u178075
u178075
Nextttttttttttt Rach. Am... no ja to je ful popovno res ej od kje ti dobivaš nimam pojma ampak je res ful cool pa cute tut ku se niall nomore opravičt in res je poll ful zanimvo pa kumej čakam na naslednji nexttt pa da čim prej pogruntam čemu tak naslov hahha ampak kaj čš sej veš da ne dojemam hitr. pa strinjam se z Lucy kr ti res ful dobr pišš in ress če še enkrat rečš res ne bo dobr muahahahahahah. No sej ni važn. Res bi pa rada dalše nexte da lahko še dle uživam v branju te POPOVNE zgodbice, in dobr bi blo da že kr dans nadaljujš hahha. No mislm, da je tu vse... aja pol pa ti men rečš da dolgu rabm za en next hhahah ne sej ne.
22. avgust 2014
u178075
u178075
22. avgust 2014
u175108
u175108
neeext!
22. avgust 2014
next NUJNO!!
24. avgust 2014
Neeeext
24. avgust 2014
neeeext
25. avgust 2014
neeeext
25. avgust 2014
u177126
u177126
Hey!
Vem da že nekej časa nism pisala, zatu je ta next mal dalši
Posvečen je Lucy Heart, ki že od začetka bere mojo zgodbico...hvala
Hvala za nexte!!!
Lara )* - ni zakej
I hope you'll enjoy...
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Rosalie Ann Jones

Zbudila sem se sredi noči. Očitno sem zaspala medtem, ko sem poslušala glasbo, saj sem na ušesih še vedno imela slušalke. Preplavile so me podobe iz sanj. Pravzaprav iz nočne more. Sanjala sem o Niallu. O njegovem smehu. A ne tistem prisrčnem, iskrenem smehu, ki me je včasih spravljal ob pamet. Ne, sanjala sem o smehu, ki je sledil njegovemu poniževanju. Tega smeha, dokler se nisva razšla sploh nisem poznala. Poskušala sem umiriti svoje misli, a nisem mogla. Rabila sem pomiritev. V roke sem vzela mobitel, ki je še vedno, priključen na slušalke, visel čez stranico postelje. Poskušala sem ga prižgati, a zaslon je ostal črn. Zmanjkalo je baterije. Kot majhen otrok sem pritiskala na gumb, čeprav sem vedela, da se ne bo čudežno prižgal. Obrnila sem se tako, da so bile moje noge že na tleh. Nanje sem prenesla vso svojo težo, da postelja nebi zaškripala. Imela sem srečo. Po prstih sem se sprehodila do pisalne mize na drugi strani sobe. Zadnje kar je manjkalo je bilo to, da bi mi moji starši pridigali o tem, da vstajam sredi noči. Prižgala sem namizno luč in s tal pobrala polnilec za mobitel. Mobitel sem priključila nanj in se usedla na stol. Z nogami sem se odrinila od tal in se zavrtela na stolu. Stol se je nekajkrat zavrtel. Spet in spet sem se zavrtela, dokler mi ni postalo slabo. Zaprla sem oči in roke položila na mizo. A v trenutku, ko sem zaprla oči se je nočna mora, spet začela predvajati v mojih mislih, kot film. Želela sem odpreti oči, a nisem mogla. Smeh, tako jasen, kot da bi Niall stal pred mano. Njegove ustnice, raztegnjene v zloben nasmeh. Edino kar me je še spominjalo na starega Niall so bile njegove oči. Božanske modre oči, ki sem jih vedno oboževala. Njegov obraz je nadomestila tema. Smeh je še naprej odmeval v moji glavi. Preglasno. Nisem več zdržala. Segla sem proti luči, ki je skozi moje veke prodirala v temo. Začutila sem vročo žarnico pod mojimi prsti. Končno sem odprla oči in tiho zaječala. Smeh je ponehal. Pekoča bolečina, ki se je razširjala po moji roki je bila edino o čemer sem lahko jasno razmišljala. Bolelo je, a gledati Niallov obraz in poslušati ta zlobni smeh, je bilo huje. Počakala sem, da so se podobe dokončno polegle, nato pa umaknila roko. Bila je rdeča in vsak dotik je bil boleč. V mojo glavo so spet začeli vdirati spomini. Najprej sem se borila, nato pa sem se je jim prepustila. Več fizične bolečine nisem prenesla. Razmišljala sem o včerajšnjem dogodku. Nisem vedela zakaj je to naredil. Najbrž me je spet skušal osmešiti pred vsemi. Mu res ni bilo mar? Saj vem, da me ni ljubil, a po vsem kar sva preživela skupaj, sem pričakovala vsaj nekaj usmiljenja. Pravzaprav, njegovega usmiljenja nisem želela. Želela sem ga le pozabiti. Vrat sem oprla na roko, ki je bila s komolcem naslonjena na mizo. Na vratu sem čutila hitro utripanje svojega srca. Nisem si mogla pomagati, da ne bi pomislila, kaj bi bilo, če bi ponehalo. Bi me sploh pogrešal? Verjetno ne. Iz razmišljanja me je zbudil dolg visok pisk, ki mi je sporočil, da je baterija napolnjena. Oddahnila sem si. Vzela sem mobitel in legla na posteljo. Končno bom lahko zaspala.
Zjutraj sem se prebudil zelo zgodaj. Bila sem že navajena, da nisem veliko spala. O tem so pričali tudi temni kolobarji pod mojimi očmi. Iz predala sem vzela dnevnik in pisalo. Začela sem pisati. Napisala sem vse. Nočno moro, to da sem se spet zbudila sredi noči, pa še vse včerajšnje dogodke, saj včeraj nisem imela volje, da bi pisala. Ko sem končala sem odložila pisalo in dnevnik pospravila med prtljago. Ulegla sem se nazaj na posteljo in v tišini čakala, da je v sobo prišla mama. Ker ne bi zmogla še enega prepira, sem le tiho pomagala pri prelaganju prtljage v avto. Ob osmih zjutraj je avto odpeljal z dvorišča. Skozi okno sem opazovala pokrajino. Ustavili smo se pred dijaškim domom. Poznala sem ta kraj. Niall je živel tukaj. "Kakšno srečo imam," sem sarkastično pomislila, ko smo prtljago prenašali do stanovanja. Ustavila sem se pred vrati in globoko vdihnila. Na hodniku na srečo nisem srečala nikogar. Pritisnila sem na kljuko in vrata so se odprla. Stanovanje ni bilo nič posebnega. Bele stene, leseno pohištvo, manjša kopalnica... Vseeno mi je bilo. Opazila sem, da sta v sobi dve postelji. Super, očitno imam še sostanovalko. Je lahko postalo še bolje? Poslovila sem se od staršev in se usedla na posteljo. Nisem vedela na kaj sem čakala. Vrata so se odprla in vstopilo je dekle približno moje starosti. Bila je suha in rjavi lasje so ji stopničasto padali le malo čez ramena. "Hej. Jaz sem Alice Caroline Carter," je rekla in se nasmehnila, "ti si torej moja nova sostanovalka."
Razpis?
Next?
28. avgust 2014
u173906
u173906
Bo Rose končno dobila prijateljico? jp
Kako se bo Niall odzval na to, da se je Rose preselila ravno tja? amm, da se jo bo lažje lotil (glede opravičevanja)
Pohvale,kritike...? waw
Razpis? se pol razpišem, kr sm na fonu zdle
Next? next
28. avgust 2014
neeeext
28. avgust 2014
u175108
u175108
- Jeeej! Rose bo dobila prijateljico!
- Hotel se ji bo opravičit, ampak potem ji bo govoril, da ga zasleduje.
- Same pohvale
- Ammm, sorry. Danes ne.
Neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
28. avgust 2014
-ja bo. Koncno nebo sama xĐ
-verjetno bo sokiran haha xđ
Waaaaau sej bi se razpisala sam se ne morem ker sem na fonu xđ na avtobusu xđ dont ask hahaha xđ
NEEEEEEEEEEEEXT *W*
28. avgust 2014
u100166
u100166
NEEEEXT! <3
28. avgust 2014
u178075
u178075
Bo Rose končno dobila prijateljico? jaaaaaaaaa
Kako se bo Niall odzval na to, da se je Rose preselila ravno tja? bil bo vesel kr se ji bo lahku končno opraviču??
Pohvale,kritike...?kritik ni
Next? jaaaaaaaaaaaa
nexttttttttttttt
28. avgust 2014
Next
28. avgust 2014
next
28. avgust 2014
u165907
u165907
neeeeeeext+nova bralka
28. avgust 2014
NEEEEEEEXT pliis!!
28. avgust 2014
u154690
u154690
Neext (:
31. avgust 2014
neext
31. avgust 2014
neeeext
02. september 2014
neeeeeeeext takoj!
02. september 2014
neeeext
03. september 2014
u177126
u177126
Hey!
Pa sem napisala nov del(sorry če ni dobr)...
Posvečen je ☜♡☞¢яιтι¢αℓ.☜♡☞, ki se je na žalost zbrisala
Have fun...!(:
----------------------------------------------------------------------------------------------------

"Hej. Jaz sem Alice Caroline Carter," je rekla in se nasmehnila, "ti si torej moja nova sostanovalka." Čakaj me je dejansko ogovorila. In ni rekla nič žaljivega. Mislim, nekatere punce,ki so imele fante in jih ni zanimal Niall so me včasih pozdravile, a nikoli niso govorile z mano. Samo stala sem tam in najbrž sem izgledala prav smešno. Iztegnila je roko in komaj opazno dvignila obrv, ker nisem naredila ničesar. "A sploh veš kdo sem?" sem rekla, preden bi pomislila kaj govorim. Vem, da je bilo nevljudno, ampak kaj pa naj bi naredila. Želela sem izvedeti zakaj je sploh govorila z mano. "Ja," je rekla in me začudeno pogledala, "Niallova bivša, kajne? Am....Rose Johnson?" "Ja, pravzaprav Rosalie Jones, ampak kako to, da govoriš z mano?" Spet nisem niti pomislila na vse skupaj, a iskreno mi ni bilo mar. Nisem razumela. "Zakaj ne bi?" je vprašala. Na to nisem imela odgovora. Seveda so punce držale z Niallom. Kdo bi se lahko uprl enemu najlepših in napopularnejših fantov na šoli, ki je poleg tega še nogometaš? Ampak nisem razumela zakaj so zasovražile mene. Pravzaprav je bila krivda njegova. Še preden bi se lahko domislila pravega odgovora, je nadaljevala:" Mislim to kar si naredila je bilo kruto, ampak to ni moja stvar..." Čakaj, kaj? "Kaj točno je rekel, da se je zgodilo?" Presenečeno me je pogledala, nato pa se vseeno odločila, da bo odgovorila. Predvidevala sem, da bo zgodba dolga, ker se je usedla na posteljo zraven mene. "Se spomniš dneva po vajinem razhodu?" Seveda se ga spomnim. Še predobro. Fantje so mi kar naprej težili, ker sem bila samska. Ko sem spremenila stil, so vsi izginili. Tako je bilo bolje. Punce so me ozmerjale s kurbo. "Ja," sem zamomljala. "No, ko smo prišli je Niall vsem povedal, da sta se razšla." To sem že vedela. Želela sem,da bi hitro prišla k bistvu. "Nato je začel razlagati zakaj. Rekel je, da je šel k proti tvoji hiši, ker ti je pripravil presenečenje. Podaril bi ti vrtnice veš?" To me ni čudilo. Niall me je včasih veš čas zasipal z darili. Ob tej misli sem se nasmehnila. A bila je laž. Ni mi pripravil presenečenja. No, vsaj ne dobrega. Samo rahlo sem pokimala, saj sem želela slišati konec. Vsaj mislim, da sem. "Vstopil je brez, da bi potrkal saj je vedel kje skrivaš ključ," je nadaljevala. Ja, to je počel. Oboževala sem ga. "Potiho te je poklical po imenu in ker se nisi javila, je odšel po stopnicah. Iz tvoje sobe je slišal čudne zvoke, zato je šel pogledat, če je kaj narobe. Zagledal je tebe z nekim fantom. V postelji." Takrat nisem več mogla zadrževati solz. Njene besede so name delovale kot popolno namerjen udarec. Vedela sem, da je lagal o tem, a mislila sem da je rekel da sem ga pustila. A njegov ego seveda nebi prenesel tega. Bil je vase zagledan bedak. "Potem te je pustil," je dokončala Alice, ki si je moj jok očitno napačno razlagala, kot reakcijo na spomin. Med hlipanjem sem odkimavala z glavo.
*flashback*
"Zlagal si se!" sem zakričala na svojega fanta. Odkimaval je z glavo in me vprašujoče gledal. Njegove oči so me zmedle, a le za trenutek. Ne bo me izigral. Ne tokrat. "Rekel si,da ne boš šel tja. Morala bi vedeti, da ne moreš preskočiti ene same zabave," sem ga nadrla. "Rosie, kdo ti je to rekel. Seveda nisem šel," je rekel in stopil korak bližje. Stal je že čisto ob meni. Sranje, moram se zbrati. " Šel si Niall, ne laži. Caytlin mi je povedala, da te je videla. Veš, da se s Stacie ne marava. Res moraš na njeno zabavo!?! Kaj si pravzaprav delal tam? Si se 'pogovarjal' s Stacie?" Poudarila sem besedo "pogovarjal", saj sem vedela ,da je bilo daleč od tega. "Res misliš, da bi ti lagal?" je vprašal. Njegov glas je bil tih in napolnjen z žalostjo. Pogledala sem v tla. Privzdignil je mojo brado, da sem ga gledala v oči. Te popolne modre oči. "Nikoli te ne bi izdal Rose. Rad te imam." "Tudi jaz te imam rada," sem rekla. Spet sem mu nasedla.
*End of flashback*
"Rosalie?" me je iz razmišljanja prebudila Alice, "kaj je narobe?" "N-ni bilo ta-tako," sem rekla. Besede so se mi zatikale v grlu. "Kako je pa bilo?" je vprašala. Spet sem odkimala:"N-ni važno." "Ja, je. Povej mi svojo stran zgodbe, poslušala bom," je rekla resno. In bila sem ji hvaležna za to.
omggggggggg popolno *O*
neeeeeeeeeeeeeeeeext *O*
04. september 2014
neeeeext nujno perfect *_*
04. september 2014
Neext!
04. september 2014
u169287
u169287
Omojbog to je dobesedno najbolša zgodba! c:
Niall no, srsly? -.-'' Okej Niall.. sovražm te -.-'' (ne sj ne)
Kok se mi smili Rosalie
Vsaj ena, ki se je pogovarjala z njo.. :3
Neeext!!
+ Nova bralka! c:
04. september 2014
u176150
u176150
Neeext perfect
+nova bralka
04. september 2014
u154690
u154690