na enkrat pa me je iza okna opazil, skrila sem se dol inn se potegnila za lase. to je pa bilo nerodno. ko sem se ovila z deko sem ga pogledala iza okna, in mu pomahala ! on pa mi je pomežiknil. potem ko sem se skrila bolj zraven posetkej da bi se v miru preoblekla me je ostavila mama ,če si lahko sposodi kaj iz moje omare ? seveda sem ji rekla nee ! in šla dol. ko je bila ura osem sm se odpravila, v restavraciji sm se vsedla na sedež in čakala druge da pridejo. še prej me je scoot ostavil in mi v roke dal listek. na njem je pisalo '''kaako ti je ime ? '' seveda sem mu listek poslala nazaj ,in ga vprašala kako mu je ime ?tudi če sem vedela ,hihi ♥ . pošilala sma si različna vprašanja ko pa so vsi prišli sem listke skrila pod mizo. scoot nas je prišel strežti. hrana je bila dobra in zvečer smo se odpravili na družinski sprehod po mestu. lučke so že sijale in polno je bilo luči. za jutrijšnji festivaal je bilo že vse pripravljeno.
NASLEDNJI DAAN, FESTIVAL ♥

zjutraj me je zbudil zvok iz restavracije. že na zgodaj zjutraj sem ga opazovala iza okna, tako romantično je zgledal ko je otrokom delil sladoled in ko se je prijazno smejal ljudem ki so se z njim pošalili. potem ko sem šele ugotovila da je danes festival sem se zbudila iz sanjarjenaja o njem. v spalni srajci sem šla dol na zajtrk. pojedla seem palačinke, ki so bile zelo okusne glede na to da jih je spekel ati. popila sem še čaj in se šla oblečit. oblekla sem majico in kratke črne hlače. nato sem se odpravila dol, in šla malo ven. glede na to da sem bila sama v parku, sem se zabavala. ko sme bila pri potoku in gledala v zrcalno vodo. sem tam videla dve prijateljici. tako sta se zabavali ,jas pa sem bila sama. vsedla sem se na travo in gledala modro nebo. ko pa je name padla kapljica barve ,sem opazila da sta punci bile zraven mene. v rokah sta držali barve, polno barv. nisem vedela kakšen namen imasta ? a sta me ugovorili. govorili sta po francosko a seen nekaj le razumela. ko sta ugotovili da nisem iz francije sta se pogovarjale kot jas. vse smo se začele pogovarjati in se spoznale '' js sm aalexis , to pa je jana ! '' nasmehnila sme se in se predstavila , začele smo se pogovarjati v svojih emstih iin opazila sem da nista neki posebni punce. bile sta iste kot jas, le da sta bile prijateljici. jas pa ju še komaj nism poznala.bili sta zelo lušni, jana je bila videti kot čustvena oseba

alexis pa je bila videti čist športno ,francosko dekle

vprašala sta me za številki in začele smo se zabavti. skupaj smo prepleskale garažno hiško očeta od jane. bilose je zabavno družiti z njima in hmalo za tem sem spozanla dve novi prijateljici. zabavale smo se tako noro ! in se špricale z barvami , vse smo se smejale. nikoli se še nism tako družila ! ko smo azčekle govoriti v življennjju, se bila malo sramežljiva a sem jima vs epovedala,imela sem prijateljski občutek da jima lahko zaupam. alexis je povedala daa dela za začasno delo kot pomožnica ene urednice revije in da je v reviji naredila že svoj ćlanek,o pariški modi
jana pa da hodi na plesne vaje. bilis ta tako posrčeni punci, in ob koncu druženja smo si vse kupile prijateljske zapestnice

sprehodile smo se še do najbolše kavarne v pariu ,kjer smo si naročile francoske rogljičke in kapučino

ko pa ej bila ura tri, smo se odpravile domov, doma sem se pripravila an festival, oblekal sem se zelo lepo

hkrati pa se naličila in si uredila pričesko. nisem si spela lesa ampak sem imela spuščene ,in ko sem bila gotova sem si pospravila še razmetano posteljo,ker jo nisem zjutraj .(to vedno naredim)
potem sem stekla dol in mami naklicala da bom festival preživela sama. že se je začelo hoditi po ulicah in ,bila je nekakšna parad, na festivalu so bile mažoretke,plesalke, čarovniki in znani francoski zvezdniki. plesala sem in se zabavala, vmes sem srečala še alexis in jano, slupaj smos e malo držile.ko pa so šle,sem v množici opazila scoota. bil je lepše oblečen kot v tistem črnem predpasniku in kar žarela sem ko sem ga opazila. delala sem se da ga nisem opazila in videla da hodi proti meni. ko je stopil zraven mene sm se nasmehnila in oba sma se pozdravila ''' haaai♥ ,lepo da se vidima ! '' sem rekla, ''haha,jaap, em včeraj ej bilo zabavno ,listki ! '' nasmejal em je jas pa sem rekla '' jaa,in vidim da se zabavaš ! '' pokimal ej in vprašal '' em bi preživela festivaal z mano ? '' ,pokazala sem mu najlepši nasmešek v mojem življenju in skupaj sma šla do luna parka. taam sma se že zapodila na različne vlake.

dobila sma veliko igrač ko sma igrala tisto emtanje žogic in to.. scoot mi je celo podaril medvedka ki sem ga z veseljem obdržala. skupaj sma si še naročila sladoled,sladkorno peno in si na koncu postrezila sveže jagode

trenutki z njim so bili čarobno najlepši in ko je bil na festivalu tisti najglevnejši del... sma šla na središče festivala se prijelea za roko zatisnila oči. in čakala da spostijo kar bodo . dotiki rok so bili nežni ,in že so azčele pokati petarde in na nas so spustili,majhne zlate trakce, bonbone,peno in srčke. bilo ej tako lepo in vse se je bleščalo. potem pa je soot nekaj rekel '' em zatisni oči ! '' pokimala sem in se nasmehnila. presenečno sem počasi zatiskala oči ,hmalo za teem pa sem na ustih občutila nekaj nežnega,mokrega,sijočo romantičnega.... bil je scoootov poljub ! nisem verjelaa, očii so se mu svetlikale in scoot se mi je opravičil in rekel da ga je zaneslo, nasmehnila sem se mu gaa počasi poljubila nazaj. obaa sma se začela smejati. bilo je tako lepo in že ob tem času mi je scoot podaril vrtnico

zahvalila sem se in ga poljubila. misslim ,daa to da imam prijatelje ,ljubezen in drugačno življenje od taam, da sem too vedno sanjala,si to želela in da se mi je vsee to uresničiiloo !

kaar je pa najpomembneje da sem dobilaa prvi pooljub ! haha juheeeej < 333

THE END !

***************************************************************************************************************
LAHKO ŠE PREBERETE :
hwaala da ste me spremljali ko sem pisala in brali moje nexte, cenim to in ta zadnji next je posvečenvsem vam,upadm da ste uživali, še zadnjič pa napišem tolee !
ČEE ŽELITE DA BI GLASOVALI ZAMEE ,GLASUJTE TUKAJ:
https://www.igre123.com/forum/tema/e-ov-je-z-j-oljso-p-elj-co/37493/38
ZA VSAK BOM ZELO HWALEŽNO IN VSAK GLAS MI BO ZELO POMENIL ♥
24. avgust 2012
aiiaa povedala bi še to, da sem se zelo trudila in pissala res dolge nexte, upam da to tudi vi cenite ♥ huala vsem < 333333
24. avgust 2012
u88990
u88990
wowoowowowow Amazing!
24. avgust 2012
neext
24. avgust 2012
u30718
u30718
hahahahaha HipHop~my life♥- kaj nisi prebrala, da je že biu zadnji next?
♥ wishes ♥ - vem, da si se zelo trudila in jas to cenim-za vse bralce si se tako potrudla...hvala tii
24. avgust 2012
ups
24. avgust 2012
seeej ni nč hihi ♥
24. avgust 2012
hh sej bi loh nextala fhool huda story-ca je tole !!! ♥♥
24. avgust 2012
hah huala ♥ pool pa glasuj (ne silim drgač )
24. avgust 2012
u30718
u30718
jst sem že glasovala zate
24. avgust 2012
js tutii ♥
24. avgust 2012
huaaala vaama < 333333333333
24. avgust 2012
nikej ♥ ♥
24. avgust 2012
♥ ♥ itaq bos pa zmagala tko da ♥ ♥
24. avgust 2012
u30718
u30718
ni kej ♥
24. avgust 2012
nee ne boom, no poglejtee kuuk glasov ma sun.fighter, pa kaak so zagreeti vsi taam..,js pa nism... paa vs eje brez veze najrajž bi prepustila zmago sun.fighter...... sm paač slaba...
24. avgust 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani