Anesa
Anesa
Next
25. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
25. maj 2020
noro dober! Next
26. maj 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala! Še kakšen Next morda?
26. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Grem oglaševat to temo.
26. maj 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Super, hvala!
26. maj 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Ni problema.
26. maj 2020
Next
26. maj 2020
Lia Granger
Lia Granger
Super!
Next
27. maj 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala vsem. Morda še kakšen Next? Kmalu bo...
27. maj 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala za vse nexte. Že nekaj časa nisem pisala, ker sem nekako izgubila smisel za pisanje, a zdaj spet pišem . Upam, da vam bo všeč Next.

Po pogovoru z Lydio nisem vedel, kaj naj storim. Želel sem se pobotati s Petrom, ampak po drugi strani si pa res nisem želel jokati k njemu. Nazadnje sem se odpravil spat, čeprav nisem vedel kaj naj si mislim.

Zbudil sem se. V sobi je tema. Vidim Petrovo telo, ki leži v temi. Obžalujoče ga gledam. Morda se bom pa vseeno pogovoril z njim. Ima pravico vedeti resnico. Vedeti, da med drugim Lydia ni njegova sestra. Čeprav Lydie nikoli nisem imel ravno rad, je bila včeraj tako prijazna, da obžalujem, da ni moja sestra. Ja, obžalujem, čeprav je bila dostikrat zoprna. Škoda.

Nato se je zbudil Peter. Opazil je, da ga opazujem. Zašepetal je:
"Danny, bi se lahko pogovorila? Oprosti, ker te nisem razumel. Prosim, ne bodiva skregana zaradi tega. Prosim."
Nekaj časa sem pretehtaval možnosti, nato pa se le odločil, da mu bom dal možnost za pogovor.

Najprej sva se pogovorila o naju in se nato le zmenila. Pozabila bova na to, da sva se skregala in zopet bila prijatelja, vendar mi je Peter obljubil, da bo sigurno imel prijatelje, katere bom imel jaz in,da se ne bova več skregala. Še sreča. Nato pa je prišel zame težji del. Moral se m mu razložiti, kar je meni Lydia. Natančno sem mu obnovil, kar mi je povedala Lydia. Gledal sem ga. Njegov obraz se je hitro spreminjal. Videl sem, da je jezen. Peter je nasploh zelo hitre jeze. Na koncu je že sopel, ko sem mu povedal, da tudi Lydia ni najina sestra. Bil je čisto rdeč v obraz.

Nato pa je potrkalo. Vstopila je mama. Pravzaprav ne mama, saj ona ni moja biološka mama. Ošinila naju je nato pa začela govoriti:
"Hitro se oblecita, da pozajtrkujemo, potem pa gremo na Prečno ulico. Pohitita,če ne bo oče jezen."
Peter je zajedljivo rekel:
"Kako bo oče jezen, če pa on sploh ni najin biološki oče?"
Mama je postala rdeča in izbuljila je oči.

Kako se vam zdi? Prosim, napišite!!
14. junij 2020
Next
14. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala

Prosim, poglejte še tole:

https://www.igre123.com/forum/tema/vampirska-sola/196491/

Lahko se prijavite na top model:

https://www.igre123.com/forum/tema/novi-top-model-2020/196479/

Za oboževalce Harryja Potterja:

https://www.igre123.com/forum/tema/bradavicarska-akademija-za-carovnike-in-carovnice/196476/

Hvala vsem, ki berete moje zgodbice, ali sodelujete v mojih temah
14. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
ok.
14. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
Next, superca se mi zdi!
14. junij 2020
Anesa
Anesa
Next
15. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
15. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Hvala vama, ampak zdaj ne bo nexta približno en mesec ker grem na morje jutri navsezgodaj....Upam, da ta čas še kdo nexta, ko pa pridem domov takoj dam Next. Hvala za razumevanje!!
24. junij 2020
Neeeext! Ful dober
25. junij 2020
Lana_bff_Luna
Lana_bff_Luna
ok.
25. junij 2020
NarcissaGranger
NarcissaGranger
Še kakšen Next?
11. november 2020
Če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani