Tukaj napišeš svoje izkušnje z duhovi. Napišeš samo resnične zgodbe.
24. april 2019
u220801
u220801
um duhovi obstajajo?
23. marec 2020
nekega dne sem z prijatelji (vita, gaja, ales) sla na sladoled. kupila sem si cokoladni sladoled, nato so me pospremili domol in v kuhinjo sem prišla čisto nenavadno saj je bil cuden dan(verjetno zaradi sladoleta). sla sem v sobo in na postelji je ležal duh, ki je imel na sebi obešalnik.kasneje me je ubil, dzdaj pisem to kot duh saj me ni vec med nami
28. marec 2020
alfa.je.samica nemogoče, saj duhovi ne morejo pisati oz. tipkati ( oz. pomeni oziroma)
28. marec 2020
kako pa veš saj si bil zraven. morel bi vededi das so me duhovi ustrevivi in zadavivi
28. marec 2020
lažeš, to he nemugočđe!?
28. marec 2020
se tepkati neznas, kot duh bolše pišem kot jas in nimam napak v besedilju
28. marec 2020
ha ha ta je bila pa zdaj dobra (ha ha pomeni smejanje)
29. marec 2020
u244743
u244743
10. april 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
js mam tut eno resnicno zgodbico.. pac ne razumem ludi ko recejo da duhi ne obstajajo

bilo je tri zjutraj (3 AM za tiste ko ne vete smh americani) .. vstala sem iz postelje in sla na hodnik ko sm slisala THUMP.. nekaj se je kotalili po tleh .. (oprostite to je zelo tezko pisati ker je tako travmaticno).. prislo je iz mamine sobe.. ta stvar je bila roza in dolga .. zgledalo je gumijasto ampak se vedno ne vem ka naj bi tist bilo. no in ta gunijasta stvar se je premikala sama zato sm sla poglejat in v sobi ni blo nobenga..ampak sm potem sla dol po stopnicah ko sm naenkrat zaslisala trkanje.. odprla sm vrata ampak ni nilo nikogar??? zato sem jih zaprla.a sm trkNje zaslislaa se enkrat. sla sm do vrat in jih odprla ampak zopet ni bilo nobenga..ko sem teetjic zaslisala trkanje jih sploh nism sla odpret .. heheh pol sm pa sla v kuhno in tam.. tam sm vidla casperja CASPERJA.. pojedu je moje smeti in mojo macko arabello ki smo jo iskalize ceu teden
19. julij 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
prosim to je bili travmaticno zame da sm delila to izkusnjo zato bi prosila ce se ne delate norca iz tega
19. julij 2020
tudi jaz imam eno traumaticno zgodbo. oh ja... tesko je pisati o njej...

karkoli... prejsni teden sem se odločila da bom poredna punčka *hihi* in sem ostala pokonci do 1h zjutri. poslusala sem moja najlubsa pevca hana gabi in jeferi zvezda. nenadoma sem zaslisala glasno prepevanje iz kuhinje. odpravila sem se po stopnicah in padla na trtico. in to dvakrat! vem, zlo traumaticno...

nato sem v kuhinji videla duha billie eilish. Ravnokar je pojedla mojo mami in mojemu ociju zlomila vse kosti. ko me je zagledala, je v moje grlo porinila ogromno kuhovnico in se mi ob enem v obraz drla: STREAM MY FUTURE (kar pomeni naj na spotifyu poslusam njeno novo pesem my future)

še vedno si nisem opomogla od te iskusnje
07. avgust 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
oh my god sis se dobr da se je najedla na tvojih starsih da pol se tebe ni zmazala
07. avgust 2020
ja vem pa se dobr ja, tko al tko jih nism marala ker so prejsn tedn brutalno umorili mojega kameleona
07. avgust 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
o shit poznam to.. mojo papigo so dans stari pojedl za kosilo
07. avgust 2020
omojbog ja moja sestra je zanc mojmu bratu istrgala levo koleno pa ga je pojedla za zajtrk pac
07. avgust 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
omarija bro moj brat je prejsnic skor mene pojedu ko mu mama ni hotla kac za kosilo pripravit
07. avgust 2020
o shit se dobr da te niii. res nevem kam je sou ta svet
07. avgust 2020
MotherOfPicka
MotherOfPicka
ja js tut ne
08. avgust 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani