nism še prebrala ;c + avtorica te zgodbe se je ZBRISALA! O ve kdo maybe razlog, zakaj se je zbrisala in če se bo vrnila z drugim profilom kdj mogoče??? please, help me people ;33
ugh -.- zakaj vedno najboljši no??
13. april 2015
u180171
u180171
Ampak to se je glih zdele ?????? Se pred ene 10 min sem bla na njenem profilu, je komu kaj rekla?
13. april 2015
nwm, men nič! ;((
13. april 2015
u191901
u191901
shit, res se je zbrisala!
zakaj se vedno zbrišejo tisti, ki pišejo najboljše zgodbe???
upam da se vrne z novim profilom...
ful dobra zgodbica
upam da se jo bo dokončalo
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
14. april 2015
u191176
u191176
Next
14. april 2015
next
14. april 2015
nazaj je, sam drugim profilom Morrison ji je zdj ime ;d
14. april 2015
u191901
u191901
Super!
14. april 2015
u192505
u192505
yup, I'm here
16. april 2015
u191901
u191901
Perfect!
16. april 2015
u192505
u192505

»Torej, kam greva?« se pred mano postavi Alexander.
»Jaz grem na zahodno obalo, zate pa ne vem.« odgovorim in naredim ovinek okoli njega.
»In kaj bova tam delala?«
»Saj se zavedaš, da je tole ekstremno čudno kajne?« nekoliko znervirano vprašam.
»Kaj je čudno?«
»To. Komaj sva se spoznala in že se pretvarjaš kot da sva najboljša prijatelja že od nekdaj.«
»Prvič; tehnično gledano sva se spoznala že prejšnji teden, drugič; sem kaj omenil, da sva najboljša prijatelja?« Zavijem z očmi in zavzdihnem.
»Poglej, tam imam neke opravke in ne moreš z mano.«
»No, potem pa te bom vsaj pospremil do tja.«
»Nikoli ne odnehaš kaj?« Veselo odkima z glavo.
Ko sva že skoraj pri obali, pri blokih premožnih ljudi, iz ene izmed stavb izstopi moški in se zaleti vame.
»Se opravičujem!« reče, ko vidi, da me je polil s kavo. Alexander se komaj zadržuje, da ne prasne v smeh.
»Je že v redu. Res. Ne skrbite.«
»Prosim, stopi z mano gor in se preobleči.« reče moški, ki izgleda presenetljivo mlad. Gotovo bogat, saj je oblečen v drago poslovno obleko, toda od mene ne more biti starejši več kot dve leti. Pogledam Alexandra in ta mi pokima. Taka res ne morem po mestu.
»Kako ti je ime?« Najprej Alex, sedaj on…
»Lana.« odgovorim, ko čakava v dvigalu.
»Tvoje polno ime?« Ostrmim saj je to stvar, ki jo običajno vprašam jaz. Še nikoli me ni nihče vprašal za moje polno ime.
»Elizabeth Del Rey.«
»Jaz sem Evan James Smith.« se nasmehne. James. Všeč mi je kako zveni njegovo ime.
»Mislim, da bi morala imeti prijateljeva punca nekaj stvari…« mrmra sam pri sebi.
»Samantha!« zakliče.
»Aha?« se oglasi iz sobe.
»Prinesi nekaj, da se lahko Lana preobleče.« Samantha me premeri z dvignjeno obrvjo toda ne reče ničesar in odide nazaj v sobo. Čez nekaj trenutkov se vrne s parom kratkih hlač in majico. Vrže jih Evanu, ta pa jih poda meni.
»Takoj za vogalom je kopalnica.« Pokimam in zapustim prostor. Medtem ko se preoblačim, se razgledam po kopalnici. Česa takšnega še nikoli nisem videla. Vse je preveč… Bogato. Ne bodi takšen snob! Se okaram.
Ko spet pridem v dnevno sobo, mi Evan poda vrečo v katero spravim svoja oblačila.
»Hvala še enkrat, sedaj pa moram oditi.« rečem.
»Lana…« reče Evan tik preden stopim v dvigalo.
»Ja?« se obrnem. Nekaj časa strmiva drug v drugega, nato pa se on končno zgane.
»Nič… Adijo.«
»Adijo.« odvrnem. Kaj je bilo pravkar to? Se vprašam, ko sem končno spet na ulici.
»Oh, nazaj si.« reče Alexander.
»Zakaj nisi šel z nama gor?« ga vprašam. Le skomigne z rameni.
19. april 2015
u180171
u180171
im confuzed, don't know what to expect... next next next!
19. april 2015
u172703
u172703
Se sm men zdi al je res Alex mal ljubusumen?

*-*
Neeext
19. april 2015
u191901
u191901
Napises tok velik pa hkrati nic
Popolno *o*
Next!
19. april 2015
OMG šele na drugi strani je zgodbica pa mi je že všeč!!!! da mi daš takoj next!!!!!
sam zaka jo vsi sprašujejo po polnem imenu??? sej je ne bojo ugrabl, ne??
21. april 2015
u192505
u192505
okej 10 minut sm rabla sam zato da sm na google maps našla primerno ulico za blok kjer živi Lana (v zgodbi), čeprov vem da temu itak noben ne posveča pozornosti hah. you better appreciate my struggle

»Lana?«
»Tukaj sem!« zakličem iz kuhinje.
»Klic zate.« reče Will in v njegovem glasu je slišati zadovoljstvo.
»Prosim?« se oglasim. Vidim, da William ne misli oditi zato ga potisnem stran. Zaigrano užaljeno odide stran.
»Hej Lana, jaz sem, Evan. Se spomniš? Prejšnji teden sem te po nesreči polil s kavo…«
»Seveda se spomnim.« se zasmejem.
»Poslušaj, zanimalo me je, če bi ti lahko nekako poplačal zaradi vsega. Mislim oblačila in vse to…«
»Oh ne skrbi! Vse skupaj ni bilo vredno več kot petnajst dolarjev. Res, v redu je.«
»Bi šla potem vsaj na večerjo z mano?«
»Am večerjo? Ja, zakaj pa ne.« presenečeno odgovorim.
»Vem, da si najbrž zelo zasedena. Kdaj imaš čas?«
»Kadarkoli.«
»Bi bilo pojutrišnjem v redu?«
»Seveda.«
»V redu. Kje te lahko poberem?«
»Ne rabiš me priti iskat...«
»Resno? Osramočena si kje živiš? Veš, to mi ni pomembno.« Nasmehnem se. Kako je vedel?
»Alameda Street 228.«
»V redu. Se vidiva v četrtek.« Prekinem in se veselo vržem na kavč.
»Ne bom nič spraševal.« se zasmeje Will, ko sede zraven mene. Čez trenutek se zresnim.
»O ne!«
»Kaj je narobe?«
»Kaj sem sploh mislila?«
»Lana?«
»Njegov svet je popolnoma drugačen od mojega! Še oblačil, da bi šla z njim ven nimam!«
»Saj jih lahko kupiš.«
»Ne, ne razumeš. On je bogat. In ko mislim bogat, mislim zelo zelo bogat.«
»Imam idejo…«
»Will… Will kaj nameravaš? Will!« hočem ga zgrabiti za roko toda prepozno. Že skoči po konci in zavrti telefonsko številko.«
»Pyper. Nujni primeri. Takoj moraš sem.«
Čez eno uro Willova sestra Pyper sedi na kavču v dnevni sobi in si me kritično ogleduje. Končno se njen obraz razjasni in iz torbe privleče oblačila. Vrže mi belo obleko in čevlje. Pogledam našitek v notranjosti obleke in ji jo vržem nazaj.
»Si zmešana? To je Dolce&Gabbana! Ne morem nositi takih prestižnih znamk!«
»Lahko prosim nehaš vpiti? Seveda lahko. Tole sem dobila na snemanju.«
»Pyper! Ne bom nosila izposojene obleke!«
»Če nočeš pa pojdi v kavbojkah.« se oglasi Will. Pogledam ga, nato pa še njegovo sestro.
»Sta lahko še bolj trmasta?«
22. april 2015
u172703
u172703
*-*
Neext
23. april 2015
u191901
u191901
Mogoc sta pa lahk se bl trmasta
ulco bi si lahk tut zmislnla, kr jst ne bom sla preverjat kje je to
pa ja, next itq!
23. april 2015
u191571
u191571
*_* WAW*_*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. april 2015
u180171
u180171
ulica men ni pomembna ker sem prelena da bi se pozanimala al obstaja al ne kj pa alex? o; neeeext
23. april 2015
u192505
u192505
občasno bom napisala kšn next sam res redko. to da me na igrah ne bo več možno dobit še vedno velja ker pridem gor sam k next objavm.

»No? Kako je bilo?« sprašuje Pyper, ko hodiva po mestu.
»Lepo.«
»Lana! Saj veš, da hočem podrobnosti!«
»Pyper! Saj veš, da ne maram razlagati podrobnosti!«
»V redu, v redu. Samo povej mi, če te je povabil na drugi zmenek?«
»Ja Pyper, povabil me je.«
»In si sprejela?«
»Ja.« Willova sestra zacvili. Zavijem z očmi. Ne vem kako naj se je znebim.
»Lana?« zaslišim z druge strani ulice. Moja rešitev!
»Alexander!« Pyper me obsojajoče pogleda. Odkimam z glavo in stečem na drugo stran ceste.
»Hej. Kaj delaš tukaj?«
»Bil sem pri tebi vendar je tvoj sostanovalec rekel, da si šla v mesto. Domneval sem, da boš tukaj saj sem te na tej ulici že večkrat videl.«
»Seveda. Povej, kaj si hotel.«
»Kdo pa je tisto s tabo?« se nagne mimo mene in pogleda sestro mojega najboljšega prijatelja, ki ga gleda in se neodobravajoče mršči.
»Hej bombonček si jezna name?« se zasmeje proti njej, ona pa ga le hladno pogleda in mu nazaj zabrusi kletvico.
»Saj veš, da si kreten?« ga vprašam, ko se zasmeji nad njenim odzivom.
»Hej! Prišel sem z dobrimi nameni, da te povabim na koncert, ti pa takole. Zdajle resno razmišljam ali bi ti odpustil tole nepremišljeno dejanje…« namrščeno reče. Pogledam ga z nejevernim izrazom on pa se spet široko nasmehne.
»Šala.«
»Greva nekam in mi boš tam povedal prav?« pomignem z očmi proti prijateljici, ki še vedno neučakano stoji na pločniku. Alex pokima.
»Hej bombonček! Midva greva!« ji zakliče. Zavijem z očmi.
»Lana?« Gleda me kot, da sem največja izdajalka. Skomignem z rameni in se ji opravičljivo nasmehnem.
»Oprosti. Se dobiva kdaj drugič, prav?« Ne počakam na njen odgovor.
Ko z Alexandrom hodiva po ulici mi nenadoma zazvoni telefon in rahlo se zdrznem. Pogledam številko in moje razpoloženje se v trenutku poslabša. Prekinem in telefon pospravim nazaj v žep.
»Se ne boš oglasila?«
»Nihče pomemben ni.«
»Si prepričana?«
»Ja. Prepričana sem.« Alex skomigne z rameni, vendar ne reče nič. Greva mimo trafike in presenečeno se ustavi.
»Lana…«
»Kaj je spet?« se obrnem in odidem do njega.
Na vrhu časopisov je na naslovnici slika mene in Evana, ko odhajava iz restavracije. Seveda. To pojasni klic.
»Kupi časopis in greva.« mrakobno rečem.
22. maj 2015
u172703
u172703
Zdej jo bo Ryan neki nadlegoval -.-
Alex bo pa ljubosumen
*-*
Neeext
22. maj 2015
u191901
u191901
next
03. junij 2015
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
05. junij 2015
jujuju, jaz sem tak zamudna Pri komentiranju nextov. Res super pišeš- z M. Anttoinete mata res ful podoben stil pisanja- in ja kot sem že povedala maš super stil.
"hej bonbonček! Midva greva"- haha, smešno je ker ji reče bonbonček.
No zaj pa en velkiii next!
<3
06. junij 2015
u192505
u192505
Ja sej sm se mal zgledvala po njenem stilu
06. junij 2015
ŠPELA ŠPELA ŠPELA MARŠ MI NEXTI JU JU BIČZ<3 XĐ E.JDAJIČASDWJIČAFJWČIHAFHIEA PIZDA BOM POPIZDLA NEXTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII KER BO BEKA 2 I JAZ ZAJ TOOOOTALKJA U KNEW THAT OU RAJT CMON PELČ EW AW NEXTI BC I WANT TO REEEEEEAD SOMETHIN' ABOUT DEL REY QUEEN
BYE
10. junij 2015
next
10. junij 2015
spet sm nazaj! ;33 morem si vzet čas, da preberem vse nexte za nazaj :33
20. junij 2015
next
21. junij 2015
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani