~*~*~*~*~*~*~*~*~ Savannah*Alexis*Mcguarie ~*~*~*~*~*~*~*~*~

» Savannah takoj dol z računalnika!« se zadere moja mama » Saj ne sedim na njem tako da ne morem dol!« rečem » Ne duhoviči in se mi pri priči spravi sem!« se zopet zadere in nisem imela druge kot pa da sem ugasnila računalnik in odšla v kuhinjo. » Ja mami*??« rečem prijazno » Odnesi smeti!« reče » Zakaj ravno jaz?? Zakaj že?? Kje je Maria (naša kuhinjska pomočnica)« rečem jezno » Odšla je k zobozdravniku ker ima premajhno protezo in ne more normalno jesti!« reče mami in obe sva popadale v smeh » Haha o moj bog! Že nesem!« rečem in vzamem smeti ter se odpravim ven do smetnjaka. Mimo grede sem srečala še sosedo katera je zdaj dobila novega fanta……hoče Justina Bieberja dobila pa je nekega smrdljivca…če pa se res umiva mogoče 2x na teden no! » Fuuj!« rečem ko odprem smetnjak in si zatisnem nos. Ah ja! Polovico smeti sem vrgla na našo travo ker pač nisem ravno spreta. Odšla sem nazaj v hišo in vrečo odložila kar na tleh. Jo bo že kdo pobral. Odšla sem v sobo in takoj stekla v kopalnico ter si umila roke. Zopet sem prižgala računalnik in odšla na facebook. Nič posebnega razen tega da soseda vsak dan objavlja svoje nove slike na profil JB-ja ker hoče da jo opazi….prav bedna je že. » Gremo še malo poskype-at!« rečem veselo in se vpišem na skype. » Nova prošnja!« rečem veselo in pogledam kdo me hoče dodati med kontakte » Kaj?? Neka Mehičanka??« rečem » A se oni pogovarjajo samo o tacos-ih ker jast nimam pojma niti ali je to hrana za ljudi ali za živali!« rečem in se sama sebi zasmejem. Nekje sem prebrala da so oni obsedeni s tacosi! Mogoče je samo šala! » Saj me nič ne košta!« rečem in jo dodam med stike. » Savannah pojdi na sprehod s Daisy!« se spet zadere mami. » Ja. Tkoj!« rečem in zaprem računalnik ter stečem po stopnicah navzdol do naše psičke Daisy, ki je že veselo mahala z repom. » Pa pojdiva!« sem še rekla in odšli sva.¸

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~

No naj se vam med sprehodom predstavim. Sem Savannah*Alexis*Mcguaire. Nevem ampak res nevem od kod mi ta ne angleški priimek ampak zdi se mi, da po očetu. No saj. Živim z mamo v mestu v Kanadi. Oče je na službenem potovanju ker je varnostnik in zato ga sedaj ni doma. Rojen je bil v Mehiki tako, da po vsej verjetnosti imam zato ta gnili mehiški priimek. Nimam bratov ali sester ker sem še jaz komaj prilezla na ta svet. Porod je trajal 49 ur torej 2 dni in eno uro in ja mami je bila boga. Oči pa še bolj ker je na vsakih 10 minut skupi padel in so zdravniki bolj za njega skrbeli kot za mami. Hjoj! No imam pskičko Daisy……Stara sem 17 let…..hodim v plesno šolo ker hočem postati koreografinja in to bo že vse. No mogoče lahko omenim to, da imam najboljšo prijateljico Shannon ampak ona je veliko nasprotje od mene. Velikokrat je deležna zbadanja ker ima probleme s svojim stilom in je vedno oblečena tako, da te lahko vrže na rit. Pozimi hodi v sandalih poleti pa nosi škornje. Haha tako nekako. Ne bom rekla, da sva nerazdružljivi ampak lej…..vsaj čas prej mine, ker zaspim ob njenem nakladanju o fantih. In ko smo že pri njih….jaz nimam fanta ampak tako kot vsako normalno dekle gledam za njimi. Brez njih ne moreš z njimi pa tudi ne….that's life like. No ravno v tem trenutku se je zgodila nesreča. Amm moja soseda…nisem še povedala imena..Amelie je se je vozila s kolesom in se zapletla v povodec moje psičke in padla po tleh. Joj upam, da ima kosti še cele ker drugače jih bo meni polomila!

Mee-bee:

Za vse bralce:
* To zgodbico ne pišem sama ampak z mojo pikico Ines! Nekateri veste kdo je nekateri ne ampak jo pa še boste! No torej tudi 1D bodo v zgodbici vendar ne še takoj tako da potrpežljivost je vrlina! bodite pikci pa užiwajte! <3 <3
30. december 2012
u117381
u117381
Neeeeeext!
*prosim naj sem prva bralka*
30. december 2012
Haha si si! Pikica *_*
30. december 2012
Neeeexxxt!!!
30. december 2012
u101906
u101906
Next!
30. december 2012
next
30. december 2012
Next!
30. december 2012
next
30. december 2012
u96670
u96670
neeeext*!
30. december 2012
En BIG nEkt....
Prosila bi te da ko nextaš me obvestiš na zs.
P: I like it!!
30. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. december 2012
next
30. december 2012
u116976
u116976
neeeeeeeext
30. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext *w*
30. december 2012
u115278
u115278
Roberta Gonzales:

''Daj no stavim da ne upaš dodat na skype kakšne Kanadčanke na skype. Tam so same hude, kot npr. tale.'' reče Miguel in začne kazat sliko neke punce. ''Ne hvala nje pa res ne bom dodala.'' odvrnem. ''Kaj pa tale? Kako je ta huda, pravi srček.'' reče in pokaže neko punco z imenom Savannah. ''Prav dodala jo bom.'' rečem in stisnem gumb send request. ''Zdaj pa pridi da se tacosi ne ohladijo.'' reče in me povleče stran od računalnika ven na teraso. ''Danes gremo v kino, smo že dogovorjeni in nimaš več kaj rečt.'' reče Miguel, jaz pa ga grdo pogledam. ''Sem ti rekla da mi ni za it nikamor.'' rečem in ga skoraj ubijem s pogledom. ''Ne bom ti dovolil da jočeš za tistim bedakom ki itak ne ve kaj bi rad v svojem življenju.'' odvrne. Zavzdihnila sem in začela jesti.

**********************************************************************************************

Moje ime je Roberta Gonzales. Stara sem 17 let in sem čista mehičanka. Živim v ogromni hiši z mamo in očetom in sem edinka. Ko sem se rodila pa nisem bila edinka. Imela sem sestro dvojčico ki je nisem uspela nikoli spoznati. Bila je stara 1 mesec ko je umrla zaradi bolezni. Še zdaj je staršema težko ko se spomnita tistega dogodka, zato ju ne sprašujem preveč o tem. Mama in oče sta slavna modna oblikovalca, zato je naš priimek kar popularen po Mehiki in drugod po Ameriki. Imata tudi svojo modno hišo. Zelo radi hodimo na oddih na Bahame, kjer imam že nekaj prijateljev in se skupaj zabavamo do jutra, tudi letos gremo tja. Imam pa najboljšega prijatelja Miguela, s katerim delava vse mogoče skupaj. Res mi je kot brat in me brani pred vsemi tako da mi nihče ne more do živega. Imela sem enega fanta Matiasa, ki me je izkoristil samo da bi bil frajer pred drugimi, to me je zelo prizadelo ampak bom nekako poskušala preživeti..
30. december 2012
u116976
u116976
neeeeeeeext
30. december 2012
neeext
30. december 2012
next
30. december 2012
u96670
u96670
neeeeeeeext!
30. december 2012
neext
31. december 2012
neext
31. december 2012
u73295
u73295
neeeeext
31. december 2012
u94098
u94098
next
31. december 2012
NeeexxxT!!
31. december 2012
u117381
u117381
Neeeeeeext
31. december 2012
u93404
u93404
neeeeeeeeext!!
31. december 2012
u90125
u90125
Kulska zgodba!

PS: Nova bralka
PSS: I ike iiitttt!!!!
PSSS: Next! Of course...
31. december 2012
zakon, čeprav še na začetku+next
31. december 2012
~*~*~*~*~*~*~*~*~ Savannah*Alexis*Mcguarie ~*~*~*~*~*~*~*~*~
» Ooo moj bog, si ok Amelie??« rečem in zaskrbljeno stečem do nje. » Spokaj s to psico!« reče nesramno » Ne razburjaj se no…..te moram peljati k zdravniku?« rečem in jo primem za ramo. » S čim?? Kolesom??« reče nesramno. » Ooo bog nosi si si polomila!« rečem ona pa se pobere s tal in prime za nos. » Kaj bo rekel Justin??« reče in se skoraj zjoka » Nič. Peljal te bo na lepotno operacijo!« rečem in se zarežim ter zavijem z očmi. Kakšna obsesija no. » Ne duhoviči! Sovražim tebe in to tvojo divjo mačko!« reče in se vsede na kolo » Če nisi opazila ni ušla iz đungle. Po frizuri mi bolj izgleda da si ti iz tam!« rečem in začnem hoditi. » Hate you -.-!« reče in se odpelje. » Koza nora, ane??« rečem in pobožam Daisy. » Greva!« rečem in udarim po stegnu da je začela hoditi. » Doma sem!« se zaderem ko stopim v hišo. » Okey. Oči pride naslednji vikend!« se zadere mami jaz pa sem se takoj znašla pri njej v kuhinji » Res??« rečem navdušeno » Ja res ja!« reče » Juuupi! Že veš kam gremo letos na počitnice??« rečem in jo pogledam » Ne bi vedela. Oči je rekel da že ve ampak nama bo povedal šele ko pride!« reče in še naprej reže zelenjavo. » Aha.!« rečem » Grem zdaj!« rečem in se že povzpnem po stopnicah » Savannah ne! Tukaj pojdi do konca narezat zelenjavo!« reče mami » Ja ja! Samo po prenosnik skočim!« rečem in pospešim korak ter se čez minuto vrnem nazaj s prenosnikom. » Kam pa greš?« rečem ko vidim, da se nekam odpravlja. » Po nakupih!« reče in se vražje nasmehne. » Jaz grem s teboj!« rečem in se že začnem oblačiti. Namreč oboževala sem nakupovanja. » Ne ti imaš tukaj zelenjavo.!« reče » Kako naj se v zelenjavo oblečem??« rečem jezno » Nevem. Poskusi. Danes grem sama nakupovat ker drugače nimam časa če greš ti z menoj ker letaš kot kura brez glave!« reče in se nasmehne. » Je kakšna mami še bolj nesramna??« rečem » Nevem. No grem!« reče in me poljubi na lice sproti pa mi za vrat obesi predpasnik » Grrrr spat jaz!« rečem in prižgem računalnik ter ga postavim pred seboj tako da sem lahko rezala in buljila v računalnik. » Skype!« rečem in se prijavim. » Gremo prižgat radio!« rečem in prižgem naš radio ki ga imamo v kuhinji. » Kateri cd??« vprašam samo sebe in vzamem v roke vse cd-je ki jih mami hrani poleg radija. » Guns'n'roses…grrr no ne! Justin Bieber…am neeee preveč me spominja na sosedo….1D..ah no če že ni drugega…mislim kateri šit posluša moja mami? 19 letnike ona pa je stara 36! Wtf?« rečem sama sebi in v radio dam cd. » Let's go crazy, crazy, crazy till we see the sun…..!« se je drl radio. Radio je bil res navit in komaj sem slišala svoje misli. » Kaj??« rečem ko zagledam, da me tista mehičanka prek skype-a kliče. » Tebi se pa že ne bom oglasila!« rečem » Ali pa se bom!« rečem in se oglasim. Po nekaj trenutkih sem videla njeno sliko na ekranu in ona je začudeno pogledala » Čakaj kaj?« je rekla » OMG ti govoriš!« rečem » Ja ne??« reče » Mislim angleško!« rečem in obe sva se zasmejali » Komaj te slišim!« sem stežka slišala. » Kaj???« rečem » UGASNI RADIO!« se je zadrla. » AHA!« se zaderem nazaj in odidem do radia ter ga ugasnem. » Fantje odpeli ste svoje!« rečem in stopim nazak k računalniku. » Sorry ker sem te kliknila ampak sem te ponesreči!« reče » Saj je ok! Tako ali tako se dolgočasim!« rečem ona pa je pokimala. » Super! In kaj počneš??« reče »Amm režem si prste…mislim zelenjavo!« rečem in z one strani se je zaslišal smeh. » Haha omg!« reče jaz pa pokimam. » In kako ti je v resnici ime? Na skype-u si samo Sav.Loves.you!« reče » Ja drugače sem Savannah-Alexis!« rečem » Jaz pa sem Roberta« reče » Haha okey!« rečem » Zakaj se smejiš??« reče resno. Mogoče je mislila da sem se norčevala iz imena. » Jo soj rebelde….okey ne znam!« rečem in se zasmejem » Slišim!« reče » AAAA ROBERTA!« zaslišim glas od zadaj » Kaj bi rad??« reče Roberta » A se pogovarjaš s tisto kanadčanko.?? Jaz tudi!« reče neki moški glas. » No moram iti!« reče Roberta in kabuuum povezava je šla v nebesa. » Ooo bog!« rečem in zopet prižgem radio.
31. december 2012
next
31. december 2012
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani