u178956
u178956
-
17. november 2014
u178956
u178956
Hei ^^
O MOJ BOG!!!!! je bil kdo uciri na one republic?*__________* o faaak kok popolno, mislim z ano sm se vidla, jokala sm se ko fukjena, pa še 6.10.2015 grem na one direction koncert u austrijo aaaaaaaa *___________* o moj bog ne morem vrjet *0000* pač ja učiri pol nism mogla objavit nexta ker je bil koncert zato pa dones <3
Ksenja ~ haah zate use :*
Špela ~ haha dober bo pa tale za tebe ok.<3
★.Whatever.★~ubistvu nism 'prefejkala' sam edino mesto je blo ko bi je prslo na misel <3
►αdѕғɢнl◄~ okey next za tebe xđ<3
Brændt Engell ~ hvala ti :*
Laura Podbregar ~ hvala sam enmal pretiravas xđ<3
Well Enjoybabes:*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I had a dream the other night
About how we only get one life
Woke me up right after two
Stayed awake and stared at you
So I would't lose my mind.

___________________________________________________________________________________________
" Torej vstopi ljubica" me je nagovorila ženska pred vrati, ko sem prispela v četrto nadstropje. Imela je rjave lase, s pridihom nežnih blond pramenov, postrižene na paš ( A/N upam da vete kiro frizuro tuki mislim xđ ).
Imela je popolno postavo in modro obleko posuto z zlatimi biserčki.
Okoli pasu je bila stisnjena, nato pa je prosto padala do sredine stegen.
Za moj okus je bila malce prefina.
Zamišljeno sem se ji nasmehnila in že v naslednjem trenutku sem bila v njenem objemu.
To me je tako presenetilo, da se kovčka in potovalki izpustila iz rok, da so glasno počili ob tla. Lahko bi prisegla da se je nekaj zlomilo. Sranje.
" Oh oprosti. Nisem vedela da te bo to tako presenetilo..." se mi je začela upravičevati, a sem jo zaustavila z dvigom roke.
Res nisem potrebovala še dodatnega pomiljovanja in prileznjenosti, ko pa sem bom s tem očitno morala preživeti nasljedno polovico svojega življenja.
" Vstopi." je rekla in presekala neprijetno tišino, ki je nastala med nama.
S tal sem pobrala prtljago in končno vstopila.
Zastal mi je dih in čeljust se mi je povesila do tal. Česa tako čudovitega v življenju še nisem videla.
Pred mano se je rasprostrla prelepa dnevna soba, z belo usnjeno sedežno, na kateri so bili dekorativne blazine in velika plazma pred njo.
Stene so bile pobarvane v belo bravo,porisane z prelepimi roza lilijami po kotih pa so visele skupinske slike.
Ženska, moški in fant mojih let, so se objemali in smehljali v kamero.
Tako srečni so izgledali.
Sploh se nisem zavedala a strmela sem v fotografijo in obujala spomine.
Kaj bi dala da bi bilo spet use tako ko prej.
" Torej moje ime je Maura in ti moraš biti Amilija kajne?" je vprašala in se zazrla vame s svojimi čokoladnimi očmi.
" kar Jessica mi rečite " sem ji odvrnila in na mojem obrazu se je prikazal nasmešek.
Tako sproščeno se že dalj časa nisem počurtila.
" oh prosim kar tikaj me. Torej tvoja soba je v to smer, " in pokazala nekam proti levi, " tukaj je kopalnica, kuhinja, spalnica, klet, Jackova soba, in shramba. " in z roko kazala po določenih prostorih.
Če si bom jaz vse to zapomnila..
" in kdo je Jack?" sem radovedno uprašala in se pramen las zataknila za uho.
" tvoj um brat " je malce zadržano rekla in se nasmehnila.
Pokimala sem in se odravila proti vratom svoje sobe.
Kljuko sem potisnila navzdol in vsopila.
O moj bog, tole je za zjokat.
______________________________________________________________________________________
<3
17. november 2014
u105006
u105006
Neeeext srečkica jest sem tud hotela iti pa starši niso hoteli iti. Joj. Kok sem ti fouš res. Drgač pa čim prej neeext
17. november 2014
u177591
u177591
Js sm že tko mislila,da je uni fant Niall,pa ko je mami oz. mačehi al kaj je( x'd) ime Maura in pol tam,da mu je Jack ime
Jebi se-.- x'd
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext*0*
17. november 2014
Zakaj jack? Zakaj ne niall? Okj priznam pol bi blo prevec pocukran xđ s tistim nism misla nc slabga sam pac ja.. ce si brala somrak vrjetn podzavestno pomisls na forks xđ
OMG NA ONE REPUBLIC SI BLA PA NA 1D GRES *O* oni majo od popa najbolso muzko js pa poslusam pop pa rock omg no <33 ful sm ti fous *o*

NEXT!
17. november 2014
Jack???
o blagooor k si bla na one republic!!! pa se na one direction greeeš!!!
js bi tuut...

drgač pa neeeeext
17. november 2014
u178956
u178956
Okay girls hay<3 men neki ni jasn. Ka je niallovi mami slucajn maura ime? U got to be kidding me xđ jst izbrala faking naklucno ime xđ
Drgač ko vidim da ste enmal zmedene glede jacka ane. On je njen brat pač zdej ane in ni niall da nebo pomote da kao so mu zamenjal ime al neki <3Pač meiby ta družina zgleda popolna pa use sam bote vidle u nadaljevanje kake štorije bojo s tem jackom xđ
Maja xx
17. november 2014
Neeeex
17. november 2014
omg js grm tut n 1d koncert 10.6 omgg <3333
17. november 2014
pa next
17. november 2014
Neeeext
17. november 2014
u169476
u169476
Ooona1r baje so rekl u slo radi vs imamo so much iiii<333a so kj rekl ce se pridejooo js bi sla.....
Next za mojo naaaajpopounejso majo in mjen naaaaaajpopounejsi ff
17. november 2014
Omg Neeext o: A Ni koncert v avstriji 10.6 ?*_*
17. november 2014
u178956
u178956
U shit zamenjala datuma<3
17. november 2014
next-nova bralka
17. november 2014
u105028
u105028
hvalci za neeext
neeeeeeeeeeeeext
19. november 2014
next
20. november 2014
Next
20. november 2014
u178956
u178956
Hej gurls<3
Like omagah very thanks that u r waiting so long but a've got a problem. Jst ne bom mogla nexta objavit danes ker jutr pisemo biologijo - in ce jo ze ma kira lahk ve kak zajeban je to- in pac se morem se fhul ucit pa use c:"
I hope u r not mad on me <3
Maja xx
20. november 2014
u178956
u178956
+ next bom vrjetno objavlajutroii pa oblubim da bo malo dalsi<3:*
20. november 2014
u169476
u169476
Jeeejj
20. november 2014
Usaj neki pozitivnga medtem k cakam v cakalnici za ortodonta... ugh -.-
21. november 2014
neeext
21. november 2014
Neeeeeext:33
22. november 2014
u178956
u178956
ew hej <3
nekak sm se spravla pisat, pa ne obljubljam da je neki waw ker ni in pač tud moje raspoloženje je na na nuli in ja :$ da nebi kira misla joj kdo je pa zdej to, sam nejm sm si spremenila nic druga :"D
well enjoycupcakes <3

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i was scared of dentists and the dark
i was scerd of pretty girls and starting converstations
oh, all my friends are turning green...

______________________________________________________________________________________

Zaradi pomembnih opravkov v klubu so me že nekajkrat vrgli iz postelje.
Toda tokrat sem prvič doživela zaslišanje, ki je poseglo v mojo zasebnost.
"Si še devica?"
"a?" pomela sem si otrujene oči, saj sem upala da sem se znašla v nekih čudnih sanjah in se se bodo ta trenutek razblinile.
Kriki užitka iz sosednje sobe so me pred petimi minutami vrgli iz spanca, zato sem imela manjše probleme z privajanjem razmeram.
Fant mojih let, predvidevam da Jack, je bil sklonjenim nad mano in na obrazu mu je igral predrzen nasmešek.
V trenutku sem bila popolnoma budna.
Z nelagodjem sem se ozrla po sobi, da bi preverila če je bil še kdo priseben temu noremu pogovoru.
"Kreten!" sem se zadrla, in mu v obraz vrgla vzglavnik, takoj ko sem se zavedala kaj je bil namen tega vprašanja.
"Lahko bi me zbudil tudi na kakšen drug način, veš" sem malce nejevoljno rekla in odgrnila odejo.
Če me bojo v tej hiši zbujali na tak način, prisežem da bom izvedla nek kriminalski pobeg iz te norišnice.
Jack je pritisnjen ob steno, umiral od smeha in se držal za trebuh. Pa kaj ga boli kaj?
" ha-ha kako si ti smešen" sem rekla, ter zavila z očmi
" in prosim če ta trenutek svojo potrebno rit spokaš iz moje sobe, ker kolikor vem nekateri potrebujemo jutranjo rutino in potrebo po čistoči, za razliko od tebe".
Nasmešek mu je rahlo uplahnil, a vseeno ni ugasnil.
Odrinil se je od stene, mi zapeljivo pomežiknil in izginil na hodnik.
Zgroženo sem gledala v vrata, kod bi pričakovala, da se bo spet čudežno pojavil v sobi.
Zmajala sem z glavo in se odpravila v kopalnico.
Slekla sem svoja stara oblačila in si na rob bane vrgla sveža.
Stopila sem pod tuš in mlačna voda je tekla po mojem telesu.
Krčne mišice so se mi sprostile in glavo sem nagnila nazaj, v užitku ki me je objel.
Po parih minutah sem že oblečena stala pred ogledalom in poskušala okrotiti svoje dolge lase. Bili so kot nekakšna griva in priznam zgledala sem malce čudno.
Končno sem si uspela narediti figo, če temu sploh lahko rečem tako.
Skomignila sem z rameni in se odpravila v kuhinjo.
Po celem pritljičju je dišalo po palačinkah in javorjevem sirupu, ki sem ga tako oboževala.
Z nasmeškom na obrazu sem se vsedla za mizo in prekrižala roke.
" Tako torej. Dober tek!" je vzkliknil moj nov..ee..očim, takoj ko je krožnik poln palačink bil na mizi in hlastno pograbil prvo.
Nisem ravno zaostala in v nekaj minutah je palačink že zmanjkalo.
" Kako se ti je zdel zajtrk, ljubica?" me je prijazno vprašala Maura in trije pari oči so se zazrli vame.
" ....e... odlično je bilo" sem rekla in se prisiljeno nasmehnila.
V potrdilo je Jack le prikimal in še vedno zrl vame.
" Torej, jutri je nov šolski dan. Jack, ti bos svoji novi sestri jutri razkazal šolo in vse kar mora vedeti. Vsak dan se bosta v šolo peljala z avtobusom in to je vse kar vama imam za povedati. Torej uživajta!" je rekla Maura in nakazala da lahko vstanemo od mize.
Malce togo sem se premikala nazaj proti sobi, ko me je zmotil tisti nadležni glas.
" Sestrica! Počakaj! Nakaj ti morem povedati." je ves zadihan rekel Jack ko je pritekel do mene.
Pa kaj ta glista spet hoče?
~~~~~~~~~~~`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
<3
29. november 2014
Neeeeext
29. november 2014
Next.
29. november 2014
Neeeeeeeext
29. november 2014
Neexxttt
29. november 2014