Upam, da vam je vsec
31. maj 2016
u202183
u202183
Seveda nam je *_*
31. maj 2016
u193768
u193768
Itaaaak!
31. maj 2016

_________________________________________________________________________________
“Princesa, s spoštovanjem ... Mar ne bi ugodili svoji materi in očetu, ki vam vztrajno iščeta moža?” jo je pobaral oproda.
“Oprosti, Geoffrey,” se je prešerno nasmehnila. “Želim se poročiti iz ljubezni. Pa če jima bo moja namera všeč ali ne.”
“Kakor želite,” se je predal oproda, nato pa sta nadaljevala z mečevanjem. Končno se je le spravila v palačo. Ko je prišla v svoje prostore, jo je mater že čakala. Ob njenem pogledu je vedela, da ji bo brala kozje molitvice.
“Nisem rekla, da bodi pripravljena?” jo je napadla takoj, ko sta služabnici zapustili prostore. Diamond je zavzdihnila. Saj ne, da je ni imela rada. Ampak po drugi strani je pretiravala z dvorno etiketo.
“Gospa mati, saj sem pripravljena,” je dejala.
“Nisi! Princesa mora biti čista!” ji je zabičala mati. Pokazala ji je na kad z vročo vodo. “Umivanje! Takoj!”
Obrnila se je na petah in zapustila sobano. Diamond se je rešila zgornjih oblačil. Nato je v spodnji srajci legla v kad in se predala topli vodi. Nerada si je priznala, vendar ji je godila topla kopel. Poleg tega pa ji je ogrela premažene ude.
Ko je končala s kopeljo, je poklicala služabnico. Ta ji je pomagala najprej z spodnjim delom obleke, nato pa zgornjim. Lase ji je spretno zapletla v kito. Diamond se je ocenjujoče gledala v ogledalu, nato pa zavzdihnila in se vzravnala. Vsaj njena mati bo zadovoljna, ko se bo prikazala na plesu. Čeprav bi raje odšla na ulice Londona in se sprehajala po temi. To je rada počela in Geoffrey jo je imel verjetno že vrh glave, ker jo je moral spremljati.
Ko se je prikazala v veliki dvorani, je ples že pričel. Svečano je stopila k staršema, ki sta kramljala s plemiči. Vzela si je čašo vina, nato pa se razgledala naokoli. Nobenega zanimivega moškega ni bilo. Vsaj njej ne.
“Kralj in kraljica!” je kraljevi par najavil govornik, ki je stal pred vrati. V naslednjem trenutku sta skozi vrata stopila kralj, ki je držal kraljičino roko. Ko sta hodila med plemiči, so se jima vsi priklonili. Tudi Diamond je, ko sta prišla do njih.
“Diamond,” se ji je nasmehnila kraljica. “Resnično me veseli, da ste prišli, princesa. Končno vas bomo lahko oddali v zakon.”
“V veselje mi je,” se je priklonila Diamond in kraljici podarila bleščeč nasmeh. Mati bi ji glavo odstranila z vratu, če bi užalila kraljico.

mnenja, teorije?
31. maj 2016
u212238
u212238
Next
31. maj 2016
Next
31. maj 2016
Next
31. maj 2016
Next
31. maj 2016
u143259
u143259
Neeeext
01. junij 2016
u143259
u143259
Upam da bo njen zarocenc usaj lep!!
01. junij 2016
u196293
u196293
Neeeeext
01. junij 2016
neeext *_*
Prf *.*
01. junij 2016
Se kakšen Next?
01. junij 2016
nexxtt!!!
01. junij 2016
Dam Next?
01. junij 2016
u202183
u202183
Itaaaaaaaaaak *-*
01. junij 2016
u196293
u196293
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
01. junij 2016
Next
01. junij 2016

_________________________________________________________________________________
“Upam, da vam bodo našli nekoga vašega stanu,” je dejal kralj. Diamond je pokimala in si znova nadela svoj dvorni nasmešek. Upala je, da ji bodo nekoga našli. Nekoga, ki bo dovolj šarmanten in je ne bo tretiral kot navadno tepko.
Nenadoma so se skoraj vsi obrnili proti vratom. Diamond se je z zanimanjem zastrmela v vrata. V dvorano je stopil moški. Tiho je zajela sapo. Bil je ... Popoln. Prečudovit. Princ na belem konju, ki ga je toliko čakala ...
“Kdo je to?” je vprašala mamo. Pomignila je na temnolasca, ki se je priklonil kraljici. Njena mati je sledila njenemu pogledu.
“Baron Shawn Mendes,” je odgovorila na njeno vprašanje. Diamond se je ponovno zastrmela vanj. Opazovala je, kako je kraljici poljubil dlan.
“Nikoli prej ga še nisem videla,” je zamrmrala.
“Nisi. In veš zakaj? Ker naj bi bil kraljičin pankrt,” je zdolgočaseno odvrnila njena mati. Diamond jo je presenečeno pogledala. Ni vedela, da ima kraljica sina. Očitno ga je imela, preden se je poročila s kraljem. Ali pa je začela z drugim moškim. Vendar ji je bilo vseeno, če je bil nezakonski sin. Vseeno je bil baron.
“Kaj mi lahko poveš o njem?” je vprašala mamo.
“Živi na Škotskem,” je tiho dejala njena mati.
“Na Škotskem?” je bila presenečena Diamond. Tega pa res ni pričakovala. Pričakovala je, da je mogoče francoske krvi ali pa irske. Tako pa je baron Mendes bil Škot. Anglija in Škotska sta bili večni sovražnici. Noben Škot ni bil varen v Angliji. In obratno. Poleg tega pa so se z njimi neprestano bodli in bojevali.
“Ja. Zavrgla ga je zaradi tega, ker je bil oče otroka Škot,” ji je pojasnila mati. Njen pogled je znova počival na baronu. Edini je bil, ki jo je pritegnil. Edini je bil, ki se ji je zdel dovolj zanimiv. Le zakaj ga ne bi spoznala? Zdel se ji je dovolj privlačen, da bi lahko prosil za njeno roko, če bi le bil zaiteresiran za zakon.

mnenja, teorije?
01. junij 2016
u143259
u143259
Neeeext
02. junij 2016
Next
02. junij 2016
u212649
u212649
Next+nova bralka
02. junij 2016
Se kakšen Next?
02. junij 2016
u212649
u212649
jst bi rada nadaljevanje hitr k je tko dobra zgodba da zdržat brez nje ne morš
02. junij 2016
Neeext
02. junij 2016

“Zanima me,” je nenadoma stisnila ustnice.
“Diamond! On je pankrt!” jo je opozorila mati.
“Ampak, gospa mati,” se je obrnila k njej, “če je res, da je kraljičin sin ... Je še vedno dovolj dober za našo družino.”
“Princesa mora ...”
“Vem, kaj je moj dolžnost!” jo je prekinila Diamond. “Prosim, gospa mati. Mar imam pravico imeti besedo pri izbiri mojega bodočega moža?”
Njena mati je zavzdihnila. Diamond je vedela, da jo bo z besedami uspela prepričati. Želela mu je biti predstavljena.
Uradno.
“Diamond, ti si princesa,” jo je ponovno opozorila mati. V tistem trenutku je kraljica pristopila k njima. Obe sta se globoko priklonili.
“Princesi,” je počasi dejala kraljica. “Grof Mendes je prosil, če mu smem predstaviti princeso Diamond.”
Diamond je v sebi slavila zmago. Priklonila se je baronu, nato pa mu namenila enega izmed svojih nasmeškov. Baron ji je vrnil nasmeh, nato pa se še sam priklonil. Najprej je poljubil dlan njeni materi, nato pa se je obrnil k njej.
“Veliko sem slišal o vas, Diamond,” se je nasmehnil, nato pa nežno poljubil njeno dlan. V Diamond je zaigralo in komaj se je zadržala, da je ostala hladna. Ni se smela izdati. Če bi se izdala, da ji je baron všeč, bi njena mati nemudoma posredovala. Ne bi ji dovolila, da uživa v svojih čustvih. Kot tudi ne, da se poroči iz ljubezni.
“Enako,” je zamrmrala.
“Baron bo pri nas ostal nekaj tednov,” je nenadoma dejala kraljica. “Mogoče bi bilo lepo, če bi našo Diamond spoznali.”
“V veselje bi mi bilo,” je dejal baron.
Pogledal je Diamond.
In ona je pogledala njega.

mnenja, teorije?
02. junij 2016
u196293
u196293
kok sta lušna....
neeeeeeeext
02. junij 2016
u208947
u208947
Neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt+ nova bralka

debest pišeš
02. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
02. junij 2016
u212238
u212238
Next
02. junij 2016
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike