u194417
u194417
Next
14. maj 2017
Next
14. maj 2017
u211472
u211472
Next +nova bralka+ full scary zgodba +še enkrat Next
14. maj 2017
u220684
u220684
Nexttt!!!!!!!!!
14. maj 2017
Next
14. maj 2017
Next!
Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,
14. maj 2017
u222241
u222241
Holja
••••°••°°•••°°••••••••••°•~•••~••••••••••••
Torej vsem ki ste napisali Next res fuull vam hvala
Komaj sem zaspala,res komaj...bilo me je zeloooo strah.Bla sem zlo lačna zato sem šla v kuhinjo po piškote..........njami!! .
Pojedla sem cel paket piškotov.
Potem pa šla na wc.....slišala sem TV!! Torej vsi spijo. Hotla sem kričat ampak nisem da ne bi zbudila vse zaslišala sem nekakšen pok. Takrat se je ugasnila televizija,in v trenutku so se tudi užgale vse luči. Prišla je Kaja in vprašala zakj sem vžgala vse luči.jst pa kot vedno rekla TO JE NAREDU DUH.Ona pa me je uprašala a je "duh" pojedel tudi paket keksov?!. Sram me je blo ahh.

NASLEDNJI DAN:
Vstala sem in šla v kopalnico si umit obraz zobe itd....Na steklu je pisalo itizvi glabizib. Kaj pa to pomeni? Takoj sem šla pogledat na prevajalnik.....in prevedlo je prekleta si.
TO JE TO ZA TA DEL,KMALU NADALJUJEM!!
Napiši Next!!!

Poglej tudi mojo novo temo
♡My Blog♡
https://www.igre123.com/forum/tema/my-blog/194334/1
15. maj 2017
u222241
u222241
u223932
u223932
Next
15. maj 2017
u222172
u222172
Next
15. maj 2017
u220684
u220684
Next Next Next Next Next Next Next Next Next nex Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fulll scary zgodba!!
Next Next Next Next Next!
15. maj 2017
u211472
u211472
Next prosim
15. maj 2017
u175041
u175041
Next
15. maj 2017
u222241
u222241
Hojla, torej tukaj je naslednji del:
AAAAA.Ta duh stoposto želi da se mi zmeša!! Šla sem na zajtrk ...........imeli smo jace in .....slanino. NJAMI NJAMI. Šla sem domov in na postelji me je čakalo presenečenje.........hmm....odprla sem tisto veliko škatlo,v njem je bil velikanski rdeč medvedek,na njem je pisalo zopet prekleta si za vedno!! . Pokazala sem ga mami ampak je mislila da jo želim samo ustrašit.JOJJJ.šla sem v šoli.
15. maj 2017
u222241
u222241
OPROSTITE TA Next je zelo kratek .......ampak zdej grem k ortodontu za zobni aparat
15. maj 2017
u222172
u222172
Next
15. maj 2017
u211472
u211472
Next full scary zgodba
15. maj 2017
u194417
u194417
Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next
15. maj 2017
u220684
u220684
Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,nxt,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,nextNext, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next,Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next, Next
15. maj 2017
Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,Next,
15. maj 2017
u222241
u222241
Hwala za Nexte!!!
15. maj 2017
u222241
u222241
Kaj želite da zdej nadaljujem al jutr ob 14.00??
15. maj 2017
u222241
u222241
Hejla NARDILA SEM
TOP MODEL
Bi pogledali?;
http://www.igre123.com/forum/tema/my-top-model/194340/
16. maj 2017
u211472
u211472
Next
16. maj 2017
u222241
u222241
♡Little Kitty♡ http://www.igre123.com/forum/tema/my-top-model/194340/1 bi se prijavla?
16. maj 2017
u211472
u211472
oprosti ampak tekmujem že na toliko top modelih
16. maj 2017
u222241
u222241
oki nadaljujem
•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Šla sem v šolo,kjer so bili moji prijatelji Niko.....Neli ....Kaja in Žan.Šli smo v razred.....učili smo se zgodovino . Mi štirje pa smo se pogovarjali o duhu ki me straši.......saj so samo oni razumeli.Ko je pouk končal.......in je bilo konec šole (današnjega pouka).......smo šli v naše skrivališče.Tam smo se že od malega pogovarjali skrivnosti.......noben drug ni vedu za tako poimenovan Tkaznn.....tko smo ga poimenovali ker ...pač zarad naših začetnic.Pogovorjali smo se o tem.......prinesli smo vse pripomočke za klicanje duhov.Šli smo na pokopališče in bila je ura 18.00 ne tko pozno.....Prižgali smo sveče in .........te stvari ki jih rabiš nardit,kar pač piše na netu.Vse smo nardili....s prvič se ni zgodilo čisto nič potem..........
NADALJUJEM VSAJ Z 2 Nexti
16. maj 2017
u221306
u221306
Nexxtttt
16. maj 2017
u222241
u222241
še kakšen Next??
16. maj 2017
u211472
u211472