a)po moje se bodo uprl tem igram in nihče en bo niogar ubil in bodo zahteval, da se te igre ukinejo al pa bodo zaprl tiste, ko so si to igro zmisl al pa ko jo vodjo.
b)po moje ne takoj. mogoče bodo v njih v keho vrgl pa bodo ven zbežal pa bodo šli set nasprotovat in jim bo na koncu le uspelo.
c) ful je fajn in zato se mi sprav že enkrat pisat nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
č)hm, lahka bi se še pol mesta z njimi strinjal al pa njih pregnal ven iz mesta, ampak oni bi se spet uprl
03. november 2014
a) jaz tudi mislim da se bojo delal da hočejo drug drugega ubit v resnic se pa ne bojo
b) po moje bosta 2 umrla potem pa bojo teli štirje ki so še ostal zmagali
c) pišeš svetovno ne narediš niti ene napake kritik pa nimem nč
d) nimam predlogov ker morm v glav imet samo šolo . res sory
pa še nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttt
05. november 2014
kdaj bo next
07. november 2014
amm.zdej mogoč neki časa ne bo...šola pač..
07. november 2014
pomoje bodo pa šli u kaku drugu podnebje seprav če so zdej bli u gozdu bi lohkr npr.šli u puščavo
upm de jim nebo takoj ratalu da bo bel zanimivu
jst mam tud šolo pa kup drugih stvari.Soryyyyyyyyyyy
imaš 2 možnosti:
a)pejdi n lupo
b)alpa se mi sprav pisat nexxxxxxxxxxxt
07. november 2014
ok
07. november 2014
n luno*
08. november 2014
grem na luno
sori nimam cajta
08. november 2014
next?
21. november 2014
js nimam volje do pisanja tkoda nwm kdj bo next
21. november 2014
ok
21. november 2014
upam, d ajo boš kmal ridobila nazaj, ker je TOLE prfektn!!!!!!!!
21. november 2014
nextala bom
24. november 2014
juhu
24. november 2014
Evo me nazaj pa še enkrat sory!! pa upam d je tok dolg d sm vse nadoknadila...
enoypotatoes
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Naslednji dan sem vstala ob šestih. Pojedla sem zajtrk in v mislih dokončevala načrt. Oblekla sem se in šla v klet, kjer so potekale še zadnje priprave. Tam so bili že vsi. Odšli smo ven. Spet je vsak, kot običajno pograbil svoj nahrbtnik. Ve sem vzela vžigalice in zakurila velik ogenj. Splezala sem na drevo. Kmalu so k ognju prišli še ostali. Razen David. Razložila sem jim, da moramo vztrajati.
Tako smo cel dan klepetali. Proti večeru smo zaslišali doneč glas:
- Kaj ne poznate pravil? samo en zmaga! Če se ne boste sami pobili, vas bo pa narava!
Še naprej smo se pogovarjali, ko nas je naenkrat napadla puma. Bila je orjaška v v gobcu je imela....prst.
"David!" je hlipajoče zavpila Rosaline in zdrvela vgozd, mi pa za njo. Bila j tema in je nisem našla.
" Rosaline, kje sii?!" spotikal sem se čez korenine in tudi padla na tla.
Zaslišala sem hlipanje. Prihajalo je iz jame pred mano. Notri je bila Rosaline.
"M-mrte..."
" Ššš, ni nujno. Morda je samo brez prsta."
" Ni! Ti ne poznaš voditeljev teh iger! Oni takoj ko se ne pobijamo pošljejo neko žival ki nekoga ZAGOTOVO ubije!Ker potem smo žalostni in pretreseni...moja s-sestra je to doživela...nekaj mesecev je bila nora, čisto se ji je zmešalo....v-vse s-so u-u-ubili in n-njo na koncu, prej s-so jo pa š-še malo mu-mučili!" je jokala. Spreletela me je srh. Če nam bodo to naredili, bom jaz kriva! Rosaline sem poskušala pomiriti in ji rekla, naj zaspi in naj se jutri vrne v naš tabor. Saj tudi jaz nisem verjela, da je David preživel...a ona ga ljubi! Mogla sem jo potolažiti...
Jaz pa se nisem vrnila v tabor. Nisem se mogla. Preveč me je bilo groza, ker bi lahko vsi umrli zaradi mene. Solze so mi počasi že pronicale v oči, jaz pa sem odšla k potoku. Vzela sem si veliko vode, saj se nisem hotela nastaniti v bližini vode, saj bi me tam prvo iskali, če bi me sploh iskali. Zdaj sem imela že ar nekaj solz. Vse sem pokvarila! Vsi lahko umrejo...ok. zdaj moram razmišljati, kje se bom nastanila. Šla sem do obale, kjer je bilo podrto drevo. zraven je bila pod mahom luknja, ki sem si jo naredila v primeru česahudega. Šla sem notri in odložila stvari. Vzela sem daljnogled in z njim gledala okoli.
Nikjer nikogar. Super.
ROSALINE
Zjutraj sem videla, da je London očitno že šla nazaj v tabor. Obrisala sem si solzne oči in se počasi vrnila.
Že od daleč sem opazila ogenj.
" Končno! Torej te je London le našla?"
" Amm..očitno? Aja, saj se je London že vrnila, ne? No, a jo lahko pokličeš, nekaj ji moram reči..."
" Rosaline, kaj govoriš? Mar ni s tabo? No, mogoče pa je šla še kaj v naravo iskat.." je rekla Katy.
Čakali smo cel dan, a je ni bilo. Sedaj me je res začelo skrbeti.
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
a) kaj bodo naredili? kdo je v koga? ( vsi so v nekoga...aja za pomoč: rosaline, katy, london, jack, david, nick..to so osebe, če ste jih pozabili..)
24. november 2014
OMG!!!!!!!!! glej ker ga so vesolci pripeljal nazaj saj ne morem verjet!!!!!!!!!!!!!! mrtvec je ustal od mrtvih AMPAK ga bom js kmal nazaj ubila, ker je nehala, ko je postal napetttttttttt!!!!!!!!!! pa js te sovražim!!!!!!!!!!! ka lahka to narediš?!!!!!!!!!! in zakaj za vraga pišem tolk klicajel?!!!!!!!!! eh, saj je vsen glede njih, važen je da si končno NNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....
a) kaj bodo naredili? ja valda, da jo bodo šli poiskat pa še naprej se bodo boril skupi.
kdo je v koga? rosaline-david, katy-jack, London-nick.
pa ženska pejt mi pisat naprej, drugač te bom pojedla (ne zares) pa mene bo ražrl, pol pa bom js okostnjak. a res to hočeš? hočeš, da ti en okostnjak tule to piše?
TAKOJ PET PISAT NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. november 2014
amm a nis ti že okostnjak
24. november 2014
skupaj se bojo borili
rosaline-david london-nick katy-jack
in en velik nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxttttt
24. november 2014
ja no, počas razpadam pa takle plešem, ko se mi totalno strga :

26. november 2014

LONDON--
Zjutraj sem zaslišala glasove, zato sem hitro spakirala vse v nahrbtnik in hotela oditi.
" L-london?" sem zaslišala.
" Jack?"
Kot blisk sem stekla skozi gozd. Dolgo sem tekla in na koncu sembila že zelo utrujena. Bližala sem se cilju- to je bila jama za slapovi, saj je nobeden ni poznal. Vsaj upam.
Ravno ko sem skoraj prišla tja, me je nekdo vrgel na tla.
" F***!"sem zaklela. Skoraj bi se skrila. Brcala sem in zaslišala smeh.
" daj umiri se no..zakaj pa bežiš?"je vprašal Jack.
" Te ne briga.."
" No pridi nazaj!"
Nisem imela izbire. Šla sem skupaj z njim nazaj. Moram si priznati, da mi je malo všeč...
08. december 2014
ok to je zlo kratko sam neki pa je ane?
08. december 2014
ja
nnneext
08. december 2014
aja rečte jasmini nej me ne ubije
08. december 2014
ok
08. december 2014
pač u hecu xxx
08. december 2014
tooooooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nextala si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HVALA!!!!!!!!!!!!!!!! oki ne bom te ubila... za zdaj. ful fajn, upam da bo naslednji next pršu prejt, ker je tole PRFEKTN, BRILJANTEN, SVETOVN, ZANIMIV, CUL... pa še ti klahka naštevam, ampak najlepši način, da ti povem, kar mislim je tale:
ŽASNKA PA KAJ TI HOČEŠ DA UMREM OD RADOVEDNOSTI AL HOČEŠ DA PRIDEM TEP DOMOV IN TI TAK DOLGO TEŽIM DOKLER NE BOŠ DALA NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RESNIČNO TO HOČEŠ?
08. december 2014
Ej clovek saj se zaveras da se ti mene. Edno puscas v pricakovanju kaj se bo zgodilo naprej!!!! Ti si ocitno prava strakovnjakinja v tam da mi zres zivce ker ti gre super od rok. Sprav se mi pisat NNNNNNNNEEEEEEXXXXXXXXXTTTTTT!!!!!!
15. marec 2015
To j te skor isto kot HUNGER GAMES.
19. marec 2015
ja je.
19. marec 2015
Ko sva se vrnila v k drugim, so zahtevali pojasnilo.
" Pač vse bodo ubili, zaradi mene," sem jim na kratko razložila moje mišljenje zadnjih šest ur. Vsi so me začeli tolažiti in govoriti, da smo se vsi odločili za to in, da ne bom kriva.
Kakorkoli, Odločila sem se ohladiti stvari. Razmišljala sem. Če bi se ubila, ne bi bilo fajn. Odločila sem se, da naredim napoj, ki bo nekoga prisilil, da mene ubije, druge pa bo tudi poskušal, zato ne bodo v nevarnosti s strani organizatorjev. Sami pa se bodo skrili in tako jih ne bo mogel ubiti. Popolni načrt, sem si rekla.
" Hm, prav imaš." se je zaslišal glas za mano in od strahu sem otrpnila. Obrnila sem se.
Za mano je stala Rosaline z nožem.
" Rosaline?"
" Tako je, jaz sem," je rekla in se mi zlobno nasmehnila.
14. maj 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani