Tela:

Riso:

Šan:

25. oktober 2015
PREJŠNJA STRAN
25. oktober 2015
trije zmaji so stali v vrsti in čakali,to so bili Šan(moj)Riso(nellin) in Tela(wilov).
prišel je FanSan in šel k Quanu.(Q-quan,j-jaz,n-nella,w-will)
Quan je rekel:"vsi si želite iti domov,obiskat družino in prijatelje.toda vaši zmaji so kraljevi sovražniki zato se morate na učiti kako jih spremeniti v svojo dušo."
j,n,w"????????????????????????????????????"
Q:"pokazal vam bom"
položil je roko na FanSajev vrat ,pokazale so se iskre in zmaj se je spremenil v sovo.
Q:"spremenil se je v sovo saj sem jaz "moder" nezgledam močen čeprav sem.Will ti probaj tvojega zmaj spremenit."
Will je šel do Tele in položil svojo roko na njen vrat,minure so se vlekle toda kmalu so vzplamele iskre in Tela se je spremenila v čudovito belo kobilo.
W:"waw,Tela prekrasna si."
Q:"ti si konj saj si vstrajen in lahko si nevaren v trenutku.Nella ti probaj na svojem zmaju."
Nella je stopila do Risa.bilo je enako kot pri Willu le da je Riso postal orel.
Q:"ti si orel nikoli ne zgrešiš in hitra si.Layra ti si na vrsti."
Šla sem do Šana in položila roko na njegov vrat,zamižala sem in pomislila na trening,kako sem streljala z lokom,metala bodala in se mečevala,kako sem morala ujeti bodalo ko je letelo proti meni.v tistem trenutku sem začutila toploto in odprla sem oči in zagledala mladega volka.
j:"Šan?"
Š(v glavi):"lep sem kot volk."
Q:"reflekse imaš kot volk,poznaš živalsko govorico in znajdeš se kot volk.Zdaj lahko greste domov toda v Zmajev dvor se zatečite če kaj rabite."
Vsi trije smo se odločili da gremo domv toda šli bomo skupaj najprej h Nelli nato h Willu šele nato h meni.končno bom po enem letu videla družino.moj oče je kralj in on sovraži zmaje,kako bo to sprejel ali bom to povedala le Maxsu?
u193093
u193093
nnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttt
nwm
svetovno je
25. oktober 2015
u193093
u193093
sam zaki je dvakrat isto napisano
25. oktober 2015
nevem
25. oktober 2015
popouno nexxxttt!!!!!
25. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
25. oktober 2015
po moje samo povedala Maxu
next
26. oktober 2015
Next + nova bralka
Dalji next plisss...svetovno je
26. oktober 2015
Next
26. oktober 2015
NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXTNEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT NEXT
26. oktober 2015
ok
27. oktober 2015
zmaji so raje letele kot hodili in tudi mi zato smo jih spremenili nazaj v zmaje.
leteli smo cel dan da smo prišli do gorovja Hisan saj tam živi Nella in njen BFF.
Pristali smo kakšen km od gorovja saj bi nas lahko kdo videl.
Zmaje smo spremenili v živali in se do gorovja pogovarjali.(j-jaz,n-nella,w-will)
j:kje točno živiš?"
n:v vasi pod gorovjem"
w:kaj tu sneži?
n:hi,hi,hi seveda."
v tistem trenutku začne snežit
j:"zebe,smo vzeli plašče?"
n,w:"ja"
Will jih vazme iz torbe in nama jih da.
j:"hvala in Nella kako je ime tvojemu BFF?"
n:"Cloky"
j,w(umirava od smeha):"HA,HA,ha,..."
n:res smešno,AAAAAAAALLLLLLLLAAAAAAAAA!"
Riso ji je pristal na roki.pogledala sem nazaj in videla da je Šan ujel zajca,Tela pa hodi za Willom.
N:AAAAAAAAAAAAAAAA!!!!"
videli smo vas ki je gorela.
27. oktober 2015

27. oktober 2015
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttttt Niellino vas so sežgali ker so iskali njo
27. oktober 2015
neki tasga
27. oktober 2015
Nexxxxt
27. oktober 2015
Next
27. oktober 2015
.вυввℓє✧
.вυввℓє✧
next
27. oktober 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
27. oktober 2015
next
27. oktober 2015
zdej pišem
30. oktober 2015
Nelli so hodile solze v oči ko smo gledali gorečo vas,ne samo zato ker je gorel njen dom ampak tudi zato ker je Riso preletel vso vas in ni našel znaka življenja(letel je kot zmaj).Šan je (kot volk) stekel v gore in kmalu je zatulil v pomenu »nekoga sem našel«.to sem povedala Nelli in Willu.Stekli smo v gozd in tam našli moškega starega okoli 50 let,ležal je na tleh in imel je sulico v prsih.Umiral je.Nella ga je prepoznala.( j-jaz,n-nella,w-wil)
J: Nella Ga poznaš?«
N:ja to je Hut čevljar.«
W:ali je živ?«
N:ne.«
J:čigava puščica je to?
W: (si jo ogleda)kraljeva.
Te besede so obstale v zraku.
30. oktober 2015
sorry da je tako malo se mi je mudilo
30. oktober 2015

30. oktober 2015
.вυввℓє✧