Next
16. avgust 2017
Next
super, še ena zgodbica
mislim da bo res dobra
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
Next posvečam NirvanaBlack

Bila sem razočarana, vendar tega nisem pokazala. Dobro sem znala prekriti svoja čustva. Nenazadnje sem bila trdno odločena, da se ne bom predala. Čeprav je imel punco, je bila samo in izključno punca. Ni bila žena. Imela sem kanček upanja, da ga bom le spravila v svoje mreže. Vem. Včasih sem bila prasica. In mi je bilo popolnoma vseeno, če sem šla preko trupel le zato, da bi prišla do svojega cilja.
“Sva se že spoznali,” sem pripomnila.
Nikki je veselo pokimala. Moj bog. Popolnoma drugačna osebnost. Spraševala sem se, če je mogoče bila na drogah.
“No, potem bi pa predlagal, da gremo na pijačo,” je dejal Ian. “Za danes smo končali. Minea pa se bo verjetno dolgočasila v hotelu.”
“Z veseljem,” sem prikimala. Nenazadnje bom bila v njegovi družbi, čeprav bo zraven njegov privesek.
Obraz njegove punce se je nemudoma spremenil v besen pogled namenjen meni. Zdelo se mi je, da je nekaj narobe, čeprav nisem bila prepričana.
“Oh, Ian ... Si pozabil, da se dobim z modnim kreatorjem?” je vprašala Iana in se postavila tako, da me je zakrila s svojo postavo. Pogoltnila sem nekaj sočnih besed, ki sem jih imela na jeziku. Očitno se res boji, da ji bo kdo prevzel Iana.
“Mhm, ja,” je nejevoljno odvrnil. “Lahko greš vseeno, Nikki. Midva pa greva na pijačo. Upam, da razumeš, da se gre za posel.”
Posel, posel ... V postelji?!
“Ian!” je zacepetala kot razvajen otrok.
“Oprosti, Nikki, Minea je moj gost,” je dejal. “Obljubim ti, da bom ob devetih doma,” je hitro dodal, saj se je obema zdelo, da se bo sedaj sprožil vihar. Bilo mi je vseeno. Šla bom z njim na pijačo in dvomim, da bo do devetih doma. Vsaj, kar se mene tiče, lahko gre nazaj k njej tudi ob enih zjutraj. Vseeno mi je bilo.
“No, prav,” je nejevoljno zamrmrala.
Opazovala sem, kako ga je poljubila. Dobesedno na bruhanje mi je šlo. Zdelo se mi je, da se namerno vesi po njemu, da bi mene naredila ljubosumno. Saj sem bila ljubosumna, vendar ne spet toliko, da bi naredila sceno. Iskreno povedano, Ian je bil prehud moški zanjo. Ona pa je bila neke povprečne lepote in dvomila sem, da je njegova prava ljubezen. Odločila sem se, da bom malo pobrskala za njim, ko bom imela nekaj prostih minut.
“Greva?” me je vprašal Ian, ko je Nikki odšla. Pogledala sem svoja oblačila. Morala bi se preobleči v svoje obleke.
“Morala bi se preobleči,” sem odvrnila.
Pokimal je.
“Počakal te bom pred vhodom,” je dejal.
Prikimala sem in se odpravila v garderobo. Med preoblačenjem sem divje razmišljala, kako bi ga lahko spravila v posteljo. Ni se mi zdel tisti tip moškega, ki skače iz postelje v posteljo. Kljub temu pa sem imela nekaj trikov, ki bi pri njem lahko vžgali. Pa sem bila dovolj pogumna, da jih izvedem? Pojma nisem imela.
Slišala sem trkanje.
“Ja?” sem zaklicala.
Odprla so se vrata. Bil je Ian.
Hitro sem potegnila obleko gor. Oh, ja, včasih sem bila prava Devica Marija. Včasih pa navadna prostaška hijena.
“Oprosti,” je zamrmral.
“Se nisva zmenila ...”
“Ja, vem,” je hitro zagrabil temo. “Pozabil sem ...” Zmedeno me je premeril. “Pozabil sem ti omeniti, da te čakam pred stranskim vhodom.”
Pokimala sem.
“Saj je vseeno,” sem dejala. “Sem že.”
Ja, bila sem oblečena. Očitno pa ga je motila moja obleka, ki je bila precej kratka. Nič ne de. Bo vsaj presodil, če so mu všeč moje noge ali ne.

____________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
u225357
u225357
Next
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
u225419
u225419
Next
16. avgust 2017
u223614
u223614
am a nisi dala en napacen Next?
Next
nova bralka tele zgodbice sm and i looooveeee it (:
16. avgust 2017
sranje. pozabila dati pravi Next... dala sem tistega, ki sem ga spisala sedaj...
16. avgust 2017
PUNCE, SE OPRAVIČUJEM!
Dala sem napačen Next. Bila sem v paniki, da nimam spisanega nexta in pri tem pozabila, da še ni srečala Iana. Tako, da prosim vas, da preberete še enkrat pravega. Še enkrat se opravičujem in ne me kamenjat!

Next posvečam NirvanaBlack

Nisem vedela, zakaj, vendar mi je šla na živce. Pospremila me je do garderobe in govorila nekaj v tri dni. No, ja ... Zdolgočaseno sem ji sledila in razmišljala o tem, kdaj bom spoznala tistega igralca. Mogoče pa ga bom uspela zapeljati. Mogoče. Vse bi naredila, da bi se prikupila in pokasirala še več denarja in mogoče ... Dobila še kaj drugega.
Snemanje je bilo drugačno. Uživala sem. Prvič, po dolgem času, se nisem pretvarjala, da sem vesela, saj so me živali navdušile. Vse je potekalo popolnoma sproščeno. Kasneje smo se tudi premestili ven, kjer sem si vzela nekaj minut pavze, da sem si privoščila cigareto. Ko sem videla Nikki, sem se obrnila in se zapletla v pogovor z dekletom, ki je pripeljala ogromnega psa s seboj. Le ta se je takoj vrgel name in me pričel oblizovati.
“Vidim, da je tudi njemu všeč,” sem nenadoma zaslišala moški glas za seboj. Pobožala sem psa in se vzravnala. Počasi sem se obrnila.
Če ne bi igrala ledeno boginjo, bi mi čeljust treščila na tla. Kakšen tip! Črne lase, modre oči, popolna postava in njegov nasmeh ... Mi je pognal kri po žilah. Če bi bila sama, bi verjetno skočila nanj, tako pa sem se zadržala. Vsekor je bilo preveč ljudi okoli naju, da bi si lahko privoščila kaj takšnega. Moje misli so se pognale na delo.
“Minea,” sem se mu nasmehnila in ponudila roko.
“Ian,” jo je z nasmeškom sprejel. Imela sem občutek, da sem mu všeč, vendar raje nisem izzivala usode. “Verjetno pa ste me že prepoznali.”
Prepoznali.
“Kako?” sem bila začudena.
Namrščil se je.
“Organizacija ISF je moja,” mi je pojasnil.
No, pa sem končno spoznala tega igralca. Ian. Bil je prekleto seksi. Upala pa sem tudi, da je samski, čeprav ne bi dala roke v ogenj.
“Ne preverjam delodajalce,” sem se nasmehnila v odgovor in vrgla svoje dolge lase nazaj. “Bolj mi je pomembno, da je delo pošteno plačano.”
“Saj tudi bo,” mi je zagotovil.
Nekaj trenutkov sva bila oba tiho.
“Me veseli, da ste sprejeli ponudbo,” je prekinil tišino. “Ko so mi pokazali vašo fotografijo, sem se nemudoma odločil za vas.”
To pa je bilo presenečenje. Imela sem kanček upanja, da se bo med nama karkoli zgodilo. Bila bi presrečna.
“Laskate mi,” sem se nasmehnila.
“Niti najmanj,” je odvrnil. “Bolj pomembno je, da ljudem pade v oči ženska, ki je privlačna. Na žalost tako poteka marketing. Vsak moški bo kupil avtomobil, če bo v reklami bila lepa ženska. Dandanes je normalno, da z lepoto oglašujemo.”
Nisem vedela, kaj naj bi si mislila. Zdel pa se mi je nekoliko drugačen od drugih moških. Bolj ... Realen.
Še dobro, da v tistem trenutku ni bral mojih misli, saj me je tako privlačil, da bi najraje zares planila nanj.
Že sem hotela nekaj reči, ko je k nama pristopila Nikki. Pa kaj se ta mora vedno pojaviti takrat, ko ne rabi?
Na moje presenečenje se je smehljala.
“Oh, Ian, si že spoznal Mineo,” je sladko rekla.
O bog, kakšna osladnost.
“Ja. Zdi se mi, da sem dobro izbral,” se ji je nasmehnil. V tistem trenutku me je prevzelo ljubosumje. Gledal jo je ... S tistim pogledom. In v naslednjem trenutku jo je objel okoli pasu. “Minea, to je moja punca, Nikki.”
Saj bi lahko vedela, da NI samski.
Bila sem razočarana, vendar tega nisem pokazala. Dobro sem znala prekriti svoja čustva. Nenazadnje sem bila trdno odločena, da se ne bom predala. Čeprav je imel punco, je bila samo in izključno punca. Ni bila žena. Imela sem kanček upanja, da ga bom le spravila v svoje mreže. Vem. Včasih sem bila prasica. In mi je bilo popolnoma vseeno, če sem šla preko trupel le zato, da bi prišla do svojega cilja.
“Sva se že spoznali,” sem pripomnila.
Nikki je veselo pokimala. Moj bog. Popolnoma drugačna osebnost. Spraševala sem se, če je mogoče bila na drogah.
“No, potem bi pa predlagal, da gremo na pijačo,” je dejal Ian. “Za danes smo končali. Minea pa se bo verjetno dolgočasila v hotelu.”
“Z veseljem,” sem prikimala. Nenazadnje bom bila v njegovi družbi, čeprav bo zraven njegov privesek.
Obraz njegove punce se je nemudoma spremenil v besen pogled namenjen meni. Zdelo se mi je, da je nekaj narobe, čeprav nisem bila prepričana.
“Oh, Ian ... Si pozabil, da se dobim z modnim kreatorjem?” je vprašala Iana in se postavila tako, da me je zakrila s svojo postavo. Pogoltnila sem nekaj sočnih besed, ki sem jih imela na jeziku. Očitno se res boji, da ji bo kdo prevzel Iana.
“Mhm, ja,” je nejevoljno odvrnil. “Lahko greš vseeno, Nikki. Midva pa greva na pijačo. Upam, da razumeš, da se gre za posel.”
Posel, posel ... V postelji?!
“Ian!” je zacepetala kot razvajen otrok.
“Oprosti, Nikki, Minea je moj gost,” je dejal. “Obljubim ti, da bom ob devetih doma,” je hitro dodal, saj se je obema zdelo, da se bo sedaj sprožil vihar. Bilo mi je vseeno. Šla bom z njim na pijačo in dvomim, da bo do devetih doma. Vsaj, kar se mene tiče, lahko gre nazaj k njej tudi ob enih zjutraj. Vseeno mi je bilo.
“No, prav,” je nejevoljno zamrmrala.
Opazovala sem, kako ga je poljubila. Dobesedno na bruhanje mi je šlo. Zdelo se mi je, da se namerno vesi po njemu, da bi mene naredila ljubosumno. Saj sem bila ljubosumna, vendar ne spet toliko, da bi naredila sceno. Iskreno povedano, Ian je bil prehud moški zanjo. Ona pa je bila neke povprečne lepote in dvomila sem, da je njegova prava ljubezen. Odločila sem se, da bom malo pobrskala za njim, ko bom imela nekaj prostih minut.
“Greva?” me je vprašal Ian, ko je Nikki odšla. Pogledala sem svoja oblačila. Morala bi se preobleči v svoje obleke.
“Morala bi se preobleči,” sem odvrnila.
Pokimal je.
“Počakal te bom pred vhodom,” je dejal.
Prikimala sem in se odpravila v garderobo. Med preoblačenjem sem divje razmišljala, kako bi ga lahko spravila v posteljo. Ni se mi zdel tisti tip moškega, ki skače iz postelje v posteljo. Kljub temu pa sem imela nekaj trikov, ki bi pri njem lahko vžgali. Pa sem bila dovolj pogumna, da jih izvedem? Pojma nisem imela.
Slišala sem trkanje.
“Ja?” sem zaklicala.
Odprla so se vrata. Bil je Ian.
Hitro sem potegnila obleko gor. Oh, ja, včasih sem bila prava Devica Marija. Včasih pa navadna prostaška hijena.
“Oprosti,” je zamrmral.
“Se nisva zmenila ...”
“Ja, vem,” je hitro zagrabil temo. “Pozabil sem ...” Zmedeno me je premeril. “Pozabil sem ti omeniti, da te čakam pred stranskim vhodom.”
Pokimala sem.
“Saj je vseeno,” sem dejala. “Sem že.”
Ja, bila sem oblečena. Očitno pa ga je motila moja obleka, ki je bila precej kratka. Nič ne de. Bo vsaj presodil, če so mu všeč moje noge ali ne.

___________________________________________________________________________________________

mnenja, teorije?
16. avgust 2017
Next!
nič hudega
mm bo vsaj presodil, če so mu všeč moje noge ali ne
16. avgust 2017
no, ja, meni je hudo... ker ne vem, če bodo vse prebrale...
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
hvala vsem sedmim. se kaksen Next?
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
Next
16. avgust 2017
Next