Ful vreji next love it
16. avgust 2014
u100166
u100166
Mnenje? Super zgodbica! *w*
Next? Ja
NEEEEEEEEXT! <3
16. avgust 2014
Waaaaau *000*
Tok fajn pises *.*
Ko bi js znala tak pisat *w*
Neeeeeeeeeeeeext *0*
16. avgust 2014
u175108
u175108
waaau. to je moje menje. in da pišeš lepo. in da ko sem prebrala, da je to tvoja prva zgodba, sem mislila, da je že vsaj deseta. in ko sem prebrala, da si ne zaslužiš toliko nexov, da si jih zaslužiš velikoooo več (brez skrbi, kmalu bodo prišli).
Neeeeext!
16. avgust 2014
u178075
u178075
NEXTTTTTTTTTTT waw to je ful dobr še enkrat waw
16. avgust 2014
neeeeeeext
17. avgust 2014
u177126
u177126
Laura Podbregar, love Violetta, Tяαпƨғσямεяƨ†, ღ love- ɘvol ღ, Julie Jane, ♥♥Beella♥♥ - hvala za mnenja in nexte <3
Horan's koala.♡ - hvala, sm ti itak bolš pišš
Here you go...
------------------------------------------------------------------------------------
Niall James Horan

Hodil sem proti avtobusni postaji. Nisem vedel zakaj. Stanujem skoraj zraven šole, avtobusna pa je v drugi smeri. Brcal sem kamen, ki se je znašel na pločniku. Zavil sem v levo in zagledal avtobusno. Skupina ljudi se je ravno prerivala na avtobus in ostali sta le še dve osebi. Harry in Rosalie. Vedel sem, da bom bil videti butasto. Kaj pa naj bi rekel. A v tem trenutku mi ni bilo mar. V tem trenutku je bila pomembna le ona. Čakaj, kaj? Nebi smel tako razmišljati. Moral bi jo prezirati. Pozabiti, da sem jo kdaj imel rad. Ampak nisem mogel. Nikoli je nebi mogel pozabiti. Celo, če bi bila ona kriva za to da sva se razšla, je nebi mogel sovražiti. Opazila sta me in njena ramena so se še bolj povesila. Harry jo je z roko objel okoli ramen in mi namenil "opraviči-se-ji-ali-pa-odidi" pogled. Zavedel sem se, da je to edina stvar, ki je še nisem naredil. Rekel sem ji, da jo potrebujem in da ni tako kot je videti, a nikoli nisem preprosto rekel, da mi je žal. Ustavil sem se. Morda bi moral oditi. Ampak nisem. Stal nekaj metrov stran od njiju in jo opazoval. Ni me pogledala. Gledal sem kako je pulover ohlapno padal ob njenem shiranem telesu.Videti je bila, kot da že več dni ni ničesar pojedla. Njena polt je bila bleda, zato so temni podočnjaki pod njenimi očmi še bolj izstopali. Roke je imela zakopane globoko v žepih, glavo pa sklonjeno. Pogled je vztrajno upirala v tla in ko ji je iz kapuce ušel kostanjevo rjav pramen las, sem se komaj premagoval, da nebi stopil do nje in ji ga zataknil za uho. Celo v tako obupnem stanju je bila prekrasna. Moram nehati! Punco imam... Ampak je ne ljubim. Kako sem lahko tak?
Po resnici povedano, nimam pojma. Očitno sem pač bedak. In to bi moral spremeniti. Stopil sem proti njej. Harry se je umaknil in rekel:"Grem, vidva se imata očitno veliko za pogovoriti." "Rose, jaz..." sem začel, a me je prekinila:"Ne trudi se. Če tega ne moreš povedati pred drugimi sploh ne začenjaj." Glas se ji je zatresel. Pogledal sem jo v oči. V te prelepe čokoladno-rjave oči. Za trenutek sem se izgubil v njih, nato pa spoznal kaj so mi sporočale. Jezo, žalost, razočaranost...mogoče celo sovraštvo. Vedel sem, da ima prav. A zdaj jim nisem mogel vsem povedati resnice. Zabredel sem pregloboko. "Zakaj?" sem vprašal. "Zakaj jim nisi povedala?" Spet je povesila pogled. "Ker nikomur nebi privoščila tega, kar preživljam zdaj. Ker nisem ti." Njene besede so se mi kot nož zasadile v srce. "Razumem. Tudi jaz se sovražim," sem rekel in odšel stran. Moram jo dobiti nazaj.
Jaaaaa pa cool nextttttttt:-)
18. avgust 2014
daj da si ne bi kaj naredla xđ kje ti vidiš kaj v mojem pisanju? o.o si kdaj prebrala kaj ti napišeš? raj ne začnemo kak je to popolno *O* ker pol ne bom mogla nehat ^_^
NEEEEEEEEEEEEEEEEEXT *O*
18. avgust 2014
u175108
u175108
np
ja! posvečeni nexti so super. ampak piši daljše. prosim! meni je to tako prekratko, da grem pomoje vsaj trikrat čez, preden karkoli napišem. daj no! (:
pa verjetno mu bo enkrat uspelo, samo ne tako hitro. boga Rose. vsi jo sovražijo, on pa se ne zna opravičit! naj se že enkrat, pa bo!
Neeeeeeeext!!
18. avgust 2014
next rach! in zlo dobr je blo zdej tole! zgodbica mi postaja cedalje bol vsec!
18. avgust 2014
pa lahko pises posvecene nexte...kul je
18. avgust 2014
next *o* :'''c <3
18. avgust 2014
u177591
u177591
Omg*-*
Js jokam
Neeeeeext
Nova bralka
18. avgust 2014
u173906
u173906
ja, dej pisat posvečene next, pa mal daljše prosim, drgač pa next
18. avgust 2014
u178075
u178075
nextttt pa posvečeni nexti bi bli cool
18. avgust 2014
u100166
u100166
neeext! <3
19. avgust 2014
u154690
u154690
Super zgodba, stil, karakterji, opisovanje, vse pohvale (:
Ful, ful mi je dobro, da vsaki next, vsaj z enim stavkom povežeš s sliko in to tak da popolno paše. Sama tega ne znam, tak da res waaaw
Meni osebno so kratjki nexti všeč, kr se mi zdi bolj lahkotno, bolj se vživim, zraven lahko razmišlam in ma mi nek poseben čar
Drugim se smili Rose, meni pa Niall.. Vem kak je hudo, ko se boriš sam s sabo in ko zmaga ponos. Ko se trudiš nekaj povedat, pa ne moreš. Ljubit osebo, ki si jo prizadel in ne zbereš poguma, da rečeš oprosti. Gledat kako trpi in nimaš moči, da bi jo potolažil. Gledat, kako ljubezen do tebe ugaša.
Ampak ravno zaradi te Niallove slabosti je zgodba nekako žalostno-lepa.. Res mi je super (:
Neext <3
20. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext + nova bralka
pa ful dobra zgodbica je pa pliss nexti
pa ja pisi posvecene nexte
21. avgust 2014
neeeext pa ja lohk pišeš posvečene nexte
21. avgust 2014
u177126
u177126
Hey!
Mal je trajal ampak sm se le spravla pisat (:
Next je posvečen Lari )*, ki ma mal drgačno pa zanimivo mnenje <3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rosalie Ann Jones

"Razumem. Tudi jaz se sovražim." Te besede sem si v mislih ponavljala, ko sem gledala kako odhaja. Ni bil več tisti fant, ki sem ga ljubila. Tako zelo se je spremenil, da ga nisem več prepoznala. A prav gotovo nisem ga sovražila. Tega ni razumel. Če bi ga sovražila, bi bilo vse lažje. Zatopljena v svoje misli sploh nisem opazila avta, ki je pripeljal na avtobusno postajo. Šele trobljenje me je prebudilo iz "sanj". Ozrla sem se in stopila do avta. Usedla sem se na zadnji sedež in si na obraz nadela lažen nasmešek. Pričakovala sem običajno vprašanje o tem, kako je bilo v šoli, a namesto tega je oče rekel:"Ko pridemo domov pojdi pakirat. Jutri zjutraj te bo mama odpeljala do stanovanja." "Živjo tudi vama," sem sarkastično dejala. Ostalo pot smo preživeli v neprijetni tišini. Ko smo končno prispeli, sem hitro pobegnila v svojo sobo. Vzela sem slušalke iz predala v mizi in jih priključila na mobitel. Nastavila sem na najvišjo možno glasnost ter ga hitro potisnila v žep. Ni mi bilo mar kaj poslušam. Važno je bilo le, da je bilo dovolj glasno, da je utišalo zunanji svet. Pozabila sem na svoje skrbi in se predala glasbi. Bila je edino o čimer sem lahko razmišljala. Pustila sem, da me je odnesla in prepevala ob njej. Ko se je pesem končala, sem predvajala drugo. Tako sem nadaljevala vse dokler v sobo ni vstopila mama in skoraj zakričala name, da naj že začnem pakirati. Izpod postelje sem privlekla kovček in vanj dobesedno zmetala vse kar sem potrebovala s sabo. Napolnila sem še eno torbo in zraven postavila še tisto iz šole. Ko sem končala je moja soba izgledala nekoliko prazna. Seveda je bilo v njej še vedno pohištvo, a police in omare so bile prazne. Končno sem odprla še zadnjo omaro. Tisto v kateri sem hranila škatlo polno spominov. Večina je bila veselih, a to jih je zame naredilo še bolj boleče. Potisnila sem jo nazaj v omaro. Ne bom je vzela s sabo. Bil je že skrajni čas, da ga prebolim in ta škatla mi nikakor nebo pomagala. Ulegla sem se na posteljo in v ušesa že spet vtaknila slušalke.
u177126
u177126
+vem,da je kratek next, sam res nism mela časa
21. avgust 2014
Res kratek next Rachel, ampak a je sploh važno kok dolg je?
Ti tako krasno pišeš in neglede kako dolg next napišeš, je tvoja zgodba tako dobra in dogodki se lepo prepletajo.
Vse je tako žalostno, ampak ko berem, me zgodba spravi v dobro voljo (ne vem zakaj).

Rosalie se mi smili in Niall... tudi on se mi smili in bogi, kr ga mam tako rada
https://www.celebritiess.net/wp-content/uploads/2014/06/niall-horan-7.jpg

Hočem, da se ji Niall čimprej opraviči, sej se ji bo, a ne?
Mora se ji, mora zbrat pogum... res dobro pišeš Rach in ne dvomi vase! Znorela bom, če podvomiš o svojih sposobnostih, tako da kar... Alo pisat!

https://images6.fanpop.com/image/photos/32300000/-crazy-crazy-crazy-till-we-see-the-sun-niall-horan-32396508-245-400.gif

Vidš, tudi Niall hoče, da nadaljuješ z njegovo zgodbico, hehe... in ne govor mi, da dolgočasno pišeš, ker NE pišeš dolgočasno!
Prosim ne piši mi, da je dolgočasno, ker bom znorela (sori ker grozim ampak drugače ne gre)
Čimprej next! Prosim next! Next next next,....!

22. avgust 2014
NEXT! - said Niall
22. avgust 2014
neeeeeeeeext
22. avgust 2014
u175108
u175108
moje mnenje si že dobila, v naslednjem bo pa verjetno že kaj (če ne bom spet tako lena)
neeeeeext!!
22. avgust 2014
u154690
u154690
Ohh hvala za posvečen next, mi je polepšalo jutro <3
Men je ta zgodbica res special, vse je tak lepo in žalostno napisano, mislim, res obvladaš in veš kak moreš napisat da pritegne.. popolno je (: Med obvestili vedno najprej preberem vse druge, da mi tvoja ostane za konec, da si jo najbolj zapomnim in da lahko res maksimalno uživam v njej (: in jas si želim, da se ji še dolgo ne opraviči hehe, upss
neext (:
22. avgust 2014
u100166
u100166
NEEEEXT! <3
22. avgust 2014
u172777
u172777
Neext + nova bralka
22. avgust 2014
NEEEEEEEEXT!!!!
22. avgust 2014