u165907
u165907
neeeeeext
05. september 2014
u100166
u100166
NIALL!!!!!-_-
NEEEXT! <3
05. september 2014
u178075
u178075
nextttt
05. september 2014
neeext
05. september 2014
u173906
u173906
evo, jst sm ostala brez sape, kr vem da bo rose zdej dubla prctlco, waw
next
05. september 2014
next
05. september 2014
u177126
u177126
Hey!
How are you?
Next je posvečen Sтυpιd.*<3
Love you all<3...I hope you'll enjoy that.
--------------------------------------------------------------------------------

Povedala sem ji. Vse kar se je zgodilo v resnici. Vse kar nisem zaupala še nikomur, ker nikogar ni zanimalo. Nisem ji še popolnoma zaupala, ampak kaj sem lahko izgubila. Slabše ni moglo biti. Povedala sem vsako podrobnost. Spomini so skupaj s solzami spet prihajali na plano. Nisem želela jokati, a sem. Nisem si mogla pomagati. Objela me je prek ramen in me tolažila. In čeprav je nisem poznala, sem ji začela zaupati. Nisem vedela, če je to dobro. Vsakič, ko sem nekomu zaupala, me je kmalu opomnil, da ne bi smela zaupati nikomur. A bila je edina, ki sem ji lahko zaupala. No, razen Harryu, a to je bilo drugače. Harry je bil Niallov najboljši prijatelj in težko bi bilo obdržati moje skrivnosti pred Niallom. Tega nisem mogla pričakovati od njega. Najbrž bi mu na koncu le povedal. Nisem vedela zakaj mi je pravzaprav mar. Enostavno nisem želela, da bi Niall vedel kako močno me je prizadel. Kot da ni videl. Komaj delno sem se pomirila, ko je nekdo potrkal na vrata. Alice je odprla. "Grem lahko naprej?" je nekdo vprašal. Ozrla sem se prek ramena in zagledala Harrya. Alice me je gledala, ne ravno prepričana kaj naj stori. Pokimala sem proti Harryu in vstopil je. Prišel je bližje in obstal ne vedoč kam naj gre. Z glavo sem mu pomignila proti mestu na postelji ob meni. Sovražila sem, ko je kdo name gledal s pomilovanjem. "Si vredu?" je končno vprašal."Ja," sem rekla in upala, da je bilo bolj prepričljivo, kot se je zdelo meni. Odkimal je:"Torej nisi." Glavo sem naslonila na njegovo ramo. "Zakaj mi nisi povedal?" sem vprašala. Ni se več imelo smisla pretvarjati, da sem vredu. V vsakem primeru je vedel kdaj lažem. Ni mi odgovoril. Pogledal me je kot, da ne bi imel pojma o čem govorim. Najbrž res ni vedel na kaj mislim, saj je bilo vprašanje zelo splošno. "O tem kaj je rekel Niall o najinem razhodu," sem utemeljila svojo prejšnje vprašanje. Harry je Alice namenil "si-ji-ti-povedala" pogled, ona pa je rahlo pokimala. Obnašala sta se kot, da me ni zraven. Najbrž bi bilo manj očitno, če bi se pogovarjala na glas. Polglasno sem zakašljala in ju tako opozorila, da sem še vedno tu. Alice je odšla v kopalnico. "Šel bom," je rekel Harry, a ko je vstal sem ga potegnila za roko. Tega ni pričakoval, zato je padel nazaj na posteljo. "Nikamor ne greš, dokler mi ne odgovoriš," sem rekla. "Nisem hotel, da bi trpela," je nežno rekel in me pogledal v oči. "Harry nisem stara 5 let. Znam poskrbeti zase. Enkrat sem morala zvedeti," sem resno rekla. Obnašal se je kot nekakšen oče. "Vem," je rekel in se mi prisrčno nasmehnil. Počutila sem se bolje. Zavedala sem se, a ga še vedno držim za roko in jo hitro premaknila v žep puloverja. Bilo je prepozno. "Kaj je to?" je sumničavo vprašal Harry in razprl mojo dlan. "Kaj je kaj?" je radovedno vprašala Alice, ki se je ravno vrnila iz kopalnice. Čez njegovo ramo je zagledala mojo rdečo in opečeno dlan. "Am..." poskušala sem si izmisliti verjeten izgovor "opekla sem se, ko sem pekla palačinke." Povedala sem prvo stvar, ki mi je prišla na pamet. Alice mi je očitno verjela, saj je pokimala in se usedla na posteljo, nasproti moji, Harry pa se ni zdel tako prepričan. "Nikoli ne ješ palačink," je rekel "vsaj odkar..." Ni nadaljeval in vedela sem zakaj. "Odkar kaj, Harry? Obnašaš se kot, da nemorem prenesti ničesar. Prenesla sem že marsikaj več kot njegovo ime ali omembo najinega razhoda. O tem lahko govoriš," sem povzdignila glas. Tega nisem nameravala reči, a želela sem odvrniti pozornost od opekline na moji roki. Harry je zavzdihnil. "Mislim, da bi res moral iti," je rekel in vstal. Nisem mu sledila. Sklonil se je k meni. "Oprosti," mi je zašepetal v uho. Pri tem me je z nosom požgečkal po licu in tiho sem se zasmejala. "V redu je," sem mu odgovorila in poslovili smo se. Preostanek dneva sva z Alice preživeli v stanovanju in se pogovarjali. Prvič po dolgem času sem imela nekoga za pogovor. Bilo je lepo.
u169287
u169287
AWW KONČNO MA PRJATLCO <3
HARRY BO POMOJE ZDEJE POVEDU NIALLU DA VE..
A LAHKO NAPIŠEŠ NIALL POV?
PA HVALA ZA PODVEČENO PRFEKCIJO *O*
NEEEEXT!
06. september 2014
u100166
u100166
PRIJATELJICO IMAAAAA!!!!!!!!
KOK JE HARRY PRIJAZEN HAHA <3
NEEEEEEXT!
07. september 2014
Awwwwh cak zaka mq ze opeceno roko? Js sem pozabljivec
neeeeext
+ kak hoces (;
07. september 2014
u165907
u165907
neeeeeeext
07. september 2014
u176150
u176150
Next
07. september 2014
neeext
07. september 2014
Oj pa sem nazaj! Vse sem prebrala in ni prfekt, da veš!...Ne, je več kot perfekt,...je A.M.A.Z.I.N.G.!!!!
NEXT!
08. september 2014
u173906
u173906
jst bi rada posvečen next, pa ja ok harry+alicia in next, pa naj niall ji pove da mu je žal, no come on
08. september 2014
next
09. september 2014
neeeext
09. september 2014
next!
10. september 2014
next
10. september 2014
neeeeeeext
11. september 2014
Neeext
11. september 2014
neeeeexti kmalu prosim!!!!!!!!
12. september 2014
Neeext!!!
12. september 2014
neeeeext
12. september 2014
Nexxxttttt!!!! Horan's raper nima opečene roke ampak je stiskala verižico da se ji je zarinla v dlan.
13. september 2014
aja ups xđ
13. september 2014
omg ful dobro pišeš! next <33
13. september 2014
u177126
u177126
Hahaha ubistvu ma opeceno roko, evo:" Nisem več zdržala. Segla sem proti luči, ki je skozi moje veke prodirala v temo. Začutila sem vročo žarnico pod mojimi prsti. Končno sem odprla oči in tiho zaječala."
13. september 2014
sem vedla! xđ okej ignoriraj moje izjave xđ kdaj bo next? :3
13. september 2014
u177126
u177126
Najbrz danes ce mi bo ratal pridt do racunalnika(:
13. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani