u95154
u95154
šteka mi mi mi mi mi
02. avgust 2012
u95154
u95154
zle mi je nehal štekat
next dobite zvečer
pa zej nebo več pisala moja bff kr nima časa
02. avgust 2012
next next next next next next next next next

upam,da bo dovolj
02. avgust 2012
u95154
u95154
ja no
hvala useeeemmmm
02. avgust 2012
nema problema
02. avgust 2012
next
02. avgust 2012
u95154
u95154
next pride okoli 22.00 ure zvečer
02. avgust 2012
u95154
u95154
na avtobus so vstopili one direction,ki so se vsedli po parih.niall je bil prepozen ker je jedel hamburger zato so mu ostali zasedli vsa mesta.edino prosto mesto je bilo na sedežu zraven mene.ni mu preostalo drugega kot da sede,seveda me je prej vprašal.seveda sem privolila ker sem videla da je zardel,tudi jaz sem zardela.niall je prisedel,začela sva se pogovarjati in se potopila v globoko debato.kar naenkrat pa sem jaz zaspala.ravno ko so se mi začele lepe sanje sem začutila roko okoli mojih ramen,prestrašila sem se zato sem se zbudila.zraven sebe sem zagledala nialla,ki je imel svojo roko okoli mojih ramen.ko je videl da sem se zbudila je roko hitro odmaknil,videl je da sem začudena in prestrašena zato je rekel-oprosti nebi smel tega storiti,upam da nisi jezna...potem sva se začela pogovarjati J(JAZ-JULIJA) N(NIALL)
j-zakaj bi sploh bila jezna?
n-nevem mislil sem da imeš fanta...
j-ne nimam ga
n-pa si ga že imela kdaj?
j-ne,pa ti?
n-kaj?
j-ali že imaš punco?
n-ne tudi še ne
j-(nisem odgovorila)
n-julija veš jaz...
j-kaj?
n-jaz te...nemorem....preveč bi bil potrt kr že vem odgovor,mogoče kdaj drugič
j-no prav nebom te silila da mi poveš,mi boš že kdaj drugič.
n-ja prav imaš!
j-ha ha ha ha ha
n-kaj je tako smešno?
j-poglej harry-ja.
n-what?
j-poglej na harry-jovo majico.
n-o,ne
j-ha ha ha
n-oprosti,harry si včasih zmišljuje naresnične stvari(harry je na svojo majico napisal niall si je našel novo punco)
j-saj ni nič hudega
n-ok,hvala
j-zakaj pa hvala?
n-ker si tako razumna!!!
j-o,hvala
šofer-izstopite potniki.
n-o,še dobro ravno sva se nehala pogovarjati
j-ja,to imaš pa prav
šofer-samo še vaju čakam izstopita!!!!!!!!
n-julija če imaš jutri čas pridi na plažo.
j-seveda ga imam
n-prav,tukaj imaš mojo telefonsko(mi da telefonsko,v sanjih)
j-hvala,no zdaj pa moram iti
n-tudi jaz moram iti adijo
j-adijo

za nadljevanje potrebujem 5 nextov
03. avgust 2012
u73517
u73517
next !
lahka enga za mene k mam tak rada zgodbo za mene takoj?
03. avgust 2012
u95154
u95154
nemore bit takoj zle lahka je pa popoldan
03. avgust 2012
u98572
u98572
next sory za zamudo sm porabla neki časa d sm prebrala vse. next!!!!!
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u95154
u95154
še 2 nexta pa hvala usem
03. avgust 2012
u100534
u100534
next, next.!
03. avgust 2012
u95154
u95154
od različnih uporabnikov
še 1 next
03. avgust 2012
u95154
u95154
no bom vidla kr zle mi je ful dc tko da bom mogoč že zle nextala
03. avgust 2012
u95154
u95154
ko sma z mamo prišli v hotel se ji je čudno zdelo zakaj sem tako vesela.zato me je vprašala.m-mama j-jaz(julija)
m-zakaj si tako dobre volje?
j-niall iz tiste skupine ,ki jo kar naprej poslušam mi je dal telefonsko!!
m-aaaaaaaaaaaaaa za to si pa lahko vesela.
j-vem
in tako smo končale pogovor,vsaka sva šle svojo pot(jaz na recepcijo,ona pa na plažo,čeprav je bila že tema)
pri recepciji sem srečala nialla ves čas me je gledal.ko sem bila na vrsti(pri recepciji)sem dobila sobo z številko 198.nehote pa sem slišala tudi da ima niall sobo z številko 202.yes sem si mislila,narazen sva le za 2 sobi.ko sem prišla do svoje sobe in jo odklenila sem si naročila večerjo.strežnica mi je za večerjo prinesla piščanaca v zeljenjavni omaki,za sladico a bananino torto.zraven bananine torte je bil listek na katerem je pisalo :
SEM DOLGO UPAL IN SE BAL,SLOVO SEM UJEL STRAHU DAL,SRCE JE PRAZNO IN SREČNO NI NAZAJ SI UP IN STRAH ŽELI
julija to pesem sem napisal samo zate.veliko mi pomeniš odkar sem te prvič videl!!!tvoj skrivni oboževalec factor .res nisem vedela kdo bi lahko napisal to pismo,zato sem poklicala nialla in ga vprašala če kaj ve j-jaz n-niall
j-hey oprosti,da te kličem tako pozno(ura je bila 22.16)
n-oj,kaj je?
j-ali kaj veš o pismu,ki sem ga dobila danes?
n-ne ravno,vem le,da jih utegneš dobiti še zelo veliko.
j-ok,hvala
n-ni za kaj
j-adijo
n-čaw
prekinila sem,res mi ni bilo nič jasno.zdelo se mi je kar predsej čudno kako to da mi je niall rekel da utegnem dobiti še veliko več pisem.zaradi pisma sploh nisem bila več lačna,zato nisem pojedla večerje.šla sem si umiti zobe in se stuširati ko je nakaj v moji sobi zaropotalo.kar napol gola sem šla v spalnico pogledati kaj je ko sem na postelji za gledala...
03. avgust 2012
u95154
u95154
nadaljujem ko dobim 3 nexte
03. avgust 2012
u73517
u73517
Next
03. avgust 2012
next
03. avgust 2012
u95154
u95154
hvala,še 1 next
03. avgust 2012
u95154
u95154
a bi mel kaka uprašanja v moji zgodbi primer:koga ali kaj mislite da sem zagledala na postelji?
03. avgust 2012
u98572
u98572
next : lahko si vidla vrtnice al pa ...............booooooooooooo...........NEXT!!!
03. avgust 2012
u95154
u95154
torej nextam

kar napol gola sem šla v spalnico pogledati kaj je ko sem na postelji zagledala prelepo rdečo vrtnico.od sreče in navdušenja sem skoraj padla skupaj.od vseh presenečenj in daril pa sem bila že zelo izmučena zato sem dala vrtnico v vazo,nato pa odšla spat.imela sem grozne sanje zato sem se zbudila.pogledala sem na uro in videla da je že 08.32.šla sem se urediti.ravno ko sem se uredila in šla v kuhinjo je na vhodna vrata nekdo potrkal.šla sem odpreti vrata,ko sem jih odprla ni bilo pred njimi nikogar...potem sem pogledala k tlom in videla škatljo z roza pentljo.vzela sem škatlo in si jo kar nekaj časa ogledovala.potem pa sem se le odločila,da jo bom odprla.ko sem jo odprla sem v njej zagledala...

kdo ali kaj mislite da je bilo v škatli?
za nadaljevanje potrebujem 2 nexta in 2 odgovora ne vprašanje
vem da je tale next zelo,zelo kratek ampak nimam časa,nadaljujem še danes zelo pozno zvečer ali pa jutri zjutraj,ko se zbudim...
03. avgust 2012
u95154
u95154
aja pa tist prejšn next ko je bil napisan 3.8.2012 ob 16.42 uri je bil posvečen føяeνeя youиg:3....zle mi je pa zlo dougcajt pa bom ke nextala...

TA NEXT JE POSVEČEN VSEM MOJIM ZVESTIM BRALKAM IN BRALCEM

v škatli sem zagledala malega mucka.vzela sem si ga v naročje in opazila da ima okoli vratu ovratnico za katero je bil zataknjen listek na katerem je pisaloAMO ZATE!!!FACTOR .bila sem zelo srečna,ker sem dobila malega mucka in to od skrivnega oboževalca.vendar mi ni bilo jasno kako factor ve da sem si želela malega mucka.to je res čudno,ampak je vsekakor super!takoj sem odšla do najbližje trgovine in si v nakupovalno košaro dala:hrano za muce,ovratnico in igrače.preden sem prišla do blagajne pa sem se spomnila da moram na plažo ker me na njej čaka niall.hitro sem se prerinila čez gnečo in prišla do blagajne.plačale sem vsoto denarja,ki sem jo morala in odhitela domov.doma sem mucku naredila posteljico,in mu nadela ovratnico,da je imel 2 čeprav sem mu tisto ovratnico za katero je bil zataknjen listek snela.skoraj pa sem mu pozabila dati ime.ko sem se spomnila da mu nisem dala imena sem žačela še bolj hiteti in razmišljati.odločila sem se da bo mucku ime whiskas.
odhitela sem po kopalke,si jih oblekla,vzela za whiskasa mačjo košaro in ga dala vanjo.ko sem to storila sem hitro šla na plažo kjer me je že čakal niall.niall mi je rekel če greva plavat ker je videl da imam oblečene kopalke,privolila sem ampak nisem vedela kam naj dam whiskasa,ko pa sem se spomnila,da ga lahko čuva moja mama.in res z niallom sva whiskasa nesla k moji mami potem pa odšla plavat.v morju sva delala vse živo(zelo sva se zabavala)dokler ni mimo mene kar naenkrat priplaval...

KDO MISLITE DA JE PRIPLAVAL MIMO MENE?

nadaljujem ko dobim 5 nextov in vsaj 3 odgovore ne vprašanja od različnih uporabnikov
03. avgust 2012
u89717
u89717
Nwm next Am... To z niallom se dogaja v sanjah al kako ne razumem čisto
03. avgust 2012
u89717
u89717
Ker piše mi da telefonsko v sanjih, toraj so to še vse sanje ali ne ??
03. avgust 2012
u30718
u30718
nekšt
03. avgust 2012
u95154
u95154
ja so vse sanje sam tist ta prvi next ko je zlo zlo zlo kratek
03. avgust 2012
u95154
u95154
še 4 nexte pa 3 odgovore na vprašanje