•●ᴅᴇꜱᴛʀᴜᴄᴛɪᴏɴ●•
•●ᴅᴇꜱᴛʀᴜᴄᴛɪᴏɴ●•
Next
20. april 2019
Next
21. april 2019
tale Next mi je ful ušeč kr bota na koncu postale še kolegice haha
Next
22. april 2019
Oj.Sem nova bralka in tvoja zgodba je perfektna. Prosim danes Next
23. april 2019
Hejla punce
Torek je in spet je dan za novi Next, kerega posvecam novi bralki Loly2
Hope you like it

22.

-Lydia-

Ta prekleta koza Jessica mi je tako zelo šla na živce. Poslušala sem kako je grozila Christini in enostavno je nisem več mogla prenašati. Tudi Christina mi je šla na živce. Preveč. Ampak ta pošast, ki je imela na sebi več kot samo kilo pudra mi je šla pa še bolj na živce. In samo jaz sem lahko grozila Christini. To je bil pač moj hobi.
Šla sem za kozo, a je že bila pri ravnatelju. Vdrla sem v pisarno.
"Lydia, tebe sem iskal." je rekel. Jessica se je držala za nos.
"Ravnatelj..." sem začela, a me je prekinil.
"Sedita. Obe." je rekel. Sedli sva in grdo sem jo pogledala.
"Lydia, zakaj si udarila Jessico?" je vprašal ravnatelj.
"Ker je psihopatka. Bila sem na stranišču in kar naenkrat me je začela tepsti." je rekla.
"Grozila je." sem rekla.
"Vseeno to ni razlog, da jo pretepeš. Moral te bom suspendirati." je rekel ravnatelj. In takrat je v pisarno vdrla Christina.
"Ni kriva Lydia!" je zavpila.
"Kaj se dereš, saj te slišimo." sem rekla. Grdo me je pogledala.
"Ravnatelj, ni kriva Lydia." je rekla.
"Od kdaj pa jo ti braniš? Nista smrtni sovražnici?" je vprašal ravnatelj.
"Ne. Mislim ja. Ampak ne pač Lydia me je samo branila. Jessica je prišla na stranišče in mi je grozila. Potem se je prikazala Lydia ampak je ni udarila. Jessica se je prestrašila, ker saj veste, vsi se bojijo Lydije. In potem je padla in se udarila v umivalnik." je rekla Christina.
"Jessica?" je vprašal ravnatelj.
"Laže!" je vzkliknila Jessica.
"To je resnica." sem rekla.
"Christina imaš dokaze?" je vprašal ravnatelj.
"Imam. Pridite z mano na ženski wc. Še vedno je kri na umivalniku in imam pričo, ki je vse videla." je rekla. Začudeno sem jo pogledala.
Šli smo na ženski wc in na umivalniku je res bila kri. Zunaj je bila Christinina prijateljica Amber, ki je potrdila Christinine besede.
"To je laž! Ravnatelj, poglejte kamere." je rekla Jessica.
"Jessica, mi smo majhna šola in nimamo kamer. In Christina je dobra in vestna učenka, ki vedno govori resnico, tako, da ji verjamem. Tako, da bom do naslednjega tedna suspendiral tebe Jessica." je rekel ravnatelj in odšel. Jessica naju je z Christino prestrašeno pogledala.
"Pojma nimaš s kom se igraš mala. Žal ti bo." sem rekla in stekla je stran. Z Christino sva se spogledali.
"Kako za vraga si naredila kri?" sem jo vprašala.
"Tekoče senčilo za oči." je rekla, se nasmehnila in pred mene postavila rdeče senčilo za oči. Očitno preveč makeupa ni slabo imeti s sabo.
"Nekaj ti povem barbi. To, kar se je zgodilo, se je zgodilo prvič in zadnjič. Nikoli več te ne bom branila." sem rekla.
"Saj te nisem prosila, da me braniš." je rekla.
"Vem. Ampak te ženske ne prenesem. Gabi se mi. Še bolj mi gre na živce kot ti. Kakorkoli, nikomur niti besedice o tem. Ker potem se bo tebi zgodilo enako kot njej." sem rekla.
"Niti slučajno ne bom nikomur omenjala, da me je mogel braniti satan. To je izpod moje časti." je rekla.
"Prav." sem rekla.
"Prav." je rekla še ona. Vedno mora imeti zadnjo besedo. Zavila sem z očmi in odšla.
"Kje si se pa ti izgubila?" me je vprašal Dylan, ko sem prišla na malico. Sedel je z Anno.
"Tam kot ti zjutraj." sem rekla.
"Z Christino?" je vprašal.
"Ja, dolga zgodba. Slaba malica je danes." sem rekla in ošinila solato, ki je bila za malico. Christina se je bo razveselila.
"Moraš jesti." je rekel Dylan.
"Hej, ste kje videli Jessico?" je vprašala Anna.
"Zakaj te tako zanima za to kozo? In suspendirana je do naslednjega tedna." sem rekla.
"Zakaj se mi zdi, da imaš ti tukaj prste vmes?" je vprašala in se nasmehnila.
"Ker imam. In nisem sama pri tem." sem rekla in odšla iz jedilnice.
"Kam greš?" sem nenadoma zaslišala Luka.
"Jest." sem rekla.
"Jedilnica je v tisti smeri." je rekel.
"Vem. Grem na kebab." sem rekla.
"Zamudila boš pouk." je rekel.
"Od kdaj pa je meni mar če zamudim pouk?" sem ga vprašala.
"Imaš prav." je rekel. Nasmehnila sem se.
"Vem. Greš z mano, ali si se pa najedel tiste solate?" sem ga vprašala.
"Me vabiš na zmenek?" mi je pomežiknil.
"Še v sanjah te nebi." sem rekla. Zasmejal se je.
"Greva preden naju kdo vidi." je rekel, me prijel za roko in stekla sva iz šole.
23. april 2019
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxt!!!!!
24. april 2019
heeej čas je za nov Next

23.

-Christina Flynn-

Po malici sem šla v učilnico. Luka ni bilo nikjer. Še vedno sem bila v šoku zaradi tistega kar je Lydia naredila za mene. Ampak priznam, da bi tudi jaz najbrž ravnala enako. Saj me je Jessica obtožila za nekaj kar sploh ni bilo res. Priznam, Lydii sem bila res hvaležna. Sama pri sebi sem to vedela, ampak nikoli ji tega ne bi priznala naglas. Na urniku smo imeli fiziko, ki sem jo sovražila. In naenkrat sem ob sebi zagledala Dylana. Sedel je zraven mene. Čudno sem ga pogledala, on pa je imel nasmešek na obrazu.
''Kaj delaš tukaj?'' sem ga vprašala. Pogledala sem proti mizi, kjer je ponavadi sedel. Anna naju je grdo gledala.
''Luke mi je napisal, da z Lydio ne bosta prišla k fiziki, tako da sva samo jaz in ti.'' Je rekel in mi pomežiknil. Zardela sem. Ampak bilo mi je všeč, da je prišel sedet k meni.
V učilnico je stopila profesorica za fiziko. Preverjala je manjkajoče osebe.
''Kje sta Lydia Collins in Luke Harper?'' je vprašala.
''Luke se slabo počuti in sta z Lydio šla na zrak.'' Se je zlagal Dylan.
Profesorica ga je pogledala.
''Dylan Wayne, tvoje mesto je tam zadaj, če sem si prav zapomnila.'' Je rekla.
''Rad bi vas prosil, da danes sedim tukaj. Nisem se še ravno navadil snovi tukaj in mi bo Christina pomagala.'' Se je zlagal Dylan, meni pa je šlo na smeh.
''Prav. Naj ti bo. Ampak samo danes.'' Je rekla in ga resno pogledala, on pa jo je hvaležno pogledal in potem se je obrnil k meni, ko je profesorica začela razlagati neko snov. Ampak jaz in Dylan temu sploh nisva sledila. Občudovala sem Dylana od blizu in on je gledal mene. Lahko bi rekla, da sva se spogledovala.
''Sem jaz tebi včeraj rekel kaj čudnega, ko sem bil pijan?'' me je nenadoma vprašal. Nasmehnila sem se in odkimala.
''Rekel si, da sem ti všeč in da ne bi prenesel, če bi bila jezna na tebe.'' Sem mu povedala. In ne vem… Se mi je samo zdelo ali je Dylan Wayne zardel zaradi mene? Rahlo sem se nasmehnila in pogledal je v tla.
''No… Saj to je res.'' Je rekel in me potem spet pogledal v oči. ''Kdaj mi boš dovolila, da te bolje spoznam?'' me je vprašal.
''Saj me spoznavaš v šoli.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Saj veš kaj sem mislil, rad bi se družil s teboj.'' Je rekel in mi pomežiknil.
''Na kakšen način?'' sem ga vprašala.
''Saj veš na kakšen… Tisti najbližji.'' Je rekel nagajivo in potem sem zardela jaz.
''Nisem takšna kot izgledam.'' Sem rekla.
''Kakšna pa si? Rad bi vedel, oziroma videl.'' Je rekel in mi spet pomežiknil.
''Lahko se druživa, če si to res želiš.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Danes zvečer ob osmih imaš čas?'' me je vprašal.
Pokimala sem in se nasmehnila.
''Kam pa bova šla?'' sem ga vprašala.
''Hmmmmm… V kino?'' je predlagal.
''Naj ti bo.'' Sem rekla in se zasmejala.
''Bova gledala grozljivko?'' me je vprašal in mi pomežiknil.
''Ne Dylan, ni me strah grozljivk, ne bom se stiskala k tebi.'' Sem mu vrnila in potem je zardel tudi on in se je zasmejal.
''Bova izbrala en film, ko bova tam.'' Je rekel in pokimala sem.
Nisem mogla verjeti, da bom šla v kino z Dylanom. In tega mi nihče, ampak res nihče ne bo pokvaril. Ko je zazvonilo, sem hitro pospravila svoje stvari in Dylan je stal poleg mene in me opazoval.
''Anna naju gleda.'' Sem rekla, ko sem jo opazila.
''Pa kaj. Naj občuduje mojo zadnjico.'' Je rekel in morala sem se zasmejati. On pa tudi.
''Ampak tvoja prijateljica je.'' Sem rekla.
Zamahnil je z roko.
''Lydia je moja prijateljica. Ona je samo zraven takrat, ko jo nihče ne potrebuje.'' Je rekel in potem je prišla do naju.
''Dylan greva skupaj k matematiki?'' ga je vprašala.
Dylan je pogledal mene in potem njo. Anna pa me je grdo pogledala. Nisem se želela prepirati, tisto z Jessico je res bilo preveč. Šla sem ven na hodnik in onadva zadaj za menoj. Zagledala sem Luka in Lydio. Očitno sta se odločila, da bosta prišla k zgodovini, ki smo jo imeli še zadnjo uro. Nekaj sta se pogovarjala in se smejala. Luke je bil videti ves srečen, ker se je Lydia pogovarjala z njim. In ko sta nas zagledala, sta se nam približala.
''Hvala bogu, da si prišla. Dylanu se je utrgalo. Sedel poleg Christine in profesorico celo prosil za dovoljenje.'' Je rekla Anna Lydii.
Lydia me je pogledala in potem še Dylana. Najbrž se je spomnila kaj se je zgodilo včeraj.
''Saj lahko sedi kjer mu paše.'' Je rekla in vsi smo jo debelo pogledali.
''Saj se hecaš kajne? Z barbiko je sedel. Z barbiko!'' je zavpila Anna, jaz pa sem se samo hinavsko nasmehnila.
''Še v kino gre z barbiko.'' Sem ponosno rekla in Dylan se je zasmejal.
''Greva k zgodovini.'' Je rekla Lydia Anni in jo zvlekla v učilnico. Mi trije pa smo naredili enako.
24. april 2019
am...a ma ta Anna kako navezo z Jessico
drgač pa neeeeeeeeext *__*
24. april 2019
neext
24. april 2019
Next
24. april 2019
Next
25. april 2019
Next
25. april 2019
Hejla punce, cas je za nov Next in hope you like it

24.

-Lydia-

Z Lukom sva prišla do stojnice z kebabi in naročila sva si jih. Ko sva pojedla, sva se počasi, ampak zares počasi odpravila nazaj v šolo.
"Veš, priznam, druženje z tabo je zelo zabavno." je rekel.
"Čeprav tega nikoli več ne bom priznala, ti sedaj priznam, da mislim enako." sem se zasmejala.
"Kaj, ko bi prešpricala kar cel pouk?" je vprašal.
"Čeprav bi rada, ne. Ne smem te preveč pokvariti, barbika bo jezna." sem rekla. Ustavil se je in pogledala sem ga.
"Kaj?" sem vprašala.
"Stoj." je rekel in se mi približal. Z ustnice mi je obrisal omako z kebaba.
"Veš, nikoli nisem opazil kako zelo črne so tvoje oči." je rekel.
"Tako kot moja duša." sem rekla. Zasmejal se je.
"Ne. Lepe so. Res." je rekel. Zardela sem.
"Čudno, da Lydia Collins nima nobenega komentarja." je rekel.
"Želiš, da ga imam?" sem ga vprašala.
"Ne, ker imaš večino časa sarkastične pripombe. Ampak vseeno si mi všeč." je rekel. Je pravkar rekel, da sem mu všeč?
"Nekaj bi poskusil. Spet." je rekel in se mi približal. Najina nosova sta se dotikala in čutila sem njegovo toplo sapo na mojih ustnicah. Odmaknila sem se.
"Zamujava." sem rekla in šla naprej. Zasmejal se je in mi sledil.
Kmalu sva prišla do šole.
"Razmišljala sem, da bi si naredila drede." sem rekla.
"Si zmešana? Tako lepe dolge goste lase imaš. Ne smeš si jih uničiti z dredi. Ne počni tega." je rekel. Zasmejala sem se.
"Samo zajebavam se." sem rekla in tudi on se je smejal. Prišla sva do Dylana, Anne in Christine. Izvedela sem, da je Dylan povabil Christino v kino in Anna je bila prekleto jezna. Zvlekla sem jo v učilnico za zgodovino.
"Kaj za vraga se dogaja s tabo?! Najprej se družiš z lover boyom, potem praviš, da lahko Dylan sedi z Christino in potem nič ne rečeš, ko se gre za to, da gresta v kino!" je vzkliknila.
"Prvo kot prvo, samo jaz ga lahko kličem lover boy, jasno? Drugo kot drugo, nisem mu ne mama in ne šefica, da bi mu ukazovala, če se hoče družiti z njo, se bo pač družil, najino prijateljstvo pa se ne bo nehalo zaradi nje. In tretjo kot tretje, si mogoče zaljubljena vanj ali kaj?" sem jo vprašala.
"Všeč mi je, ja! Ne morem verjeti, da nisi ničesar naredila." je rekla.
"Joj Anna, samo čas izgubljaš, nikoli se ne bo zaljubil vate. Dobro veš, da vedno povem, kar si mislim in tako je, pa če zameriš zameriš, če ne pa ne." sem rekla.
"Boš mi pa pomagala pri tem, da se bo zaljubil vame. Ne moreš pustiti, da barbika prevzame vsakega fanta na šoli!" je vzkliknila.
"Pa kaj me boli kurac če jih bo prevzela vse ali nobenega. Dol mi visi za njo. In sedaj nehaj, ker mi postajaš tečna." sem rekla in sedla. Dylan je sedel k meni, Anna pa na drugo stran. Bila je jezna in razočarana. Po eni strani se mi je smilila in sem ji hotela pomagati. Ampak obljubila sem Dylanu in Christini, da se ne bom več vmešavala v njune zadeve. Dokler je Dylan še vedno moj prijatelj, me ne moti, da se druži z njo.
"Kino z barbiko, a?" sem se zasmejala.
"Ja. Tudi ti bi lahko šla z Lukom." je rekel in mi pomežiknil.
"Zakaj?" sem vprašala.
"Wayne, Collins, imata kaj za povedati?" je vprašala profesorica.
"Ne profesorica." sva rekla z Dylanom naenkrat. Začudena sem bila, da Christina ni ničesar komentirala kot vedno.
"Zakaj? Ker si mu všeč." je rekel.
"Seveda ja." sem se zasmejala.
Pouk se je kmalu končal in Anna je tako hitro izginila, da nisem utegnila reči niti A.
"Hej, Lydia." sem zaslišala Luka, ki se nama je z Dylanom pridružil. Zraven je bila tudi Christina, a sem jo ignorirala.
"Kaj?" sem vprašala.
"Bi šla danes v kino z mano?" je vprašal. Začudeno sem ga pogledala.
"Ne." sem rekla.
"Prosim, zabavno bo." je rekel.
"Ne." sem rekla.
"Kaj pa, če po kinu greva še na pico?" je vprašal.
"Zastonj pica? Potem pa ja." sem rekla. Nasmehnil se je.
"Super. Se vidiva." je rekel in veselo odskakljal stran.
"Sem ti rekel, da si mu všeč." mi je pomežiknil Dylan.
29. april 2019
Super pišeš!Next
29. april 2019
neext
29. april 2019
Next
29. april 2019
neeeext! perfect kot vedno
30. april 2019
Next
30. april 2019
Neeeeeeext *__*
30. april 2019
heeej..nov Next je tukaj

25.

-Christina Flynn-

Prispela sem domov in še vedno čisto srečna, ker bom šla v kino z Dylanom. Mame ni bilo doma. Olivia je prišla do mene.
''Skuhala sem vam kosilo, vaša mama mi je to naročila.'' Je rekla.
''Prav.'' Sem rekla in šla ven na teraso. Saj sem rada jedla zunaj in prinesla mi je kosilo.
''Samo rada bi vam rekla, da ste čudovita gospodična, čeprav me niste preveč marali. In da če boste še kaj potrebovali, vam z veseljem pridem pomagat.'' Je rekla in čudno sem jo pogledala.
''O čem govoriš Olivia? Odhajaš?'' sem jo vprašala.
''Ja. Zdaj ko prideta živeti sem gospod in gospodična Collins me več ne boste potrebovali. Tako je rekla vaša mama.'' Je rekla. In bila sem presenečena.
''Kdo pa bo kuhal in čistil?'' sem se začudila.
''Baje, da vi vsi štirje.'' Je rekla.
Nisem mogla verjeti. Mama je odpustila Olivio in morali bomo vsi delati kaj po hiši. Nisem marala hišnih opravil. Sploh pa ne kakšnega umivanja posode ali brisanja po tleh. Ker bi se mi uničili nohti. In vem, da to zveni razvajeno, ampak tako je. Olivia me je pustila, da sem v miru pojedla kosilo in potem sem šla v sobo. Umila sem si lase in si jih za spremembo zlikala. To je trajalo kar nekaj časa in potem sem se še naličila. Oblekla sem si svetlo modro obleko in obula modre salonarje z bleščicami. Ko sem končala z urejanjem je bila že ura osem. Šla sem po stopnicah dol in ravno je prišla mama.
''Kam pa ti tako urejena?'' me je vprašala.
''V kino z Dylanom.'' Sem ji povedala kar po resnici.
Nasmehnila se je.
''Potem pa super.'' Je rekla in potem me je še ustavila, ko sem že hotela iti.
''Jutri ne greš v šolo.'' Je rekla.
''Zakaj ne?'' sem jo vprašala.
''Pomagali bova Lydii in Tomu preseliti stvari sem k nama in to bo trajalo. Tako da ne gresta v šolo.'' Je rekla in se nasmehnila.
Samo pokimala sem. Saj tudi če bi se pritoževala, bi se Lydia vseeno preselila k nama. Odpravila sem se ven in Dylan me je tam čakal. Ampak ni bil sam. Zraven sta bila tudi Luke in Lydia. Z Lukovim avtom. Prijela sem se za glavo in zavila z očmi.
''Pa saj nista resna. Z barbiko bom morala iti v kino?!'' je takoj zagodrnjala.
Res sem upala, da bova z Dylanom sama. Vsaj tako je bilo videti, ko mi je rekel, da bi me rad bolje spoznal.
''Imeli se bomo lepo.'' Ji je skušal dopovedati Luke.
Dylan me je gledal in se mi potem približal.
''Zelo si lepa.'' Mi je rekel.
''Hvala.'' Sem rekla in se nasmehnila, ampak potem sem grdo pogledala Lydio, ki je tam trmasto tečnarila Luku.
''Saj tudi jaz nimam želje iti z njo v kino.'' Sem rekla.
''Ampak boš vseeno šla.'' Je rekel Dylan in preden bi karkoli rekla me je dvignil in me nesel v avto in odpeljali smo se. Midve sva sedeli zadaj in se grdo gledali. Ko smo prispeli tja, sva hoteli pobegniti vsaka na svoj konec, ampak sta naju ustavila. Luke je ustavil mene, Dylan pa Lydio.
''Nikamor ne bosta šli.'' Je rekel Dylan.
''Luke vsaj ti me razumi, dobro veš da ne prenesem tega vijoličnega vraga.'' Sem rekla in trmasto prekrižala roke.
''Zdaj sem pa že vrag.'' Je rekla Lydia in se hinavsko nasmehnila.
''Ti si vse kar obstaja. Satan, lucifer, vrag in hudič.'' Sem rekla.
''Si prepričana, da ne še parkelj?'' je sarkastično vprašala.
''Dovolj. Poskusita se vsaj zdaj obnašati normalno.'' Je rekel Luke.
In potem sva malo popustili. Šli smo noter in tam se je tisto glavno še začelo. Prepirali sva se za film.
''Glejmo grozljivko. Da bo barbiko strah.'' Je hinavsko rekla.
''Kaj pa če bi raje gledali romantično komedijo? Da boš vsaj enkrat videla kako je, če te ima nekdo rad.'' Sem ji zabrusila.
''Lahko bi pa gledali navadno komedijo. Aja, saj jo že imamo ko gledamo tebe.'' Je rekla.
''Lahko bi gledali znanstveno fantastiko. Da boš vsaj enkrat ostala brez besed in boš videla, da nisi ti tista, ki bi jo vsi morali občudovati.'' Sem ji zabrusila.
''Kaj pa če bi gledali dramo? Aja saj drama nastane že ko se pojaviš ti.'' Je rekla in se mi hinavsko zasmejala.
''Mogoče bi pa lahko….'' Sem začela, a sem se ustavila, ko sta se pojavila Luke in Dylan s kokicami. Tako dolgo sva se prepirali, da sta onadva med tem že kupila karte.
''The Kissing Booth bomo gledali in ne prepirajta se.'' Je rekel Dylan.
''Ampak to je romantično in še drama je. Fuj.'' Je rekla Lydia.
''Boš vsaj videla kako se poljublja.'' Sem rekla.
''Kot, da ti pa obvladaš poljubljanje. Stavim, da sploh še nisi seksala.'' Je rekla in mi spet namenila hinavski nasmešek. In imela je prav. Res še nisem. Ampak to ni vedel nihče. Samo Luke. In ravno Luke me je rešil.
''Gremo noter in nehajta.'' Je rekel in šli smo. Sedela sem poleg Dylana in na žalost poleg Lydie.
01. maj 2019
neext
01. maj 2019
Next
01. maj 2019
Next
01. maj 2019
Neeeeeext
01. maj 2019
hahaha Next
03. maj 2019
Next
04. maj 2019
Next
12. maj 2019
Hejla punce z ines se opravicujema da tko dolgo nisma objavile nexta ampak bil je napet teden za obe in nama enostavno ni zneslo..
Ampak tuki je Next tk da hope you like it

26.

-Lydia-

Res sem upala, da bova z Lukom sama. Ampak ne, moral je pripeljati še barbiko in Dylana. Saj Dylan me ni tako motil kot ona. In spet sva se skregali.
Jezno sva šli v kino dvorano in na mojo žalost sva sedeli na sredini med Lukom in Dylanom.
Čakala sem, da se film začne.
"Si jezna name?" me je vprašal Luke potiho. Grdo sem ga pogledala.
"Samo utihni." sem rekla in vzela kokice.
Film se je začel in nekaj časa sem gledala, dokler nisem začutila, da me je barbika dregnila v roko. Jezno sem jo pogledala in jo dregnila nazaj. Tudi ona me je jezno pogledala in me spet dregnila. Zgrabila sem pest kokic in jih ji vrgla v lase.
"Satan!" je zavpila.
"Barbika!" sem zavpila še jaz.
"Utihnite tam zadaj." se je slišal glas od spredaj. Utihnili sva in nadaljevali z gledanjem filma. Nalašč sem premaknila noge tako, da sem jo brcnila v koleno.
"Nehaj." je šepnila jezno. Hinavsko sem se zasmejala in jo spet dregnila. Tokrat je ona vzela kokice in mi jih vrgla v lase. Hotela sem zgrabiti njene kokice in jih sipati nanjo, a me je Luke zgrabil v zadnjem trenutku. Spravil me je iz kino dvorane.
"Peder si!" sem vzkliknila.
"Hotel sem samo, da se z Chris zbližata." je rekel.
"Ne rabim zbliževanja z njo. Če bi vedela, ne bi nikoli pristala na ta kino." sem rekla in hotela iti.
"Počakaj." je rekel in me zgrabil za roko.
"Spusti me!" sem zavpila.
"Poglej, oprosti. Ampak če bosta že živeli skupaj, se morata vsaj malo razumeti. Ničesar slabega nisem hotel." je rekel.
"Ne zanima me. Odhajam." sem rekla in šla ven. Seveda mi je gospod pametnjakovič moral slediti.
"Zakaj si vedno tako trmasta? Ne moreš malo požreti svojega ponosa? Se res ne moreš vsaj malo potruditi, da bi se razumeli?" je vprašal.
"Ne, ker jo sovražim! Ne rabim nje in ne tebe!" sem zavpila.
"Lydia oprosti." je rekel.
"Grem domov." sem rekla.
"Ne, naj se ti oddolžim za tole." je rekel.
"Ne. Dovolj mi je." sem rekla.
"Greva na pico." je rekel.
"Ne razumeš besede ne? Si glup?" sem ga vprašala.
"Ne sprejmem besede ne." je rekel. Zavila sem z očmi.
"Luke, nočem biti več tukaj! Odhajam in to sama!" sem rekla in se mu grozeče približala. Nenadoma me je zgrabil in me strastno poljubil. Zakaj mi to dela? Zakaj me samo iznenada poljublja? Se mu meša?
Odtrgala sem se od poljuba in ga odrinila.
"Prisežem, da te bom darovala satanu kot mrtvo kokoš na vrvici!" sem zavpila. Zasmejal se je in me spet zgrabil ter poljubil. Tokrat sem ga ugriznila za ustnico. In ne tako strastno temveč močno, da mu je začela teči kri.
"To se pa zgodi, ko se igraš z mano." sem rekla.
"Misliš, da me bo to odvrnilo od tebe?" je vprašal.
"Imam še več načinov, da te bo odvrnilo stran od mene." sem rekla.
"Ampak noben ne bo deloval." je rekel.
"Kaj sploh hočeš?" sem ga vprašala.
"Da greva na pico. Res mi je žal za to z Christino in hočem se ti oddolžiti." je rekel.
"Prav. Greva na pico. Ampak ti jo plačaš. In zraven se pomfri in dve veliki kokakoli." sem rekla. Nasmehnil se je.
"Zmenjeno." je rekel. Začudeno sem ga pogledala in odpravila sva se na pico.
Luke se je resno držal dogovora. Ampak na žalost nisem mogla pojesti vsega kar sem si naročila. Bilo je preveč celo zame.
Ko sva se najedla, sva se odpravila iz picerije.
"Res mi je žal Lydia. Nisem hotel, da se z Chris spreta. Samo pomagati sem hotel." je rekel.
"Si me samo zato povabil v kino? Da bi naju z Christino zbližal?" sem ga vprašala.
"Seveda ne. Res sem hotel s tabo v kino in na pico. Ampak tudi Dylan in ona sta šla, pa sva mislila, da se bosta zbližali." je rekel.
"Tega več nikoli ne naredi. Prav?" sem rekla. Prikimal je.
"Oprosti res." je rekel.
"Z pico si se oddolžil. Ni se treba več opravičevati." sem rekla.
"In glede tistega pred kinom... Upam, da nisi zamerila." je rekel. Nisem vedela kaj naj rečem na to. Priznati moram, da mi je bil všeč njegov poljub. Oziroma poljubi. Ampak nisem se želela preveč navezati nanj, saj sem vedela, da bo mi Christina uničila vse, tako kot mi je že. In zato sem jo tudi sovražila. Luke mi je bil zelo všeč v prvem letniku. Želela sem se mu približati, vendar je ona bila ves čas zraven njega. Tako se je začelo moje pikanje vanjo in ona mi ni ostala dolžna.
"Lydia, pazi!" je vzkliknil. V zadnjem trenutku me je  potegnil stran, saj bi me lahko povozil avto. Tako sem bila zamišljena, da sploh nisem opazila.
"O moj bog." sem rekla in se stiskala k njemu.
"Si v redu?" je vprašal. Prikimala sem. In, ko sem opazila, da sem pokazala svojo ranljivo stran, sem se odmaknila stran od njega.
"V redu sem. Nič novega se ni zgodilo." sem rekla.
"Zakaj se vedno delaš tako močno? Nič ni, če kdaj pa kdaj pokažeš tudi svojo šibko stran." je rekel.
"Ne delam se močno. Jaz sem močna." sem rekla.
"Lydia, pred mano se ti ni treba skrivati." je rekel.
"Ne skrivam se in ne živciraj me." sem rekla.
"Ja? Kaj boš naredila, če te bom živciral?" je vprašal. Zasmejala sem se. Bil je prvi, ki me je upal izzivati. In to mi je bilo všeč.
"Pridi, greva raje. Nekaj bi ti rada pokazala."
13. maj 2019
Next
13. maj 2019
neext
13. maj 2019
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg