Next
14. januar 2015
Next
14. januar 2015
Next
14. januar 2015
Next
14. januar 2015
Viky in Niky sta še sladko spali, ko je nekaj potrkalo na vrata njune sobe. Viky je tiho ustala, da ne bi zbudila sestre. odprla je in tam je stal Jack "zaspala sem." je rekla
"bom že počakal." je skomignil z rameni.
"pet minut." Viky je iz omare nahitro zvlekla kavbojke, majico s kratkimi rokavi in še usnjeno jakno, ker jo je imel na sebi tudi Jack. na hitro si je počesala lase in si sprednje lase spela zadaj.
"hitra si." je rekel Jack, ko je prišla ven. "dobra jakna, saj prehladila se ne boš."
"zakaj bi se?" Viky je zaklenila.
šla sta ven in Jack se je vsedel na največjega motorja, kar jih je bilo parkiranih. ponudil ji je eno izmed dveh čelad, ki ju je imel v kovčku. "zaščitna oprema."
"res misliš na vse." je rekla, se vsedla za njega in ovila roke okoli njegovega trupa.
"saj se ne bojiš hitrosti?" jo je vprašal čez ramo.
"ne." je rekla in se ga še močneje oklenila.

Niky se je počasi prebujala. ugotovila je, da je Vikyina stran prazna. postelji sta prejšnji dan zrinili skupaj, ker sta vedno spali čim bližje druga drugi. "Viky, uživaj." je zamomljala in si pomela oči.
nekdo je potrkal na vrata. čez rožnato svileno spalno srajco je oblekla roza jutranjo haljo. odprla je in zunaj je stal Tom. "sem te zbudil?"
"ne..." je zamomljala in skoraj zadremala na podboju vrat.
"je Jack tukaj?" je vprašal
"Viky ni, verjetno ni tudi njega..." z roko si je pokrila usta, ko je zazehala. "si že bil na zajterku?"
"ne." je rekel
"počakaj, da se oblečem, pa greva lahko skupaj." spustila ga je noter. iz omare je zvlekla nekaj oblačil in skočila do kopalnice. "kar razkomoti se." izpod Vikyine postelje je potegnila ogromno čokolado. "boš?"
"hrana je prepovedana v sobah." je rekel in segel po koščku.
"čokolada ni jed. je umetnost."
15. januar 2015
Next
15. januar 2015
Viky in Jack sta se zelo zabavala. hodila sta za Temzo. "enkrat bi z motorjem kmalu poletel v reko." je rekel Jack
"kako ti je pa to uspelo?" se je zasmejala Viky. "si peljal prehitro?"
"ne." je rekel "kmalu bi izgubil ravnotežje zaradi počasne vožnje"
"kam greva?" je vprašala, ko je videla, da se je namenil na točno določen cilj in se ni samo malo sprehajal.
"na London Eye." je rekel. pokazal je na stojnico sladoleda "bi sladoled?"
"ne hvala." je rekla. pogledala je gor v nebo. na njem so se kopičili temni oblaki, kot, da bo vsak čas deževalo.

Afreen je v svoji sobi s palico v rokah kirakala pred Laro in Evo, ki sta sedeli na postelji. "ti američanki sta mi vzeli vse. fanta, oboževalce mojega glasu, mesto kapetanke..."
"saj ni tako hudo..." je začela Eva
"KAKO PA?!" Afreen je s palico udarila zraven nje
"saj poznaš Jacka. 'povaljal' jo bo in konec!" je rekla Lara
"kako pa naj dobim oboževalce nazaj?!" je spet zavpila Afreen.
"zapoj kaj!" sta rekli obe h krati
"saj sta jo slišali! glas ima kot muza!" prhnila je "kot prehlajena z krastačo v grlu muza." naslonila se je na okenjski okvir in videla Niky in Toma, ki sta se sprehajala po čudovitem vrthu in klepetala. no, večinoma je klepetala Niky, saj je bil Tom rahlo sramežljiv. takrat se Afreen utrnila ideja. "udariti moramo tam, kjer bo najbolj bolelo."
16. januar 2015
Next
16. januar 2015
Next
16. januar 2015
"ti je všeč?" je vprašal Jack, ko je videl, da je Viky 'nalepnjena' na steklo v gondoli.
"še vprašaš!" je vzkliknila "London sem videla v filmih, ampak v živo je še lepši."
"a ne?" Jack se je naslonil na ograjo poleg nje. nekaj časa sta bila oba tiho "je L.A. lepši?"
"ne." Viky si je popravila pramen las. "ampak dom je... bil..."
"starša sta se preselila v Francijo?" jo je vprašal.
"naju pa ste dobili vi." se mu je nasmehnila. "mi boš pokazal, kje je tvoja hiša?"
"raje ne..." s prsti si je šel skozi lase "smejala bi se mi."
"daj no!" vprašljivo je nagnila glavo.
"tamle" pokazal je na revnejši del "oče je zapustil mamo, mene in brata. mama nama je zaradi raka umrla, z bratom pa vsak mesec dobivava čeke od očeta. živiva pa kar tam."
Viky ga je objela "to je tako žalostno." spustil ga je in si spet popravila pramen las. "pokaži mi kaj drugeg!"
Jack se ji je zamišljeno nasmehnil. razmišljal je, da je ta pravzaprav v redu punca in, da bi se mogoče med njima razvilo kaj več...

"in potem reče polž: 'čak, čak, čak! o čem že govorimo?'!" se je zasmejala Niky.
"veliko šal veš." se ji je nasmehnil Tom in potisnil roke v žepe. pogledal je gor. "dež bo." je rekel
"kako veš?" ga je vprašala Niky.
"po toploti in moči vetra." je rekel
"večina kar poveš je zame popolna arabščina." se je zahihitala "neumnež, kaj hočemo."
"nisi neumna. vem, da nisi." ji je rekel "greva noter, kmalu bo dež."

Viky in Jack sta se sprehajala po ulicah Londona, ker je bil že večer so ulice osvetljevale ulične svetilke. začel je padati dež. "poiščiva zavetje, da počakava konec naliva." Jack jo je prijel za roko in tekoč sta po ulicah iskala streho. končno sta se zatekla pod enega od senčnikov pred lokalom.
bila sta čisto mokra in zadihana. "bo kmalu konec?" je vprašala Viky.
"upam." ji je rekel Jack. segel je k njenemu obrazu in ji popravil lase, ki so se ji mokri lepili na obraz. z njenega lica ni umaknil prstov in nekaj sekund sta se nemo gledala.
Viky je zadržala dih. jo bo... ne, gotovo ne.
Jack se je počasi, a ustrajno z obrazom približeval njenemu. takrat je platno sončnika pod težo vode počilo in nanju je padla vsa voda.
Viky je zaprla oči in pustila, da Jack raziskuje njene ustnice s svojimi.
17. januar 2015

*da ne bo pomote, Viky je blond, ampak nisem najdla take slike
17. januar 2015
Next
17. januar 2015
next
17. januar 2015
Next
17. januar 2015
Viky in Jack sta se poslovila pred njuno sobo. objela sta se. "hvala, za krasen dan." je rekla Viky
"hvala tebi." je rekel Jack in jo poljubil na lice.
on je šel gor, Viky pa v svojo sobo. tam je na postelji našla Niky in še enega fanta igrati poker za smokije.
"živjo Viky! " je rekla Nily in objela sestro "kako je šlo?"
"v redu..." je rekla Viky in Tomu podala roko "Viky."
"Tom." je rekel in jo sprejel. "je bil Jack kaj tečen?"
"ne. zakaj?" Viky si je slekla mokro jakno in si v brisačo ovila mokre lase.
"saj veš, kakšni so lahko starejši bratje!" je prhnil.
"Jack je tvoj brat?" je vprašala Niky in si v usta vrgla smoki.
"pozno bo..." Tom je vstal. "se vidimo." je rekel in šel.
Niky je nekaj časa z nasmeškom zrla v vrata, dokler ji ni Viky rekla "zardevaš!"
"ne pa ne!" Niky jo je odrinila "raje povej, kako si se imela ti!"
"ah, sprehod za Temzo, London Eye, Big Beng, St. Paul's Chatedral, večerja, dež, poljub..." je kot v sanjah naštevala Viky
"POLJUB?!" je vzkliknila njena sestra.
"sem rekla to naglas?" jo je pogledala Viky
Niky se je zarežala "si!"
obe sta začeli cviliti in skočili sta ena v drugo in se objeli. "Tom je tudi kar srčkan! kaj sta pa vidva počela?"
"ti porednež!" je vzklilnil Tom, ko mu je Jack pripovedoval o izletu. "kar prvič!"
"če je pa res lepa!" Jack se je vrgel na posteljo "in prijazna, pa pametna..."
"to sem že slišal in naslednji dan taboril na hodniku!" je Tom zavil z očmi.
"s to ne bo tako!" Jack je prvič v življenju dejansko nekaj čutil do dekleta. "s to bi rad dejansko nekaj imel!"
"to rečeš vsakič!" je rekel Tom. "letaš iz cveta na cvet, bratec. iz cveta na cvet."
17. januar 2015
next
17. januar 2015
Next
17. januar 2015
Next
18. januar 2015
u185106
u185106
next
18. januar 2015
na vrata Jackove in Tomove sobe je potrkalo. Jack je odprl vrata in najn se je takoj vrgla nanj Afree. podrla ga je na posteljo in ga začela na silo poljubljati.
Jack jo je odrinil in skočil na noge. hitro si je nazaj zapel pas na kavbojkih, ki mu ga je Afreen odpela. "kaj se greš?"
"nič." je rekla "saj si moj fant!" spet ga je želela napasti, pa se ji je izmaknil.
"poslušaj, Af, ampak... kako ti naj povem? ne dišiš mi več."
"zaradi nove blondinke?" je prhnila Afreen. "več ti lahko dam od tiste device! ampak, če ne, pa ne!" poljubila si je dlan in mu jo pritisnila na lice in šla.
ni minilo petnast minut, je v njegovo sobo pridirjala Viky. "kaj se greš?"
"hehej! blondi, umiri se!" jo je miril. presenečeno je razprl oči, ko je videl solze v njenih očeh.
"kako si me drzneš poljubiti v resnici pa..." v grlu se ji je naredil cmok.
"blondi, kaj sem naredil?" prijel jo je za roke.
Viky se mu je iztrgala "IMAM IME!!!" prislonila mu je klafuto in šla.
Jack je pohitel k vratom in ko jih je spet odprl je tam stala Niky. videti je bila tako razjarjena kot Viky. "Jack, ne?" pokimal je "moji sestri si zlomil srce." še ta mu je prislonila klafuto.
Jack se je bolečih lic vrgel na posteljo. ko je noter prišel še Tom si je z blazino zakril obraz.
"ne bom te namlatil!" je rekel Tom in sr vsedel na vrtljiv stol. "bi si pa zaslužil."
"S ČIM!?" Jacku je prikipelo.
Tom je odprl prenosnik in mu pokazal sliko, na kateri je Afreen ležala na njemu in ga poljubljala. "današnji datum ima." mu je povedal
"napadla me je!" se je branil Jack "očitno je ena njenih marjonetk slikala."
"Viky se je vate več kot očitno zaljubila na prvi pogleded, sploh veš, kako si jo prizadel!" Tom ga je gledal iznad očal.
"ne pridigaj mi še ti! Viky?" Jack se je vlegel na bok
"Viktorija, ali skrajšano Viky." Tom se je zavrtel na stolu. "še vedno ne veš imena?"
"Viky." je, kot v sanjah ponovil Jack "pa to je popolno."
18. januar 2015
next
18. januar 2015
NEXT
18. januar 2015
"Viky..." Niky je nežno božala sestro po licu. "zamudili bova."
Viky se je obrnila na drugi bok in se še bolj zavila v odejo "nočem"
"moraš. ignorirala ga boš pa bo." Niky ji je ukradla odejo. za spremembo je bila oblečena pred sestro.
"reci, da sem zbolela." vsedla se je in si pomela oči.
Niky je bila že pri njej z krtačo in ji je hitela razčesavati lase. "nebom, ker nisi." ko je končala je segla še po likalnik za lase.
"kaj počneš?" jo je pogledala Viky.
ko ji je polikala lase je segla še po modro kredo za lase. "kažem mu, kaj je vrgel proč!"

Afreen se je pogovarjala s nekaj člani nogometne šolske ekipe. seveda je imela na sebi navijaško uniformo, ki je bila rdeče-modra.(barve šole-rdeča za dekleta, modra za fante) fantje so kar naenkrat pogled umaknili z nje in ga upirili drugam.
po hodniku sta prihajali dve punci. ena je bila starejša in blond. bila je oblečena v hladno modro tuniko iz svile in črne pajkice. v blond laseh so se tu in tam prikazali različni odtenki modre.
druga je bila malo mlajša in rjavolasa. oblečeno je imela roza majico in vijoličasto krilo do kolen. v rjavih laseh pa je sijal le en rožnat pramen.
Afreen se jima je postavila na pot "Nikolá ali kaj, kot navijačica imaš dolžnost, da nosiš uniformo!"
"Niky in, ja, kot kapetanka imam to pravico ukiniti!" ji je izzivalno rekla. "slišali ste!" je zavpila.
"če dovoliš, bi radi našli razred." je Viky rekla Afreen in šla mimo nje.
poslovili sta se pred kemijo, kjer je imela prvo uro Niky
Viky je šla naprej v glasbo. za njo je kmalu pritekel Jack. "Viky..." bil je zadihan. "Viky... poslušaj..."
"ne, ti mene poslušaj!" je vzrojila "če imaš punco povej! ni me treba..." ni dokončala.
Jack jo je zgrabil in poljubil. ko se mu je iztrgala jo je vprašal "nisi ničesar čutila?"
"NE!" odrinila ga je in šla. "kako si upa?" je momljala pri sebi. "kaki si upa narediti to? kako si upa sploh pred me?" stisnila je ustnice "kako si upa biti tako srčkan?"
18. januar 2015
Next
18. januar 2015
next
19. januar 2015
next takoj
19. januar 2015
u177879
u177879
Next nova bralka
19. januar 2015
"si se izgubila?" je Niky zaslišala za sabo. po koncu kemije je imela likovno ustvarjanje in se je izgubila na poti tja.
obrnila se je in se nasmehnila "Američanka sem, ne znajdem se tukaj."
"kaj imaš na urniku?" jo je vprašal Tom
"likovno." je rekla in si popravila pramen las za uho.
"ti bom pokazal." je rekel in ji pomignil, naj gre z njim. "si se pobarvala?"
"a?" z roko si je pogladila lase in na prstih ji je ostala rožnata barva. "kreda je. ne bom si uničevala las s pravo barvo"
"nisi kot večina" ji je smeje rekel
"sem rekla: Američanka sem." zasmejala se je in se potem spet zresnila. "tvoj brat je mojo sestro grozno razočaral"
"vem." je zavzdihnil "to je naredil že večkrat."
"res?" Niky se je ustavila "zakaj nisi tega prej povedal?"
"mislil sem, da se bo spametoval." je rekel "nisem tak"
"mlajši brat je pametnejši od starejšega" je rekla in nadaljevala pot "ravno obratno, kot pri nama."
nasproti njiju je prišla Viky vsa nasmejana "Niky, ne boš uganila!" ko je Niky odprla usta, da bi ugibala jo je prekinila "danes zvečer poskusno pojem v bendu v šolskem baru!!!!"
zacvilila je še Niky in jo objela. "da mi prideš!"

Afreen je vse skupaj slišala izza vogala "sta slišali?!" je ogorčeno pogledala svoji 'pudlici' (Eva, Lara). "še to mi bo ukradla! nista mogli ostati tam čez lužo?!"
"kaj pa, če bi ju očrnili pri ravnateljici?" je predlagala Lara
"kaj pa ti veš!?" jo je nadrla Afreen. in pogledala nazaj k njima, ki sta se pogovarjali s Tomom. "pravzaprav ni slaba ideja"
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
next
20. januar 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani