u150899
u150899
Vao kok nextov že pišem...že pišem
01. november 2013
jejjjj komej čakam hehe
01. november 2013
u150899
u150899
01. november 2013
u150899
u150899
∂σηт вє αƒяαι∂ ∂єℓ ∂єℓ б
Potegnila me je notri in me peljala do deklice s kitkami in pegami.Sedela je sama in se igrala z konjičkom."To je Pia"je rekla in se usedla zraven nje.Usedla sem se zraven njiju in se naslonila na steno.Malo sem ju še gledala potem pa se poslovila in šla.Na poti domov sem že spet videla tisto punco,le da je bila sama.Šla sem naprej in doma vzela torbo in pojedla še jabolko.Bila sem že pri šoli,ko sem se zaletela v neko blondinko."Oh nisem te videla"sem rekla in ji pomagala vstati."Amm že v redu si nova tukaj?"je vprašala in se nasmehnila."Ja včeraj sem prišla"sem rekla."Aja ti si od Edija sestra?Jaz sem Nastja" je rekla in oči so se ji zasvetile."Ja.jaz sem pa Debie "sem rekla in si jo ogledala.Imela je dolge blond lase in sive oči.Bila je zelo podobna moji bivši prijateljici."Joj on je tak srček"je rekla in se zasanjano nasmehnila.Pomahala sem ji pred očmi in se namrdnila."Ali mogoče veš kje je učilnica za fiziko"sem jo vprašala,saj se v šoli nisem znašla preveč dobro."Ja seveda po hodniku in na koncu desno,lahko pa odložiš torbo in grem z mano gledati kako naši fantje igrajo košarko"je rekla in me potegnila proti učilnico.Zasmejala sem se in odložila torbo v učilnici.Stekli sva na igrišče in se usedli na klop."No in zakaj si prišla nazaj v London"je vprašala.

"No moja mama je imela nesrečo in zato se je oči odločil,da se preselimo v London."sem rekla in se ugriznila v ustnico."Oh oprosti nisem vedela"je rekla in me pijela za roko.Skomignila sem z rameni in se žalostno nasmehnila."Saj ni tako hudo res pa je,da jo pogrešam".Pogledala sem na igrišče in že spet videla Zayna.Opazil me je in se nasmehnila.Pogledala sem nazaj Nastjo in tudi ona je strmela na igrišče.Gledala je blondinca in se bedasto smehljala.S komolcom sem jo ruknila pod rebra in se zahahljala."Kako mu je ime"sem jo vprašala in butasto me je pogledala."fant v katerega strmiš"sem poskušala."Niaaaal"je zazdihnila in ga zaljubljeno pogledala."Koliko fantov pa imaš"sem rekla med smehom."Amm ne štejem že več"je rekle in videla sem,da razmišlja."Amm ne tri...pet...ne Tim ni.Aha imam jih točno petnajst"je vsa ponosna rekla in izgledala zeeeeeeeelo smešno.Začela sem se ji smejati in takrat je zazvonilo.Vstali sva se in preden sva šli v šolo sem se obrnila in videla Zayna kako naju spremlja z očmi.Kaj je njegov problem?Stekla sem v učilnico in se z Natašo zmenila,da se dobiva pri stopnicah.Čez par minut je v razred prišel učiteljica."No kot sem slišala imamo novo učenko"je rekla in zaploskala,da bi preglasila učence.Pogledala me je in se mi prijazno nasmehnila."No nam boš kaj povedala o sebi"je rekla,ko se nisem premaknila.Zazdihnila sem in vstala."No ime mi je Debie stara sem 18 let imam maljšo sestrico in to je to"sem rekla in se polovično nasmehnila."No iz kje si"je vprašala."Ubistvo sem iz Londona"sem rekla in se odločila,da jo malo zajebavam(se opravičujem izrazu)"Kako iz Londona?"je vprašala in me pogledala s svojimi očali z debelimi stekli."Rodila sem se tu"sem rekla in je hudomušno nasmehnila.Potem pa smo se preselili v Slovenijo tako,da sem iz Londona"sem rekla in še vedno ni razumela.In ona naj bi bila učiteljica!"No dobro usedi se zdaj"je rekla še vedno zmedena.Nasmehnila sem se ji in dala noge na stol nasproti.Bilo je samo še pet minuti in nekdo je potrkal.Dvignila sem glavo in v razred je prišel Zayn,se opravičil in se usedel zraven mene.začudeno sem ga pogledala saj je bilo še veliko prostih klopi.Ko učiteljica ni gledala sem šla a telefon in na internetu nekaj iskala."Mislil,da bom tole zaplenil"je rekle Zayn in mi vzel telefon."Heeeej"sem se pritožila in ga jeznpo pogledala."Zayn Debei ljubezenske stvari prihranita za odmor !"je rekla učieljica."Koza"sem ji potiho rekla vendar me je slišal Zayn in se zahahljal.

-----------------------------------------
-Kak se vam zdi?
-Kaj se bo zgodilo?
-Ji bo vrnil telefon?
-Vam je fajn če dam na koncu nexta še dam kako pesem?
01. november 2013
u138043
u138043
dobro!!!
am Zayn bo v njen telefon napisal njegovo številko
yes
lahko ja men je to zlo fajn
01. november 2013
Kak se vam zdi? odlično prfect fantastično.,.. hehe
-Kaj se bo zgodilo? zayn po v njen telefon npiso njegovo št. ali kej takega....
-Ji bo vrnil telefon? mislim da al pa tudi ne....
in jja še neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...............xt
01. november 2013
Super!!!
Se strinjam z I Love it<3 pa z miniyamaha.
Ja
Ja ti bi bilo res kul.
Neeeeeeext+nova bralka<3<3
01. november 2013
u126057
u126057
next
01. november 2013
u150899
u150899
Sj oki sj bereš
01. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. november 2013
Neeeext
01. november 2013
-Kak se vam zdi? superrrrrrrrrr <3
-Kaj se bo zgodilo? hmmm mogoče ji bo v telefon vstavil svojo telefonsko
-Ji bo vrnil telefon? ja
-Vam je fajn če dam na koncu nexta še dam kako pesem? mhm
01. november 2013
-Kak se vam zdi? najboooooooooooolš!
-Kaj se bo zgodilo? se strinjam z MalikIsMyLife
-Ji bo vrnil telefon? jaa
-Vam je fajn če dam na koncu nexta še dam kako pesem?jaaaaaa<33
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
01. november 2013
neeext
+nova bralka
02. november 2013
u151714
u151714
next
02. november 2013
next+nova bralka
02. november 2013
u150899
u150899
Vao kok nextov.
Next bo mogoče dans (če se mi bo dal)
100-posto pa bo dans next za drugo zgodbo.
http://www.igre123.com/forum/tema/you-dont-get-mi(1d)/62222/4
03. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext
03. november 2013
wma
hahahahah neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
03. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
08. november 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
09. november 2013
Neeeeeeexxxxtttt+nova bralkaaa xx
08. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. december 2013
u158916
u158916
Sporočam vam da sm se pogovarjala z brino in je rekla,da ne morem več pisat te zgodbe ker ni časa in se res opravičuje
20. december 2013
u158916
u158916
More*
20. december 2013
neeeeeeeeeeext
20. december 2013
u158916
u158916
ne bo več nexta
20. december 2013
kaj?! zakaj?