u209605
u209605
Hej!
Spet sem jaz z novo zgodbo oziroma fanficu. Na igrah je po mojem mnenju zelo malo ff-jev od Nialla Horana, zato sem ga izbrala za svojega 'junaka' v zgodbi. Vsebine zgodbe si nisem izmislila sama. Pomagala.mi je Nika_Tommo, ki ima za to res super temo:
https://www.igre123.com/forum/tema/ideje-za-1d-fanfictione/145461/1
Osebe:
Frida Gusstavson as Lexie April Hunder
Chloë Grace Moretz as May Liss Hunder
Niall Horan as himself
Avril Lavigne as Angel Jenny Coast
Jennifer Lawrence as Isabella Ghost
Zac Efron as Tom Exel
Cameron Dallas as Edward Morgenstain

Za prolog 5 nextov!

Boš bral?? Ti je všeč??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. marec 2016
Nexrtt
21. marec 2016
u207898
u207898
Next
21. marec 2016
Next
21. marec 2016
Next
21. marec 2016
u208800
u208800
Next
21. marec 2016
neext
21. marec 2016
Next
21. marec 2016
u209605
u209605
Hej!
Začenjam s prologom. Ni napisan ravno pravilno oz. so v njem napake, saj sem to napisala na telefon.
I hope you like it ~.~

Prolog:
21. marec 2016
u209605
u209605
Ne morem verjeti kaj sem naredila. Že os otroštva sem bila zagledana vanj, a sem morala to naresti prav zdaj. No, da vam povem kaj je bilo. Kot sem prej že omenila sem od otroštva zaljubljena v svojega najboljšega prijatelja Nialla. To je vedela celo moja sestra, in občutek sem imela da vsi vedo; vsi razen njega. Moja sestra je tako rečeno 'zlobna', saj mi je povsod hotela pomahati, da nimam niti najmanjše možnosti za zmago, in tako je bilo tudi pri Niallu. Pred približno enim letom je zanalašč postala njegova punca, da bi mi to dokazala. Zaradi njega sva se zelo skregale, in v obraz mi je vrgla kup stvari, zaradi katerih sem bila 'slabša' od nje, in 'slaba' izbira za Nialla. Medtem ko je bila njegova punca, je delala vse mogoče da bi bila ljubusmna. Skoraj skoz sta se poljubljala, in enkrat ga je skoraj posilila med filmom. Seveda sem poskušala zadržati napade ljubusumja, a malo je manjkalo, pa bi izbruhnilo ven. Sovražila sem svojo sestro. Gotovo se sprašujete, zakaj o njej govorim o pretekliku. Naj vam pomem takoj. Zato ker je mrtva. Pred približno dvema meseca, so ji odkrili hudega raka na možganih, ki so ga seveda odkrili prepozno, in tako ali tako je bil rak neozdravljiv. Zdravniki so ji rekli, da bo živela še kakšen mesec, in imela je srečo, živela je še dva meseca. Umrla je prejšnji teden. Jutri je pogreb. Seveda sem se parkrat zjokala, a porodilo se mi je upanje pri Niallu, saj ga še zmeraj ljubim. Danes je prišel k nam po svoje stvari, ki so bile v Janinini(sestrini) sobi. Odpeljala sem ga do njene sobe, in vzel je svoje stvari, ter že hotel oditi, ko sem mu zašepetala: "Niall?" Obrnil se je, in rekel: "Ja?" Videla sem svojo priložnost, in ga poljubila. Poljub je bil kot vprašanje, in poljubil me je nazaj. Po koncu poljuba je rekel: "Uau," ter se zastrmel v daljavo. Prebledel je, in pogledala sem. Na polici je bila slika Janine, in njega
"Oprosti," je hladno rekel, ter odšel. Od njegove hladnosti, me je zaneslo nazaj, in prijela sem se za ustnice. Super, zdaj sem uničila najino prijatlejstvo, in zdrobila svoje srce. Jezno sem vzela sliko z Janine, in Niallom, ter jo razbila, in jo mendrala, in po licih so se mi končno usule iskrene solze, a te solze niso bile zaradi Janine, ampak zaradi Nialla.
21. marec 2016
u209605
u209605
P.S: Sorry kr poslal mi je
21. marec 2016
Full hudo usec mi je Next
21. marec 2016
Neeeext
21. marec 2016
Next
22. marec 2016
neext
22. marec 2016
Next
22. marec 2016
u209605
u209605
Hej!
Nekaj sem pozabila povedati. Ta zgodba se odvija, ko sta Niall, in Lexy April stara 17 ozirom 18. Pa tam tist Janinie je May...
22. marec 2016
u209605
u209605
Hej!
Prvi Next je tu. Moram se vam vsem zahvaliti,
ker ste prebrale, in upam da vam bo prvi del
všeč. Prvi Next je posvečen osebi, zaradi katere
sem začela pisati to zgodbo================
=================Nika-Tommo
Zjutraj sem se zbudila zelo zgodaj, saj je bil Mayin pogreb. Oblekla sem se v črno obleko, čez njo pa črno jopico. Na noge sem potegnila črne najlonke, saj se je bil zadnji avgust, in poletje se je počasi bližalo koncu, ter si dala črno kapo na glavo. Naličila sem se, in odšla v kuhinjo na zajtrk. »Dobro jutro,« sem otožno pozdravila starša, ki sta že zajtrkovala. Nisem se delala, da bi bila otožna, saj sem bila. Res, da se s May nisva razumele, a v svojem srcu sem jo imela rada. Žalostna sem bila tudi zaradi tistega z Niallom včeraj. Bil je moj najboljši prijatelj, in vse sem mu povedala. Zamolčala sem mu samo eno skrivnost, ki jo je izvedel včeraj. Nisem vedela, kaj mu bom rekla danes na pogrebu, a sem to misel odrinila stran, in se prepustila zajtrku. A vse me je spominjalo na njega. Celo zajtrk, saj je bil skoraj zmeraj lačen, a kljub temu je bil suh. »Gremo,« sem zaslišala mamin glas v ušesih. Pogledala sem na uro, in videla, da je ura res že čas, in v svojo sobo sem stekla samo še po beležko, torbo in svinčnik. Vožnja v avtu je bila tiha, in zdelo se mi je, da se je vsak poglobil v svoje misli. Jaz na primer, sem se spominjala časa, ko sva bile z May še najboljše prijateljice- preden je začela hoditi z Niallom. Tisti čas je bil prečudovit. Zelo zabavale sva se, in vedela sem kaj bom naredila. »Oči, lahko ustaviš avto? Rada bi šla peš,« sem rekla očetu, in ta je že ustavljav avto. Hitro sem pobegnila ven, saj bi se v avtu kmalu zadušila. Stekla sem v najbližje stranišče kar sem ga videla, in se zmočila z mokro vodo. Ličila so se mi razmazala, in prav to sem hotela. Poskušala sem si jih sprati, in počasi mi je usevalo. »Brez ličil. Nikoli več,« sem si mrmrala, in se pobrala iz stranišča. Nenadoma nisem mogla več zdržati, in sem se naslonila na steber, in začela jokati. Počasi sem začela drseti po stebru, dokler nisem bila pri tleh. Zlomila sem se. Nisem si mogla pomagati, a sem se. Solze so mi tekle po licih, in vedela sem, da ven vre vse kar se je zgodilo v zadnjem letu. Več kot 7 let se nisem zjokala, in presenečena sem bila, saj se še nikoli nisem zlomila, in ihtela. Zmeraj sem bila pokončna, in zmeraj sem se imela pod nadzorom. Okoli mene je bila tišina. »Lex?« sem zaslišala preveč znani glas. Zdrznila sem se, odprla oči, in vstala. Res je bil on. Na vzunaj je zgledal enako kot včeraj, a vedela sem, da je jezen name. »Izgini,« sem mu zabrusila. Zmajal je z glavo, in me poskušal prijeti za nadlaket. Odmaknila sem se mu, in skoraj pristala na tleh, saj sem se spotaknila zaradi moje vezalke črnih all tark, ki sem jih obula zjutraj. »Glede včeraj..,« je rekel, in skušal dokončati stavek, jaz pa sem mu rekla: »Ne, ne nočem poslušati. Pusti me pri miru.« Z osuplim obrazom me je pogledal, in mislila sem, da se bom še enkrat zlomila. Zdaj sem si oddahnila, saj sem na srečo iz avta vzela rolko. Spet me je poskušal prijeti, a jaz sem semo pograbila rolko, in se odgnala. Rolkati sem zmeraj znala izjemno, in pri temu sem zmeraj prehitela oziroma premagala druge. Videla sem Nialla, ki je otožno gledal za mano, ampak se nisem zmenila zanj. V glavi mi je odzvanjalo samo to, da moram iti čim dalj od njega. Zlomil mi je srce-poteptal ga je na miljon koščkov, on pa se upa pogovarjati z mano. Najraje bi ga kar udarila. Tudi udariti sem znala, in enkrat me je moj sošolec vprašal, če mu lahko zlomim roko, in sem ga čisto na lahhno udarila, pa sem mu ponesreči zlomila roko. Malo je majkalo, pa bom na pokopališču, sem zamomljala, in ga že ugledala. Rolko sem bolj ali manj vrgla stran, in hitro stekla do staršev. Vsi svojci, in Mayini prijatelji so jima izkazovali svojo žalost, in videla sem, kako je za njima cela miza pit. Namuznila sem se, saj nisem razumela zakaj ljudje mislijo, da če ti kdo umre, je najboljša tolažba pita. Res super. Zdaj imamo doma vsaj eno tono pit, in zasegla sem vse borovničeve, saj so moje najboljše. Mama me je zagledala, in me pogledala s karajočim pogledom, saj je verjetno videla, da se muzam. »Pozdravljena,« sem rekla staršem, in se postavila zraven njiju. Kmalu sem prebledela, saj sem v krsti videla May. Nič ni bila drugačna, ampak bila je bleda, in roke je imela prekrižane na prsih. Nihče ni vedel, kaj se je zgodilo, le jaz, in njena smrt je bila moja krivda.
Mnenje??????
Next??????
23. marec 2016
u200448
u200448
Next
23. marec 2016
u208800
u208800
Next
23. marec 2016
Next
23. marec 2016
Next Next Next
23. marec 2016
Next
tenx k si mi posvetila Next
23. marec 2016
Next
23. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext
Zkaj pa njena krivda
25. marec 2016
u207907
u207907
Next
Njena krivda??
26. marec 2016
u209605
u209605
Hej!
No, danes je čas za novi Next.
Mislim da jeta malo daljši od prejšnjega.
I hope you like it

Vrata so se nenadoma odprla, in notri je prišel on. Nekaj časa sem ga gledala, nato pa hitro odmaknila pogled, saj nisem hotela, da me vidi. Pogled sem namenila v tla, in opazovala sem svoje all starke. »Pogovoriti se morava,« sem zaslišala glas za mano, in zdrznila sem se. Vedela sem, kdo je, a sem se vseeno obrnila in ga pogledala. »O ničemer se nimava za pogovarjati,« sem mu tiho zabrusila, se obrnila, in odšla na drugo stran sobe. Nisem hotela biti v istem prostoru kot on. Dušila sem se, in bolelo me je. Ja, bolelo me je to, da je bil blizu mene. Bila sem vesela, saj bom šla čez nekaj dni na drugo šolo, kjer ne bom z njim v istem razredu. Upam da bom lahko odmore preživljala sama, v popolni tišini, in da bom lahko brala, oziroma vadila besedilo. Govor duhovnika me je spomnil, da moram oditi, in povedati svoj govor. Pomaknila sem se k njemu, in začela: »No, kot veste sem Mayina sestra. Res je, da se nisva dobro razumele, zaradi ene zelo neumne stvari,« sem rekla, poudarila besedo zelo neumne, in ob tem pogledala Nialla. »Pred to neumno stvarjo, sva se z May odlično razumele. Bila je moja najboljša prijateljica, in čeprav se zadnjo leto nisva razumela sem jo imela rada. Ne moram reči da je bila dobra osebe, saj noben nima pravice tega reči, sploh če je ni poznal. May ni poznal nihče. Še jaz ne. Vedno je hotela nekaj, mislil si pa da hoče drugo. Ni bila ravno najbolj prijazna sestra, in tudi najboljša prijateljica, a bila je tako kot je bila, in večina ljudi jo je zaradi tega vzljubilo. Nekateri ne veste o njej nič, a jaz vem o njej veliko več kot si mislite,« sem rekla, ter zadnji stavek zamomljala. Pogledala sem vse zbrane, in se spraševala če je kdo slišal to kar sem rekla. Videla sem samo Niallov zgrožen obraz, in se skremžila, saj nisem hotela da me kdo sliši. Nato nisem zdržala notri niti sekunde več, zato sem stekla do vrat, vzela mojo rolko, in se odpeljala. Bila sem prepričana, kje se bom lahko čisto sprostila. Vedela sem, da sem za tiisti svoj neumni govor kar nekaj govorila, in me nihče ni razumel. Vozila sem se približno 5 minut, in prišla do tja. Prišla sem do moje tako imenovanega kraja, in se vsedla na kameno klopco. Moj kraj je bil v skoraj sredini gozda, in še nihče me ni našel tu. Iz svoje torbe sem vzela dramsko besedilo od dramskega besedila, ki sem ga dobila v knjižnici, in začela ponavljati besedilo. »Ahh, kaj mi lahko naredite moj gospod?« sem brala. Moško vlogo sem imela namen preskočiti, ko mi je znan glas za mano rekel: »Nič, če boš naredila kar bom hotel.« Glas je bil ledeno mrzel, a vedela sem, da bova imela igralsko bitko. Odvrgla sem besedilo in rekla: »No, da vas vprašam gospod. Kako ste zašli na mojo jaso?« Seveda sem improvizirala, in videla sem, da je tudi on dojel, kaj delam. »Hm, si pozabila, da znam biti izvrstno tih, in dobro slediti?« je vprašal, in približala sem se za en korak, in mu zabrusila: »Ste vi morda pozabili, da ne maram zasledovanja, in še manj zalezovanja? Priporočam vas, da se oglasite pri zdravniku, saj imate zagotovo sklerozo. Razen, če ste bili zopet lačni, in ste upali, da se bodo za mano kar same od sebe posajale jagode, gospod?« Tudi on je stopil korak bližje, najina obraza sta se skoraj dotaknila, in rekel je: »Hm, mogoče pa res. Naj vas opomnim, da sem zares prišel narediti le to.« V tistem trenutku me je poljubil, in odrinila sem ga. Še zmeraj sva igrala in rekla sem: »Kaj pa mislite da ste!? Za vas nisem ničesar, in tudi sama vas ne maram več. Ne verjamem, da ste to naredili sami od sebe. Včeraj ste me vi zavrnili, a danes vas zavračam jaz. Kar pojdite z prijatelji staviti naj poljubite kakšno drugo punco, ne pa mene. In zdaj pomislite na May, in da se s tem kar ste ravnokar naredili užalili obe.« Vzela sem rolko, ter se odpeljala stran. Slišala sem Niallov smeh. Bila sem prepričana, da sem za drevesi zagledala njegova najboljša prijatelja, ki sta se smejala, in zzklicala sem jima: »Jebita se.«(Oprostite). Ko sem to rekla, mi je bilo žal, saj nikoli ne govorim kletvic, ampak res nikoli. Tokrat nisem vedela kam grem, in tudi hotela nisem vedeti. Nazadnje sem odšla domov, in se ulegla v posteljo. Bila sem zelo utrujena, in ni se mi dalo preobleči, zato sem se samo ulegla v posteljo, naštimala budilko, in zaspala.
27. marec 2016
u208800
u208800
Next
27. marec 2016
u209605
u209605
Mnenje???
27. marec 2016
u143259
u143259
Neeeeeeext