nextam zdele
02. oktober 2011
u58568
u58568
Ok..sei če se ti ne da ti ni treba.si že dost zame nrdila ;D
02. oktober 2011
Drin, drin…je zazvonila budilka
»Nika ali si spet pozabila izključiti budilko???« je vprašala Nina
»Sorry, saj veš, da pozabim….« sem rekla in se s še vedno zaprtimi očmi stegnila nekam kjer naj bi bla budilka. Zaslišal se je grozen zvok, ko sem budilko po nesreči potisnila iz omare in je padla na tla. Odprla sem oči in videla budilko, ki je ležala na tleh.

[img]https://
»Nika! To je moja budilka«
»Vem« hitro sem skočila pokonci in jo pobrala »Poglej saj še dela« sem rekla in ji pokazala digitalne številke, ki so se še vedno prikazovale in se vsako minuto spreminjale. Nina se je zasmejala. »Kaj se zdaj smejiš?«
»Nič ampak tak štor si!« še jaz sem se zasmejala
»Ej če pa nism mela odprtih oči. Zdaj pa vstani« sem rekla in jo hotela potegniti iz postelje.
»Ja no saj že grem« je rekla, vstala in skupaj sva se odpravili v kuhinjo ter si pripravili zajtrk.
»kaj bova delali danes?« sem vprašala Nino, ki je ponavadi imela boljše ideje kot jaz. A še preden je odgovorila je v sobo vstopila mami. Njeni lasje so štrleli na vse strani in brez ličil je bila njena koža…bleda.
»Joj mami upam, da ne greš takšna na službeno potovanje ker izgledaš grozno. Kdaj sploh greš«
»No Nika najprej hvala za pohvalo« je rekla sarkastično jaz in Nina pa sva se nasmehnila…ja najina mama je bila pol otrok. Bila je trmasta in celo malce otročja…najboljša. »Na potovanje grem pa pojutrišnjem«
»Mi gremo pa jutri« je povedala Nina.
»A mata že vse spakirano?« je vprašala mama in z Nino sva pokimali »no super…« mama je pred naju postavila dve kartici…ena je bila moja ena od Nine.
»Kaj je to?« sem vprašala
»Vajine kartice kaj pa misliš«
»Jej! Sem zavpila in skočila mami v objem »Hvala, hvala«
»Ampak Nika ta denar bosta imeli cela dva meseca tako, da ga ne takoj zapraviti«
»Jaz tega ne morem sprejeti« je rekla Nina in presenečeno sem jo pogledala. Res, da sem takoj vedela kaj je narobe ampak vseeno sem bila presenečena. Naenkrat je prišel še ati…res odličen tajming…not…sem pomislila, ko je leno zazehal. Jaz in mami sva se zazrle vanj on pa je presenečeno pogledal »Sem zmotil?« mama je zavzdihnila in ga peljala iz sobe jaz pa sem sedla nasproti Nine.
»Nina ne spet to«
»Ampak Nika, saj veš, da tega ne morem sprejeti«
»Nič ampak sprejela boš če jaz tako rečem. Kdaj se boš zavedala, da si del te družine?«
»Ampak«
»Rekla sem nič ampak. Moja sestra si pa kaj če si posvojena?«
»Vem ampak…«
»Poglej ta ampak spet…Nina mi ti bomo zares prepovedali uporabo te besede…pravzaprav ti bom jaz prepovedala uporabo te besede. In veš Nina zelo me boš užalila če ne vzameš« neredila sem se užaljeno. Vedela sem, da če v Nini vzbudim občutek krivde vedno deluje in tudi tokrat to ni bila izjema.
»Prav« je rekla in vzela svoja kartco iz mize. Veselo sem jo objela…
»Torej ali greva že danes zapravljat ali bova rajši na morju?«
»Na morju« sva se strinjale obe in takoj, ko sva pojedli vrgli krožnike v pomivalni stroj potem pa se odpravili v dnevno sobo kjer sva prižgali televizijo in malo skupaj preleteli programe vendar ni bilo na sporedu nič pametnega.
»Hm…a bi poklicali Sop pa Ash?«
»Ja prosim ker drgač bova crknli pred to televizijo!« zasmejala sem se in iz žepa potegnila telefon. Najprej sem poklicala Ash
02. oktober 2011
Nekssstttttttjjjjjjjj , takoj in še ZAME , plissssss. s;12
02. oktober 2011
u19911
u19911
neext :'D
02. oktober 2011
prav bom še za Wealsy nextala
02. oktober 2011
ok zdele še en pol pa nič več!!!
02. oktober 2011
hvalaaaa, nikaaa Neksttjj .
02. oktober 2011
u19911
u19911
:'D
02. oktober 2011
»Ojla Ash«
»Ooo Nika…kaj dogaja?«
»Nič…pravzaprav se z Nino tako dolgočasiva. Pa še zgnili bova tukaj noter«
»haha…no potem pa vaju moram rešiti…takoj pridem«
»aja še nekaj« sem rekla
»Kaj?«
»Danes nič Mihata…prav??«
»Zmenjeno« je rekla in prekinila. Za njo sem poklicala še Sop.
»Sop…ali prideš k nama domov?« sem vprašala še preden je sploh pozdravila.
»No in zdravo tudi tebi. In ja v redu sem…hvala za vprašanje«
»Ah…nehaj biti sarkastična in samo reči ja«
»Ja pridem čez deset minut«
»Okej…čav«
»Dijo« in sem prekinila. Z Nino sva še nekaj časa bulili v ene bedne ljudi na televiziji, ki so govorili kako pravilno narediti zelenjavno lazanjo potem pa je končno zazvonilo.
»Končno« sem zavzdihnila in stekla do vrat kjer sta že stali Sop in Ash.
»Torej še nista zgnili?« je vprašala Ash in se zasmejala
»Hm...kot vidiš ne še« vstopile smo v hišo in odšle v dnevno sobo kjer je Nina na srečo že izklopila televizijo.
»Torej kaj bomo delale?« sem vprašala.
»Pojdimo se kopat« je predlagala Sop.
»Ali pa pojdimo v šoping« je rekla Ash, ko je zagledala dve kartici na mizi kjer sva jih prej z Nino odložili. »Ne morem verjeti, da imata kartice pa nama niste povedale«
»Pravzaprav smo jih dobile šele danes« sem veselo rekla »Ampak denar bo za cela dva meseca zato ne smeva preveč zapravljat, da bo za tam več ostalo…«
»Torej zmaga bazen« je vsa vesela rekla Sop, saj je oboževala plavanje

…in no tako smo odšle plavat v naš sicer ne tako zelo velik bazen…ampak no vseeno je bil bazen in v bazenu je bila voda…voda je mokra…tako da smo bile popolnoma premočene Kod, da to ni logičn?? S kopanjem smo končale šele proti večeru in vse premražene smo odšle v hišo.
»Mene tako zebe« je vsa tresoča rekla Sop
»Ja ni čudno…preoblečst se moramo, saj ne mislite, da bomo v kopalkah ali kaj?« sem rekla in že naslednji trenutek smo tekle po stopnicah ter se greble kdo gre prvi v kopalnico…seveda je zmagala Ash…on je nekakšen človek, ki skoraj vedno zmaga. No mi pa smo jo vse premražene čakale. Ko smo se kočno oblekle vse smo se skupaj stisnile na kavč in gledala nekakšno grozlivko kjer je en morilec pobil vse, ki jih je zagledal…KAKŠNI PSIHOTI! Sem si mislila vsakič ko sem videla kako je to naredil…dobesedno to je delal na vse mogoče načine. Ali jih je vrgel v stiskalnik in jih je tako stisnil, da je iz njih špricnila kri…uf…
»Hm…sej ne da hočem prekiniti ta odlični film ampak kdaj gremo jutri?« vse tri so ostale tiho in napeto gledale in bilo je kot, da me sploh niso slišale…iz televizije se je zaslišal krik ženske in obe Ash in Nina, ki sta sedele zraven mene sta mi skoraj zlomili vse kosti v moji roki, ko sta me tako stisnile…Sop ni izgledala preveč prestrašena ampak je bolj z zanimanjem gledala. Odločila sem se, da počakam do konca filma in potem vprašam…no konec je bil tak, da je preživel samo glaven junak drugi so pa vsi umrli…njegova žena, otroci in na koncu se je izkazalo, da je morilec njegov stric…si morete misliti? No važn, da je na koncu umrl tudi on…po koncu filma sem še enkrat vprašala isto vprašanje.
02. oktober 2011
Nekstttt ( kak si to trofla da mam jez tut u resnici najrajš plavanje ? )
Haha Psihoti
Nekstiijjj
02. oktober 2011
next or not????????????????????????????????????????????
02. oktober 2011
u58568
u58568
nexty ludek........pa zakaj vs tok mot če govorim o Mihatu?
pa kdaj pridejo moji talenti na vrsti????
sorry nočm te kle neki slilt pa ti it na žiuce samo taka pač sm!
02. oktober 2011
Oh še zelo dolgo ne...ti po zs povem
02. oktober 2011
Če nas pa za Mihata zanemarjaš!!!!!!!!
02. oktober 2011
Mi te missamo
02. oktober 2011
Štekaš???
02. oktober 2011
u58568
u58568
jaaa....ampak če je tak hottttyy
02. oktober 2011
Hahaha...boš ti vidla hotttty me zanemarjaša zanjga jez ga zato ne maram Hecam se
02. oktober 2011
u19911
u19911
neext tkoooj :'D
02. oktober 2011
next!
02. oktober 2011
u31282
u31282
Next!
02. oktober 2011
neeeeeekstiiiiiiiiiii , nikaaa DDDDDDDDD Takooj
02. oktober 2011
next
02. oktober 2011
Uaaau hvala da si mi namenila tako lep stavek

Ti samo lepo piši ker bo super zgodbica in že nestrpno čakam naslednje dele!

NAAAPREEEJ!
02. oktober 2011
ni za kaj Anja...si zaslužiš
02. oktober 2011
u55984
u55984
Neeext.
Noo zgnila od DC-jaa. Tina love it < 34
02. oktober 2011
next!

p.s.: lovam moje 3 psihoteee
02. oktober 2011