js grem v devet razred.
19. julij 2014
ja poznam dve taki punci... eno ki gre zdej v 7. razred to si ti in eno ki je že šla in gre zdj v 8... to sm jst. jst se pogovarjam z živalmi in jih razumem in pogovarjam se z rastlinami celo sobo mam polno rož na steni mam sliko 2 angelčkov okol vratu mam skor zmer ogrlco z lesenim križom in bojim se teme in som ful povezana z naravo in živalmi
19. julij 2014
ks sm čist ista kokr vedve
19. julij 2014
*js
19. julij 2014
no poznam že 3 jej nism edina
19. julij 2014
19. julij 2014
lej, čeprav te ne poznam niti na igrcih niti v realnem lajfu ne ti ni treba zbrisat zarad mnenja drugih!! ka pa to njih briga če ti spiš z polno pojstlo igrač al pa maš pržgano lučko- js sm jo tud mela do men se zi do pred pol leta je bla vsako noč vžgana luč na stopnišču- pol me je pa začela motit- pa sm jo pač ugasnala- glade igrač pa - tebe je vsej tulk skupi da priznaš, da spiš z njimi itak pa ni nč narobe- js včasih objamem tak mali povšter, ker bi igrače zasedle preveč prostora- itak sta mi jih pa brata vse pobrala, tak da nimam nobene več sam ene pr knjigah da jih "straži" , pa še prestara sm za njih, sej jih nč ne pograšam, vrjetn si sam v tti fazi pubertete , sej z cajton se bo vse zbolšal, sam pust cajtu cajt!!!!!!

P.S. če se boš zbrisala boš sam dala zadovoljstvo tistim ko so te do tega "prsille" , PROSIM ne jim dat tega zadovoljstva!!!!
19. julij 2014
ta cajt ko sm pisala ste že na drugi strani!!!
19. julij 2014
http://www.igre123.com/ms.starbucks
No tale mi je rekla nj se zbrišem in nj nrdim now profil..In potem ko sem jir ekla d se hočem forever zbrisat mi je rekla d naj se potem forever...
19. julij 2014
u155122
u155122
Zakaj se sekirate, če spite z igračami?

Jst grem v 9 razred pa spim z povštri od 1D (pač Directioner sem) in mojim jelenčkom.
To, če spiš z igračkami se nimaš kej sekirat no, lpo vas prosim to res nima pomena, so odrasli pa majo medvedke pa tako k spijo, to se res nimaš kej sekirat.
19. julij 2014
zaka bi se pa uklonla eni drugi - pa a ne mislš, da se boš zbrisala pa nardila nov profil, da ti tega ne bo več rekla??
19. julij 2014
a ti je po zs rekla da se zbrišeš?!
19. julij 2014
Jαмεƨ'ƨLαɔч.* ma prou <33 мιαω.* -NESMEŠ SE ZBRISAT! res da se ok vem da nisva nevem kok pogovarjale al pa to.. sam si pa res super osebca in sigurn velik drugim ful pomenš :*
19. julij 2014
....
19. julij 2014
ja sej, drgač te ne bi vse prepričvale!!!!
19. julij 2014
Ne po chatu.. Okej...emm
19. julij 2014
se strinjam s PαlмTree.* in tathp
19. julij 2014
u176001
u176001
kok ste glupi usi mala me klikne in me pros nej ji napišm komentarje nej se nezbriše hahahaah to delajo 4 letne punčke za pozornost napisala sm ji ji spis da nej se nezbriše pa še kr joka svoje glej če se hoče nej se zbriše sam pol мιαω.* povej tko kokr je blo ne da me dajš u slabo luč!
19. julij 2014
u155122
u155122
Okey, мιαω.* zle me neki posluši PROSIM!

1. Ne sekiri se
2. Ne se zbrisat
3. Nekateri ljudje na tem svetu so pač BiTcheZZZ
4. Mam iste probleme, pa se ne sekiram tok k se ti
5. Čas, da odrasteš maš zagotov do 18ga leta
6. Če se boš ves čas bala in preganjala z komentarji drugih ludi nbo nič bolše.

Lahka ti povem mojo izkušno:

Pač nrdila sm si Ask poj mi pa enkrt en napisu, da sm prasica pa krava zabita že res, da me je to potrlo do konca in mi ubistvu še zle ni pršlo, kdo bi lahka to bil, če prou sumim kdo ampak, zle je minil en let pa pou al clo 2 leti od kar mi je to nekdo napisu. Pač sem sprejela, mogoče nisem najbolj inteligenta (če prou mi usi praujo, da sm dobra prihologinja in da use znam in use vem kako ljudem pomagat) pa tut suha nism, kr mam preveč kil. Nikakor, AMPAK RES NIKAKOR ne dovoli, da ti taki idijoti uničijo življenje.

(Upam, da nism kle neki dolgotvezla, samo povem)
19. julij 2014
u175332
u175332
Strinjam se z Ŧυcкιηg†Ƥιяαтє.NESMEŠ SE JIM PUSTIT!!!Oni ti pač sam neki težijo.Pa sej si vidla kaj je blo pr men na zgodbi.Tista Ela al kaj je že bla mi je kar začela težit.Pa sem jo pač ignorirala(pol mi je še po zs nek pisala).No ampak to je itak preteklost (itak so i zbrisal zgodbo).No sej ni zdej pojnt v moji zgodbi .Hočem ti sam povedat d IGNORERIIIII VSEEEEE,ki so ti rekli d se zbriši in podobne bedarije.
19. julij 2014
u175332
u175332
Na svoji temi je objavla d bo predala profil
Žou ne mormo nič več.
19. julij 2014
Nee ne bos predala nee bos nas pustila! <3
Te glupacine so ti sam fouz in ne jim pustit da dosezejo svoje. Ce bos to naredila, jim bos potrdila, da so bol mocne od tebe, ampaak NE, NISO...

Ti si se prjaula sm u igre, da uzivas in ne da se ukvarjas s temi glupacinami, k nimajo lajfa! -.-

Proosim, zabij jih pa ne predat profila alpa se zbrisat! Na svoj profil pisi vesele stvari, kako ti ni mar za te glupe uporabnike, k so kr eni... Piiisi kok si veselaa, ker si loh tuki kjer te podpiramo!

Vrjem, ce jih bos ignorirala pa uzivala in napisala da te boli za te budale jih bos najbol zabila! Res zabij jih itak nimajo lajfa!

Love<33
19. julij 2014
Okej... em..Ostala sem brez besed...Em aia pa мs.sтαяßυcκs js sem ti rekla d če hočeš d se zbrišem napiš da..Pa zakaj pa to če nočeš pa vsaj anketo izpolni..In nč ti nisem jokala..Pizda -.-...Na žvce mi greš.. In če si že tok pametna zak si se sploh kle oglasla..D breješ ofce -.-..
Z nč da sam kritiziraš..Sj eni so bli pametni ki so sam angeto izpolnili..In ignorirali ne pa tk ko ti...
........................................................
Sory k sem to napisala sam mogla sem napisat..In ostala bom k šele zj skužim kšne osebice ste klee c:
19. julij 2014
Ooo... Poleepšaala si mi dan jaaa lovee u<3 waaa *_*
19. julij 2014
19. julij 2014
u175332
u175332
OOO...Hvala ti♥!Sam d boš ostala
20. julij 2014
Omg ta мs.sтαяßυcκs misli d je neka pametna če te napizdi pa da na blok...Omfg kok prizadeto x'd... Phahahahhahaha
20. julij 2014
jah
20. julij 2014
u176560
u176560
Jel ignori tista sranja ki ti težijo in nisi edina ki spi z lučko in medvedkom in hodi v šesti ko jst.
11. september 2014
ne se zbrisat ker si top oseba, klikn gdaj<333
12. september 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani