04. julij 2017
Na kratko...
Kot ste lahko razbrali iz zgodbe...Geoff postane vampir šele ko ga prevzame senca.
Senca ga ne more prevzeti pred pol nočjo, pa tudi ne takrat če si združitve ne želi.
Za vse to je kriva preteklost, ki je nikoli ne bo moral pozabiti. Zaznamovala je njegovo življenje in določila njegovo usodo.
Geoff že celo svoje življenje preživlja v družbi svojega brata dvojčka Edwarda, ki se mu po njegovi smrti prikazuje kot senca.
Geoff noče izgubiti senco svojega pokojnega brata, dokler mu ta ne začne škodovati.
Potem ugotovi, da je ves čas bila samo igra. Edward je užival v tem, da
ga je odmikal od realnega sveta, od sonca, od prijateljev...od življenja.
Na koncu tudi od Cindy, njegove punce.
Toda tudi Cindy ima skrivnost, ki bo mogoče šokirala Geoffa in preprečila, da bosta še kdaj skupaj...
04. julij 2017
04. julij 2017
Next
mogoči boš imela več nextov če boš počakala da vse bralke preberemo Next. to je samo nasvet. ne kritika
04. julij 2017
mogoče imaš res prav ja ampak mislim da nimam veliko bralk
04. julij 2017
hmm ja no sej se jih bo nabralo. boš vidla
04. julij 2017
u198492
u198492
evo prebrala sej vem napake se zgodijo samo jaz se nečesa SPOMNIM ne SPOLNIM toj nekej druzga drgač pa ja dobra zgodba sam ne na sredin za nazaj pisat k potem se zgubiš k bereš a veš.. ne me narobe razumet zgodba je top sam lepo od začetka ne skakat bo bolš
05. julij 2017
u215639
u215639
torej če se prav spomnim si prej rekla da želiš nasvete in kritike...
prosim upam da ne boš jezno na mene ali pa kaj pdobnega in upam da ne boš mislila da sem polna sama sebe in ti solim pamet. Samo želela bi ti pomagat. Bom pa razumela če ti pač ne bo za poslušat tega lahko sam rečeš.
Moje osebno mnenje je da je ideja pri zgodbi resnično fenomenalna in da lahko iz nje izpelješ še marsikaj. Pisanje se ti bo izboljšalo s tem ko boš več in bolj pogosto pisala tako da se s tem sploh ne sekiraj. Glede bralk pa je bilo vedno pri vseh tako da smo na začetku imele eno ali dve bralki ali pa nobene. Pa pridejo bralke kmalu potem ko se zgodba ponavadi že bliža koncu ker iz nekega razloga pač to je tako.
Pa še nekaj nasvetov...
-Pametno je da osebe ločiš po karakteristiki in izgledu da jih bralci ne mešajo. Torej po domče rečeno, da si niso vsi podobni ker potem več nimaš pojma kaj se dogaja in si izredno šokiran.
-Za imena krajev, oseb itd. je dobro če so takšna ki gredo hitro v uho in si jih hitro zapomnijo. Ne razumi me narobe. Unikatna imena so super ampak moraš pazit da ne greš pre daleč z njimi sploh ker večina ljudi tega ne bo znala tega izgovarjati in prav naglaševati.
-Rdeča nit zgodbe. To je izredno pomembno. Ker če izgubiš rdečo nit zgodbe bojo vsi, vključno s tabo zmedeni do amena. Osebe moraš premišljeno dodajat v zgodbo in razmislit če jih nameravaš obdržat do konca zgodbe žive ali ne. Ker lahko postane rahlo nadležno če se kar naenkrat pojavljajo nove osebe ki čudežno izginejo ali pa jih kdo meni nič tebi nič umori ker so ti bile tečne.
- preveč različnih slik tudi zna biti moteče ker se človek zmede ko bere in potem vidi sliko ki nima nič s tem kako si je on to predstavljal
Prosim prosim ne misli da hočem bit pokroviteljska in da mislim da sama pišem brezhibno kot ne vem kdo. res ne zameri.

Vidi pa se da imaš resnično dobre ideje in da bo iz te zgodbe zagotovo še nekaj nastalo če sodim po tem kar sem ravnokar prebrala. Tvoje pisanje je tekoče in da se razbrati kaj hočeš povedat. Po pravici mi to zveni kot mešanica Pll in Tvd. Res je dobro in komaj čakam na Next.

Resnično upam da mi ne zameriš, ker imaš talent za pisanje

aja vidim da si The Vampire Diaries fan jaz tudiiiiii.

Next nujno čim prej
05. julij 2017
Next
05. julij 2017
Drage punce!
U prvi vrsti bi se vam rada zahvala, ker ste prebrale zgodbo. To mi res velik pomeni!
Vesela sem vsakega vasega vasega komentarja, tudi kritik.
Vem, mogoce se slisi cudno, toda ravno kritike do tisto, zaradi katerih se lahko nekega dneva izboljsas...
In jaz sem tukaj zato, ker bi dejansko rada izboljsala svoje pisanje
05. julij 2017
In se zakaj ze nekaj casa nism objavla novega nexta

Po pravici povedano sem tudi js malce zmedena. Vem kaj hocm ampak nwm kako bom vse skupaj pripeljala do konca. Pac fora je u tem, da bi mogla it nazaj v preteklost in razlozit zakaj je to tako in tako...u glavnem zakomplicirala sem si mal..ampak bom skusala spelat do konca. Pac kar je je
Upam sam da ne bo se vecje polomije hahah
05. julij 2017
Torej kaj hočem narediti zdaj...nekako skušam pripeljati njuje zgodbe skupaj...na koncu boste ugotovili, da sta Cindy in Geoff narejena drug za drugega, ampak ljudi okoli niju jima bosta poskušali to nekako preprečiti.
Kot boste kasneje ugotovili, obe dve osebi, ki bosta skušala to preprečiti nista imela preveč lepe preteklosti...
Geoffu bo to skušal preprečiti njegova senca, Cindy pa nekdo drug...mislim ja lahko si mislite kdo..
05. julij 2017
Next res super zgodba
06. julij 2017
u215639
u215639
iiiiiiiiiiii kdaj bo Next????
06. julij 2017
6. del (poglavje)
Zdi se mi, da sem iz dneva v dan bolj pogrešala Geoffa.
Bil je edina oseba, s katero sem se počutila zares srečno.
Mislim, še vedno sem bila šokirana nad novico, toda moj notranji glas me je skušal pomiritil,da je Geoff nedolžen.
Ko sem se titega večera vračala iz terapije, sem na poti v svojo sobo zavila še na stranišče, ki je bil blizu Talbottove pisarne. Potem sem iz ključavnice opazovala pogovor med doktorjem in medicinsko sestro. Nekam sta se odpravila in zdaj je bil kabinet prazen. Doktor Talbott ga na srečo ni zaklenil, kar je verjetno pomenilo, da se bo zelo kmalu vrnil nazaj.
Čeprav sem vedela, da je to slaba ideja, sem se na koncu le opogumila in pritihotapila v njegov kabinet. Previdno sem stopala po lesenih škripajočih se tleh. Vsakič ko je les pod menoj zaškripal so se mi noge močno zatresile. Če bi me zdaj doktor Talbott zalotil v svojem kabinetu bi bilo z mano konec.
Prižgala sem luč in od presenečenja sem se prijela za glavo. Knjig ni bilo nikjer!
Izgleda, da je doktor vedel, da bom prišla sem...torej je bila to samo na nek način vaba. Vedela sem, da se bo doktor vsak čas vrnil in ko sem zaslišala škripanje kljuke me je skoraj kap. Morala sem se domisliti nečesa.
Z na smrt prestrašenimi očmi sem zrla po prostoru, kam bi se lahko skrila.
V njegovi pisarni ni bilo praktično ničesar. Ob oknu je bila miza, na steni pa so bile le police. Edina omara, ki je bila v sobi, kamor bi se mogoče lahko stlačila, pa je bila zaklenjena.
Zaslišala sem, kako se je doktor Talbott zaustavil pred vrati. Pogovarjal se je z nekom...
Jaz pa sem živčno iskala rešitev. Nadzadnje sem razmišljala tudi, da bi splezala skozi okno. Počasi sem prestavila omaro k strešnemu oknu.
Ko sem pogledala skozenj mi je srce začelo divje razbijati. Bila sem na višini kakšnih 250 metrov. Že kot otrok nisem prenašala višine, toda to je bila zdaj moja edina rešitev.
Še preden sem se povzpela na omaro pa se je moj pogled ostavil na steni.
Kako, da tega nisem morala odkriti že prej?
Na steni, ki jo je prej zakrivala omara se mi je zdaj prislikala še boljša rešitev.
Skrivni prehod, sem pomislila.
Iz jaška sem odstranila mrežo in se počasi spravila v jašek.
Bilo je tako tesno, da sem med spolzenjem skozenj razmišlala tudi o tem, kaj bom naredila če se zagoznem?
Bom zavedno ostala v tem temnem in zatohlem rovu...bo sploh vedel, kdo zame, da sem tu?
Na koncu sem se odločila, da nima nobenega smisla raziskovati o skrivnostih, ki
jih je imela mami z doktorjem Talbottom. Mogoče pa nista imela nič, nobene skrivne romance ali kaj podobnega. Pa tudi če sta imela, jo zdaj tako ali tako nepomembno.
06. julij 2017
Next
06. julij 2017
Next
06. julij 2017
u198492
u198492
Next
06. julij 2017
Kmalu sem na drugi strani otesnene luknje opazila megleno rdečo svetlobo. Moje roke so se začele spet tresti, ko sem na drugi strani zaslišala hrup. Bilo je kot v grozljivki, nisem vedela, kaj je, toda vedela sem od kot prihaja. Prijelo me je, da bi od groze zakričala, ker je bilo zdaj nemogoče, da bi se obrnila nazaj.
"Oh ko bi bil tukaj z mano Geoff," Za trenutek sem se ostavila.
Počutila sem se spet tako nemočno, potem ko se je v moji glavi znašel njegov glas:
"Pridi, pokazal ti bom, kaj si izbrala,"
Kaj je bilo to? Kaj naj bi pomenile njegove besede?
Naenkrat se mi je zdelo kot bi se mi spomini začeli vračati.
Pred seboj se mi je naslikal Geoff. Tistega večera je bil tako lep...peljal me je iz zabave. Ja, spovnim se. Z nama je bila Christen, ki sva jo potem pustila samo v avtu.
Počasi sem se plazila proti svetlobi, ki je postajala vedno bolj bližje.
Ni me bilo več strah, zdelo se mi je kot bi bil Geoff z mano.
Zvekel me je iz avta v temno noč in potem.
Fak presneto!
V temi sem...pravkar je nekdo ugasnil luč in obstala sem kot okamenjena. Napela sem vsa čutila, toda tudi ropotanje je prenehalo.
Potem sem glavo počasi in previdno pomolila iz jaška, da bi se prepričala, da tukaj ni tako grozno.
Prav za prav tega sploh nisem morala potrditi, saj kot sem že prej omenila sem bila v temi. In nisem imela pojma kje sem se znešla.
Počasi in previdno sem se kot slepa plazila po tleh.
V bistvu sem ugotovila, da bi bilo drugič pametno s seboj vzeti kakšno svetilko...
Kar naenkrat sem z glavo trčila ob nekaj železnega. Zaškripalo je in se odbilo stran od mene. Zdi se mi, da sem vedela, kaj bi lahko bilo to.
Bil je voziček za paciente in zdaj mi je tudi postalo jasno, kaj je bilo tisto ropotanje, ki sem ga danes slišala iz jaška.Zaslišala sem, kako so v ta prostor pritekli neki ljudje in nemudoma prižgali luč. Šele takrat sem opazila, da doktor Talbott dejansko ni bil edini zdravnik v tej bolnišnici. Dva moška, ki sta bili precej višja od doktorja sta se zdaj živčno razgledovala po hodniku.
Skrita sem se za zid in opazovala njun pogovor. "Najbrž ni nič," je rekel eden od njih.
"Toda prepričan sem, da je zvok prihajal od tu," je potarnal drugi. Spogledala sta se in nato nadaljevala pot vsak v svojo stran.
Presneto! Srce mi je začelo divje razbijati in vedela sem, da ne bi smela biti tukaj.
Previdno sem stekla do vozička, ki ga je prekrivalo zeleno pregrinjalo.Upala sem, da na njem ne bo nikogar, toda
kmalu sem ugotovila, da sem upala v prazno.
Skoraj me je pobralo od groze, ki sem jo zagledala za seboj. Krika nisem morala zadržati.
Na vozičku je ležal človek, s priklenjinimi rokami. Bil je gol in njegove oči so bile črne kot noč.
Spolnila sem se Geoffa z črnimi očmi...zaradi spominov sem se mi je zvrtelo, stmoglavila sem na tla,da je zaropotalo.
Potem sem zaslišala kako sta tista dva doktorja pritekla k meni. Vrata so se odprla in zaslišala sem znan glas:
"Cindy!" vsi trije so bili takoj pri meni. "O moj bog, takoj mi prinesita čaj!" jima je okazal doktor Talbott.
Dvignil me je v naročje, jaz pa sem se borila ostati pri zavesti.
To kar sem videla je tako močno vznemirilo, počotila sem se kot bi ponovno umirala.
Na smrt sem se prestrašila prizora, ki se mi je prislikal pred obraz.
"Geoff!" sem kriknila. Doživljala sem prizor kako sem bežala pred tisto pošastjo.... "Sem rekel, da ne bi smela biti sama tu,"
Doktor Talbott je iz vrata pograbil zdravilo in ga vmešal v čaj. Potem nisem hotela spiti čaja, saj je bil tako vroč.
Doktorja Talbotta še nikoli nisem videla tako razpištolenega, na koncu sem se le prisilila spiti čaj...potem pa se nisem spolnila ničesar več.
06. julij 2017
Next
06. julij 2017
u198492
u198492
Next
07. julij 2017
Next
07. julij 2017
u215639
u215639
neeext
07. julij 2017
Next
07. julij 2017
RESS OPROSI KER NISEM NEXTALA!! POČITNICE HAH.... Super je!!!!!!!!11 Next Next Next Next Next Next Next Next
08. julij 2017
Next Next
zanimivo
09. julij 2017
Zivjo punce!
Z zgodbo nadaljujem jutri, ko bom imela vec casa. Trenutno imam se druga opravila in nimam prevec casa
Sem pa zelooo vesela, da vam zgodba postaja vsec in res se bi rada zahvala za usak Next posebej! :*
09. julij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani