Next
14. maj 2019
neeeeext
14. maj 2019
hej, tukaj je moj Next

27.

-Christina Flynn-

Ko sta šla Luke in Lydia iz dvorane, se je situacija malo umirila. Z Dylanom sva ostala notri in do konca pogledala film. In vmes sem na svoji roki začutila njegovo. Prijel me je za roko. Očitno Dylan zna biti romantičen. Ko je bilo konec filma, sva šla ven in vsi so me gledali grdo zaradi prepira z Lydio. Dylanu je šlo na smeh.
''Postala si popularna.'' Se je pošalil.
''Ni smešno. Satan je kriv.'' Sem rekla.
''Zdaj sva očitno ostala brez prevoza, tako da morava iti peš.'' Je rekel.
''Saj me ne moti.'' Sem rekla in se nasmehnila, ker je to pomenilo, da bom še dlje časa v njegovi bližini.
Nekaj časa sva hodila in šele takrat sem se zavedala, da se še vedno drživa za roke. In to me ni niti malo motilo. Všeč mi je bilo, čisto preveč. Nenadoma se je ustavil in me pogledal.
''Kaj je bilo danes v šoli z vama z Lydio? Sploh se nista prepirali.'' Je rekel.
''Ne vem. Pride takšen dan.'' Sem rekla in skomignila z rameni. Nisem mu mogla povedati kaj točno je bilo z Jessico, ker sva se dogovorili, da ne bova povedali nikomur. Ne morem verjeti. S satanom si delim skrivnost.
''Odkar sem prišel na šolo, se ves čas prepirata. Ampak danes se nista.'' Je začudeno rekel.
''Sva nadoknadili v kinu.'' Sem rekla in se kislo nasmehnila.
''Ampak jaz sem prepričan, da se bosta razumeli nekega dne.'' Je rekel in se mi nasmehnil.
''Ne, ne bova se.'' Sem rekla.
''Pridi, greva še malo naokoli.'' Je rekel. In šla sva do morja. Tam res nisem bila pogosto, ker sem imela šolo in sva z mamo imeli bazen doma, tako da sem se bolj sproščala tam. Ampak ko sva z Dylanom prišla do neke klopce čisto ob morju, sem se šele začela zavedati kako čudovito je morje res. Miami je bil res nekaj posebnega.
''Torej… Je zdaj čas, da te lahko bolje spoznam?'' je vprašal in mi pomežiknil.
''Odvisno na kakšen način.'' Sem se pošalila.
''Luka sem spraševal marsikaj o tebi, ampak mi ni želel povedati popolnoma ničesar. Molči kot grob. In precej zaščitniški je do tebe.'' Je rekel. Zasmejala sem se. Luke je bil res najboljši.
''Saj tako je tudi prav.'' Sem rekla.
''Vem, ampak zagrozil mi je, da če te bom prizadel se mi slabo piše.'' Je rekel in se zasmejal.
''In kaj bi rad vedel o meni?'' sem ga radovedno vprašala.
''Rad bi, da mi zaupaš.'' Je rekel in položil je roko na mojo ramo.
''Si že imela fanta?'' me je nenadoma vprašal. In potem sem zelo zardela, ker nisem vedela kaj naj rečem. Imela sem jih nekaj, priznam. Ampak z nobenim od njih ni bilo kaj več od objemanja in poljubljanja.
''Sem.'' Sem kratko odgovorila.
''Po šoli se ves čas govori, da sta ti in Luke….'' Je začel, a sem ga prekinila.
''Se govori, ampak nič od tega ni res. Za Luka bi naredila vse, ker je moj najboljši prijatelj. Ampak med nama nikoli ni bilo in nikoli ne bo nič.'' Sem rekla. Pokimal je in se nasmehnil.
''Potem mi ne bo treba tekmovati z bratrancem.'' Je rekel in mi pomežiknil. Joj Dylan, ko bi vedel, da ti ni treba sploh z nikomer tekmovati, ker ti nihče ne seže niti do gležnjev. Zasmejala sem se, ker nisem vedela kaj naj rečem.
''Pa ti si že imel punco?'' sem ga vprašala.
Pokimal je.
''Sem. Včasih sem bil res slab človek. Marsikatero sem prizadel, ampak je tudi marsikatera prizadela mene. Ko pa sta mi umrla starša in sem bil v bolnici zaradi depresije, sem popolnoma spremenil mišljenje. Odločil sem se, da ko bo prišla tista prava, bom za njo naredil popolnoma vse.'' Je rekel. Nasmehnila sem se in pokimala.
''Te lahko vprašam še nekaj?'' me je vprašal. Pokimala sem.
''Kaj se je zgodilo s tvojim očetom?'' me je vprašal. Tega zagotovo nisem pričakovala. Ampak sem mu pa zaupala.
''Umrl je v prometni nesreči, ko sem bila stara pet let.'' Sem mu povedala.
''Oh… Žal mi je. Potem sva nekako na istem.'' Je rekel. In potem me je nenadoma stisnil k sebi. In v tem objemu bi lahko ostala zavedno. Še sama sem se močno stisnila k njemu.
''Se lahko slikava?'' me je nenadoma vprašal. Zasmejala sem se in pokimala. Iz žepa je potegnil telefon in naredila sva nekaj selfijev in na vsaki sliki me je močno objemal. Potem pa sva se počasi odpravila proti domu. Ustavila sva se pred mojo hišo.
''Se vidiva jutri v šoli.'' Je rekel.
''Pravzaprav ne. Jutri me ni. Ker se satan in Tom selita k nama, naju s satanom ne bo v šoli.'' Sem rekla. In bil je videti razočaran.
''Oh… Škoda. Ampak saj vidiva se popoldne lahko še vseeno, kajne?'' me je vprašal. Navdušeno sem pokimala. In potem me je objel.
''Vesel sem, da sem te lahko bolj spoznal. Nisi takšna kot govorijo. Sploh nisi vzvišena.'' Je rekel in nasmehnila sem se ter malo zardela.
''Ti pa nisi takšen bad boy kot deluješ na prvi pogled.'' Sem nagajivo rekla.
''Bad boy? Lydia kliče Luka Lover boy, jaz pa sem očitno zdaj Bad boy. Zanimivo.'' Je rekel in se zasmejal.
''To ni vzdevek, samo tako sem rekla.'' Sem rekla in se še sama zasmejala.
In potem me je objel še enkrat. Šla sem v hišo in zasanjano zaklenila vrata. Mama je očitno že spala, zato sem šla po stopnicah v svojo sobo in prižgala luč. Zazvonil mi je telefon. Klical me je Dylan. Začudeno sem se oglasila.
''Zdaj pa vem katera soba je tvoja.'' Je rekel in se zasmejal.
Šla sem na balkon in stal je spodaj, ter me gledal.
''Lahko noč!'' je še zavpil in mi pomahal. In ko je hodil nazaj, se je spotaknil, ker je gledal mene. Spotaknil se je na nekemu ogromnemu kamnu in padel je.
''Dylan si v redu?'' sem zavpila.
''Super!'' je zavpil nazaj in začel se je smejati, jaz pa tudi. Potem pa je res šel in jaz sem se odpravila spat, saj bo jutri zelo naporen dan.
14. maj 2019
awwww
neeeeeext
14. maj 2019
Joj sta luštna. In Next seveda
14. maj 2019
Next
15. maj 2019
neext
15. maj 2019
Next
15. maj 2019
Hejla punce tukaj je nov Next in hope you like it

28.

-Lydia-

Z Lukom sva se odpravila do majhne trgovinice z živalmi.
"Poglej." sem rekla in mu pokazala temno sivega mladička pitbulla.
"Niso pitbulli agresivni?" je vprašal.
"Če jih dobro vzgojiš potem niso. Vse je odvisno od človeka kako ravna z živaljo. Če bo človek nesramen do živali, bo tudi žival nesramna in agresivna. Če bo pa človek dober do živali in živali ne bo zanemarjal, potem pa bo tudi žival v redu." sem rekla.
"Popolnoma nov pogled si mi dala na živali." je rekel. Nasmehnila sem se.
"Za rojstni dan si ga bom kupila." sem rekla.
"Kdaj imaš rojstni dan?" me je vprašal.
"Čez dva tedna." sem rekla.
"Tako kot Chris." se je zasmejal.
"Resno?" sem vprašala obupano. Ne samo, da si bom morala deliti hišo z njo, še rojstni dan mi bo pokvarila.
"Ja. Ampak dvomim, da bo vesela, če bo videla psa v svoji hiši. Rada ima živali, ampak boji se psov. Raje ima mačke." je rekel.
"Potem pa je to še en razlog več, da ga kupim." sem rekla zadovoljno.
"Kako ga boš poimenovala?" me je vprašal.
"Devil." sem rekla.
"Resno?" se je zasmejal.
"Kaj pa je narobe z tem imenom? Kot pravi mali satanček zgleda in če bom z tem živcirala barbiko, bo mu tako ime." sem se zasmejala.
Z Lukom sva še nekaj časa stala pred trgovino in gledala živali, nato pa sva se odpravila proti domu.
"Veš, čeprav se je ta noč začela grdo, sem se imela prav lepo." sem rekla.
"Bi torej ponovila to? Ampak tokrat bi bila sama." je rekel.
"Mogoče." sem rekla. Približal se mi je. Spet. In spet sem se odmaknila.
"Lahko noč lover boy." sem rekla.
"Lahko noč satan." se je zasmejal in nisem si mogla pomagati, da se tudi sama ne bi zasmejala. Odšla sem v hišo, kjer me je čakal očka.
"Si se imela lepo?" je vprašal.
"Bilo je prijetno." sem rekla. Nasmehnil se je.
"Vesel sem zate. Luke zgleda kot zelo dober fant." je rekel.
"Saj nisva par. Niti prijatelja nisva. Samo... Druživa se vmes." sem se zasmejala.
"Tako je bilo tudi z nama z Marisso." mi je pomežiknil. Nasmehnila sem se.
"Kakorkoli, hotel sem ti povedati, da jutri ne greš v šolo." je rekel.
"Super." sem rekla zadovoljno. Res nisem hotela spet videti Christine.
"Ja, ker jutri se seliva. Marissa in Christina nama bosta pomagali." je rekel. No, pa je šlo moje veselje.
"Očka, morava res oditi od tu?" sem ga vprašala.
"Lydia, obljubim, da boš tudi tam uživala kot si do sedaj." je rekel.
"Poleg barbike, dvomim." sem rekla.
"Saj se bosta začeli razumeti. Vem, da se bosta." je rekel.
"Očka, nočem iti tja." sem rekla.
"Žal mi je Lydia, ampak šla bova. Z Marisso mislim resno." je rekel.
"Ampak zakaj?!" sem vzkliknila. O bog, že sem zvenela kot barbika.
"Ker jo imam res zelo rad. Po tvoji mami nisem hotel imeti nobene druge. Bal sem se, da bom spet razočaran. Ampak, ko sem spoznal Marisso... Vse je postalo spet rožnato. Kot če bi na novo začel življenje. Vem, da je ona tista prava, na katero sem čakal." je rekel. Zavila sem z očmi. Zakaj mora ravno ona biti Christinina mama?
"Obljubim, da bo vse v redu." je rekel in me poljubil na glavo. Nisem rekla ničesar, le odpravila sem se v svojo sobo. Še zadnjič bom prespala tukaj in pustila vse spomine za sabo. Moj prvi seks. Moj prvi poljub. Moje prvo pijanstvo in prvo zadetost. Vse moje inspiracije za oblačila in vso skrivanje fantov pod posteljo pred očetom. Žal mi je bilo. Pogrešala bom svojo sobo. Svojo celo hišo bom pogrešala. Ampak najbolj pa to, da sem imela svojo zasebnost in mir pred Christino. Sedaj bom jo pa videvala vsepovsod. V šoli, v hiši... Sploh ne bom imela miru pred njo. Začela sem jokati. Nisem marala biti nemočna. Ampak zares nisem hotela iti.
Obrisala sem si solze in globoko vdihnila. Ne bo ostalo pri tem. Če jaz in očka ne bova čimprej se odselila nazaj sem, potem bom pa se preselila jaz sama.
16. maj 2019
Next
16. maj 2019
Neeeeeeeeext!
17. maj 2019
neeeeext
je možn...da sta sestre?
17. maj 2019
neext
17. maj 2019
Next
17. maj 2019
Next
26. maj 2019
Next
04. junij 2019
Heeej punce.. Se opravičujema ker dolgo ni blo nexta, sam enostavno nisma mele časa

29.

-Christina Flynn-

Naslednje jutro me ni zbudila budilka, ampak mama. Kar je bilo res čudno, ker me drugače nikoli ni zbujala.
''Vstati moraš Chrissy. Iti morava.'' Je rekla.
''Tako zgodaj?'' sem vprašala.
''Ja, da bomo uspeli preseliti vse v enem dnevu.'' Je rekla in se nasmehnila.
''Samo uredim se.'' Sem rekla in zazehala.
''Trenirko lahko oblečeš danes.'' Je rekla in se zasmejala.
Šla je ven in jaz sem počasi vstala. Vedela sem, da me čaka najhujši dan v mojem življenju. Satan se bo preselil k meni. Oblekla sem si sive pajkice in roza majico. Obula sem še bele all starke. Lase sem si spela v figo. In seveda brez ličil ni šlo, zato sem se še naličila. In potem sem se odpravila v kuhinjo, kjer je mama pripravljala zajtrk. Olivie namreč več ni bilo.
''Upam, da ti bo všeč to kar sem pripravila.'' Je rekla.
Pripravila je res okusne palačinke in vse sva pojedli čeprav ni bilo videti, da lahko pojeva takšno količino hrane. Potem pa sva se odpeljali do Lydie in Toma. Imela sta res lepo hišo. Malo manjšo kot jaz in mama in manj razkošno, ampak moram priznati da je bila prikupna. Tom je že zunaj nosil škatle v kombi. Ko naju je opazil, je takoj prišel do Marisse in jo poljubil ter jo močno stisnil k sebi.
''Končno je prišel ta dan.'' Je navdušeno rekel.
''Kje pa je Lydia?'' je vprašala mama.
Ko jo je omenila, me je minilo do vsega.
''Noče vstati, že petkrat sem jo šel zbudit.'' Je rekel in zavzdihnil je. ''Težko ji je. In razumem jo, to bo za njo nekaj novega.'' Je rekel zamišljeno.
''Lahko se grem jaz pogovoriti z njo, če me bo poslušala.'' Je rekla Marissa.
''Ah… Dvomim, da bo koga poslušala.'' Je rekel in se z desno roko naslonil na kombi.
Ne vem kako za vraga mi je prišlo to na misel. Ampak mi je.
''Lahko se jaz pogovorim z njo.'' Sem rekla in se rahlo nasmehnila. Oba sta me čudno pogledala.
''Kaj? Saj bova polsestri in vsi želite, da se razumeva.'' Sem rekla.
''No poskusiš lahko.'' Je rekel Tom.
Šla sem v hišo in po stopnicah gor. Seveda mi ni mar za Lydio in kako se počuti ona. To delam zaradi mame, ampak še vedno bom naredila vse, da ji bom zagrenila življenje. Na enih vratih sem zagledala napis ''satan is watching you''. Seveda, soba od Lydie. Vstopila sem in Lydia je tam ležala. Bila je pokrita preko glave.
''Nikamor ne grem, že stotič!'' je jezno zavpila.
''O ja pa greš.'' Sem rekla in se hinavsko zasmejala.
Takoj se je odkrila in me pogledala.
''Oh sranje, satanski obred včeraj ni uspel. Darovala sem mu tvojo dušo, ampak očitno neuspešno. Še vedno si tu.'' Je jezno rekla.
''No vsaj priznala si, da imam dušo. Ti duše sploh nimaš.'' Sem ji zabrusila.
''Kaj sploh delaš tukaj v moji sobi?!'' je zavpila.
''Da te prepričam, da dvigneš svojo leno rit in greš dol pomagat svojemu očetu.'' Sem rekla. Debelo me je pogledala.
''Še vedno ti bom težila in še vedno te bom sovražila, ampak želim pa tudi, da je moja mama srečna.'' Sem rekla. Nekaj sekund je bila tiho in potem je spregovorila.
''Upam, da te v hiši ne bom pogosto srečevala.'' Mi je zabrusila in potem je vstala. Oblekla si je trenirko in šli sva dol. Znosili smo škatle v kombi. Trajalo je nekaj časa, da smo to odpeljali in potem znosili pri nas ven in potem še enkrat po druge škatle in nazaj. In uspelo nam je. Vse smo preselili. Lydia je dobila sobo v istem nadstropju kot jaz, super. Še balkon sva si morali deliti. In ravno ko sem stopila na balkon, je stopila ven tudi ona. Prišla je kadit.
''Fuj.'' Sem rekla, ko je prižgala cigaret.
Zarežala se je in mi potisnila cigaret pred usta.
''Boš rekla, da še nikoli nisi kadila?'' me je vprašala.
''Ne nisem in niti ne nameravam. To uničuje zdravje.'' Sem rekla.
''Oh kakšna svetnica.'' Je sarkastično rekla.
''Tvoj oče sploh ve, da kadiš?'' sem jo vprašala.
''Ne. In ti mu ne boš povedala, brez skrbi.'' Je rekla in se ponosno nasmehnila.
''Ustaviti me ne moreš.'' Sem navdušeno rekla. Zasmejala se je.
''Če mu poveš, lahko tudi jaz Dylanu povem, da si še čista devica, da še nikoli nisi seksala.'' Je rekla. Debelo sem jo pogledala. Kako za vraga je to vedela?
''Od kod ti ta informacija?'' sem jo vprašala.
''Jaz vse izvem.'' Je rekla.
''Ti je Luke povedal?'' sem vprašala jezno in osramočeno. Začela se je smejati, tako da se je skoraj zadušila.
''O moj bog… Pravkar sem izvedela, da si res nedolžna! Nihče mi ni povedal, to sem si izmislila sama in zdaj si mi ti to potrdila!'' je zavpila v smehu. Sploh nisem vedela kaj naj rečem. Najbrž sem bila čisto rdeča.
''Punci!'' sva zaslišali Tomov glas.
Lydia je v paniki hitro vrgla cigaret čez balkon. Prišel je tja.
''Je to vonj cigareta?'' je vprašal.
Obe sva odkimali.
''Katera od vaju kadi?'' je vprašal.
Lydia me je ubijalsko pogledala.
''Včasih je tukaj slab zrak, drugače pa ne kadi nobena.'' Sem se zlagala in Lydia je dobila olajšan pogled.
''Ah… Ok.'' Je rekel in hotel je že iti noter, a se je ustavil.
''Imeli bomo večerjo zunaj na terasi prvič, kot prava družina. In lahko povabita koga če želita.'' Je rekel.
''Luke.'' Sem rekla jaz.
''Dylan.'' Je rekla Lydia.
''Torej Luke in Dylan.'' Je rekel in se zasmejal, potem pa je šel noter. Midve pa sva se spet grdo pogledali.
12. junij 2019
neeeeeeeeeeeext
12. junij 2019
neext
12. junij 2019
neeeeext *__*
12. junij 2019
Next
2 dni nazaj
Next!Super je!
2 dni nazaj
heeej.. včeraj bi mogla js objavit Next namesto iris ampak sm pozabla tak da je moja krivda in se opravičujem

30.

-Lydia-

Niti cel dan nisem bila v novi hiši in že mi je šlo vse na živce, najbolj pa to, da sem si morala teraso deliti z barbiko. To bi moralo biti samo moje. Ne vem zakaj sem morala imeti sobo zraven njene in teraso z njo.
Očka nama je povedal, da bomo imeli večerjo na terasi in, da lahko povabiva koga želiva. Seveda sem takoj pomislila na Dylana, Christina pa na Luka. Spomnila sem se prejšnjega večera in poljubov z Lukom. Pojma nimam kaj se je dogajalo z njim in zakaj je to počel. In priznati moram, da mi je bilo kar malo všeč.
"Zemlja kliče satana." mi je nenadoma barbika pomahala pred očmi.
"Pa kaj hočeš tečnoba tečna." sem rekla.
"Tvoj oči te je že dvakrat poklical." je rekla. Zavila sem z očmi in šla do očeta.
"Ja?" sem ga vprašala. Zraven njega je bila Marissa, ki se mi je nasmehnila. Ignorirala sem jo.
"Pogovoriti se moram s tabo." je rekel in šla sva ven.
"Kaj?" sem rekla.
"Christina ima čez dva tedna rojstni dan." je rekel.
"In? Tudi jaz ga imam." sem rekla.
"Vem. In hočem, da ji nekaj kupiš za rojstni dan." je rekel.
"Ne! Jaz bom si kupila psa za rojstni dan! Ne bom dajala denarja za šminke!" sem zavpila.
"Lydia, ne kriči! Nekaj ji boš kupila!" je vzkliknil.
"Očka, ne sili me v to!" sem zavpila.
"Prosim Lydia, nehaj biti trmasta. Neko malenkost ji kupi. Skupaj živimo in spoštovali se bomo." je rekel. Zavila sem z očmi in šla v svojo novo sobo. Bila je večja od moje stare sobe, ampak vseeno je nisem marala. Na vrata od zunaj sem nalepila napis 'satan is watching you' tako, kot sem ga imela v stari sobi. Iz ene izmed škatel, sem vzela skicirko. Ne bom zapravljala denarja za njo. Raje ji sešijem obleko in sebi kupim psa.
Narisala sem lepo kratko belo oblekico z rožicami. Barbika ima rada takšne stvari. Bila je približno tako suha kot jaz, če ne še malo bolj, zato sem vzela mere po sebi. Kar hitro sem končala z obleko in jo vrgla v omaro. Pa kaj če bo zmečkana.
Ker se je večer približeval, sem se začela urejati za večerjo. Oblekla sem kratke kavbojske hlače z visokim pasom in črn top. Lase sem si spletla v dve kiti in nase namazala malce maskare. Nisem pretiravala z šminkanjem kot Christina. Ali pa še hujše. Kot Jessica.
Nekdo je potrkal na vrata. Odprla sem in zagledala Luka.
"Kaj pa ti počneš tu?" sem vprašala. In nato sem zagledala še Dylana, Christino, očeta in Marisso.
"Tukaj je vhod na teraso." je rekel.
Šli smo na teraso in sedli okrog mize. Sedela sem med Lukom in Christino, zraven nje pa je bil Dylan.
"Torej, da najprej nazdravimo na novo življenje." je rekel očka in poljubil Marisso. Res sta bila lep par. In še lepši par bi bila, če ne bi bilo barbike. Nazdravili smo in na eks sem spila cel kozarec šampanjca. Vsi so me samo gledali.
Začeli smo z večerjo in skoraj nič nisem mogla spraviti vase. Na živce mi je šlo absolutno vse. In nato sem na svoji roki, ki sem jo imela pod mizo začutila Lukovo. Spogledala sva se in nasmehnil se mi je. Vrnila sem mu šibak nasmešek.
"Torej, punci, čez dva tedna imata rojstne dneve. Kaj si želita?" je vprašala Marissa in me pogledala. Nisem odgovorila, saj sem si želela, da bi lahko šla nazaj v svojo hišo.
"Jaz bi imela mucko." je rekla Christina in zaploskala kot majhen otrok. Začela sem se smejati.
"Jaz si bom kupila psa." sem rekla. Christina me je grdo pogledala.
"V hiši bo mačka." je rekla.
"Pes bo." sem rekla jaz.
"Mačka!" je rekla.
"Pes!" sem vzkliknila.
"Dekleti, lahko imata psa in mačko." je rekla Marissa.
"Ampak mami veš, da se bojim psov." je rekla Christina.
"Lydia si ga želi. Ti lahko imaš mucko, ona pa lahko ima psa." je rekla Marissa. Nasmehnila sem se. Christina je zavzdihnila. Očitno bo le nekaj dobrega v tej hiši.
1 dan nazaj
neeeeeeeext *__*
zaka se mi zdi...da bo Christina čist naudušena nad to oblekco
1 dan nazaj
Next
1 dan nazaj
neext
1 dan nazaj
Next
1 dan nazaj
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike