02. marec 2013
A bo ju3 plisssssss prosim
02. marec 2013
u114563
u114563
;(
02. marec 2013
Neeeeeext nexxt prosim
02. marec 2013
u103092
u103092
Joj ne nok smkr žalostna :'(
Bo ju3?
02. marec 2013
jokam...
ko bi vsaj razumela anglesko(mojq anglescina je za enko)
upam da bo vsaj jutri
02. marec 2013
u8707
u8707
Probala bom dons kej napisat, ampak morm prej Loved you first nextat potem pa pride na vrsto dark
1000% bo jutr potem pa kakšen teden nebo nič ker sm v Angliji..
02. marec 2013
oki
02. marec 2013
u103092
u103092
To to to to to to to ja ja ja ja ja še tisto boš nextala eto TOP SHIT *_____*
Jaaa, joj kok te bom pogrešala :* Uživi še zame <3
02. marec 2013
next
02. marec 2013
Fanj se imej v Angliji, uživi
02. marec 2013
u107408
u107408
Neeeeeeeext!!
U anglijo greš?? Srečka!!
Fajn se mej (:
02. marec 2013
Okej supr. In fajn se mej v Angliji in uzivej
03. marec 2013
Neeeeekšt.!omg to je reeeees najboljša sotri eveer!*ww*
Čiim prej in upam, da uživaaš!(;
03. marec 2013
Next.!
03. marec 2013
u106935
u106935
Enjoy in England :'DD
03. marec 2013
neeeeext! in uživj u Anglij xx
03. marec 2013
u8707
u8707
Eto punce tuki je nou del in hvala za vaše želje, bom misla na vs ko bom hodila po Lonodnu

*have fun*

Naslednji dan.
»Hecaš se kajne?«je šokirano rekla Zoe.
»Ko bi se vsaj.«
Glavo sem naslonila v svoje dlani in globoko vdihnila. Vzdignila sem glavo in obe dekleti sta strmeli vame. Lucy je sedela na mojem stolu in videti je bila, kot da globoko razmišlja.
»Torej, kaj boš storila sedaj?« je vprašala Zoe.
Zoe je sedela poleg mene na postelji, z hrbtom sva bili naslonjeni na steno.
»Nič ne morem storiti, ve kje živim.«
Nenadoma so se vrata moje sobe odprla in v sobo je zasopihano vstopila Charlotte. Začela si se odvezovati vezalke na čevljih, preden jih je sezula. Njene roke so odmaknile lase z njenega obraza, ki so ji med tem padli naprej.
»Oprostite, ker sem pozna. Kaj sem zamudila?«
Njeno torbico je položila na tla, preden se je usedla na posteljo in prekrižala noge. Pogledala je naravnost vame, a je Lucy začela govoriti, še preden me je lahko kaj vprašala.
»Bo zasleduje zalo privlačen, a nevaren fant, sledil si je domov, videl jo je v spodnjem perilu, naslednji dan se je prikazal v njeni kuhinji in sedaj je najboljši prijatelj z njeno mami.« so letele besede iz Lucynih ust.
Charlottine oči so izbuljeno gledale vame. Nato pa je pogledala v Zoe in Lucy.
»Aja in danes gre z njim na zmenek« je Lucy končala.
»K-Kaj?«
Njena glava je odkimavala, med tem ko je razmišljala o vsem kar ji je povedala Lucy. Za trenutek je nastala tišina.
»Harry ti je sledil domov? Vedela sem, da bi morale ostati s teboj« je rekla Charlotte in prekrižala roke.
»Mu ne moreš reči ne?« me je vprašala Zoe.
»Ampak sedaj ve kje živim, in mami misli, da nekaj najboljšega kar se mi je sploh zgodilo. Morala bi jo slišati včeraj, bila je tako vesela. In mimo grede vemo po čem slavi, nočem, da se komu kaj zgodi.«
Lucy je ob mojih besedah vstala iz stola in pogledala vame.
»Kaj pa če se tebi kaj zgodi?« je tiho rekla.
Z dlanmi sem si prekrila oči in si zaželela, da Harrya nikoli nebi spoznala. Sploh ne more biti slabše, kot je. Moje misli so bile čisto zmedene, še vedno nisem vedela kam me bo odpeljal na »zmenek«. »Zmenek« sem izgovorila z tegobo, ker večera nisem želela preživeti v njegovi družbi, zanj pa je bila to odlična možnost, da me zopet začne osvajati. Glavo sem naslonila na Zojino ramo in ona me je objela k sebi.
»Vse bo vredu« me je skušala pomiriti.
Ampak nekaj v njenem glasu mi je dalo misliti, da ni prepričana v svoje lastne besede.
Ležala sem na postelji in gledala slike na Tumblrju. Val skrbi me je zasul, ko sem pogledala na uro zraven mize. Ne manjka veliko, ko bom zopet srečala Harrya. Moji prsti so šli živčno skozi moje lase, ki so bili še vedno mokri.
»Bo?« sem zaslišala mamin glas pred vrati.
»Pridi noter.«
Odprla je vrata, na obrazu se ji je prikazal nasmeh, ko me je videla ležati na postelji.
»Zakaj še nisi oblečena? Harry bo kmalu tukaj.«
Hotela sem zaviti z očmi, ko bi vsaj vedela kakšen je Harry v resnici. Odšla je k moji omari, a sem jo hitro ustavila.
»Mami sama lahko« sem rekla.
»Ne vzemi si preveč časa.«
Ko je zaprla vrata sem se ulegla nazaj na posteljo. Po tihem sem zaklela. Moja glava se je v trenutku obrnila, ko sem zaslišala vibriranje telefona. Vzela sem ga v roke in odprla sporočilo.
Od: Harry
Odpeljal te bom na večerjo. Obleci nekaj lepega. H x
Nisem odpisala, telefon sem vrgla na posteljo in odprla omaro. Iz omare sem vzela top, ki je bolj eleganten kot seksi. Hotela sem sleči majico, a sem pogledala k oknu. Odšla sem do okna in zagrnila zavese. Hitro sem slekla majico in si oblekla top. Majico sem vrgla na tla in se poskušala stlači v ozke kavbojke.
Moji lasje so bili počesani naprej, ko sem se pogledala v ogledalo. Nanesla sem malo ličil, moje trepalnice so izgledale daljše in temnejše. Nanesla sem nežen lip glos in si z rdečilom nežno namazala ličnice. Globoko sem zajela zrak, ki pa se je na koncu slišal kot vdih.
»Hudiča.«
Poskočila sem, ko sem zaslišala zopet vibriranje telefona. Začutila sem kepo v grlu, ko sem prijela telefon v roke. Ampak na srečo je bilo sporočilo od Lucy.
Od: Lucy
Bodi pazljiva, punce in jaz mislimo nate. Xx
Na obrazu se mi je prikazal nasmeh, saj sem vedela, da so punce vedno z mano ko jih potrebujem. Telefon sem položila v torbico, skupaj z ključi in ostalimi stvarmi. Moje oči so zopet pogledale na uro. Harry bo tukaj v manj kot 10 minutah, srce mi je tako hitro bilo, da sem ga čutila v grlu. Sovražim ga.
Moje oči so se dvignile, ko sem zaslišala zvok avtomobila. Odšla sem k oknu in pogledala skozenj. Harry je izstopil iz avta in za sabo zaprl vrata. Iz omare sem vzela jakno in nisem se zmenila za obešalnik, ki je padel na tla. Obula sem si čevlje in odšla k vratom moje sobe. Prej ko bo konec, bolje bo.
»Bo! Harry je tukaj.«
»Vredu!« sem zavpila nazaj.
Nisem hotela biti nesramna, ampak resnično bila sem živčna. Nejevoljno sem odšla po stopnicah v dnevno sobo, kjer je bila mami.
»Čudovito izgledaš.« se je nasmehnila.
»Hvala mami.«
Obe najini glavi sta se obrnili k vratom , ko sva zaslišali trkanje. Nežno me je poljubila, nato pa mi je nakazala naj grem k vratom. Obrnila sem glavo in videla, da je izginila. Pustila me je samo na hodniku. Globoko sem vzdihnila, poskušala sem se zbrati. Ampak ni nič pomagalo. Moja tresoča roka je prijela kljuko vrat. Odprla sem vrata in pred mano je stal Harry, z nasmehom na obrazu.
»Pozdravljena, lepotička.«
03. marec 2013
neeeeeeeeext
03. marec 2013
Nexxxttt
03. marec 2013
nexttttttttttt
03. marec 2013
u103092
u103092
JST TE LJUBIM, NEXTALA SI JOJ JOJ JOJ I LOVE YOUU <3
Sori za izpad