gif. photo!
Next je posvečen
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Videle smo, čisto preveč. >>It's happening again!<< je rekla Aria. Vse smo jo pogledale, nerodno se je nasmehnila. Videle smo profesorja, kako se poljublja z...Pheobe?
>>Ko, smo že pri vlačugi, včeraj sem jo videla z...<<
je rekla Ali. Vse smo jo pogledale razen Hanne.
>>Um... Aria, ali je to tvoj oči.<<
In pol nam govori vlačuga? Aria se je prerinila in pogledala. Po desetih sekundah je stekla po hodniku.
#ARIA#
Kako težko je teči z temi petami. Po licu so mi spolzele slane, tople solze, da jih nisem morala ustaviti. Zabila sem se v profesorja, in padla po tleh. Hitro sem pobrala zvezke in si zakrila obraz, da ne bi opazil, da mi lijejo solze.
>>Si v redu Aria? Pridi v mojo pisarno.<< je rekel... >>Profesor Ezra?<< sem si zašepetala. Pogledala sem ga iz pod zvezkov, nasmehnil se mi je. Ne, ne, ne Aria! Ne boš taka vlačuga, da bi bila z svojim profesorjem. No, saj ne da nisem bila... Vzela sva si odmor...
--------------------------------------------------------------
Nekšt? Mnenja, teorije?
Kaj mislite, da se bo zgodilo?
Sorry za kratek Next
Zato ste mel pa včeraj dolg Next!
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Hec! Dans dobite vsaj, da boste bral 1 minuto
27. julij 2016
Neeeeext!!
27. julij 2016
u209548
u209548
Nexttt
27. julij 2016
še 1
27. julij 2016
Next
27. julij 2016
Hvala. Kdo bi posvečen Next?
27. julij 2016
Jaz
27. julij 2016
Oki dobiš <33
27. julij 2016
Hvala imaš nov Next pri Driver licence
27. julij 2016
Jaaa! Lih berm. Kat toooop jeeee, ful je napet zdej
27. julij 2016
Naslednji Next posvečam Kat.Somerhalder
Hvala vsem, ki berete <333 , čeprou niti najmanj nisem dobra pisateljica heh...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
#Aria2#
No, saj ne da nisem bila... Vzela sva si odmor,... nisem se več morala zadržati zato sem ga močno objela, tedaj sem na sebi začutila roke, vrnil mi je objem. Jezna sem bila na 'fotra', kako mu je uspelo? Kako mu je uspelo prevarati žensko s katero je skupaj že 25let, s katero je poročen 18 let? In, ja dokončno mu je uspelo izgubiti mene... danes prespim pri Hanni. Prejšnji petek je povabila vse punce, no sedaj še Spence, več punc je enako več žura. Nasmehnila sem si v mislih, kako sem lahko tako neumna. Sploh ne vem, ali naj povem mami ali naj zadevo pustim primeru in jo pozabim za vse večne čase?
Ampak, vedno se bom spraševala zakaj? Zakaj je moral biti tak prasec? Ne rečem, če bi bila ločena ampak, ne prevara jo!
#Next...
Samo gledala sem. Stekle smo za Ario, Ni, je bilo nikjer, saj se ne čudim, ker je bila gneča na hodiku. Pogledala sem okoli sebe in...
>>Kje so punce?<<
sem si zašepetala. Izgubila sem jih. Prerivala sem se mimo 3. in 4. letnikov, 1. je bilo malo.
>>Še 10 minut odmora imate, čez 7 minut se VSI spravite v razred, da ne zamujate,<< je rekel ravnatelj po zvočniku. Pogledala sem gor... nekdo težek je padel name. Hitro sem se pobrala in v bolečinah stekla v wc. Za mano so se odprla vrata.
>>Spence si v redu?<< je rekla Ali, pogledala sem jih.
>>Kje ste bile?<< sem jih vprašala. >>Se me izogibate?<<
>>Kaj?! Ne, izgubile smo se. Si srečala Ario<< me rekla Hanna. Odkimala sem.

Danes je zabava pri Hanni. Vse smo se ga napile razen Arie. Zraven so se napili tudi Kevin,Chris in Calleb. Natočila sem si rdeče vino inponesreči razbila kozarec, nato pa vzela steklenico in pila. Šla sem do Chrisa in ga poljubila, šla sva na zgornji hodnik, slekel mi je majico in me poljubil, šel je vse do trebuha. Nato je omedlel. Skotalila sem se po stopnicah. Hanna se je poljubljala z Kevinom. Zaletela sem se v nekoga. Ta oseba me je prijela za boke, obrnila sem se in spoznala, da je to Calleb. Pogledala sem ga in...
------------------------------------------------------------------------------------
3 nexti
kaj mislite, da se bo zgodilo?
Mnenja in teorije? upam, da vam je všeč, čeprav je Next meni kratek
27. julij 2016
Next
27. julij 2016
u213544
u213544
Next + NWM FUL JE NAPETO TAKE ZGODBE IMAM RADA<3333
27. julij 2016
u209548
u209548