To je bilo za Mario pravi čudež. Napol mrtva Ellie se je počutila bolje, ko jo je mama obvila in tako naprej. Položila jo je v zibelko in sama pri sebi sklenila da ji bo kupila novo, čimprej ko se bo dalo. Namreč tudi denarja ni bilo več veliko. Jakob je zaradi pijanosti na delovnem mestu izgubil službo, zdaj pa ves denar doma zapije. Mogoče ima zaradi tega takšne izpade in se znaša nad Ellie, čeprav ga večkrat skupi tudi Maria.
Zdaj naj bi bil čas da Lucas pride domov, pa ga ni. Maria je zaskrbljena, vendar še vedno vesela zaradi Ellie. Odšla je v kuhinjo in skuhala prijetno juhico zanjo. Nato jo je počasi nahranila. Ellie, ki je bila še vedno napol nezavestna, je bila vesela mamine bližine, ki je ni nikoli čutila. Ko se je najedla je lepo zaspala. Mogoče se je za trenutek počutila kot navaden otrok. Pa to zdaleč ni bila.
24. april 2011
u42341
u42341
next
24. april 2011
Ko je Jakob zvečer prišel domov, spet pijan, je bil Lucas že doma. Pijan se je vsedel za kuhinjsko mizo in poklical Luacsa k sebi. Iz kuhinje je nagnal Mario, ki je ravnokar kuhala večerjo. Nejevoljna je odšla ven, saj se ji bo vse zasmodilo. Odšla pa je k Ellie. Ta je bila budna. MAlce se je pogovarjala z njo in ji govorila:" Saj bo ljubica. Ne morem ti obljubiti da bo vse v redu, ker bi se ti zlagala. slej ko prej bom nabrala dovolj denarja in odšla bom od tod. S tabo. Rada te imam." Nato je odšla. Ellie je v sebi premlevala vse besede, pa je razumela samo "rada te imam".
Medtem pa je se je Jakob na veliko pogovarjal s Lucasom. Spraševal ga je o odsotnosti od pouka. Lucas ni nič odgovarjal. Ko je Jakobu že presedalo ja vstal in Lucasu pritisnil močno zaušnico. Lucas se je močno zresnil in s svojim smešnim obrazom le odprl usta. Rekel je:" Oče, ne jezi se name. Ničesar nisem delal!" Jakob mu ni verjel. Pritisnil mu je še eno zaušnico. Pa še eno. Pa še eno. Vmes se je stisnila Maria, ki je Jakoba hotela ustaviti. Vendar si je še ona prislužila zaušnico. Lucasu so tokrat po licih začele teči debele solze:" Oče nikar! Ne tepi mame! Jaz si zaslužim biti tepen! Oče storil sem nekaj hudega!"
24. april 2011
u42341
u42341
next
24. april 2011
Jakobove oči so se spremenile v steklo. S največjim prezirom so pogledale LuCasa in ta je vedel da mora povedati."Kako naj povem...? Nočem da bi me narobe razumel, vendar.. učiteljici sem povedal da imaš ti Ellie zaprto in vse kar delaš z njo. Poklicala je socialno delavko in ta bo čez teden dni prišla k nam. Učiteljica mi je rekla, da moram drug dan obvezno priti v šolo da se resneje pogovorim s socialno delavko.. in zato nisem šel v šolo."
Oče se je ob sinovih besedah sesedel na tla. Je to pomenilo konec?
Ne... ni pretepel Lucasa. Niti Marie. Pač pa je takoj odvihral k Ellie v sobo. Videl je da je bila povita in oskrbljena, čeprav je pričakoval groznejši prizor, se je počutil olajšano. Zahvalil se je Marii. Takoj je odšel v trgvoino. Nakupil ustrezno pohištvo za lepo otroško sobo. Črna soba je dobila pridih otroške radosti. Sveže pobarvana in s lepim pohištvom, z nepolepljenim oknom je bila videti kot iz kataloga. Čeprav je bila Ellie povita, je bil vidno zadovoljen. Kupil ji je tudi večjo posteljico. Za vse to ni porabil veliko denarja, saj je večino dal na obroke. Vse je bilo pripravljeno za prihod socialne delavke. Do takrat je Lucas pridno hodil v šolo, Ellie pa je veselo skakljala naokoli kot da se nikoli ni nič zgodilo. Lahko bi rekli da bi bili takšna družina če Jakobova mati nebi umrla.
24. april 2011
u42341
u42341
next
24. april 2011
Mal nucam oddiha,da si osvežim domišlijo :"D
24. april 2011
u42341
u42341
ne takoj
24. april 2011
Neext ful dobr
24. april 2011
Haai... lubica.. < 3
Ful mi je ušeč tvoja zgodba... am paač... študferu sem. če je mogoč še kaka šansa da bi lba midva kdej skup?
Sori kr ti tu pišem sam paač zasebna sporočila me zajebavajo kr jih mam preveč -.-"
24. april 2011
Nejc... poklič me na telefon pa se boma tam zmenla!

-netimenlubica^^
24. april 2011
Next! Ful dobr pišš!
24. april 2011
Ja ok.. te pokličem zaj

-ševednsitksitnakosiblakosmablaskup :3
24. april 2011
Ok (:

-nepanism!

Euč zdej me on pokliče pol mam večerjo pa umit se grem tko da bom pol nextala Tenkju :3
24. april 2011
Okii! Ja on je tko smešn...
24. april 2011
u46040
u46040
lepo pišeš, samo malo žalostno je... next prosim!
24. april 2011
next!
24. april 2011
u42341
u42341
next
24. april 2011
Nextam zdele..
Eučč: kdo je smešn?
Nuši03:Ja paačč.. men ful ni useeno za nasilje nad otroci zato pač ne pišem nič olepšalno.. to se res dogaja..
24. april 2011
u42341
u42341
no next
24. april 2011
cяeme.bumble: Ja tvoj biuši fant mi je smešn...
Kdaj boš nextala??
24. april 2011
EmmaGillbert ne bodi sitna no -.-
Ni bivši več :"D
Kakorkoli zdele sm pisala neki pr the best story zdej pa bom tu
24. april 2011
Ellijine rane so se še videle, vendar vsaj ni bila obvezana. Jakob si je moral izmisliti zakaj je takšna. Ni vedel kaj bo rekel.
Lucas se je počutil kot najhujši zločinec in izdajalec. Očetov prezir in sovražnost ga je samo utesnjevala in potrjevala njegove občutke.
Minevali so dnevi in s tem je prišel tudi dan ko jih je obiskala socialna delavka.
Pred njihovo hišo se je ustavil velik črn avto znamke BMW. Iz njega je stopila uglajena gospa nižje rasti. Imela je kratke rdeče skodrane lase in na glavo je imela posajen rdeč klobuk. Nosila je rdeč kostum. V rokah je držala par papirjev in map. Zelo uglajeno in v visokih petah je šla do vrat in uradno pozvonila. Jakob je nasmejanega obraza šel odpret vrata. Gospa se je predstavila in vstopila. Gospa McRotter. Razgledala se je po pospravljeni hiši in bila je vidno presenečena. To ni bilo nič podobno stanju, ki ji ga je opisala učiteljica po opisu Lucasa. Zato si je vzela čas in vsako sobo posebej natanko pregledala, da nebi česa izpustila. Odšla je tudi v Ellijino sobo. Njena soba ji je bila zelo všeč. Ni si pa znala razložiti Ellijinih ran in prask. Jakob jo je pomiril in sproščeno rekel:" Ah, ne skrbite. To ni nič resnejšega. Pred kratkim je doživela prometno nesrečo. Vozila se je z mano v avtu ko se je naenkrat en avto zabil v stran, kjer je sedela ona. Na srečo jo je lepo odnesla. Pa tudi jaz." Vse to je potrdil z iskrenim nasmeškom.
Lahko bi prejel nagrado za najboljšega igralca!
Gospa McRotter ga je začudeno pogledala in odšla proti Ellie. Malce se je poigrala z njo in videla da ji je všeč. Jakob je pri sebi upal da nebo črhnila niti besede! Čeprav ne zna govoriti je imel v sebi strah. Stiskal je pesti in se potil,vendar tega gospa McRotter ni opazila.
Po vsem tem se je gospa pogovorila še z Lucasom, ki je očetove besede potrdil. Nato se je g. McRotter posvetila še očetu in ga vprašala zakaj naj bi si Lucas namislil, da on pretepa njegovo sestro. Jakob pa je njen sum potisnil v kot, ko ji jepovedal da je umsko zaostal.
24. april 2011
Jz grem SIT glejat
24. april 2011
Next!! Ja vem da ni več biuši...
24. april 2011
u46040
u46040
next
25. april 2011
u37790
u37790
nextnextnextnexntenxtnext