Pa še neki. Ko bom dajala vprašanja na koncu nexta, prosim odgovorite. Prosim vas vse, bodite prijazni in odgovarjajte na vprašanja. Ne bo vas pokopalo in vzame vam pol minute. Če ne vsaj mnenje napišite. Kako bi se vi počutili, če bi celo uro razmišljali, kaj morate napisati, zraven bi ti starši težili, da se moraš učiti za jutrišnji test, slik ne bi našel, nato pa bi bil poplačan tako, da ti nekdo napiše: next. Mislim, večino jih to zagotovo razjezi! Trudijo se, vzamejo si čas nato pa tole! Res ne boste umrli, če si vzamete MANJ kot 3 minute in napišete svoje mnenje in odgovorite na vprašanja.
28. oktober 2014
VPRAŠANJA:
a) Kako se ti zdi? Je preveč podobno igram lakote?
b) kaj se bo zgodilo?
c) ostalo mnenje, pohvale, kritike..
28. oktober 2014
niti ne sam na začetku je blo
nevem to prepuščam tvoji domišliji
meni se zdi da bo precej uredu
28. oktober 2014
a)ni preveč podobn igre lakote pa sej so mi igre lakote všeeč in zelo fajna zgodba sigurn bo taka kot let me die ki je bla svetovna
b)london se bo poškodovala in ne bo mogla se borit in ji bo pomagala neka punca ki so jo tud izbrala in si bosta pomagali do konca
c)komi čakam na nnext ker je že začetek svetovn kaj bo šele na sredini to bo prava bomba.priporočam ti da ko boš večja postaneš pisateljica ker maš domišlijo in kul ideje za pisat in vsakdo te bo rad bral
28. oktober 2014
upam da sem dost napisala da te spravim v bolšo voljo in v bolše razpoloženje za pisanje
28. oktober 2014
ej ful hvala sej mogoč bi tut bla
28. oktober 2014
ja men bi bla super pisateljica
28. oktober 2014
si glede na druge..haha ne sej sta obe dobr sam še ena in edina stvar ki jo sovražim je, da napišeš nwm. Malo uporabi domišljijo, sej tut js na začetku nism vedla, kaj nej napišem. Cel dan sem gruntala..navdih pa sem črpala iz dobrih filmov..
28. oktober 2014
ja sej če bi jz pisala bi me tud razkurlo
28. oktober 2014
a) zdi se mi odlčno. ni pomembno če je podobno igram lakote samo da ti uživaš v pisanju
b) mislm da bojo nasledni dan dal prvi izziv in da se ga bojo vsi bali narediti
c) zelo dobro pišeš in neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttt
28. oktober 2014
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttt
28. oktober 2014
a) zdi se mi odlišen, ne prfekten, popoln, najboljš!!! sploh še nisem gledala tega filma tak da nimam pojma.
b)hm, kaj se bo zgodil? tu ti lahka odgovorim najmanj z desetimi različnimi odgovori in verjetno bo vsak bolj nor, kot prejšni. po moje bo se bo ona spopadla in zmagala al pa da se bo nekam zatekla ker bo ranjena in ji bo potem nekdo pomagu al pa da bosta s tistim ki se bosta borila združla moči in na koncu skup zmagala...
c) menje: razmišljam, da bi ti te prosla, da mi sestaviš pogrebni govor, ki ga boš lahka brala na mojem pogrebu, ker js bom umrla, ko ne vem kaj se bo naprej zgodl!!!!!!!!!!
28. oktober 2014
hey guys! No spet sm se spravla k kompu in bom probala napisat čim daljši next...zdej nwm kok mi bo to ratal
torej, nimam več velik za povedat, gremo pisat!
enjoymotherfuckers
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Čez noč sploh nisem spala. Nihče ni. Zjutraj smo se zbrali v sobi, kjer se je vse začelo.
" Najprej se boste oblekli v oblačila, ki smo vam jih pripravili. Nato pojdite ven."
Oblekla sem se in se poslovila, saj ni veliko možnosti, da preživim. Odšla sem ven. Bilo je navadno okolje, gozd, s številnimi nevarnostmi. Torej so izbrali najhujšo.
" Da vam ne bo tako lahko, morate še poiskati majhno stekleničko, ki ima rumeno tekočino. Pripravljeni? 5,4,3,2,1...ZDAJ!"
Pognali smo se k nahrbtnikom. Zagrabila sem prvega in zbežala v gozd. Bila je velika nevarnost, da umreš na začetku. Oni te hočejo čim prej ubiti, saj lahko zmaga le en. Tekla sem skozi gozd a sem se zavedala, da se morem nekje tako rekoč utaboriti. Splezala sem na drevo, saj se mi je tam zdelo najbolj varno.
Odprla sem nahrbtnik. V njem sem našla vžigalice, plastenko ki je bila na žalost prazna, vrv, nož, žepno lučko in škatlico. Vse sem spravila nazaj noter. Odprla sem škatlico. Notri je bilo zeleno mazilo in listek. Na listku je pisalo:
Namaži se če imaš rane. Pokaži kdo si. Bodi previdna. Stekleničko išči v nedosegljivih krajih.
In zmagaj.
P.
Nisem točno vedela, kdo se je podpisal a bilo mi je vseeno. Gledala sem okoli. Nikjer ni bilo nobenega. Skozi gozd se je zaslišalo kričanje. Bilo je tako, da sem hotela tja steči in pomagati tistemu človeku.
BAM! BAM! 2 mrtva. Samo še 18 nas je. Grozljivo.
Odšla sem naprej. Iz vej sem si z nožem nredila lok, s katerim sem ustrelila srno. Z vžigalicami sem prižgala ogenj, ki bi me sicer lahko izdal, a vseeno. Spekla sem jo in odšla naprej. Našla sem ribnik in plastenko napolnila z vodo. Šla sem še naprej. Bila sem že utrujena, zato sem šla samo do jame. Zdelo se mi je, da bi bilo fajn, če bi začela z iskanjem majhne stekleničke.
Zaslišala sem hrup. Kot blisk sem pogledala okoli sebe. Nikjer nikogar. A res? Tiho sem šla za drevo. Prijela sem svoj lok. In nekdo je prijel mene. Hotela sem se obrniti. Nekdo me je z nožem v hrbet. Spomnila sem se šemy, stvari s katero pokličeš pomoč. Z vso sapo sem zatulila vanjo in se zgrudila na tla. Še zadnjič sem zakričala.
Tema je bila okrog mene. Počasi sem odpirala oči. Preživela sem? Kako je to mogoče? Usedla sem se, a ni šlo. Nekdo me je položil nazaj na tla.
" Uleži se, počivati moraš."
Obrnila sem glavo. Zraven mene sta sedela fant in punca. Imela sta resna obraza. Punca si je grela roke na ognju, fant pa je gledal v moj trebuh. Še sama sem pogledala tja. Izgledalo je kot zakrpana luknja.
" Adrian te je z nožem. Skoraj nemogoče je bilo, da bi ti preživela, a v nahrbtniku smo našli mazilo..prav čudežno je."
" Zakaj sta me rešila?"
" Ker si pogumna, hitra...prišla bi prav pri našem preživetju. Midva sva se združila, saj tako lažje rešujeva probleme. Če bi prišla še ti, bi nam bilo vsem lažje."
Sprejela sem povabilo. Konec koncev ni slabo imeti prijateljev. Kmalu sem se lahko usedla. Pogovarjali smo se.
" Jaz sem Jacob. To pa je Katy. Jaz sem zelo dober pri metanju kopij, ona pa se spozna na nabiranje užitnih in strupenih rastlin."
" Jaz sem London. Znam streljati z lokom."
Dobro smo se ujeli. Odšli smo spat.
28. oktober 2014
wow, kako je dolgo!
V NADALJEVANJU:
--gremo, hitro! tam je!--boljša si od njih. naredi to!--jacob. obljubi.---
28. oktober 2014
uau odlično!!!!!!!!!! perfektno!!!!!!! ne vem kaj naj še rečem... aja še nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
28. oktober 2014
u105006
u105006
Waw od 1 do 10. Stoooooooo
Neeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2014
VPRAŠANJA:
a) kako se vam zdi?
b) kako se vam zdita Jacob in Katy? sta prijazna?
c) kaj se bo zgodilo(ne rečt nwm!)?
d) mnenje? predlogi?
28. oktober 2014
a)zdi se mi perfektno
b) pomoje sta prijazna lahko pa je tudi drugače
c) london jima bo pokazala listek in potem bodo šli iskat stekleničko
d) mnenje: perfektno pišeš, le tako naprej predlog: jacob in katy sta z london prijazna ampak ko je ni zraven delata načrt kako jo ubiti
28. oktober 2014
u105006
u105006
A) perfektno in svetovno
B)super sta upam de je nebosta izdala
C)skup bojo hodil edn je full močn pol bo umrla katy jacobom bosta pa ratala full dobra frenda
D)emmm je super ker lohk malce pričakuješ kaj se bo naredilo
28. oktober 2014
next-nova bralka
28. oktober 2014
ODGOVORI NA VPRAŠANJA PLIS
28. oktober 2014
ok
a) kako se vam zdi?Dobr
b) kako se vam zdita Jacob in Katy? sta prijazna?po mojem sta prjazna (po mojem bo tko kukr v hunger games pač k je Rue umrla)
c) kaj se bo zgodilo(ne rečt nwm!)?ammm...ubistvu nimam idej
d) mnenje? predlogi?nimam
28. oktober 2014
MAL RAZMISLI PROBI SI ZMISLIT
28. oktober 2014
evo sm nardila naslovnico tko k je treba...

28. oktober 2014
uau lepo
28. oktober 2014
ane
28. oktober 2014
next
28. oktober 2014
zdj pa je mal prevc podeben hunger games
sm se vedno je dobra
28. oktober 2014
ok neki mormo razčistiti
-res se prosim potrudite in malo več napišite..če ne se lah zgodi d bom nehala pisat
- zdej bo bol mal nextov k grem z očijem na vikend in mi ne pusti na komp..če mi bo uspel neki malga napisat..nikol ne veš...ampak v nedeljo zvečer bo skor sigurn..če bom imela dovolj časa...
Zdej nwm kok dolg next bon napisala upam d bo dost dolg...next posvečam pevka pink- zgledujte se po njej
enjoymotherfuckers
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Nenadoma sem se zbudila. Pogledala sem okoli sebe. Katy je še spala, Jacob pa je nekam šel.
" Katy! Zbudi se!"
" Kje je pa Jacob?"
" Nwm. Morda bi bilo treba iti po tisto stekleničko veš..."
" Ja ampak brez tebe." se je zaslišal glas. Obrnili sva se. Za nama je stal Jacob, z nožem v roki.
" Kaj počneš, Jacob? Me hočeš ubiti?"
" Ne tebe, ampak Katy!" Katy je pritisnil na tla in ji dal nož pod vrat.
" Hotela si me zastrupiti, ko si nabirala rastline! Kako si drzneš!"
" NE JE UBITI! NEEE! MENE UBIJ NAMESTO NJE! KATY, REŠI SEE!" sem kričala v strahu da jo bo res ubil.
" Tebe lahko, a?" Hitro sem vzela šemy in zavpila notri.
Kot strela z jasnega je vanj priletela ognjena krogla. Kako je to mogoče? Jaz sem mislila na drugačno pomoč. Hitro je stekel stran.
BAM! BAM! BAM! BAM! Še 4 mrtvi. Samo še 14 nas je.
Stekla se do Katy.
" Oprosti, London, nisem vedla, da je tak! Opro.."
" Saj je uredu sej nakonu je zmagovalec samo eden..." umolknila sem kajti očitno bo morala ena ubiti drugo.
Odšla sem iskati stekleničko, ona pa je pripravila nekakšno zavetje. Splezala sem med skale, odšla v nedosegljive predele jam..ni je bilo!
PIIP! Joj, to je znak, da je nekdo našel stekleničko!
EEEREER! Kaj je pa to?
SPOŠTOVANI TEKMOVALCI,
ADRIAN JE NAŠEL STEKLENIČKO, A NI ZMAGAL, SAJ JE V NJEJ STRUP IN TO JE ON VEDEL. ZLIL GA JE NA KIMBERLY. ZATO NI ZMAGAL.
O , sreča! Še lahko zmagam/o.
Šla sem na lov. Ravno sem hotela ustreliti, ko sem zaslišala:
--jasmina!!!!! pomagajjj! aaaaaa!!...dušim se naj mi kdo po-pomag..--
Bilo je strašno. Jaz sem stekla naprej. In se spotaknila.
" London! Počakaj!"
" Katy, se zavedaš, da bo nakoncu samo en zmagal?"
" Ja se..a to ni problem." Kaj? me bo ubila? Nasmehnila se je.
"Nočem te ubiti. Mislim samo, da so lahko trije zmagovalci."
" Kaj?"
" Pozabi. Boš videla."
Oh, da bi bilo to res..vse bi dala.. Kakorkoli..
BAM! BAM! BAM! BAM!....
Zdaj smo samo še 4.
BAM! Oh, preživela sem! Odšle sva poiskati 3. Ta je ležal na skali ves krvav.
" A si vredu?"
" Ja. Jaz sem Nick."
" Veš, da so trije zmagovalci?" Obraz se mu je razvedril.
" Potem sem pa preživel!"
DRAGI TEKMOVALCI,
ODLOČILI SMO SE, DA BOMO IMELI 3 ZMAGOVALCE. TO SO NICK, KATY IN LONDON. TO PA ZATO, KER SO ONI EDINI,KI NISO HOTELI DRUGIH UBIJAT! NAŠLI PA SO TUDI STEKLENIČKO..
" Res? Kdo jo ima?"
Nick je odprl svojo krvavečo dlan. Tam je stiskal stekleničko.
" Uspelo nam je!!!" sem zavpila.
29. oktober 2014
VPRAŠANJA:
a) kako se vam zdi?
b) kj se bo zgodilo( uporabite domišljijo!)
c) mnenje?
d) predlogi?( nujno!)
29. oktober 2014
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani