Hej!
Odločila sem se da bom napisala zgodbi o punci, ki jo vsi sovražijo,nima staršev, zato živi z babico. Vsi pravijo da je čudna. Nekega dne dobi za rojstni dan psa, zlatega prinašalca. Pes ji spremeni življenje...A kmalu se zgodi nesreča...

Ali boš brala zgodbo

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. julij 2019
--Hana--
Jaz sem Hana Petek in sem navadna ZGUBA. Moje življenje je zanič. Vsi v šoli me sovražijo... Celo jaz. Danes v šoli sem stresla pladen s pudinkom, makaroni in čufti na Befly. Befly je najbol po polarna, zlobna in lepa oseba na šoli. Befly je bila rdeča kot rak. Kričala je češ celo jedilnico. Samo stekla sem na hodnik in se skrila v omarico. Omarica je dovol velika. Nato sem ugotovila da sem se skrila v Befelyino omarico. Hitro sem šla ven. In še skrila v svojo omarico. Samo počakala sem da zvonec zazvoni in grem lahko končno domov. Vesela sem svoje knjige in jih dala v torbo. Tekla sem proti izhodu in samo gledala v tla. Naenkrat sem videla Befly in Johna. John je najbol popolaren, srčkan, prijazen in pameten fant. . Ponesreči sem se zaletela v Befly in oda se je v Johna. Beflyini zveski, ki jih je nesel John so padli na tla. Befly in smuti pa je padel name. Začela sem se NORO opričevati ampak je Befly kričala medtem ko mi je John rekel da je vse uredu. Nevem kako sta ta dva par. Še žirafa je bol prijazna. Befly se je malce umirila. John je pobral njene zveske ampak ona me je gledala kot da me hoče ubiti... Ubistvu me najbrž hoče. John in Befly sta šla do omarice od Befly jaz pa prozi izhodu. Na sebi sem imela bananin, jagobni smuti brez sladkorja. Sedla sem na kolo in se počasi peljala domov...

Upam da vam je bilo všeč za nadeljevanje rabim 3 nexte.
29. julij 2019
--Hana--
Danes je šola. Nov dan. Jaz pa samo ležim in gledam v strop. Saj sem zguba,velika,velika,velika, velika, velika zguba. Nosim samo črne majice, ki imajo kapuco. Rada boksam,igram kitaro, strelja z lokom in bererem. Nosim očala in imam zelene oči. Rada imam angleščino. No to sem jaz. Nimam prijateljev. Imam starejšega brata in mamo. Mama je večinoma v službi,moj oče je v zaporu in brat pa mi skos teži, moj brat je znan v potegavščinah. V šoli vsi mislijo da sem čudna... In tudi sem. Čeprav nisem popolnoma brez čustev. No všeš o imam simpatijo....Johna. . Zdaj se ma moram pripraviti za šolo. Vzamem črno majico z volkom... Majica ima seveda kapuco . Vzamem torbo in odidem dol. Vzamem kos kruha z nutelo, dam si slušalke in grem na pot. Mimo drevored, pekarne in čakam pred semaforjem da prečka cesto nato pa samo naravnost in tada sem že pri mučilnici. ( mislim šoli) . Usedem na klopco. Danes sem zelo zgodnja. Ponavadi zamujam. Pogledam na uro. AAAAAA! Zamujam. Ura ni 8:02 ura je 9:02!!! S tečem čet hodnik in se za letim v Johna. Oba pade a na tla. In spet začnem: oprosti, oprosti, oprosti, oprosti... Zelo, zelo, zelo, zelo, zelo mi je žal. On me pogleda se nasmeji in odgovori: uredu je. Drug v drugega buli a vsaj minuto ko zaznovi zvonec in oba stekla po kodniku....
03. avgust 2019
dobra zgodba
zanimiva
03. avgust 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg