neext
29. oktober 2014
vprašanja?
29. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttttt

nisem vedel kAJ napisat sem pa napisal sam next. sorry
29. oktober 2014
ups še vprašanja
29. oktober 2014
no? vprašanja
29. oktober 2014
a) zdi se mi perfektno, popolno in svetovno
b) skupaj bodo šli na sprehod in odkrili neko jamo. nato so šli notri in videli duhe tekmovalcev. upam da sem dost povedAL
c) perfektno pišeš. komaj čakam naslednji next
d) isto kokr pr b vprašanju
29. oktober 2014
u105006
u105006
a)super res
b)ja zdej so zmagal in pol bojo skup neki ušpičil??
c)isto kot zgoraj mogoče mal prehitro odvijaš dogodke
d)nej se jim ketj zgodi npr. nej jih pol ka pridejo vn probajo ubit poklicat nazaj nwem to sta že 2
29. oktober 2014
a) najbolša zgodba ever noben nemore napisat bol napete in zanimive zgodbe ker maš zlo dobre teme za pisanje in domišlijo.
b)postal bojo najbolši prjatli in bodo skupaj premagovali ovire v življenju mogoč se bo london zaljubla v nicka in bo katy ljubusumna in se bosta skregali.ena možnost pa je da bojo spet poklicani na bojišče in se bojo mogli samo oni trije borit za zmaga in mogoč jih bojo čakale kakšne pošasti in ovire otežilo jim bo pa to borbo to da si ne bodo smel pomagat
c)isto kot pri a) res nimam besed ful rada berem tvoje zgodbe zato ne nehi pisat in moreš postat pisateljica
d) ne zgodbe nardit tako da bi ker kol od teh treh umrl sploh pa ne london in da bi mogoče te trije probal rešit tiste ki so umrli
in hvala za posvečen next
29. oktober 2014
u152192
u152192
next
29. oktober 2014
a ti je všeč? k to zgleda kot d sploh nisi prebrala..pa če boš brala vsaj odgovori na vprašanja...k če be ti bila pisatelj ti najbrž ne bi bilo všeč če bi ti en napisal samo next...prooosim napiši vsaj svoje mnenje...
29. oktober 2014
u152192
u152192
ja ta del sm prebrala... mislim da b
29. oktober 2014
b?
29. oktober 2014
u152192
u152192
ja kar je napisala pevka pink
29. oktober 2014
aha hvala
resno si to vse misliš?
29. oktober 2014
u152192
u152192
ja
29. oktober 2014
a) zdi se mi prfektn!!! ne odličn, popoln, kul, svetovn...drugač povedan z nobeno besedo ne morem tega opisat, kot sam s tole: nnnnnneeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxtttttttttt!!!!!
b)pomoje bo jo imel še eno tekmovanje in oni se bodo spet boril za življenje in se bodo spet združl skup al pa bodo hotl ta tekmovanja ukinat.
c)vse to je prrfektn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa za vraga ženska daj mi NEXT!!!!!!!!
30. oktober 2014
a)ful fajn
b)sori nimm časa z nakladanje
c)ne prar sam piš
č)reči kar čš sam npiš next no!
01. november 2014
Sory k tok dolg nism nextala sam sm bla nekje kjer mi niso dovolili it na komp....da se opravičim bom nextala že danes...mam eno svežo idejo..res je super...next pride okol 19:00. Bom probala dolgega napisat. Aja ob sedmih bom zacela pisat...nwm pa kok dolg bom pisala...
02. november 2014
sory res sory sam nimam cajta
02. november 2014
ni panike, sam svečko mi na grob pr nes
02. november 2014
sej je dobr
ti napiš next ko boš mela cajt
03. november 2014
evo fuuul sory k učer nism sam je bla mami pri kompu in sploh ne ve za zgodbico in nism hotela da izve...sm čakala pa je bla ura že enajst in sm mogla it spat...
well dons bo res next in naj vam napovem...
-----prihaja čisto nova sezona..tekmovanja doline smrti...read it!
IN NAREDILA SEM TRAILER!
https://www.wevideo.com/view/261214380
well...bolš d grem kr pisat k mam dons velik dela. Next pride ob...15 čez 3? neki tazga al pa ob pol.
03. november 2014
AMM..MAL KASNEJ BO...
03. november 2014
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
" No, pa smo se zmazali," je rekla Katy ko smo šli na nek hrib na piknik.
" Ja, ampak..jaz bi nekaj naredila." Čudno sta me pogledala.
" Ne vem no, ni mi všeč, da se tam pobijajo. Če bi to nekako spremenili.."
" Ampak to je tradicija! Kaj ti pričakuješ, da bodo rekli: okej ti kar izmisli si nova navodila al kaj?"
" Ne no, saj imam načrt. Mi bosta pomagala?"
Strinjala sta se in razložila sem jima načrt.
" Tvegano bo." sem rekla in se zazrla v nočno nebo.
" Bo, a to moramo narediti." je bila vztrajna Katy. In Nick. O.K. sem si rekla. Očitno sta pripravljena tvegati.
NEXT DAY..
Odšli smo pogledat, kdo bo izbran. Bilo jih je samo šest; vmes je vedno tekmovanje, kjer jih je samo šest in preživi le en To tekmovanje je vedno zahtevnejše.
Izbrani so bili: Rosaline, Jack, Teya, David, Desiree in Max.
Mi smo se odločili, da bomo zamenjali 3 najšibkejše člane. Tako so bili izbrani:
Jaz, Nick, Katy, Jack, Rosaline, David. Povabili smo jih k nam.
" No, najbrž ne marate pobijanja, kajne? Predlagam, da nihče ne ubije nikogar in da si pomagamo preživeti." Sledila je tišina. Kako bodo reagirali?
...Odločili so se, da jim je načrt všeč. Hvala bogu. In, da bo lažje, sem pripravila majhno presenečenje...
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Ok, vem da ni dolgo, ampak nimam cajta. Vprašanja:
a) Kaj bo naredila?
b) se bo načrt posrečil?
c) mnenje, kritike..
č) PREDLOGI? nujno!
03. november 2014
u105006
u105006
A) Emmm nwem neki jim bo pokazala une broške mogoče
B) jaaaa neki jih bo umrl mogoč kdo od unih treh
C) superrrr full napet. Drgač nečem bit kej čudna pa tak ko naštevaš jaz zmeraj napišeš nazadnje ker je tak bel olikan
D) podobn kot zgori šl bojo eni bojo umrl sam jim bo ratal pol čeznen cejt se bo pa tu spet pojavl
Neeeeeext
03. november 2014
a)mogoč se bojo nekak delal koda se hočjo pobit pa se ne bojo hotl res nimam idej
b)ja upam da sebo no mogoč se bo en kaj pojov pa bo jih neki pobil
c)naj zgodba ever nimam besed in rotm te postani pisateljica
d)ti se sam ravnaj po igre lakote pa bo vse tipi topi
03. november 2014
ja in seveda nnnnneeeexxxxttt
03. november 2014
a) blo je super
b) nwm... vrjetno bo kdo umrl
c) največja pohvala kar je možno
d) za predlagat trenutno nimam kaj ker mi take zgodbice ne grejo od rok haha saj vete kak stil js pišeM

TO JE TOP ZAKON SUPER ZGODBICA NEEEEEEEEEEEEEEXT
03. november 2014
ej hwala♥♥♥
03. november 2014
np :* next next next!!!!! p.s. js pišem svojega zaj tko nora
03. november 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani