u8707
u8707
Da
01. marec 2013
u117381
u117381
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES
01. marec 2013
Yessssss
01. marec 2013
Jeej!x"D:3
01. marec 2013
neexxtt
01. marec 2013
ne veš kok sem srečna
mislila sem da bom umrla
01. marec 2013
u122991
u122991
jeej <33
01. marec 2013
u114563
u114563
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees.!! *o*
01. marec 2013
u8707
u8707
Eto punce nou del

*have fun*

Izstopila sem iz taksija in taksistu plačala za prevoz. Prijatelji so mi pomahali, ko sem počasi hodila proti vhodnim vratom. Dobesedno so me začeli zasliševati kaj se je zgodilo z Harryem. Še vedno sem bila šokirana, zaradi vsega kar se je zgodilo.
Ko sem vstopila v svojo sobo sem se preoblekla in obleke vrgla v pralni stroj. Hitro sem počesala svoje temne lase, medtem ko sem opazovala znamenje, ki ga je pustil Harry. Počasi sem se preoblekla v pižamo. Zaspano sem prižgala luč in v roke vzela zobno ščetko. Lase sem si popravila na levo stran mojega vratu in si začela umivati zobe. Izpustila sem zobno ščetko, ki je padla naravnost v umivalnik, ko sem zagledala vijolično-rdeč madež na vratu. Z prsti sem se nežno dotaknila madeža. Zaznamoval me je. Stresla sem se ob misli na njegove mehke ustnice na mojem vratu. Njegove besede »zdaj si moja« so odmevale v moji glavi. Poskušala sem pozabiti na Harrya in si zopet začela umivati zobe.
Končno sem bila pripravljena za v posteljo. Obrnila sem se, ko sem zaslišala vibriranje mojega telefona. Telefon sem vzela iz omarice in pogledala v ekran. Dobila sem Harryevo sporočilo. Moje srce je začelo hitreje biti, ko sem odprla sporočilo.
»Mogoče bi bilo drugič bolje, da zagrneš zavese preden se slečeš. Hvala za predstavo, H x«
Vstala sem iz postelje in se odpravila k oknu. Pogledala sem skozi okno in pogled mi je obstal na črni figuri, ki je stala na drugi strani ceste. Spreletel me je strah. Harry je bil naslonjen ob svoj avto, njegove roke so bile prekrižane na njegovih močnih prsih. Čeprav je bilo temno sem lahko videla njegov aroganten nasmeh na obrazu. Počasi se je premaknil in se usedel v avto. Še preden sem dojela kaj se je ravnokar zgodilo je avto izginil iz ulice.
»V kaj sem se spustila.«
»Dobro jutro, Bo«
Je zaklicala mama, ko me e zaslišala hoditi po stopnicah. Med tem ko sem hodila po stopnicah sem se pogledala v ogledalo, ki je viselo na steni. Pogled mi je obstal, ko sem se spomnila na Harryev madež. Z lasmi sem si prekriva vrat. Ko sem bila prepričana, da se madeža ne vidi sem se odpravila v kuhinjo.
»Dobro jutro, M..«
Obstala sem ko sem ob mizi zagledala znane temne kodre. To ne more biti resnično. Ko mu je mami za trenutek pokazala hrbet je izkoristil trenutek in me premeril. Počutila sem se samozavestno, ko so njegove oči zrle v moje telo.
»O Bo, tale prečudovit fant je stal pred našimi vrati, zato sem ga povabila v hišo.«
Nasmeh se je razlezel na njegovem obrazu in na ličkih so se mu prikazale jamice.
»Živijo, Harry« sem ga pozdravila.
»Živijo tudi tebi, Bo« je pomežiknil.
»Mami, lahko za trenutek govoriva?« sem jo vprašala, skozi stisnjene zobe.
Prisiljeno sem se nasmehnila Harryju preden sva z mami odšli v hodnik. Ko sem bila prepričana, da naju ne more slišati sem začela govoriti.
»Zakaj si ga povabila v hišo?« sem jezno zašepetala.
»Rekel je , da je tvoj prijatelj. Prijazen deluje« je odvrnila.
»Mami, lahko bi bil morilec« sem jo oštela
»Seveda ni, Harry je prisrčen.«
Zavila sem z očmi, ko sem zaslišala te besede. Prepričana sem da je uporabil njegov čaroben šarm na moji mami. Začela sem premišljevati, kaj naj storim. Ne vem na koga sem bolj jezna, na Harrya ker je prišel v hišo nepovabljen ali na mami, ki ga je povabila v hišo.
»Pripravila sem zajtrk. Pridi«
Prijela me je za roko in me povlekla v kuhinjo, kjer je Harry še vedno nepremično sedel. Nasmehnil se je, ko sem se usedla poleg njega. Zadržala sem dih, ko sem začutila njegovo roko na mojih stegnih. Odmaknila sem njegovo roko, kar je povzročilo še večji nasmeh na njegovem obrazu. Imam slab občutek, da uživa kadar se mu uprem. Mami je bila z hrbtom obrnjena proti nama in se osredotočila samo na hrano.
»Mmmmm.« je Harry nežno zamomljal.
Sklonil se je k meni, a sem ga še preden je lahko prišel preblizu ustavila.
»Zakaj si tukaj?« sem zašepetala
»Hotel sem te videti« se je nasmejal.
Odmaknila sem se. Nisem marala da njegove oči iščejo moje. Iz nekega neznanega razloga se je pojavil nepovabljen. Ko se je z roko dotaknil mojega obraza sem se zdrznila in odmaknila.
»Hotel sem te vprašati, če bi šla jutri zvečer z mano ven.« je spregovoril.
Zmrazilo me je ko je izrekel te besede, ni bilo vprašanje. Moje oči so se zarosile, ko sem videla mamo kako naju z nasmehom opazuje.
»K-Kaj?« sem zajecljala.
»Oh, to bilo čudovito, kajne Bo?« je bleknila moja mami.
Harry je premaknil roko iz mojega obraza na moje koleno. Hotela sem protestirati, ko se je zopet oglasila moja mami.
»To bi ji bilo všeč.«
»Zakaj me nisi poklical? Zakaj si mogel priti sem?« sem ga vprašala zadržano.
»Zato ker bi rekla ne« je nežno zašepetal.
»Zakaj misliš, da si sedaj ne bom rekla ne?« sem rekla osorno.
Njegove oči so potovale do moje mami, ki je bila nekoliko razočarana ob misli, da bom rekla ne. Nikoli nisem bila priljubljena med fanti in vedela sem zakaj je bila tako navdušena nad Harryovim predlogom. Za njo bi se uresničile sanje, če bi njena hčerka odšla na zmenek z takšnim fantom kot je Harry. Zame pa je bila to največja nočna mora. Ni bilo vse zaradi ljubezenskih ugrizov, ampak tudi zato ker me je videl v spodnjem perilu in to samo v nekaj urah. In še hujše, bojim se ga. Še preden sem se zavedala kaj se dogaja, sta se moja mami in Harry zmenila kdaj pride Harry po mene.
»Sedaj pa moram iti. Hvala za palačinke gospa Ellis.«
»Lahko mi rečeš Heather.«
Zasmejal se je preden je vstal iz stola. Obsedela sem, ko se je sklonil k meni in me poljubil na lice.
»Bo, pospremi ga« me je mami spodbudila.
Vstala sem iz stola in odšla za njim. Kuhinjska vrata so se zaprla in sama sem ostala z Harryem na hodniku. Ni se obotavljal in potisnil me je ob steno. Moje oči so se v trenutku zaprle. Njegovo telo je približal mojemu in me ukleščil pod svoje telo. Obe moji roki sta bili ujeti v njegovi veliki dlani. Zasmejal se je, med tem ko sem ga jaz poskušala odriniti stran od sebe, ampak bil je premočan. Sklonil se je k meni.
»Nikar« sem ga prosila.
Harry je ignoriral moje besede in njegovi prsti so me nežno pogladili po licu. Moje dolge lase je premaknil stran iz mojih ramen in pogledal madež katerega je ustvaril prejšnji večer. Na obrazu se mu je prikazal nasmeh.
»Pristaja ti« je zašepetal na moje uho.
Trznila sem ko so se njegove ustnice dotaknile madeža na mojem vratu. Bil je previden, da se ni dotaknil premočno. Sprostila sem se ko se je odmaknil, saj sem upala da bo po tem odšel. Ampak na žalost se to ni zgodilo. Še vedno je stal blizu mene, njegovi konci kodrov so me nežno požgečkali, ko me je zopet poljubil na vrat.
»Lepo dišiš« je nežno rekel.
Igrivo, ne boleče je potisnil moje zapestje ob steno, ko so je svoje telo približal mojemu. Javknila sem ob močnem stiku, ko sem zaslišala njegov nizek stok. Moja glava je padla naprej na njegove rame, počutila sem se kot da me bodo noge vsak čas pustile na cedilu in se bom sesedla. Njegove prsi so se večale in manjšale z vsakim novim vdihom.
Preden sem prišla popolno k sebi me je Harry izpustil. Obrnila sem se k njemu, on pa je že stal pri vhodnih vratih.
»Se vidiva jutri zvečer, Bo.«
Pomežiknil mi je in izginil. V se mi je začelo vrteti, naslonila sem se ob steno in se sesedla na tla.
01. marec 2013
Keep going! This is awesome!! *___*

NEXT!!
01. marec 2013
nneeeeeexxxttttt
a lahko še en next danes??
01. marec 2013
Next
01. marec 2013
next
01. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeeeeeeeext
01. marec 2013
neeext it's awesome! <33
01. marec 2013
u114563
u114563
OMG. *_______________________________________________*

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT.<33
01. marec 2013
Neeeeeeeeeeeeeextt
01. marec 2013
če to ni the best zgodbica i ever read pol nevem kera je.
01. marec 2013
Omojbog neeeeext prosim..
01. marec 2013
še danes.plis????we're dying here
01. marec 2013
neeeeeeeeeeext
01. marec 2013
u111191
u111191
Holy crap ka je to dobro eeej
NEXT
01. marec 2013