Vem da je že polno 1d zgodbic ampak sem se odločila napisati še eno. uam da vam bo všeč in da boste brali....ZAČETEK JE BREZVEZEN,AMPAK POL BO,VERJEMITE,VEEELIKO BOLJ ZANIMIVA
"Kateri bo naslednji? Max? Luke?" po teh besedah seugriznila v ustnico,saj sta Max in Luke edina fanta ki nista podlegla mojim čarom. Cloey se je zakrohotala.
"Ary,morala bi poskusiti z pravo zvezo! Zakaj ne probaš? Z Jackom sva skupaj že celo leto..." začela je govoriti o njeni ljubezni,a jaz sem jo pozabila poslušati. Dokler nisem ujela stavka ki me je hitro zbudil iz zasanjanosti.
"...zato sem se s tvojo mamo dogovoril da te bo postila iti na morje z mano! V Španijo! Te počitnice boš imela priložnost najti pravo ljubezen..." prekinila sem jo.
"Ne moram cela dva meseca preživeti s tabo! Ne zameri,rada te imam,zelo,ampak ko gre za zabavo si...dolgočasna." s priprtimi očmi je gledala vame,nato pa se ji je pogled omehčal.
"Oprosti,Ary. Tako rada bi se družila s tabo,kot nekoč. Prosim,pridi z mano. Niti Jacka ne bo zraven,hodili bove na zabave...spoznavali hot tipe..." Zavzdihnila sem,zmagala je.
Ariana:

Cloey:

_____________-
to je le začetek...pričakujte veliko vročih prizorov
04. oktober 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeext xđ
04. oktober 2013
u153052
u153052
next
29. oktober 2013
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeext
31. oktober 2013
neeeeeeeeeext
11. november 2013
u129316
u129316
hahah, neeeeeext
12. november 2013
Neeext
11. december 2013
Neeext!!
13. december 2013
ok,zdaj imem veliko dela z šolo,drugi teden vsak dan dobim kakšno oceno....tako da pride next ko bo čas
13. december 2013
jkr could never
27. oktober 2020
here she is, the real writer of hp
27. oktober 2020
to bi treba namesto After snemat, what a shame
27. oktober 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani