next
27. januar 2015
"še vedno se ni zbudila." je rekel Jack in nežno božal Viky po licu.
"kdo ve, kaj vse je prestala." je rekel varnostnik, ki je sedel na sprednjem sedežu. Viky in Jack sta sedela na zadnjih sedežih. "zastoj, krasno!"
"kako dolg?" je vprašal Jack
"nekaj kilometrov. ravno do šole." varnostnik se je naveličano še bolj urgeznil v sedež. "nekaj ur. bo trajalo."
Jack je na sedežu čutil, kot, da se nekaj premika. Viky je počasi odprla oči in globoko vdihnila.
"Viky!" je vzkliknil Jack in jo nežno objel. tresla se je po vsem telesu. "se v redu počutiš?"
"mislim, da... kako sta me spravila mimo...?"
"ni ga bilo." je rekel varnostnik. "nekaj ur bomo še stali. ljubica lahko mirno zaspiš, stavim, da si utrujena." pritisnil je na enega od gumbov in med njim in zadnjimi sedeži se je dvignila pregrada.
"te zebe?" je vprašal Jack
"malo." je rekla Viky in ga pogledala "zakaj si me šel...?"
"ker... ne bi mogel živeti z zavedanjem, da bi lahko, pa nisem nič naredil..." Jack je stisnil ustnice. razširil je roke. "sezuj se, pa te bova pogrela." slekel je jakno.
Viky je sezula balerinke. noge je spodvila in se naslonila v njegovo naročje. objel jo je in pokril z jakno. "ti je udobni?"
"ja." je zamrmrala. prvič po zelo dolgem času je bila na toplem. bilo ji je celo malo bolj prijetno, saj je čutila Jackov utrip srca in vsak njegov vdih.
nežno jo je pobožal po licu. že je zaspala. kmalu je ob prijetnem brnenju avtomobila zaspal še sam.
27. januar 2015
Next
27. januar 2015
next
28. januar 2015
neeeeeeeeeeexttttttttttttttt
31. januar 2015
brnenje avtomobila je utihnilo. "Jack." je tiho rekel varnostnik "jo neseva gor?"
Jack se je zbudil "lahko jo jaz." je rekel. splezal je iz avta in si spečo Viky dvignil v naročje in šel proti domu. varnostnik mu je odklenil njeno sobo in mu dal ključe
"jutri mi jih prinesi v kaninet." mu je rekel in šel "lahko noč."
Jack je previdno odložil Viky na posteljo in jo pokril z odejo. po prstih je šel ven.
"kje je Niky?" je zaslišal za sabo
"v bolnišnici." je rekel
"kaj!?" Viky je bila že na nogah in pri njemu "kaj je bilo?!"
Jack jo je prijel za lica "pomiri se. jutri bova šla k njej."
"bi ostal z mano?" je tiho rekla "nočem biti sama."
Jack je še vedno ni spustil "ja..." skoraj zadržano jo je poljubil.
Viky se ni upirala in mu je vrnila poljub. poljubljala sta se čedalje bolj strastno. Jack se je odmaknil ves zadihan "pogrešal sem te."
"enako." je rekla Viky "se grem na hitro stuširat, gotovo smrdim." je rekla in šla v kopalnico. "kar po domače." mu je rekla
Jack se je vsedel na posteljo in ugotovil, da sta to pravzaprav dve manjši postelji zrinjeni skupaj.
ko je bila Viky gotova je prišla k njemu v svileni temnomodri spalni srajčki. vsedla se je zraven njega in ko je videla, da buli v razpoko med posteljima mu je razložila "ne marava biti ločeni."
02. februar 2015
next
02. februar 2015
Next
02. februar 2015
Next
02. februar 2015
"ljubica," sestra je zjutraj prišla na delo in našla Niky že čisto urejeno. "lahko greš domov." je rekla "pa še nekdo je prišel pote."
v sobo je prišla Viky in objela sestro močno, kot jo je le lahko. "Niky, v redu si!"
"kako pa naj bom?" je rekla Viky in jo še tesneje objela
"Tom je rekel, da so te ugrabili..." je začela Niky
"v redu sem. Jack in varnostnik sta me rešila." Viky je sestro pobožala po glavi "kako je s tvojo glavo?"
"sem rekla, da sem v redu!"
spet sta se objeli.

"zakaj te sploh zanimata?" je Afreen spraševala tistega, ki je ugrabil Viky. "zaradi denarja?"
"ne, imata nekaj, kar ni mam zelo koristilo." je rekel in jo ujem med zid in svoje roke "pomagaj nam to dobiti, pa bomo prizanesli tvojemu bratu."
03. februar 2015
next
03. februar 2015
Next
03. februar 2015
next
03. februar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani