next
29. november 2014
u182321
u182321
Heeeeeej nowa bralka in omg *______________________* to JE TAK PRFEKT LIKE WOAH pa eno vprašanje a njena soba je dobra al ne ko je na prvi strani pisal da je za zjokat drgac omggg kok je Jack ves zadihan in zljublen
29. november 2014
kaj ta glista spet hoče - hahha nmf x'D
perfect my dear<3
in oprosti ker sem zamudila en next samo res berem te zgodbice bol bogo in se na vsake par dni spomnim pa izberem naključnih nekaj ki jih preberem x'D
neeeeeeeeeeeeeeeeeext<3
29. november 2014
u105028
u105028
hahahha gliiist ahahahhahahhahah
neeeeeeeext
30. november 2014
Neext plis
30. november 2014
u182321
u182321
Aja in neeeeeeeeeeeeeext
30. november 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. december 2014
u178956
u178956
Hiiii! Oh gosh vem da me že pol stoletja ni bilo na igre ampak enostavno nisem našla časa za komp, na fonu pa skor da ne hodim na igre :3 #sorreh<;3
Dejansko še sama ne morem vrjet ampak postala sm Larry af <33 c'mon these two absolutlly one day have to be together :* and omg nov album – obssesed *.*
Sploh dejansko nwm zaka sm sla pisat ker tak noben ne bere <3
Ajde mrš brat :'D

__________________________________________________________________________________
People say we shouldn't be together,

To young to know about forever,
But i say they don't know what they talking about,
Because they just don't know about us!
________________________________________________________________________________

"Območje, danes znano kot New York je bilo poseljeno z domačini 11.000 let preden so ga zasedli Evropejci.
Najverjetneje je na tem ozemlju živelo več indijanskih plemen.
Leta 1625 so Nizozemci vzpostavili trgovsko zvezo z domačini ter postavili postojanko imenovano New Amsterdam.
20 let je bilo to mesto težak kraj za življenje.
Kasneje se je pod britanskim vplivom New Amsterdam preimenoval v New York."je razlagal Jack in sproti kazal na stavbe okoli naju.
Velike stolpnice, kafiči, cvetličarne, ulični prodajalni z prisrčnimi ročnimi deli in še in še.
Oči so mi švigale po vseh napisih in oglasnih platnih, ki so kazali najnovejše kreme za kožo in predstavitve novih filmov v kinih.
Na nek način sem se počutila utesnjeno in ogroženo.
Pogrešala sem ves tisti gozd, svež zrak in travnike z prečudovitimi rastlnami.
V New Yorku se je samo v parku kje kdaj pokazal kakšen grmiček ali drevo, a vseeno je to mesto imelo nek čar, skrivnost ki še ni razkrita.
Nikoli ne veš kaj skrivajo ulice kajne? Ampak to je edina stvar ki je nočem izvedeti. Nimam posebne želje po brutalni smrti.
Malce sem se prebudila iz razmišljanja in stresla z glavo, da sem se znebila neprijenih misli.
Spačila sem se, ko sem ugotovila da se mimo mene rine vse več ljudi.
vsi gredo v služe sem pomislila, in v trenutku me je zagrabila panika.
Nikjer nisem več videla Jacka, le neznane obraze in neznane postave.
Že v mladih letih sem imela napade panike, a so se po nekajkratnjiš zdravljenih zatrla. Upam da ne bodo ravno danes spet privrla na plan.
Prijela sem se za glavo in zaprla oči.
Vsi so me suvali na vse može strani in kriki ter zvoki gum in otrok so mi odmevali v glavi in potiho sem zaječala.
Prerinila sem se mimo in stekla v neko zatohlo ter temno ulico. Zakričala sem od bolečine in se sesdla ob steno.
Globoko sem dihala in se malce umirila. Z roko sem si sla skozi lase in pogledala v levo.
V mesečini in dimu,ki je izhajal iz stavb sem videla lepo izklesano telo mladega fanta, mogoče moškega a nobenega obraza ali barve las.
Malce me je zaskrbelo ker je samo stal tam in me opazoval.
"Jack? "sem zaskrbljeno uprašala in se dvignila na noge ter se mu približala.
Shit to pa že ni moj brat.
________________________________________________________________________________
Ups? <3
16. december 2014
Next
16. december 2014
u105006
u105006
What??
To je strašljivo!!
Neeeext!!
16. december 2014
Neeeeeeeeext
16. december 2014
neeeeeeeeext:3
16. december 2014
Neeeext! Omg to je tok popolno!+nova bralka
Ok ful se mi zdi da je ta človk Niall. Lol.
res super pišeš.
16. december 2014
neeeeeeeeext
16. december 2014
u182321
u182321
POPOLNOOOOO ^_____^ FAAAAK WOOOW WOAH (AND STUF LIKE THAT )
16. december 2014
u182321
u182321
Spet bozabla:neeeeext
16. december 2014
u173906
u173906
pomoje je niall sam mislim
next
p.s. vlk bere tvojo zgodbo
17. december 2014
Kdo ne bere? kdo ne bere? Omg to je super. Samo prosim prosim prosim ne nehaj mi pisat. Jaz bi bila tak vesela, če bi hitro nadaljevala. Res bi bla presrečna. Prosim te! Uglh hočem vedet, če je to faking popoln Horan. *-* Če je on stal tam in jo opazoval. Hočem vedet, če ji bom pomagal...hočem vedet, če je kaki bad boy ali pa je kak prijazen fant...vse hočem vedet. Next! Prosim te hitro! <3
23. december 2014
u105028
u105028
ooomg Niiall te perfection is here ))
neeeeeeeeeeeext
23. december 2014
neeext
26. december 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeext
31. december 2014
next
31. december 2014
u113053
u113053
I fakkk baba ne me strasti :').
Najrajs bi se podelala v hlace haha ne sj ne
To je tok topp fakk *_*
NEXT <3
31. december 2014
Nova bralka
Popouno + neeeeext ❤
01. januar 2015
next+nov bralec
01. januar 2015
next
01. januar 2015
Aaaaaaaaaaaaaaaaa ludje,Maja,Majaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
A nisi mogla povedat za tole,ne ane???????????
Joj ti hočš da te zadavm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lordey,so prffff *0*
Da mi takoooooooooooooooooooooj nextaš
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Nova tle x"D
17. januar 2015
next
+nova bralka
17. januar 2015
Next
20. januar 2015
Next!!!!!!!!!!!!!!
05. februar 2015