u212052
u212052
Next
30. julij 2016
Calum5sos
Calum5sos
Next
Nova bralka
30. julij 2016
se opravičujem vsem, ker ni bilo tako dolgo nexta. Jutri bo. Sedaj, ko gre mož z malim na dopust, bom po cele dneve vaša in upam, da bom uspela nekaj zgodb končat. Hvala, ker berete in hvala za vašo potrpežljivost!
02. avgust 2016
Next
02. avgust 2016

SKY
Čudno sem se počutila.
Počasi sem dvignila glavo. Le s težavo sem se spominjala, kaj se je dogajalo prejšnje dneve. Luke je ... Črni Angel. Jaz naj bi bila reinkarnacija boginje Angelov.
Dvignila sem zvezek, v katerega sem pisala svoje pesmi. Hotela sem ga zapreti, ko sem nenadoma zagledala nekaj načečkanega z mojo pisavo:
'Mojo dušo bo našlo bitje, ki se mi sedaj gabi do obisti. Želelo me bo zopet ubiti. A ne bo mu uspelo. Padel bo na kolena in se uklonil dolgoletnim nagonom, ki mu jih vrsta vbija v glavo. To bitje bo povzročilo vojno med angeli obeh strani.'
Strmela sem v napisane besede in se spraševala, kaj se dogaja. Nikakor nisem napisala tega jaz. Ali pač? Pojma nisem imela.
Zavzdihnila sem in zaprla zvezek. Očitno je boginja v meni se igrala z menoj. No, ja ... Saj ni bilo toliko slabo, kot bi lahko bilo.

“Moral bi jo ubiti!” je zakričal Eros.
“NOČEM JE UBITI!” sem se zadrl, da se je streslo vse okoli naju. Nisem hotel ubiti Sky. Niti je nisem nameraval.
“Angeli nas bodo napadli!”
“Prosim?” sem bil presenečen.
“Pripravljajo se za napad, da ne bi ubili tvojo ljubljeno Sky!” je zakričal Eros in besno pričel hoditi naokoli. Bili smo na sestanku, saj so me poklicali nanj. Bil sem prepričan, da me bodo znova okarali. In še prav sem imel.
“Torej ne bom sodeloval z vami!” sem zakričal.
Obrnil sem se in odhitel. V naslednjem trenutku sem bil že na zemlji. Začutil sem neko novo energijo, neko svetlost. Na meni je bilo nekaj drugačnega.
Ozrl sem se in zagledal bela krila. Spremenila so se! Osuplo sem si nadel prstan, ko sem pristal na tleh, nato pa sem se odločil, da grem nemudoma do Sky. Ne bom dopustil, da se ji karkoli zgodi. Rešil jo bom. Saj jo ljubim.
“Sky!”
Našel sem jo v kavarni. Potegnil sem jo za seboj in presenečeno me je gledala, vendar se za to nisem zmenil. Moral sem se pogovoriti z njo.
“Kaj pa je, Luke?” me je vprašala, ko sva obstala na zelenici, kjer sva bila zadnjič. Vse dneve sva skoraj preživela skupaj. In pazil sem nanjo. Nisem poznal svoja globja čustva in nekoč jih tudi nisem hotel. Sedaj pa ... Je vse drugače.
Popolnoma drugače.
“Vojna bo,” sem dejal.
“Vojna?”
“Da, moram te rešiti,” sem odvrnil. Za hip je strmela v moje oči, nato pa me je poljubila. Nisem pričakoval poljuba. Začutil sem njene roke, ki so se ukvarjale z gumbi moje srajce. Ko sta se najini koži dotaknili, sem zastokal. Od užitka.

mnenja, teorije?
mislite, da se mu bo predala?
03. avgust 2016
nexttttttttt
mogoče ja, mogoče ne
03. avgust 2016
Mnenja, teorije?
03. avgust 2016
u193768
u193768
Upam
Neeeeeeeeeeeeeeext
03. avgust 2016
Calum5sos
Calum5sos
Next
03. avgust 2016
u210820
u210820
Next
04. avgust 2016
Se kakšen Next?
04. avgust 2016
Next
04. avgust 2016
Ja
Neeeeeext!
04. avgust 2016

V nekaj trenutkih sva bila slečena. Potisnil sem jo na mehko travo in prodrl vanjo. Zastokala je od užitka. Ujel sem njene ustnice in jo ponovno poljubil.
Užival sem.
Priznam.

Nisem pričakovala, da se bo to zgodilo. Nisem niti načrtovala. Ko pa sem izvedela za vojno ... Zdelo se mi je, da je to edina priložnost ... Da vojne ne bom preživela. In ravno zato sem se hotela ljubiti z njim. Samo z njim.
“Hočem, da se skriješ,” je nenadoma zamrmral.
Pogledala sem proti njemu.
“Da se skrijem? Zakaj?” sem vprašala.
“Ne želim, da te kdo ubije,” je tiho odvrnil.
Za hip sem se zastrmela vanj.
“Če bo vojna ... Se bom bojevala ob tebi,” je tiho rekla.
In v tistem trenutku je zagrmelo. Zagrmelo je tako močno, da so se stresla tla. Hitro sva planila pokonci in se pričela oblačiti.
“Začelo se je,” je odvrnil Luke. Že je hotel oditi, ko sem se ga oprijela. Grozeče sem ga pogledala. Nikamor ne gre.
“Nikamor ne greš,” sem dejala.
“Ampak ...”
“S teboj grem!” sem zakričala.
Luke je zavzdihnil, nato pa me je prijel in dvignil. Odstranil si je prstan, ki ga je imel na prstu, njegova krila so se prikazala. Bila sem osupla, ko sem zagledala bela krila namesto črnih. Zakaj so se spremenila? Nisem imela pojma.
“Kako to, da imaš bela krila?” sem vprašala.
Pogledal me je.
“Pojma nimam.”
In nato je odletel. Bila sem šokirana nad hitrostjo letenja, vendar sem uživala v tem. Ko sva končno prišla na vrh, v nek dvorec, me je spustil ob njem. Zagledala sem kopico Črnih angelov in Angelov svetlobe, ki so se bojevali.
“Bodi ob meni,” mi je zamrmral.

Prepričal sem se, da je Sky ob meni. Napadel sem Črne angele. Dovolj dolgo sem bil njihov suženj. Sedaj sem našel svetlost v sebi in nikakor se ji ne bom odrekel. Nikakor. Dovolj dolgo sem trpel, bil pod pritiskom ...
Angeli svetlobe smo zmagovali. Sky se je borila z nami, na svoj način. Vendar kljub temu pa ... Se mi je zdelo, da je boginja.
Boginja Angelov, ki smo jo ubili.
Nenadoma sem se iz oči v oči znašel z Erosom.
Vodja Črnih angelov je strmel vame. Očitno ni razumel, da je poražen. Stisnil sem zobe, hotel planiti nadenj, ko me je Sky ustavila.
“Ne, Luke,” je dejala.
Presenečeno sem jo pogledal.
“Ampak ... Naročil mi je ...”
Luke se je nejevoljno odmaknil. Zastrmela sem se v Erosa. Njegov pogled je bil prestrašen. O njem mi je pripovedoval Luke. Bil je vodja Črnih angelov, naročil je mojo smrt. Nisem se ga bala, saj je v meni bila ... Boginja.
“Boginja,” je Eros zamrmral.
“Nekoč si me ubil, kajne?” sem vprašala.
Pokimal je. Samo to.
“Sedaj bi lahko storila isto,” sem rekla. Dvignil je obrv. “Vendar ne bom. Ne bom, če boš pristal na moje pogoje.”
“Kakšne?” je vprašal.
Nasmehnila sem se.
“Ne vpletaj Angele več v vojno,” sem dejala. “Niti jaz nočem biti vpletena. Razumeš?” Pogledala sem proti Luku. “Pusti Luka na miru.”
Eros se je dvignil.
“Prav, Boginja,” je dejal. “Pustil vas bom na miru. Vendar ne želim, da se Angeli vpletajo v naša življenja. Velja?”
Le pokimala sem. Dosegla sem svoje ... Pogledala sem proti Luku, nato pa ga objela in nežno poljubila ...
KONEC

No, pa smo prišli do zadnjega nexta.. Vam je bilo všeč?
Prosila bi za mnenja.
04. avgust 2016
u210820
u210820
škoda da je že konc
04. avgust 2016
u193768
u193768
Sm hotla kr Next napisat
Pa ja, ful dobra zgodbica je bla! Škoda da je konec...
04. avgust 2016
Ja res je škoda, da je že konc! Prosim, a lahko še od te zgodbice napišeš nadaljevanje?
04. avgust 2016
Zlo dober konec... Mal pozen odgovor, ampak prej nisem bla aktivna...
23. avgust 2016
No welcome back
23. avgust 2016
Popolna zgodbica je bla <3
14. oktober 2016
super škoda,ko se ne nadaljuje več
17. junij 2017
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani