a bi prebrala prosimmmm
https://www.igre123.com/forum/tema/i-don-t-need-you...(one-direction)/63134/
hvala oprosti za smetenje***
24. oktober 2013
ah kaj sem že napisala next no pa saj eden ni odveč neeeeeeeeeeeeeext
24. oktober 2013
u150899
u150899
I love it <3 zgodba tvoja je ful dobra pa

Če zberem 10 ali 15 nextov nextam še dans če ne pa bomo vidl kak bo.Pa oglašujte plis
27. oktober 2013
u151714
u151714
next
27. oktober 2013
u30738
u30738
Next
27. oktober 2013
u150899
u150899
ηєχт ιѕ нєяє!
------------------------------------------------
Hodila sva mimo igrišča kjer je nekaj fantov igralo nogomet.Roke sem imela v žepih in se delala,da jih nisem videla.Priletela je žoga in EDi jo je brcnil nazaj.POgledala sem proti njim in videla tistega fanta Zayna,s katerim sem se pogovarjala včeraj.

POlovično sem se mu nasmehnila in povlekla Edija naprej."HOdi hitreje oči ti ima nekaj za povedati"sem mu rekla.Stekla sma do vrca in NIa mu je skočila v anročje."Ediii"je zapela in ga močno objela."žIvjo pikica gremo na sladoled"je rekel in jo dvignil kot nevesto.Nasmehnila sem se jima in šli smo n asladoled.Vzela sem si kavo in se usedla na klopco v parku.EDi se je igral z Nio in padel je na tla in naravnost v blato.Šla sem do njega in mu pomagala vstati."Še vedno otročji,ne?"sem ga vprašala.Zasmejal se je in me potegnil naprej in še sama sem pristala na tleh."Hej"sem se pritožila in se vstala.POmolil mi je roko,a sem se samo nasmehnila in odkimala.V park so prišle neke punce in nas gledale.Punca s temnimi lasmi mi je bila poznana,a sem je nisem spolnila.

Skomignila sem z rameni in šli smo domov."Oči doma smo"sem rekla in zaloputnila vrata hiše.Čevlje sem vrgla v kot in stekla v svojo sobo.Šla sem na računalnik in videla,da imam novo sporočilo na fb-ju.BIlo je od neke Samante.Prebrala sem in oči so se mi začele solziti.
---------------------------
-ĸαj jι je ɴαpιѕαlα ѕαмαɴтα?
-мɴeɴje?
-ĸrιтιĸe?
29. oktober 2013
u126057
u126057
next
29. oktober 2013
u138043
u138043
amm ne vem
MNENJE:Kr tko naprej in ne nehi pisat
KRITIKA:/
29. oktober 2013
Next
29. oktober 2013
-ĸαj jι je ɴαpιѕαlα ѕαмαɴтα? nwm
-мɴeɴje? popolno je oz. FANTASTIČNO
-ĸrιтιĸe? PA KAJ SE HECAŠ nobenih kritik ker je P-E-R-F-E-C-T da ne vprašaš več tega ok?ok!
29. oktober 2013
-ĸαj jι je ɴαpιѕαlα ѕαмαɴтα? Nekaj slabega mogoče povezanega z Zaynom
-мɴeɴje? Super, svetovno... pišeš
-ĸrιтιĸe? Jih ni
30. oktober 2013
+neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
30. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee........xt
30. oktober 2013
u150899
u150899
Hvala za tolk nexto mogoče pride nasledni dans al pa jutr
30. oktober 2013
omg next! + nova bralka!
31. oktober 2013
u150899
u150899
NO tule je next neki sm skup spacala
-POSVEČEN I love it<3
---------------------------------------------
∂σηт вє αƒяαι∂ ∂єℓ Ƽ
"Ediiiiiii pridi sem"sem zaklicala in še vedno strmela v sporočilo.Ves zadihan je prišel očitno mu še oči ni povedal."Kje gori?"je vprašal.Grdo sem ga pogledala in mu podala računalnik.Začel je brati in prebledel je."No imaš kaj za povedati"sem ga vprašala ko je prebral."Zakaj mi nisi povedal"sem ga vprašala ker je bil tiho.Skomignil je z rameni."Od očeta bi že pričakovala,da mi ne bi povedal,ne pa od tebe"sem rekla že pošteno jezna.Pogledala sem proti vratom in takoj je šel ven.Še enkrat sem preletela sporočilo.

drαɢα deвιe! veм,dα мe ɴe pozɴαš ιɴ,dα ѕo тι vrjeтɴo reĸlι,dα ѕeм υмrlα αlι ĸαj тαĸeɢα. ɴe ɴι reѕ.šele pred čαѕoм ѕeм ιzvedelα zα тvojo мαмo ιɴ мojo-ѕeѕтro.вodι prιdɴα ιɴ vedι dα вoм vedɴo oв тeвι,čeprαv мe je вoš vιdelα. тvojα тeтα ѕαмαɴтα!

Ošinila sem uro in bila je že pol osem.Na obraz sem si nadela lažen nasmeh in počasi odšla v kuhinjo.Iz hladilnika sem si vzela mleko in ga spila kar z tetrapaka.Kaj hočeš!Odprla sem si jogurt se usedla na polico in ga počasi jedla.Z radia sem slišala pesem in zraven zapela.

Že zelo dolgo nisem pela skoraj pol leta.Odkar je umrla mama ne pojem več,takšen čuden občutek dobim.Zmajala sem z glavo in izklučila radio.Šla sem v dnevno in si naštimala grozlivko Krog.Čez nekaj časa je bilo je konec in ravno takrat je pozvonilo.Pogledala sem na uro bilo je pol dvanajst.Oči in Nia sta že zdavnaj šla spati in bila sem sama v spodnjem nadstropju.Ob tej misli me je zmrazilo in počasi sem šla proti vratom.Užgala sem luč in pred vrati ni bilo nikogar.Počasi sem odprla vrata in pogledala ven.Namrščila sem se in šla nazaj v hišo.Za vsak slučaj sem dvakrat zaklenila in vklučila alarm.Človek nikoli ne ve.Ugasnila sem loči in šla v kopalnico.Stuširala sem se in umila zobe.Šla sem v svojo sobo in takoj zaspala.

/Zayn/
Odprla je vrata in pogledal ven.Nasmehnil sem se in se hitro skril za drevo.Čez par sekund je zaprla vrata in slišal se je klik.Nasmehnil sem se in odšel.

*Naslednji dan*
/Debie/
"Debieeeeeeeeeee vstani,vstani peljati me moraš v vrtec"je zakričala Nia in me vrgla s postelje."Avvvv pa kaj je s teboj"sem jo nadrla in se vstala.Prijela sem se za boleč hrbet in jo napodila z sobe.Hitro sem si nanesla mamo eye linerja in pudra.Oblekla sem se v prve obleke,ki so mi prišle pod roke in majhne črne pete.Stekla sem dol in na hitro pojedla kos z marmelado.Hitro sem si še umila zobe in stekla ven,kjer me je Nia že čakala."Pa ne skakaj po travi"sem ji rekla in jo dvignila.Nasmehnila se je in me prijela za roko."Kdaj se ti začne vrtec?"sem jo vprašala."Pred pet minut"je rekla in zasmejala sem se."No potem pa pohitiva"sem rekla in začela je teči.Tekla sem za njo in se smejala.Prišli sva do vrca in se zadihani vstavili."Ali greš z mano,ti bom pokazala svojo prijateljico"je rekla in me potegnila notri.

--------------------------------
Tule je next
31. oktober 2013
u126057
u126057
next
31. oktober 2013
u138043
u138043
next!!
31. oktober 2013
u28319