Heej, tut js se opravicujem ker tak dolgo nisma nextale sam enostavno nisma uspele. Evo tukaj pa je moj Next

55.

-Christina Flynn-

Odpravili smo se na večerjo. Obleka, ki sem jo dobila od Lydie mi je res bila tako všeč, da sem jo imela kar oblečeno. Skrbelo me je za mojo Bello. Kaj če jo bo satanov Devil raztrgal na koščke. Skoraj sem se razjokala, ko sem jo morala pustiti samo. Šli smo v neko razkošno restavracijo ob morju. In tam smo zagledali znane obraze. Za ogromno mizo so sedeli Dylan, Luke in njegova starša Alice in Jackson Harper. Vsi so imeli nasmehe na obrazu.
''Malo zamujamo, se opravičujemo. Ampak dekleti nista mogli stran od psa in mačke.'' je rekla mama in vsi so se začeli smejati. Dylan je stopil k meni in me prijel za roko.
''Boš sedela poleg mene?'' me je vprašal.
To je res bilo lepo presenečenje za rojstni dan.
''Seveda.'' sem rekla in sedla sva za mizo.
''Ta obleka ti res pristaja.'' je rekel in mi pomežiknil.
''Mene pa sploh ne boš pozdravil?'' sem zaslišala Lydio.
''Oprosti Lydia.'' je rekel in se zasmejal ter jo na hitro objel.
Luke in Lydia sta sedla zraven. Tako da je Lydia sedela poleg mene in Luke poleg nje. Mama, Tom, Alice in Jackson pa so sedli na drugo stran mize. Dobili smo hrano na mizo. Vsega je bilo ogromno in sploh nisem vedela kje naj začnem jesti. Potem pa me je zmotil Dylan.
''Greva za pet minut malo na samo? Nekaj bi te rad vprašal.'' mi je rekel na uho. Pokimala sem in se nasmehnila. Vsi so bili preveč zatopljeni v hrano, tako da niso niti opazili, da sva vstala in šla. Šla sva ven in bila sva tik ob morju. Obrnil me je k sebi in me pogledal v oči.
''Prej sem te hotel nekaj vprašati, ko sem ti dal darilo.'' je rekel in se nasmehnil.
''Kaj pa?'' sem začudeno vprašala. Čeprav sem nekako v sebi že vedela kakšno vprašanje bo.
''Chrissy bi bila moja punca?'' me je vprašal.
Zelo sem zardela in bila sem res zelo vesela. Do ušes sem bila zaljubljena vanj.
''Ja.'' sem rekla in v trenutku me je potegnil k sebi v objem ter me nežno poljubil. Postala sem njegova in vedela sem, da bom vedno njegova, tudi če se kdaj skregava.
''Zelo si me osrečila. Obljubim ti, da bom pazil na tebe in da te ne bom prizadel. Bi te pa rad povabil ven.'' je rekel in mi pomežiknil.
''Saj me lahko.'' sem navdušeno rekla.
''V soboto. Lahko?'' je rekel. Pokimala sem.
''Super. Zdaj si moja. Samo moja.'' je rekel in me stisnil k sebi. Dvignil me je in me zavrtel v objemu. Smejala sva se kot nora. In potem sva se odpravila nazaj noter. Lydia naju je gledala.
''Kje sta bila?'' je vprašala.
''Boš izvedela kasneje.'' je rekel Dylan.
Jedli smo in se pogovarjali. Tom nam je govoril vice. In Dylan me je pod mizo ves čas držal za roko. Po večerji smo vsi skupaj vstali in šli ven. Ustavili smo se na parkirišču in Tom je stopil k moji mami ter jo stisnil k sebi. Vsi smo ju gledali.
''Nekaj bi vam rada povedala. Skupaj.'' je rekel Tom.
''Kaj? Je Marissa noseča?'' se je pošalila Lydia. Vsi smo jo grdo pogledali.
''Lydia prosim pusti, da dokončam. To je pomembno tudi za vaju.'' je še rekel.
''Povej.'' je rekla.
''Vidite tisto restavracijo tam tik ob morju? Ki je že nekaj časa zaprta?'' je vprašal in pokazal proti restavraciji.
''Midva sva jo kupila skupaj.'' je mama rekla navdušeno. Začudeno sem jo gledala.
''Pa saj že imaš hotel na Havajih. Ni to dovolj?'' sem vprašala.
''Ta restavracija bo nekaj posebnega.'' je rekla in se nasmehnila.
Z Lydio sva se spogledali.
''In vidve bosta pomagali pri prenovi.'' je rekel Tom.
''Ne! Ni šans!'' sva obe hkrati zavpili.
''Nehaj mi krasti besede!'' sva spet zavpili.
''Ti jih kradeš!'' sva zavpili še enkrat. Prijela sem se za glavo. Ob meni je stal Dylan, ki mu je šlo na smeh.
''No čestitam za to. Verjamem, da vama bo uspelo.'' je rekla Alice.
''Saj to je super ideja.'' je rekel Luke. Lydia ga je zgroženo pogledala.
''Mi bomo zdaj šli. Fanta poslovita se.'' je rekel Jackson.
Luke je objel Lydio in njej ni bilo nič jasno. Dylan pa je objel mene.
''Te pokličem kasneje.'' mi je rekel in se mi nasmehnil. Pokimala sem. Potem je stopil k meni še Luke.
''Chris se vidiva jutri.'' je rekel in se zasmejal.
''Ja Lukec.'' sem rekla in ga objela.
Potem smo se odpravili domov. Z Lydio sva bili jezni, ker bova morali pomagati v restavraciji. Celo pot sva bili čisto tiho. In bila sem zaskrbljena za Bello. Vstopili smo v hišo.
''Bella kje si?!'' sem zavpila.
''Devil pridi sem!'' je vpila Lydia.
''Ne kliči tistega vraga!'' sem zavpila na njo.
''Bodi že tiho!'' je zavpila nazaj.
Nekaj minut sva ju iskali in našli sva ju v kuhinji na tleh, na blazini. Spala sta skupaj. Nisem mogla verjeti. Bila sta res zelo prikupna skupaj. Očitno sta postala prijatelja. Z Lydio sva se začeli smejati. Potem sem se odpravila v svojo sobo in si oblekla pižamo. Opazila sem luč na terasi. Pogledala sem ven in Lydia je spet kadila. Šla sem tja in sedla poleg nje.
''Ne moreš spati?'' me je vprašala.
''Ne še.'' sem rekla. ''Čakam na Dylanov klic.'' sem še rekla. Zasmejala se je.
''Naj uganem. Vprašal te je če bi bila njegova punca.'' je rekla v smehu.
''kako si vedela?'' sem vprašala.
''Satani vemo vse. Ampak če ga prizadeneš te bom darovala Luciferju!'' mi je zagrozila.
''Se že bojim tvojih groženj.'' sem rekla sarkastično.
''Ni mi jasno zakaj sta oče in Marissa rekla, da bova imeli ne vem kakšno zabavo, če smo šli na večerjo.'' se je pritožila.
''Jaz nimam nič proti večerji.'' sem rekla in se zasmejala.
''Seveda ne, če pa te je Dylan vprašal. Ampak vseeno. Jaz bi zabavo.'' je rekla.
''Saj greš z Lukom v klub.'' sem rekla. Grdo me je pogledala.
''Lahko greš ti namesto mene.'' mi je zabrusila. Začela sem se smejati.
''Dekleti zakaj še ne spita?'' sva od nekje zaslišali Toma. Lydia je hitro ugasnila cigareto in šli sva vsaka v svojo sobo. Ravno takrat mi je zazvonil telefon. Dylan me je klical. Hitro sem se oglasila.
''Še ne spiš?'' me je vprašal.
''Čakala sem na tvoj klic.'' sem rekla zasanjano.
''Jaz pa komaj čakam, da te jutri spet vidim. Moja punca.'' mi je rekel. To se je res slišalo lepo.
''Tudi jaz komaj čakam.'' sem rekla in podzavestno sem se nasmehnila.
''Lahko noč Chrissy. Zelo te imam rad.'' mi je rekel.
''Tudi jaz tebe Dylan.'' sem rekla in prekinila. Ob misli na to, da sem njegova punca, sem potem zaspala.
11. januar 2020
neeext
11. januar 2020
Next
11. januar 2020
Neext
11. januar 2020
Next
11. januar 2020
Next
11. januar 2020
u198831
u198831
neeeeeeeeext
kok kjut *_*
21. januar 2020
Lia Granger
Lia Granger
Neeeeeextttttttt!!!!!!!
20. april 2020
.
16. september 2021
Jaz in Iris se opravičujema, ker tak dolgo nisma objavli nexta. Čist nama je iz glave padlo. Je pa še velik delov za objavit

56.

-Lydia-

Naslednji dan me je zbudil Devil, ki me je polizal po obrazu.
"Dobro jutro tudi tebi." sem se nasmehnila. On je bil edina pozitivna stvar v tej hiši. Zalajal je.
"Moraš lulat? Greva." sem rekla in ga dala na povodec ter kar v pižami odšla z njim ven. Čakala sem, da opravi svoje, potem pa sva se odpravila nazaj noter. Uredila sem se za šolo in se odpravila do Dylana in Luka. Oba sta izstopila istočasno.
"Živjo Lydia." sta rekla.
"Kje je Chrissy?" je vprašal Dylan.
"Barbi se liči." sem se zasmejala.
"Bom šel po njo. Ampak prej se moram nekaj zmeniti s tabo." je rekel.
"Ne bova šla skupaj v šolo?" sem ga vprašala.
"Oprosti Lydia, lahko greva jutri skupaj." je rekel.
"Upam, da me ne boš zamenjal zanjo in me pozabil." sem rekla.
"Saj veš, da se to ne bo zgodilo. Kakorkoli, govoriti moram s tabo." je rekel in šla sva malo stran od Luka.
"Kaj je narobe?" sem vprašala.
"No, z Chrissy sva par." je rekel.
"To že vem." sem rekla.
"Veš? No potem pa super, v soboto gremo ven." je rekel.
"Prosim?" sem ga vprašala.
"Daj no Lydia, prvi zmenek bo in rad bi, da si ob meni. V klub bomo šli." je rekel.
"Ne grem nikamor, že vem kaj se tu dogaja, Luke te je prosil, da me prepričaš, da grem z njim v klub!" sem rekla. Zasmejal se je. Točno sem vedela kaj se dogaja.
"Ne, seveda me ni prosil." je rekel.
"Ne, seveda ne, prisilil te je." sem rekla.
"Lydia prosim. Moraš mi stati ob strani. Moja najboljša prijateljica si." je rekel.
"Dylan, ne grem nikamor z njim." sem rekla.
"Prosim Lydia, moraš z nami. In šla boš." je rekel.
"Dylan..." sem začela, a me je prekinil.
"Super, šla boš. Moraš iti če hočeš ali nočeš. Grem po Chrissy. Se vidiva v šoli." je rekel in me objel, nato pa se spravil na motor in šel. Očitno sem ostala z Lukom.
"Torej... Sobota?" je vprašal.
"Grem samo zaradi Dylana! Ne misli si, da bom tam s tabo. Sedaj pa daj ključe." sem rekla jezno.
"Ti naju boš peljala? No prav." je rekel in mi dal ključe.
"Ne, jaz se bom odpeljala sama. Adijo Lukec." sem se zasmejala in oddirjala z njegovim avtom v šolo.
Ko sem prispela, sta Dylan in Christina sedela na klopci in se držala za roke. Priznam, bila sta res lepa. Ampak presladka sta bila in bala sem se, da bom dobila sladkorno od njiju.
"Živjo. Kje pa je Luke?" je vprašala, ko me je zagledala.
"Prihaja." sem rekla. In takrat se je res prikazal.
"Lydia Collins!" je zavpil.
"Daj mu ključe preden me ubije, letim noter." sem rekla in ji vrgla ključe ter stekla v šolo.
Pouk se je začel in kmalu so vsi prišli v razred. Luke mi je namenil ubijalski pogled, jaz pa sem se zasmejala. Bilo je zabavno, ko sem ga tako zajebavala.
Ure so minevale in Luka sem se izogibala. In po pouku so sledile vaje za maturantskega.
Z Dylanom sva začela plesati in nekaj časa smo plesali dokler profesor plesnih vaj ni naznanil četvorke.
"Profesor? Rada bi prosila, če lahko jaz in Luke pleševa četvorko z Dylanom in Lydio. Obljubim, da ne bova več delali problemov. Prejšnjič sva imeli slab dan." je rekla Christina.
"Prav. Ampak če bom spet videl probleme med vami, potem ne boste več plesali skupaj." je rekel profesor. Christina se je zadovoljno nasmehnila in z Lukom sta prišla k nama.
"Po plesnih greš z mano." je zašepetal.
"Ne grem nikamor." sem rekla in začeli smo plesati. Na začetku je bilo vse normalno in lepo. Z Christino se začuda nisva skregali ali hodili ena po drugi. Ampak potem sta gospodični Jessica in Anna z svojima soplesalcoma nalašč stopili na Christinino nogo.
"Hej!" je zavpila.
"Se opravičujem." ji je pomežiknila Anna. Grdo jo je pogledala in plesali smo naprej. Spet so se zaleteli v nas. Živci v meni so se kar nabirali.
"Nikar ne izgubi živcev." je šepnil Dylan. Globoko sem vdihnila in se osredotočila na ples. Ne vem kako, ampak nekako sta nama z Christino punci nastavili noge tako, da sva spet padli in za nama potegnili še Luka in Dylana. Vse se je ustavilo in jezno sem vstala.
"Lydia, dihaj." je šepnil Dylan. Globoko in jezno sem dihala ter ju gledala. Smejali sta se mi v obraz.
"Kaj je satan? Si se razburila? En napačen gib in letiš iz šole ter z maturantskega." mi je pomežiknila Anna. Dylan je pomagal vstati Christini.
"Daj satan. Udari. Tukaj in zdaj. Vsem na očem." je rekla Jessica.
"Verjemi mi, da če tukaj opravim s tabo, te ne bo nihče rešil." sem rekla skozi stisnjene zobe.
"No, pa da vidimo to razbojnico. Kar daj. Čakam." je rekla Jessica.
"Pustita jo pri miru!" je zavpila Christina.
"Daj barbi, kar daj še ti. Ne bodi tista sramežljiva miška." ji je pomežiknila Anna. Dylan je začudeno gledal in ni vedel, ali naj drži mene ali Christino, da se nebi stepli z njima.
"Še enkrat ji reči barbi in boš ostala brez zob!" sem zavpila.
"Daj no daj. Sovražiš jo, ker je vedno Luke videl njo, ne pa tebe. Sedaj, ko se pa nenadoma zanima zate, pa se ji vlečeš v rit in jo braniš." je rekla Anna. Christina in Luke sta me pogledala. Stisnila sem pesti. In tedaj sem začutila roko, ki me je prijela.
"Lydia je že v redu punca in ne vlači se mi v rit tako, kot si se ti njej! Pred njo si bila dobra, za njo pa si jo opravljala pa govorila okrog njene skrivnosti, ki ti jih je zaupala! Boljša prijateljica je, kot si ji ti kdajkoli bila in jaz sem boljša prijateljica njej kot ti!" je zavpila Christina.
"Nehajte. Vi štirje greste plesat na drugo stran. Vi štirje pa se jih izogibajte." je rekel profesor in odšli smo na čisto drugo stran, stran od Anne in Jessice. Bila sem osramočena.
"To je naredila nalašč. Pred vsemi je povedala za Luka!" sem rekla jezno Dylanu, ko smo nehali plesati četvorko.
"Vem ja. Ampak, ko te je Luke prijel za roko, si se takoj pomirila." je rekel.
"To ne pomeni nič." sem rekla. Zasmejal se je.
Do konca smo odplesali plese, nato pa smo se počasi odpravili.
"Lydia." je rekel Luke.
"Domov moram. Greva barbi." sem rekla in Christino dobesedno zvlekla za sabo.
"Nisem se poslovila od Dylana." je rekla.
"Saj bo prišel trkat na teraso." sem rekla.
"Ampak rada bi se poslovila od njega." je rekla.
"Ne delaj mi tega prosim te, nočem govoriti z lover boyom." sem rekla.
"Joj, dolguješ mi veliko uslugo." je rekla in šli sva proti domu. Ko sva bili na zadostni razdalji stran od Luka in Dylana, sem jo spustila.
"Je to res?" me je vprašala.
"Kaj?" sem vprašala.
"Da me sovražiš zaradi Luka." je rekla.
"Ne. Sovražim te ker te sovražim." sem rekla.
"Ne laži. Vem, da lažeš. V očeh ti piše." je rekla.
"Ne bom govorila s tabo, če ne boš nehala." sem rekla.
"Zakaj enostavno ne priznaš?" je vprašala.
"Ker ni kaj za priznati." sem rekla. Nekaj časa sva hodili v tišini.
"Samo, da veš, jaz in Luke sva že od samega začetka bila samo prijatelja. Poznava se že od malih nog in nikoli nisva hotela eden od drugega ničesar razen prijateljstva." je rekla. Ničesar nisem rekla.
V tišini sva hodili proti domu in kmalu sva prišli.
"Nekaj še." je rekla.
"Kaj?" sem vprašala.
"Ko sem rekla, da mi dolguješ uslugo... Šla boš z nami v soboto v klub. Z Dylanom imava prvi zmenek in ne vem zakaj hoče, da si zraven ampak ja, tudi Luke bo zraven mene in šla boš z mano." je rekla.
"O bog zakaj?" sem rekla razvajeno. Zasmejala se je.
"Sedaj pa že zveniš kot jaz." je rekla.
"Prav. Šla bom. Ampak če očetu omeniš klub, te bom ubila." sem rekla. Prikimala je in odšli sva noter.
20. september 2021
neeeeext
21. september 2021
57.

-Christina Flynn-

Ko sva z Lydio vstopili v hišo, sem zagledala Bello. Sedela je na sedežni in me opazovala. Do Lydie pa je takoj pritekel Devil. Vzela sem Bello in šla v sobo, saj sem bila malo utrujena. Razmišljala sem o tem, če me Lydia res tako sovraži zaradi tega, ker je mislila da jaz in Luke nekaj imava. Nenadoma mi je zazvonil telefon. Mislila sem, da je Dylan, ker se nisva v šoli uspela posloviti. Pogrešala sem ga že. Klical me je Luke.
''Ja Lukec?'' sem se oglasila.
''Christina nujno pridi sem. Nujno moram govoriti s teboj.'' je rekel.
''Zakaj pa ne prideš ti sem?'' sem začudeno vprašala.
''Ker nočem, da Lydia posluša ta pogovor. Moram govoriti s teboj na samem.'' je rekel čisto živčen.
''Prav. Ampak Dylana ni?'' sem vprašala.
''Je, ampak naju ne bo motil.'' je rekel in se rahlo zasmejal.
''Prav, čez nekaj minut bom tam.'' sem rekla.
Vzela sem torbico in šla na hodnik, tam sem naletela na Lydio, ki se je odpravljala na sprehod z Devilom.
''Kam pa greš ti?'' je vprašala.
''Do Luka in Dylana.'' sem rekla. Pokimala je.
''Pozdravi Dylana.'' je rekla.
''Luka pa ne?'' sem se začudila.
''Samo Dylana.'' je rekla in šla.
Šla sem do Lukove hiše in pozvonila. Pri vratih sem zagledala Dylana. Mojega čudovitega fanta. Nasmehnila sem se in on mi je nasmeh vrnil.
''Si me tako pogrešala, da si prišla sem?'' mi je pomežiknil.
Nasmehnila sem se in malo zardela.
''Pravzaprav me Luke potrebuje.'' sem rekla in z očmi začela iskati Luka. Dylan se je zasmejal.
''Te že pričakuje na terasi.'' je rekel.
Mislila sem že iti, a sem se obrnila k njemu in ga poljubila na njegove čudovite ustnice. Še vedno nisem mogla verjeti, da je moj fant. Privil me je k sebi in nekaj časa sva se tam poljubljala, dokler nisva zaslišala Lukovo kašljanje.
''Hej Luke.'' sem ga pozdravila in potem pogledala Dylana, ki mu je šlo na smeh.
''Chris, nujno te rabim. Se boš potem poljubljala z njim.'' je rekel in me resno pogledal.
''Ja že grem.'' sem rekla in mu sledila proti terasi, a me je Dylan ustavil in me potegnil k sebi.
''Te bom potem pospremil domov, da bova še malo skupaj.'' je rekel. Pokimala sem in še enkrat me je poljubil. Potem pa sem šla na teraso k Luku. Sedla sva za mizo.
''Torej kaj je tako nujnega?'' sem ga vprašala.
''Lydia Collins.'' je rekel in zavzdihnil.
''Kaj je s satanom? Ti je spet kaj grdega rekla?'' sem jezno vprašala.
Odkimal je.
''Ni to. Ampak ne vem več kako naj se ji približam. Večkrat sem jo že poljubil in vem, da ji je to všeč in….'' je začel govoriti, a sem ga ustavila.
''Čakaj kaj? Poljubil si satana? Fuj.'' sem zgroženo rekla.
''Všeč mi je. Ne morem si pomagati. Vsakič ko jo vidim sem očaran nad njo. Tudi če je jezna. Nor sem na to žensko.'' je rekel in se prijel za glavo.
Nisem vedela kaj naj sploh rečem. Očitno je Luke zatreskan v satana. In vedela sem, da proti temu jaz ne morem narediti popolnoma nič. Lahko mu samo pomagam. Za njega bi naredila vse.
''Meni pa se zdi, da je tisto kar je Anna rekla res. Všeč si satanu in zato mene nikoli ni marala. Ker je mislila, da sem tebi všeč jaz.'' sem rekla in zavila z očmi.
''Mi lahko kako pomagaš Chris? Res sem že obupan.'' je rekel in žalostno je povesil glavo.
''Bom poskusila, ampak saj veš, da nisva ravno prijateljici.'' sem rekla in se zasmejala. Luke pa tudi. Končno se je malo nasmehnil.
''Hvala Chris. Ti si najboljša.'' je rekel in me objel. ''Prisežem, da si življenja brez tebe ne znam predstavljati. In očitno bova še v sorodu zdaj ko si z mojim bratrancem.'' je rekel in se zasmejal, jaz pa tudi.
''Dylan je res dober fant.'' sem rekla in se zasanjano nasmehnila.
''Hvala.'' sem zaslišala Dylanov glas. Začudeno sem ga pogledala, Luke pa tudi.
''Si prisluškoval?'' ga je vprašal Luke.
''Nisem prisluškoval, ampak najbrž si pozabil da je moja soba ravno nad to teraso in da se vse sliši.'' je rekel Dylan in se začel smejati.
Prišel je do naju in prisedel.
''Lahko se tudi jaz poskusim pogovoriti z Lydio glede tebe.'' je rekel. Luke je pokimal.
''Poskusiš lahko.'' je rekel in se nasmehnil.
Dylan me je nenadoma prijel za roko in me pogledal.
''Jaz bom zdaj morala iti.'' sem rekla.
''In jaz te bom pospremil.'' je rekel Dylan in vstal.
''Aha… Razumem. Želita biti sama.'' je nagajivo rekel Luke.
In res, čez nekaj minut sva že sama z roko v roki hodila proti mojemu domu. Bila je že tema. Nenadoma se je ustavil.
''Christina tega nisem še nobeni punci rekel. Ti boš prva kateri bom rekel to. In tudi zadnja.'' je rekel. Začudeno sem ga pogledala.
''Ljubim te.'' mi je nenadoma zašepetal na uho. Bila sem zelo presenečena. Nisva se še poznala tako dolgo. Ampak on je že vedel, da me ljubi. In tudi jaz sem njega.
''Tudi jaz tebe.'' sem rekla in takoj me je poljubil.
To so bile besede, ki sem jih želela slišati od njega in zdaj sem jih res. Ampak najino romantiko je prekinilo lajanje psa. Devil in Lydia sta stala v temi in naju opazovala. Tako sem se prestrašila, da sem skočila na Dylana.
''Zakaj dovoliš tej zverini, da laja?!'' sem zavpila.
Dylan me je držal v naročju in smejal se je.
''Ker je pes, najbrž.'' je sarkastično rekla Lydia.
''Skoraj me je zadela kap!'' sem zavpila.
''Ne pretiravaj barbi. Saj te ne bo pojedel.'' je rekla in zavila z očmi.
''Boš šla z Lydio domov?'' me je vprašal Dylan, ko me je položil nazaj na tla.
''Ne grem s to zverino!'' sem zavpila.
''Saj tudi zverina ne bi šla s teboj, ampak takšno je pač življenje.'' je rekla in skomignila je z rameni.
Zavzdihnila sem in se obrnila k Dylanu.
''Se vidiva jutri.'' je rekel in me poljubil. ''In ne pozabi kar sem ti rekel. Ker to mislim resno.'' mi je še rekel in potem je šel, jaz pa sem ga zasanjano gledala, dokler Devil ni spet zalajal. Lydia pa se je smejala.
''Ne vem kaj je huje, to da tvoj pes laja, ali tvoj hinavski smeh.'' sem rekla.
''To je odlična kombinacija.'' se je pošalila.
Ko sva prispeli domov, sva videli, da sta Tom in moja mama že doma. Ni ju bilo nikjer. Se je pa slišalo vzdihovanje iz njune spalnice.
''O moj bog! Ogabno!'' sem zavpila.
''Očitno moj dragi oče res ne potrebuje viagre.'' je rekla Lydia in se začela smejati.
''Kako ti je lahko to smešno?'' sem vprašala jezno.
''Saj sta čisto navadna človeka, ki pač seksata. Tudi ti boš enkrat.'' je rekla in potem je šla v sobo, jaz pa tudi.
21. september 2021
Next
21. september 2021
Next
03. oktober 2021
neeeeeext!
16. oktober 2021
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani