u122991
u122991
Neeeeeeeext
05. junij 2013
Žal mi je ker 3 dni (!) nisem nextala.
Tukaj je sedaj nadaljevnje (:

*WRITTER: H28 ; Zgodbica ni moja.*
21. »Harry?!« je cvileč glas odmeval po prostoru.
Obrnil se je okoli in me povlekel za sabo, ko sva zagledala rdečelaso dekle zraven. Njena črna obleka je bila oprijeta, da je puščala prosto domišljijo. Ognjeni lase pa so bili dani čez eno ramo.
»Sranje.« je zamrmral Harry brez sape.
Trdno je prijel mojo roko. Pogledala sem navzgor proti njemu z vprašujočim pogledom preden se name je približala ta ženska. Njen glas je prekinil mojo vizijo o njej.
»O moj bog, ne morem verjeti, da si ti to.« je rekla.
Bolje sem jo pogledala, težak make-up, veliki uhani. Bila bi luštna, če ne bi imela tako veliko kozmetike na svojem obrazu. Namrščila sem se, ko je njena roka igrivo počivala na Harryjevih prsih, ko je ona ne-tako-očitno ven potisnila prsi ven. Nekaj mi je pravilo, da je ona res vedela, da se bo Harry udeležil tega dogodka. Njeno igranje je bilo dokaj neprepričljivo. Nisem mogla razložit občutka, ki me je napolnil. Vse kar sem hotela naredit je bilo to, da bi ji ne prav prijazno povedala, da naj se umakne stran od Harryja.
»Živjo Kim.« jo je pozdravil Harry, skoraj da v bolečini.
Ustnice sem odprla v nejevernosti, ko sem gledala kako je njena dlan zdrsnila po njegovem telesu. Nepotrebno, dolgotrajno dotikanje me je motilo. Moje oči so se zapičile v Harryja, gledala sem njegov izraz na obrazu.
»Nisem se videla že prekleto dolgo, kje si se skrival, lepotec?« je vprašala.
Sem bila popolnoma nevidna zanjo? Očistila sem si grlo, njene ostre oči so končno pogledala vame. Nezadovoljnost je šinila v njene oči preden je spregovorila.
»Kdo je to?«
Harry me je potegnil nekoliko bližje; druga roka je počivala na mojih bokih.
»To je Bo. Bo, Kim.« se pomignil naprej in nazaj.
»Sta vidva skupaj?«
Razprla sem oči, ni delala ovinkov. Njena osornost me je presenečala. Preden bi lahko kdo od naju karkoli odgovoril ne nekdo zaklical proti Harryju. Prepoznala sem Seanov glas, ko je vprašal Harryja, če bi spoznal še kakšnega njegovega prijatelja.
»Jaz, umm…« je zajecljal Harry.
»Pojdi, bom jaz pazila nanjo.« se je ponudila Kim.
Hvaležen vzdih je prišel iz mojih ust ne bil neopažen s strani Kim, ki je bila zaposlena z pasenjem svojih poželjivih oči gor in dol po Harryjevem telesu. Nisem potrebovala nikogar, ki bi 'pazil' name. Pogledala sem v njegov obraz, bil je v negotovosti. Velike zelene oči so gledala zdaj eno zdaj drugo, negotovo.
»Pojdi.« je rekla.
»Nazaj bom v minuti.« mi je rekel preden me je poljubil na lice.
Nasmeh je zbledel z mojega obraza takoj, ko je Harry odšel stran in sem ostala sama z rdečelasko.
Zgrabila me je za roko, me povlekla na klop, ki je bila postavljena, da bi si z nje lahko ogledovali umetnine na stenah. Kim je nemudoma spustila zlagano obnašanje, takoj, ko je bil Harry izven območja, kjer bi naju lahko slišal.
»Dekle, ne bi se smela mešati z nekom kot je Harry…. Nevaren je.«
Takoj sem vedela, da je mislila, da sem preveč nedolžna zanj. Imela sem občutek, da je Kim verjela, da je bila bolj primerna. Ni bilo dvomov v moji glavi o tem, da sta ona in Harry že bila skupaj. Obrnila sem glavo in jo pogledala.
»Ni nevaren.«
Posmehnila se mi je ob mojem odgovoru.
»Očitno ga še nisi videla v enem od mnogih pretepov potem.« se je posmehljivo zasmejala.
»Sem.« odmaknila sem pogled od nje proti Harryju. »Dvakrat.«
Poškodbe, ki jih je Harry pustil na Jakeu so bile nekaj kar človek ni hitro pozabil. Da ne omenjam stanja v katerem je bil Harry, ko se mu je Jake maščeval. Ko se pogledala nazaj h Kim, so bile njene obrvi rahlo usločene, presenečenje jo je razjedalo.
»In si še vedno z njim. Mislila sem, da te bo to prestrašilo, saj veš, ga videti takega. Harry je lahko zastrašujoč včasih.«
Svoj kozarec sem si prinesla z svojim ustom preden je Kim nadaljevala.
»Kljub njegovim živcem je bil sex s Harryjem najboljši v mojem življenju.«
Zakašljala sem s pijačo v ustih, ob čemer se je zasmejala. Očitno je ni bilo sram z popolnim neznancem govorit o njenem preteklem spolnem življenju. Vedela sem, da je bila moja reakcija točno tisto kar je želela. Šok. To jo se samo spodbudilo k nadaljevanju, še posebej vedoča, da sva si s Harryjem blizu.
»O bog, stvari, ki jih lahko počne s svojim jezikom.«
Moj pogled je odtaval nazaj k Harryju in skoraj kot nalašč je njegov jezik šel ven in z njim si je obliznil ustnice. Čutila sem kako je moje srce podivjalo, ko se je obrnil k nama, s svojim desnim očesom mi je pomežiknil, preden se mi je igrivo nasmehnil.
»Ugh, in te polne ustnice. Jezus.« opazila sem njeno roko kako jo je dvignila proti obrazu in si ga rahlo pobožala.
Zasmejala se je. Glavo sem spet obrnila proti njej.
»Stavim, da nimaš pojma kakšen potencial imajo njegova usta.« se je zahihitala Kim. Ni vedela, da sem že doživela čudesa Harryjevega intimnega dotika.

Bilo je jasno, da je Harryja videla samo z seksualnega vidika. Ampak nisem bila presenečena. Zamislila sem si kako gre vanjo tako globoko kot lahko z njegovimi usti. Našla sem se kako sem stresla s svojo glavo z gnusom. Harry je bil več od tega. Ta pogovor me je naredil vedeti, da ona ni vedela nič o njegovi preteklosti, videla je samo njegovo podobo 'bad boya'. Harry mi je zaupal, zaupal mi je nekaj česar ni zaupal še nikomur. Moj pogled je spet padel na Kim. Njene obrazne poteze so bile trde, preden se mi je nasmehnila.
»Samo na stranišče skočim.« je skoraj zapela.
Pokimala sem, ne ravno zainteresirana o njenem odhodu. Rajši bi bila sama kot pa da imam slabo družbo. Moje oči so pogledale okoli, iskale za kakršnim znakom za Harryjem. Ampak temnih kodrov nisem mogla najti s svoje pozicije. Moja višina je dokazovala pomanjkljivosti. Ogledovala sem si umetnine, ko sem tavala skozi skupine ljudi, ki so občudovali slike. Počutila sem se kot, da sem v labirintu, nisem mogla videti čez glave ljudi. Namrščila sem se, ko sem zaslišala cvileč glas in takoj sem vedela, da prijala od moje prejšnje kompanije. Njeni rdeči lasje so bili zlahka prepoznavni, ko sem se približala kupu deklet, ki so se hihitala.

Kmalu sem ugotovila zakaj je zopren smeh potihnil. Svoje srce sem začela čutit v svojem grlu, ko sem gledala Kim. Njene ustnice so bila tesno pritisnjene ob Harryjeve, obrnjena je bila proti meni, ko sta stala v skritem kotu. Ampak vedela sem, da želi, da ju vidim. Njeni prsti so se oklenili materiala njegove majice pod blazerjem. Drugo roko pa je bila zapletena v njegovih kodrih, ko ga je držala v na mestu. Nisem mogla ustaviti solz, ki so se nabirale v mojih očeh. Prizor pred mano me je silil na bruhanje. Počutila sem se bedno. Bila sem tako naivna pri tem, da sem mu zaupala.

(:
07. junij 2013
omggg neeeeeeeeexxttt
07. junij 2013
Neeext
07. junij 2013
Neeeeeext
07. junij 2013
neeeeeeeeeeext!
07. junij 2013
u131120
u131120
Neeeext
07. junij 2013
neeeext
07. junij 2013
u135997
u135997
neeeeeeeeeexxxt!
07. junij 2013
neeeeextttttttt
07. junij 2013
u80842
u80842
Neeeeeeeeeeeeeext!!!!
07. junij 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. junij 2013
Neext!*-*
07. junij 2013
nextttttttttttttttt
07. junij 2013
u107408
u107408
Neeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
07. junij 2013
u122991
u122991
Neeeeeeeeeeext
07. junij 2013
u128524
u128524
neeeeeeeeeeeeeeext!!!!
07. junij 2013
next
07. junij 2013
Neeext
07. junij 2013
u135508
u135508
neeeeeeext
07. junij 2013
u114292
u114292
next.!
07. junij 2013
u137348
u137348
neeext...
07. junij 2013
Neeeexttt
07. junij 2013
u124282
u124282
next
08. junij 2013
Neeeext
08. junij 2013
nneexxttttttt <333 + nova bralka
08. junij 2013

22. Harry’s POV
Moje roke so poskušala potisnili Kim stran od mene. Zdela se je malce presenečena z mojimi tako odločnimi ukrepi. Jeza me je prežela, ko se je zapeljiv nasmeh razširil na njenih ustnicah. Njen jezik je zdrsnil z njenih ust in navlažil njene ustnice. Zabrundala je od zadovoljstva. Tesno sem jo prijel za njeno lepo zapestje preden bi se me lahko spet dotaknila za moje prsi. Takrat sem jo videl. Bo. Stala je le malo stran od naju. Oči je imela motne, polne solz, ko je stala tam in naju gledala. Obupano sem jo pogledal v obraz, ko sta se njeni ustnici ločili. Njeni prsti so obrisali vlažne sledi na njenih licih, ko se je prisilila, da je srečala moj pogled. Bo je glavo obrnila na desno. Točno sem vedel kaj bo naredila. Tekla.
Gledal sem jo kako je v naglici tekla okoli ljudi v sobi. Hitro je izginila, njena manjša postava ji je omogočala, da se je skrila v množici. Ravno sem jo hotel začet lovit, ko so se dolgi nohti zarili v moj biceps. Kim me je pogledala pričakujoče, moja razdraženost pa je rasla. V gnusu sem s svojih ustnic obrisal sledi njenega lip-glossa s svojo dlanjo.
Njene oči so se razprle v strahu, ko sem jo potisnil ob steno.
»Nikoli več ne hodi v bližino Bo ali mene. Si me razumela?« sem jezno rekel.
Vedel sem, da je bila prestrašena. Ampak v tem trenutku me to ni moglo manj brigati. Kim je videla moj najbolj sovražen izraz; imel sem občutek, da je za mojo nasilnost kriva ona. Toda nikoli ne ona, ne katero drugo dekle ni bila moja tarča. Zavrnil sem, da bi svojo jezo stresel na žensko. Nikoli ne bom tak kot moj oče. Tresoč dih je bil izpuščen iz njenih ustnic, ko se je stresla v mojem prijemu. Spustil sem njena zapestja. Moje telo se je obrnilo stran od nje in začelo iskati izhod.
V naglici sem odprl vrata, z očmi pa pogledoval po temni ulici za kakršnimi koli znaki begajočega dekleta. Sekunde kasneje sem jo opazil. Dolgi, temni lasje so valovili po njenem hrbtu, ko je hitro stopala po ulici. Šla je mimo ljudi, ki so ji dajali razumevajoče poglede.
»Bo!«
Ni se ustavila. Še bolj je pospeševala ob zvoku mojega glasu, ko je skušala pobegnit. Moral sem govorit z njo. Moj noge so bile že dokaj izčrpane, ko sem tekel za njo. Ampak mi je bilo vseeno, če sva povzročale scene. Edina oseba za katero me je skrbelo je bila Bo.
»Bo, počakaj!«
»Pusti me samo Harry!« je zakričala nazaj.
Zmedlo me je, ko je začela počasneje teč, preden je z rokami sezula svoje čevlje in začela teč naprej. Rahlo se je spotaknila, pred je spet pridobila svoje ravnotežje. Bojin tempo se je močno povečal, ko se šprintala bosa po pločniku; čevlje pa je tesno držala v svoji desni roki. Preklel sem in nadaljeval lovljenje.
Srce mi je divje tolklo v mojem prsnem košu, ko ni upoštevala vozil in tekla naravnost čez cesto. Piskanje avtomobilov je napolnilo nočni zrak, ampak Bo se ni ozirala na to. Bolelo me je, ko sem videl kako zelo je bila obupana pri tem, da bi mi ušla.
»Bo, ustavi se!«

Še naprej sem ji sledil. Presenetilo me je kako hiter tempo je vzdrževala. Tudi glede na najino opazno višinsko razliko in mojimi daljšimi nogami, ona je še vedno uspela, da sem tekel za njo in jo poskušal ujet. Bo naju je vodila skozi vrata parka.
Okolica je bila slabo osvetljena vzdolž poti proti ribniku. To me je dalo na rob rahlo srhljive znane okolice. Tema med drevesi ni bila nič kaj prijazna za vid. Tukaj ni bilo možnosti, da bi ji pustil, da bo tekla sama zase, ne tukaj. Opazil sem, da se je njeno manjše telo začelo ustavljati, hitro sem pograbil priložnost, da sem jo dosegel.
Bo’s POV
Naval adrenalina, ki sem ga čutila je začel bledeti. Moje misli so se začele vedno bolj zavedati utrujenosti v mišicah v mojih nogah. Začela sem malo paničariti, ko sem ugotovila kako blizu je pravzaprav bil Harry. Njegovo težko dihanje sem sedaj lahko slišala, zvok se je kombiniral z mojimi vzdihi.
»Ali si prekleto zmešana, lahko bi se ubila?! Nikoli več ne pobegni tako.« je zaklical Harry izza mene.
Trznila sem, ko so se dolgi prsti tesno ovili okoli mojega levega zapestja. Moje telo je bilo obrnjeno proti Harryju. Njegovi drzni ukrepi so me presenetili, moji čevlji so mi zdrsnila z mojega prijema v travo. Žgoča podoba njega in Kim skupaj je priplavala na vrh mojih misli. Zaškrtala sem z zobmi, ko je moja desna roka naredila stik z njegovim licem. S silo je obrnil glavo.
»Pojdi stran.« sem rekla.
Kakorkoli, Harry se je zdel ne presenečen ob mojih grobih besedah. Spustil je moje zapestje. Moja ramena so bila pritisnjena nazaj k deblu, moje telo je trznilo ob stiku. Harryjeva velika dlan me je prijela za čeljust in mi glavo obrnil navzgor, da bi se soočila z njim. Ampak sem se upirala, odbijala njegov dotik stran. Vedela sem, da ga moje kljubovanje dela še bolj razdražljivega; Harry je bil tako navajen, da vse opravi po svoji poti.
»Nehaj.« sem skoraj jokala.
Ugotovila sem, da je težko srečati njegov pogled. Bolečina mojega srca je bila še vedno velika v mojih prsih, od tistega čemur sem prisostvovala ne tako dolgo nazaj.
»Nisem je jaz poljubil.« Harry je povzdignil svoj glas.
»Kako lahko zanikaš? Videla sem te.« sem rekla nejeverno.
Stresel je z glavo v zanikanju, kodri so mu padli s pravega mesta.
»Ona je poljubila mene.«
Namrščila sem se. Moj pogled je padel na tla med nama. Moje bose noge so zgledale majhne v primerjavi s Harryjevimi converskami. Pomigala sem s prsti, vlažna trava je sprostila moje noge. Moja jeza se je polegla s hladnim zrakom. Zaprla sem oči in se spomnila nezadovoljstva na Harryjevem obrazu, ko se nama je Kim približala.
»Bo.« je Harry tiho rekel.
Zakaj bi jo on poljubil, če je ni maral? Zavzdihnila sem, ko sem začutila njegov vroč dih na svoji koži. Občutek je ogrel moje celo teko. Glavo sem obrnila stran; njegov nos je rahlo podrgnil ob moje lice. Njegov mikav vonj je prevzel vse moje čute.
»Bo, moraš mi zaupat.«
Čutila sem kako je moj upor ob Harryjevih toplih ustnicah zbledel, ko je pustil sled v kotu mojih ust. Ko se nisem premaknila je njegov nežen dotik odpotoval proti moji čeljusti, puščal je poljube po moji mravljinčasti koži. Moje misli so se hitro očistile Harryjevih intimnih pogledov. Moja roka se je zapletla v njegove lase. Rahlo je zastokal, ko sem navila njegov mehak koder med svoje prste, povlekla sem jih, da bi povečala razdaljo med nama.
»Želim si, da veš, da je to resnično.« sem zašepetala.
Intenzivnost njegovih oči mi je vzela sapo. Naredil mi je občutek šibkosti, moj prijem se je izgubljal v njegovih temnih kodrih, ko se mi je približal. Moje trepalnice so zafrfotale, ko se je njegov nos obdrgnil ob mojega.
»Tvoj sem.« je zašepetal. »Če boš imela, sem tvoj.«
Njegove besede so me pustile brez sape. Moj preobremenjen pogled je mogel zaiti na njegov obraz. Gledala sem majhen nasmeh na njegovih ustih, ko so moje bose noge stopile na njegove Converse čevlje. To mi je dalo mal več višine, ko sem se nagnila proti njemu. Podrgnila sem svoje polne ustnice čez njegove. Svetleče zelene oči je zaprl, ko sem rahlo sesala na njegovi polni spodnji ustnici. Velike roke so me držale za boke; konice prstov je pritisnil globlje v moje boke, ko sem spregovorila.
»Želim si te.« sem zašepetala.
Moja stopala so stopila dol, naslonila sem se nazaj na deblo drevesa, ko je bilo moje telo pritisnjeno ob Harryjevo. Oprijela sem se Harryjevih ramen, v želji, da bi bila zmožna same sebe obdržati stoje. Na videz lahko naloga, je bila v resni zelo težka, ko je on svoje boke obupno pritiskal k mojim. Vzdih je priletel iz mojih razprtih ust, ko sem zaslišala zvok Harryjevih hripavih stokov. Šepetaje sem ponavljala njegovo ime. Temni kodri so žgečkali mojo kožo, ko je s svojo glavo šel nižje. Trznila sem, ko so njegova usta napadla predel med vratom in ključnico, sesal je in grizel. Prepričana sem bila, da mi je ostal spominek iz tega razvnetega objemanja.
Najino dihanje je bilo težko, ko se je Harry umaknil nazaj. Vzel je svojo spodnjo ustnico med svoje zobe in me gledal navzdol.
»Bodi moje dekle.« je rekel njegov tih, hripav glas.
Nisem bila prepričana ali je bilo to vprašanje ali trditev. Ampak me ni brigalo. Nasmeh z njegovimi luknjicami se je pojavil na njegovem prečudovitem obrazu, ko sem pokimala. Svoje roke sem ovila okoli njegovega pasu in ga močno stisnila. Slišala sem hihitanje preden me je zajel v zaščitniški objem. Privila sem se k njegovim prsim, ko me je poljubil na vrh glave. Tema, ki naju je obdajala me ni strašila. Harryjev topel objem mi je pregnal vse skrbi in strahove stran. Počutila sem se varno.
»Pridi.«
Še vedno sem držala Harryja, ko sva hodila čez travo in stran od grozljivih dreves. Krčevito sem držala pete svojih čevljev. Močna roka je bila naslonjena na moji rami, preden sva spet prišla na pot. Zasopla sem, ko sem bila brez posebna truda dvignjena od tal v 'poročnem slogu'. Harry se je zasmejal, moje ustnice so bile pritisnjene na njegovo lice, ko sem je nosil ven iz parka.
Stala sva pred vhodnimi vrati. Nisem si mogla pomagat kot to, da sem se sramežljivo nasmehnila, ko je Harry mojo roko približal svojim ustom in jo poljubil. Njegov dotik je bil mehak in topel. Igrala sem se z njegovimi dolgimi prsti, njegov pogled ni nikoli zapustil mojega obraza, ko je stopil bližje. Moja čeljust je bila dvignjena navzgor proti njemu. Poljub je bil poln strasti, jezika sta se skupaj premikala v nujnosti, da morava čutiti drug drugega.
Harry me je pustil brez sape. Konice prstov so se dotikale mojih ustnic, da bi preverile, če je bil poljub resničen. Majhen nasmeh se je pojavil na njegovem obrazu, ko sem gledala njegov roza jezik zdrsniti ven in oblizniti njegove polne ustnice, okušal moj okus.
»Ostani nocoj.« sem zašepetala.
Malo mi je prikimal, najine roke so se prepletle, ko sem ga vodila v hišo. Vrata sva zaprla, Harry pa jih je še zaklenil za nama.

:3
08. junij 2013
Neeeext
08. junij 2013
u131120
u131120
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh *------*
Neeeext.
08. junij 2013
neeeeeeeeeeextt
08. junij 2013
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani