Hello folks Nazaj sem! (bivša Red_Rose22 za vse tiste, ki me še ne poznate) Za vas imam pripravljeno popolnoma novo dramo, ki tokrat ne bo v vlogi mafijske scene, temveč bo nastopila dvojna vroča težava, ki je zelo škodljiva zdravju

Enjoy it x
◇──◆──◇──◆

Double fire-Double dangerous.

Hilton’s twins.

Največa šibka točka Gracie Castellan. Močno si želi oba, a kaj ko ne moreš sedeti
na obeh stolih hkrati. Za neustavljivo mladenko se to zdi nekaj preprostega. Kadar gre
za užitek je pripravljena tvegati celo svoje življenje. Ampak vsaka fantazija se
kmalu konča, sploh ko nastopi realnost in udari tja, kjer najbolj boli.
➼ Za nadaljevanje prvega poglavja potrebujem samo 2 nexta.. V bodoče pa celo 3 ali več Seveda, če bo dovolj interesa, drugače ne..

See ya soon<3
12. april 2022
Ayy my girl is back*.* Pa def Next !!
13. april 2022
Next
13. april 2022
Next <33
13. april 2022
LoL22 your knedl is back in the house♡

Hot.30♡♡
14. april 2022
L O N D O N

Sedim na letalu z ostalimi potniki, ki letijo proti Londonu. Čez par ur bom tam.

Royal Russell Boarding school.

Obkrožena z nadutimi razvajenci.

Definitivno ne sodim tja, ampak moja mama pravi ravno nasprotno. Njej se zdi, da sodim tja, ker sem popolna neznana uganka za vse.

Nihče me ne pozna, kaj šele moja pretekla srečanja s sugar daddyji. Zabavna reč, dokler se ne razve.

To je eden izmed razlogov, zakaj sem zdaj tu, kjer sem.

Pošteno.

Sama sem si kriva, ker nisem dobro odigrala igro skrivnosti. Nič hudega, tokrat bom v vlogi trenerja.

Trenerji ne igrajo, temveč opazujejo in spremljajo celoten potek igre. Korak za korakom v tišini.

To je ključ do uničenja egoizma. Za začetek bom čisto zadovoljna s to miselno igro, še
posebej, ker vključuje bogate pamže.

“Dame in gospodje, začeli bomo s pristajanjem. Prosim, pripnite si pasove in jih ne
odpenjajte do varnega pristanka. Hvala za razumevanje ter lep preostanek dneva v
Londonu!” Nadležni ženski glas končno preneha z nakladanjem po ozvočenju.

Vse skupaj je nadležno. Bolj, ko se bližamo koncu leta, bolj mi postaja slabo.

Najraje bi kupila povratno karto za Los Angeles in na kolenih prosila mamo naj me nikoli več ne pošlje sem.

Sovražim London, to letalo, ljudi v njem, novo šolo, predvsem pa sebe. Jaz in moja neumna glava, ki ne zna misliti na posledice.

To je to.

Moja nova usoda, s katero se preprosto moram sprijazniti. Mame najbolje vedo, kaj je dobro za njihove otroke.

Šola je na prvem mestu, saj samo tako lahko dosežeš cilje v karieri. Ali pa si pač izbereš enostavnejšo pot, za katero moraš biti res 100%
prepričan vase.

Zapleteš se s starejšimi moški, ki bi ti lahko bili očetje ali celo dedki. Nagnusno, ampak who blame me, za to si dobro plačan.

Drži pa, da sem vsem, s katerimi sem se zapletla, ponudila le družbo ob dobri večerji. Žal, pa so redke izjeme, ki bi se samo družile. Vedno se vrti okoli seksa ali oralnih
zadovoljitev.

Pri meni je bilo to zelo strogo. Ali se družiš ali pa ne. Obstajajo vrata, kjer lahko zapustiš prostor. Čisto enostavno.

“Hej, nekateri bi radi zapustili letalo.” Pomaha mladenka pred mojim obrazom.

Pogledam jo in ji namen najslajši fake nasmešek, kar je možno. Ko bi le vedela, kdo
se skriva za tem nasmehom.

Bitch.

Zavijem z očmi in si na ramena nadenem črn Guess nahrbtnik, ki sem si ga privoščila ob prvi žepnini sugar daddya Georga.

Oh ja, dobri spomini na te čase. Najboljši trenutek je bil, ko ga je njegova žena dobila
na večerji z menoj.

Prepir je zgledal kot tretja svetovna vojna, ki se odvija direkt pred mojimi očmi. Bog ve, če je še živ.

Rahlo prhnem nad to prigodo.

Mnogo bolje se počutim. Samo rabila sem “cheer me up” thing. Upam, da tako ostane vse do jutra ali kar do konca semestra.

Nadenem si brezžične slušalke.

Po Spotifyu brskam komad “Boss”, od skupine Fifth Harmony. Pritisnem nanj in z glavo
pokonci zapustim letalo.

➼ Konec prvega poglavja L O N D O N
➼ Kakšen se vam zdi začetek?
➼ Kot ste opazili je tu pa tam kakšna angleška beseda, saj je bila ta zgodba prevedena, zaradi objavljanja na Wattpadu in sem kar pustila par besed tako, saj mi mnogo lepše zveni v tujem jeziku kot pa v našem
➼ Za nadaljevanje potrebujem 2 nexta

Hope you like it& see ya soon x
27. april 2022
Next Next
27. april 2022
Sassy girl? I love it!! Next
27. april 2022
Next
03. maj 2022
nextttt

vesela sem, da si nazaj
12. maj 2022
Yamal, LoL22, Natja Petkovec hvala za nexte!

Kat, hvala za tvoj Next+ jaz tudi hihi
15. maj 2022
D E A L

Čakam tam, kjer naj bi se ustavljali taksisti. Niti enega nikjer, poleg tega pa še dežuje.

Tipičen London.

Sežem po žepu plašča, da bi vzela telefon, a me zmoti prijeten glas.

“Potrebuješ prevoz do Russella?” strese dežnik pred menoj.

“A-amm, ja” ga pogledam usekano.

“How silly of me. Dalton Sivan.” iztegne roko.

“Gracie Castellan” se rokujeva.

“Me veseli, Gracie. Pridi, greva, da se ne prehladiš. Taylor že naju čaka.” odpre dežnik ter ponudi dlan.

“Dude, wait. Kdo je Taylor?” vprašam radovedno.

“Moj osebni voznik. Ne bova te ugrabila, če imaš slučajno pomisleke glede tega.” se zahihita.

“Iskreno, I don’t mind.” povrnem nasmeh in sprejmem njegovo prijetno gesto.
“So Gracie. Am I right?” opazim njegov izostren profil obraza, ki opazuje okolico skozi zatemnjeno okno.

“Tako je. Dalton, right?” vrnem vprašanje.

“Eden in edini.” usmeri pogled vame.

Neumnica, nehaj tako buljiti vanj. Just stop it for god’s sake!

“Ali je kaj narobe? Imam mogoče kaj na obrazu, kar ne bi smelo biti?” skrbno vpraša.

Tudi, če bi kaj imel, še zmeraj si hella pretty. What’s wrong with
me?? I need to visit therapist soon lol..

“Ja... Mislim, ne! Vse je v redu. Ne skrbi, privlačen si Dalton.”

Ali sem pravkar rekla na glas, da je privlačen? Bravo Gracie, še prestrašila ga boš s tem čudaškim obnašanjem.

“Hvala za kompliment. Don’t get me wrong, tudi ti si.” srečava se s pogledi.

“Ampak žal ne zame.” usmeri pogled v svojo mobilno napravo.

“Razumem.” iščem njegov pogled za potrditev, če je res to, kar mislim, da je.

“Res? Presenetila si me.”

Jap, točno to je, kar sem si mislila.

“Tipčki, ha?” vprašam ne ravno presenečeno.

“Bingo, girl!” tipka po telefonu.

“Oprosti, moj fant je, takoj bom.”

Kako srečno izgleda, ko si dopisuje z njim. Malo mu zavidam.

“Kar v miru, lovers are first” se zahihitam.

“Povej mi, kako ti kaj dišijo high school zasebni partyji?” Nameni mi vso pozornost.

“Not pretty much. Raje imam klube.” obrišem zarošeno okno.

“Nocoj gremo definitivno ven. Bodi pripravljena.” odločno reče.

“Ne vem, če je to pametno Dalton” ga nesigurno pogledam.

“Ah, ne bodi tak buzkiller. Seveda, da je. Look, it’s simple. Vse, kar moraš narediti je, da poiščeš v svoji omari najbolj seksi kos oblačila. Ob osmih te pridem iskat in greva.” iz žepa potegne telefon in začne tipkati.

“Prav, naj ti bo.”

Zaploska od veselja kot vesel otrok.

“Ne tako hitro. Imam en pogoj.” resno pogledam.

“Ja, seveda. Izstreli.” mirno čaka.

“Ne puščaj me same. To je vse, kar zahtevam nocoj od tebe. Deal?” iztegnem roko.

“Deal.” se rokujeva že drugič v dvajsetih minutah.

Očitno je to začetek najinega novega prijateljstva. Moram priznati, da ni tako hudo kot sem pričakovala.

Ta guy Dalton mi je kar všeč. Očitno niso vsi bogataši tako naduti in razvajeni kot sem mislila.

Bomo videli...
➼ Konec drugega poglavja D E A L
➼ Za nadaljevanje potrebujem že 3 nexte

Uživajte in se slišimo kmalu! x
15. maj 2022
Next Next Next
15. maj 2022
nexttt
15. maj 2022
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani