u58568
u58568
A sm jst med njimi sMReKa < 3?
drgač pa MIHA RULZ!
03. oktober 2011
neeext!!
03. oktober 2011
u19911
u19911
neext piiikiii :* proosm te
03. oktober 2011
nuujnoo next!
najboooljš všeeč del z maano (kakopak )
hahah
nujno nujno nujno nujno nujno nujno nujno nujno next!!
03. oktober 2011
psiho everybody!!!!! ^^
pa ku me strže uni stavek: "... v bazenu je bila voda…voda je mokra…tako da smo bile popolnoma premočene"
NEXT!!!
03. oktober 2011
u31282
u31282
Next!
03. oktober 2011
next
03. oktober 2011
sm te narisala!!!! (Nikky....)
03. oktober 2011
http://www.igre123.com/some/slike/nikky-iz-moje-zgodbice/65205
http://www.igre123.com/some/slike/nikky-iz-moje-zgodbice/65199
(upam d so ti ušeč^^... aja pa na sliki ni videt, da maš modre oči....)
03. oktober 2011
oo jaa...stavek leta: v bazenu je bila voda…voda je mokra…tako da smo bile popolnoma premočene

a si lohk to na profil nalimam ?
(sprašujm zarad avtorskih pravic...pa tou...;D)

BellsThorne143 - si tut lohk če češ...usi ste lohk psihoootii
03. oktober 2011
Smrekica moja tukaj ti dam uradno dovoljenje, da lahko stavek prlepiš na svoj zid
..........................................................................................
»hm jaz bi šla ob kakšne desetih…se moramo še peljati, do tja pa to«
»Ej kaj pa Shanuee?« je žalostno vprašala Ash. Shanuee je Ashina boxarka…neverjetno očarljiv pes…no kot da ni vsak…
Sop se je malo zamislila »Ne vem jaz bom svojo mačko pustila doma« Sop je imela lepo belo perzijko Dasy in no Daisy je bila najraje doma v svoji mehki topli posteljici.
»Vem ampak kdo jo bo vodil na sprehod pa to«
»No saj jo lahko vzameš sabo…imamo velik travnik zadaj je pa gozd tko da bo lahko skakala kolikor bo hotela«
»O hvala« je vsa olajšana rekla Ash »Ampak Ash, da se ne bo preveč slinila« je rekla Sop in vse smo se zasmejale. Vendar potem so morale domov in jaz ter Nina sva odšle spat…

Danes naju ni zbudila budilka ampak mamino vpitja, da bova pozni. Leno sva ustali, se uredili in nesli kovčke pred vrata kjer naju je že čez minuto čakala majhna limuzina…verjetno zato ker vsi ne bi šli v navaden avto. V avtu so že sedeli Miha, Sop in Lilly v prtljažniku pa sem videla kaka Shaunee veselo skače in maha z repkom. Mirno sem sedla k Lilly zraven katere je tako kot vedno sedel Miha. Že od daleč se je videla kako sta ona dva zaljubljena. In Miha je Ash gledal tako…hm ne vem morda lepo in z ljubeznijo Ash se je pa kar topila ob njegovem pogledu. Pravzaprav me je res malo zanemarjala z Mihata ampak kaj ko je zaljubljena in sem vesela zanjo. Saj veste v ljubezni je vse odpuščeno. Vendar vseeno ni prijetno, ko se zraven tebe cel čas poljubljata in si v uho govorita lepe besede, ki te naredijo kar malo ljubosumne ko sam veš, da si samski. Ali pa tisti občutek, ko se nekdo poljublja pred tabo in ne veš ali naj pogledaš stran ali ne…saj veste. Vozili smo se kakšne tri ure se mi zdi…med tem sem večino premišljevala, saj sta se Sop in Nina pogovarjali o nečem izjemno pomembnem Ash pa Miha pa…no verjetno ste že ugotovili, da ju nisem hotela zmotiti. V ušesu sem večino časa imela svoj iPod…Naenkrat je limuzina ustavila pred veliko hišo
»Oooo to je pa večje kot sem si predstavljala« sem rekla, ko smo vstopile v lepo in moderno opremljeno dnevno sobo. »Pa še morje se vidi«
»Ja na eni stani je morje na drugi pa gozd. Zares je lepo kajne?« je povedala Sop. Vsi smo v odgovor zamrmrali pozitiven odgovor.
»Kje bomo spali?«
»am…« vse smo stekle in se spet začele grebiti za sobo. Jaz in Nina sva se odločili, da bpova v sobi kar skupaj glede na to, da sva bili tega že navajeni.
Ko smo se lepo vstatlili v nasš za dva meseca novi dom smo se odpravili na plažo. Ravno smo stopili iz hiše ko je iz sosednje hiše stopilo dekle, ko se je sprehodila mimo nas nas je lepo pozdravila in se že hotela odpraviti naprej, ko je je ustavila Sop.
»Lejča se me ne spomniš?«je vprašala. Dekle se je obrnilo in malce bolj pogledalo Sop.
»Sop…si to ti?«
»Ja!« je zavpila in skočili sta si v objem.
»Am halo kaj pa me?« je rekla Ash.
»Oh ja…Lejča to si Nika, Nina in Ash ter njen fant Miha. Miha, Ash, Nika, Nina to pa je Lejča…včasih sem sem na morje hodila vsake počitnice in sva se družili
»Ali greste na plažo?«je vprašala Lejča, pokimale smo »Ali lahko grem z vami? « še enkrat smo pokimale in se odpravile. Morje je bilo mirno in nebo brez vsakega oblačka. Pihlaj ni niti najmanjši vetrič in sama nisem vedela ali je to dobro ali slabo sama sem namreč oboževala ogrobne valove, ki so ponavadi objemali obale plaž. Nina, Sop, Miha in Lejča so takoj skočila v vodo jaz in Ash sva pa ostali na obali.
03. oktober 2011
u58568
u58568
nexty
pa HUALA
03. oktober 2011
nekstttyyy, seveda neksttt ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
03. oktober 2011
Ime: Leja(16let)
vzdevek : Lejčii
priimek : Wildfire

družina: brat Tylerja(12 let), sestrica Elina(14.let),brat Justin(16 let)

Hobiji:košarka, petje, ustvarjanje
Fant: Taylor

03. oktober 2011
neeeext....bom prlimalaaaa...
03. oktober 2011
neeeext!!!
in Živa... keii sm js sploh nardila zate???
nič, z veseljem te uklučim v zgodbico.... poglej kk sm narisala u mojih slikah volke in osebice.... pa se odloči kk narišem tebe^^
03. oktober 2011
Ja pa brete njeno zgodbico...Aja BTW...ta frendica o kateri govorim je Milka (SoMe)
03. oktober 2011
O hvala..... cela reklama
Fuuul tnx k si se tok potrdla zame
03. oktober 2011
neext!
03. oktober 2011
NEXTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZEJ TAKOJ!!!!
03. oktober 2011
Zdej takoj????
03. oktober 2011
jaaaa! zakaj sploh sprašuješ??
03. oktober 2011
Takoj????
03. oktober 2011
Sej sm lihk prej
03. oktober 2011
Bom j3
03. oktober 2011
neee!!! sem rekla ZDEJ TAKOJ!!!!
ne ne ... če češ lahko tudi ju3
03. oktober 2011
nekstiiiii , ti sam meni DDDDDDDDD
04. oktober 2011
u59368
u59368
nika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! če ne nekstaš TAKOJ te bom UBILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pa mislm resno
04. oktober 2011
u50067
u50067
next
04. oktober 2011
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: https://www.spletna-stran.com/slika.jpg